2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar cumartesi günü dr. gitmeye karar verdim umarım bir aksilik olmaz.....

yanlız bu sabah moralim bozuldu nolur biraz moral verin bana.... sabah dayanamadım yeniden test yaptım ama önceki testlere göre sanki biraz daha açıktı rengi inşallah birşey olmamıştır bebişime belkide test hatalıdır inşallahta öyledir kendimi böyle avutuyorum bende...... ama teyzeleri bebişime birşey olsaydı ne bilim kanamam yada lekelenmem olurdu dimi offfffffffffff şu iki günüde bir atlatsam çok stres oldum valla ya ...........

günaydın canım moralin bozulmasın benimde hep açık renkti birşey olmamıştır bebeğine emin ol içini ferah tut.Ben de aynı senin gibiydim geçen yıl bu zamanlar tadın çıkar gerçekten süper bir süreç hamilelik.Şimdi ise bu yazıları yazarken bile bana kucağımda eşlik eden bir minik oturuyor:) :ecrin_bebek: darısı senin,hepinizin başına inşallah

evris çok sanslısın valla umarım keseyi gorursun insalalah benim dr umda bayramdan once beni cagırır yoksa zaman geçmeyecek bayramda koskoca on gunluk tatil bitsin diye hevesleneceğim hiç aklıma gelmezdi:) yarın sabah kan tahlilin tekrar edip dr la konusacagım insallah ctesi ye gel bakalım der. hos gidip keseyi gorememek de moral bozuklugu yaratır ondanda cekiniyormu ama bir umut. çunku benim dollenmem erken oldu muhtemelen 10, gun catlatma ignesi oldum yani 14. gunden evel catladı yumurtam . bakalım
evris soda içmeni kim soyledi sana ? b en soda çok yararlı değil diye biliyorum. bu arada nane maydanoz vs nin ne gibi sakıncası var ki ilk kez duyuyorum ??

kızlar biraz özel ama napıyım herşeyi paylaşıyoruzz.. ilişkiden eşimde bende çok korkuyoruzz bebeğimize bişe olasından yani sizde durumlar nasıl

muzurperi ben korkumdan hayatta ilsk falan girmem ozellikle kalp atısını vs gorene kadar. ilkindede esimde bende çok korkmustuk ilsk oldugunda bile çok tedirgindik bir anlamı yokki ozaman olmasının zaten.

test yaptım demissin çok mu silik çıktı çok mu farklı idi aynı marka test mi ?
bende her aksam yapıyorum dikkat ettim aksam yaptıklarım sabaha gore daha koyu çıkıyor belki de geçen saatlerde hormon dahada arttıgı için malum hızla artıyor su anda. yoksa mantiken sabah idrarınla z daha net çikar yazıyor heryerde.
kotu seyler dusunme diycem elde değil biliyorum ama bu kadar erken gebelikte bebege birsey olsa mutlaka kanama olur ve adet olursun oylece dısarı atılır. ilerleyen donemlerde olsa allah korusun bebek içinde olur han anneyi zehirler diye duyarız hep bu kadar erken donemde oyle birsey olmaz direk kanama olur diye biliyorum. o yuzden kanama ve agrı sızı olmladıgı suerce aslında endise ye gerek yok

sağol canım içimi rahatlattın aslına bakarsan ben ilk yaptığım pazartesi sabahta daha açık çıkmıştı akşamki biraz daha koyuydu zaten çarşamba günüde akşam yapmıştım ilk defa bugün sabah yaptım belkide ondandar akşam tekrarlarım yani çok silik değil ama diğerine göre yani en son çarşamba akşamı yaptığıma göre biraz daha açık geldi umarım birşey yoktur allaha emanet artık bu arada randevumu aldım cumartesi sabah 11.15 de randevum var bakalım hayırlısı inşallah görürüz keseyi yani içinde hemen bebeği görmeyi düşünmüyorum allahın izniyle şuan için keseyi bile görsem o bile bana yetecek hayırlısı artık.....

ya canım birşey soracağım senin son adet tarihin ne senin neden 3 hafta 4 gün yazıyor takvimdemi bir sorun var nerdeyse aramızda 7 gün var öylemi yani..........

canım benim son adet tarihim 9 kasım. yani daha adet gecikmesini bile yasamadım. 7 aralıkda adet olmayı bekleyecektim. iki tane kan tahlili olsa da elimde birde bir suru iki cizgili test evde:) yinede keseyi rahim içinde gormeden rahat edemeyeceğim. aslınaa bakarsan kesenin bos olması tabiki hos değil stresle bekleme vs ama dıs gebelik ihtimaline gore dusundugunde daha olumlu geliyor insana. en tehlikeli si dis gebelik çunku. o yuzden diyorum ya kanama olmadıgı suree eniseye gerek yok.
ben netten baska bir dra sordum yazıp on gun sonra keseyi gorebilirsinzi demis
ayrıca beta hc g degerlri 1200-1500 arasında olunca kese gorunuyormus bunuda baska sitelerde dr ların yorumlarından okudum. yani benim dr randevum kesinlikle bayram sonrası olmalı. anladım bunu. ama yarın sabah kan testini alıp guzel degeri gorursem sonrasında bayram boyunca allah korusun kanamam vs agrım falan da olmazsa endise etmeme hiç gerek yok demektir
senin son adet tairihin nedir ??

aslına bakarsen binim yumurta catlaması erken oldu adetin 10. gunu catlatma ignesi oldum yumurtam 21 mm idi çunku. yani belki bayram olmasa 5-6 gun sonada gitsem dr gorur ama arada bayram var ne yazıkkı gitme sansı yok. neyes garanti olsun gidip bos vs gormektense tam tamına goreyim herseyi istiyorum

kızlar aranızda ates olcen varmı? yani ben epeydir yaklasık bir yildir ates olcumu yapıyorum ve yumurtamın catlamayıp kiste donustugu aylar bile atesim yuksekti. e zaten yuksek gitmesi atesin gebelik ifade eder ya umutlanırdık hani.ama çok komik bu ay atesim 36,2 36,3 falan gseklinde 36,5 u hiç gormedim bile ç ok sasırılıyorm aylardır ates olcumu yapıp dogru bildigim sey yanlıs çıkınca. sizde olcum yapıyormuydunuz ?

merhaba arkadaşlar bende hamileymişim üstelik bende çok erken farkedenlerdenim:)
benim normal günüm 29 kasımdı ve ben 21 kaso-ımda farkettim:)idrar testi yaptım çok gariptirki çıkmaz falan diyorlar ya bneim o anda 2.çizgi silik çıktı akşama kan testi yaptım kanımda da çıkınca hemen hafta sonu doktora gittim:)bi arkadaşın dediği gibi 1500 lerde olması gerekmiyo ultrasonda gözükmesi için benimki 76 dı:) ve alltan ulrasonda çıktı zaten keseyi gördük en azından dış gebelik olmadığına emin olduk 13 de bi daha doktoraggidicez ozman herşey daha net olur galiba:))

canım benim son sat 4 kasım.....

evet ben ateşimi ölçüyorum halada devam ediyorum ve yüksek gidiyor maşallah hatta bu sabah bile ölçtüm bugün 31. gün ve 36,9 çıktı zaten hep o civarda seyrediyor dünde 36,8 di...... bende ilk defa ölçtüm zaten..... bakalım ben yinede cumartesi gidicem dr. içim rahat etsin en azından kan testi yaparlar inşallah hayırlı haberlerle dönerim.....zaten her halükarda bayramdan sonra gideceğiz.... bugün benim adet günüm inşallah bakalım şimdilik gelen giden yok zaten adetten 2-3 gün önce kahverengi lekeler gelirdi şükür yok......

erken döllenme olayına gelince ben tam olarak bilmiyorum ama..... adetimin 12. günü 25 mmden büyük yumurtam vardı dr. çatlatma iğnesi vermedi eğer çatlarsa kendiliğinden çatlamasını bekleyeceğiz ama çatlamayada bilir dedi neyse ateş ölçüyoruz dedik ya hergün tablomu sordum sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldular bana 18. günü yumurtan çatlamış dediler ve o günden sonrada hep yüksek devam etti aşağı yukarı.....ama ben 28. gün test yaptığımda hamile olduğumu öğrendim yani eğer 18. gün çatlamış olsaydı sanırım bu kadar erken öğrenemezdim neyse hayırlısı artık inşallah herşey çok güzel olur....

benim değerim 137 di... alttan ulrasonla baktı ama yine gözükmedii... kafayı yicem kızlar... çok korkuyorum bu bayram nasıl geçer bilmiyorum belirtide yok offf offf dış gebelikten çok korkuyorum adetten 1 gün önce kahverengi lekelerim oldu 2-3 damla kızlar çıldırmak üzereyimm

canım umarım birşey yoktur içini ferah tut ne zaman gittin sen dr. yani son sat hangi tarih belki geç döllenme olmuştur bazılarının 5. haftadan sonra gözükürmüş.....

bende geçen sene dış gebelik geçirince allah korusun ondan korkuyorum bende cumartesiye randevu aldım inşallah birnebze görürümde içim rahat eder..... rabbim hepimizin yardımcısı olsun ..... işin kötüsü ben kanda bile baktırmadım idrar testleriyle avutuyorum kendimi....

muzurcum ir arkadas daha yazmıstı bende az evel netten bir dr a sormustum o soyledi gebelik kesesi jvajinal ultrasonda ancak beta hcg degeri 1200ve ustu olusa gorunebilirmis . sen 137 iken niye gorunmesini bekliyorsunnn. kendi kendine stres yaratıyorsun.

bu arada milk saheke sen nerde yasıyorsun

sakin olmaya çalışıyorum kızlar eşimide panik yapıyorum çünküü..şimdi kan verdim geldimm.inşallah güzel bi haber gelir.....
ben ultrasona 29. gün girdim bayramdan sonra gel dedi bakalımm... herşeyin hayırlısını istiyorum allahtann

canım bizimde tek isteğimiz bu bakalım rabbim çabalarımızı görür inşallah bebeklerimizi bize bağışlar bugün benim için hem iyi hem çok kötü bir gün ben geçen sene bugün dış gebelik ameliyatı olmuştum acısı içimde ama bir yandanda yeni bir gebelik için çabalıyorum buda sanırım rabbimin bana tesellisi inşallah sorunsuz bir şekilde devam eder rabbim onu korur sizinkinlerinide hepimizin bebeklerini korusun ve bize bağışlasın

2009 agustos annelerı hepınızı tebrık ederım.
aramıza hosgeldınız.a.s.
ınslalah hepımız saglıklı bır sekılde bebıslerımızı kucagımıza alırız.

ooo maşhhh ağustos anneleride gelmiş..:))hepinzie hayırlı hamilikler dileiyorum arakdaşalr.. bende haziran annesiyim kısmet olursa inşş..Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin.. sağlıkla bebişleirmizi kucağımızda görelim inşş.. o endişeleri hepimzi yaşadık.. arakdaşalr rahat olun.. ben dış gebelikde yaşadım. dış gebelikde adet gibi kanam oluyor.. sonrasındada kahve lekelr bitmeyendert etmeyin lütfen.. değerlerinzi güzel katlanıyorsa sorun yoktur.. hepinzie hayırlı gebelikelr şimdiden:))

arkadaşlar kese içinn acele etmeyin.. ben 5+1 di gitğimde dr a o zamn gördük keseyi minicik..değerniz 1500 lerde olmak zorunda.. 7 haftalıkkende kalp atışını duyduk.. stres yapmayın..

evet kızlar sonucum geldi 137 olan değerim 36 ya düşmüşş doktora gidicemm...yani gebelik sonlanmışşş sanırımm... bidaha çocuk istemiyorumm.... hiç bişeyi kolay elde etmedimm
buda kolay olmayacak anlaşılan..... çok kötüyüm çok

ayy canım çok üzüldüm ya bir yanlışlık olmasın sakın.... evde test yapsan bakalım çizgi falan çıkacakmı? sakın umudunu kaybetme ne demek bak demekki olabiliyor nasip böyleymiş şimdi olmasa bir dahaki ay olur hem düşün rabbiminde bir bildiği vardır allah kosunun sakat falan olacağına gitmesi daha iyi mevlam ne eylerse güzel eyler merak etme.....

Allah yardımcın olsun, vardır herseyde bı hayır, Rabbim sana sabırlar versin, ne denir bilemiyorum daha fazla.. çok üzüldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…