2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kızlar hepinize günaydııına.s.Burada okumuştum, her sabah erkenden kalkılıyormuş. Bende de 3-4 gündür var aynı durum. Sabah daha kuşlar bile uyanmadan zıplıyorum, tabii olmazsa olmaz bir tuvalete gidiyorum, sonra başlıyorum kendimi dinlemeye. Midem bulanıyor mu? Göğüslerim şiş mi? Kasıklarım ne alemde?kaydirigubbakcemile3Haftaya cumaya alabildim doktor randevumu. O zamana kadar böyle giderim herhaldekaydirigubbakcemile2

gunaydın burkocum her gece 2de yada 3te bi kalkarım muhakkk wc zıyareti icin. ama benim dun gece vucudum cok sisiti kızlar su toplamıs gibi karnımda oyle gaz var biliorum ama cıkmıyor vede manyak uykum geldı erkenden bugun bulantı konusunda daha iyiyim pek takmadım suan ii midem hafıf bir tiksinti durumu var tabiki. baskada bi durum yok durumlar aynı agzım apacı kupkuru midemden dolayı dıslerimi fırcalayamıyorum buda cok rahatsız edio beni cozum bulan varmı aranızda

Kizlar bugun bitane ani defteri aldim bebisime:)) Ilk test gununden ilk doktorda gorusume kadar herseyi yazicam..9 gun sonrada kalp sesi icin dayanamadim. Ilk bebisim ve onu ogrendigimiz gunle ilgili bi suru animiz var, bunlarin hepsini ilerde bilsin istiyorum:))) Allahim su 9 gun cabucak gecse de pit pitlari duysam:)))
nora deftere anılarını yazmak içinde erken değildir artık hadi alısveris yapmayın vs diyorlarda yada herkese soylemeyin. gonlunden geçeni yazmaya basla bence.
ben de ogluma hamile kaldıgımda değil ama dogumdan sonra gunluk yazmaya basladım dogum hikayesi seklinde basladı hatta birçok sitede dogum hikayem var. ve sonrasında o gunluk yıllardır devam ediyor su an 150 sayfa falan arada bıraz çıktı alıyroum oglum okumask istiyor ama on dan once bizm çok hosumuza gidiyor okumak inanın oyle keyifliki o gunlere donuyor insan.
o yuzden yazın bol bol en guzel anılardan biri

Yani minik kelebek, naptın yaaa, 10 gün beklenir mi :)) Benim kese ölçümü almadı. Ama fasulyem 6 mm olmuş :) Kız kalbini bir görecektin var ya... Böyle bir mutluluk yok, inşallah sen de yaşayacaksın canım benim.

Bu arada kızlar, bize ilişkiyi yasakladı. Zaten en son 2 hafta önce bir şeyler olmuştu hayal meyal hatırlıyorum. -tatlicadiarzu- Artık sadece :icecream: anladınız siz onu yerimseniben
canım gozun aydın olsunn. bende insalah ctesi gunu gorebilirim kalp atısını 6+6 olmus olacagım.

evris basın sagolsun. allah rahmet eylesin.

bu arada gercekten milkshake yok epeydir.

günaydın kızlar....ya bişi sorcam benki 12 den aşaya kalkmazkan şimdi 8 de otamatik kalkıyom aslında hala heyecan var ama gündüzleri uyku basıyo e tabi gece 12 gibi çoktan uyumuş oluyom...

gunaydın burkocum her gece 2de yada 3te bi kalkarım muhakkk wc zıyareti icin. ama benim dun gece vucudum cok sisiti kızlar su toplamıs gibi karnımda oyle gaz var biliorum ama cıkmıyor vede manyak uykum geldı erkenden bugun bulantı konusunda daha iyiyim pek takmadım suan ii midem hafıf bir tiksinti durumu var tabiki. baskada bi durum yok durumlar aynı agzım apacı kupkuru midemden dolayı dıslerimi fırcalayamıyorum buda cok rahatsız edio beni cozum bulan varmı aranızda

canım eğer miden bulanmazsa tuzla fırçalayabilirsin.yani eğer macundan tiksiniyorsan.bir de bir yerde okumuştum havuç yiyebilirmişsin dişleri temizliyormuş.benim genelde kahvaltı edip dişimi fırçaladıktan sonra başlıyor midem bulanmaya o yüzden denemedim bunlaeı.Allah yardımcın olsun.şu üç ayı sağsalim atlatalım hep beraber inşallah.karnımız büyüsün...hepsini unutacağız:sm_cool:

günaydın kızlar....ya bişi sorcam benki 12 den aşaya kalkmazkan şimdi 8 de otamatik kalkıyom aslında hala heyecan var ama gündüzleri uyku basıyo e tabi gece 12 gibi çoktan uyumuş oluyom...

keşke işe gitmek için uyanmak zorunda olmasam.nasıl uyurdum.bir de bulantı hapını içince öyle bir sersemletiyor ki sorma..onu da iyice uyku bastırmasın diye içemiyorum.ama yine de çok uykum oluyor doyamıyorum uykuya:1no2:

keşke işe gitmek için uyanmak zorunda olmasam.nasıl uyurdum.bir de bulantı hapını içince öyle bir sersemletiyor ki sorma..onu da iyice uyku bastırmasın diye içemiyorum.ama yine de çok uykum oluyor doyamıyorum uykuya:1no2:

cnm ya ne zordurdur şimdi düşünüyorumda çalışıyo olsaydım ne zor gelirdi bana...ben daha mide bulantısıyla karşılaşmadım belkide daha erken belkde beni etkilemicek..göğüsler şiş olmasa anlamıcam bişi...yalnız hiç acıkmıyorum zorla yemeye çalışıyorum...

bende aynı durumdayım uykum cok agırlastı doyamıyorum sadece ve sadece uyumak istiyorum aksam yemekten sonra

herkese günaydınlar.şöyleki çalışan bayanlar için hamilelik daha bi zor.sabah erkenden kalk,hazırlan yola koyul.bütün gün çalış,.aksi insanlarla uğraş,of off:nazar:

uzunca bir aradan sonra günaydın kızlar sağolun vefalı dostlarım varmış gelmeyince yokluğumu hisseden beni merak eden.....

ben şükür iyiyim bugün itibariyle allahın izniyle 7+2 olduk....arada o lekelenmelerim oluyor ama artık kafaya takmıyorum artık iyice azaldı yok denecek kadar az günde birkaç damla geliyor oda böyle topak ve sünen bir halde.....haftaya randevu aldım dr. cumartesi gideceğim nasipse.....acayip bir gaz durumu var bende birde sabahın 5'inde uyanıyorum onun haricinde fazla belirti yok bende nedense......

o dediğiniz takvime bende baktım benim ki KIZ çıktı rabbim nasıl uygun görsüyse hiç farketmez kız olsun erkek olsun yeterki sağlıklı hayırlı evlat olsun hiç önemli değil ne olacağı......( ama benim içimede kız doğuyor)

evrişcim başın sağolsun arkadaşım evet belki hurafe bilmiyorum ama hamilelerin cenazeye gitmemeleri söyleniyor bilmiyorum ne derece doğru olmuş artık.....

dualarım sizlerle kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın görüşmek üzere....

minik kelebek çok mutluyum. bi problem yokmuş. her konuda Allaha güveneceksin onu anladım. beni Rabbim sınadı inş hayırlısıyla çıkmışımdır. beni listeye ekleyebilirsin 23 ağustos görünüyo şimdilik.

hayırlısı olsun rahat bir hamilelik dilerim ben bebişimi gördüm orda uslu uslu duruyoama çook mide bulantısı yaşadığım için canım bişey çekemiyo mutfaktan nafret ettim diyebilirim ama günlük hayatımı çok etkilediği için dr ilaç verdi şimdi daha iyiyim bana muhtaç 5 yaşında bir melegim daha var ilaç iyi oldu

canımk ac haftalık hamılesın dr hangı ılacı verdı

cin takvimi listemiz

1 - babymom - kız
2 - NILUFERSAHH - erkek
3 - tuana3434 - kız
4 - aftabru - kız
5 - dide - erkek
6 - petrik - erkek

7 - basak35 - erkek
8 - desdona - erkek
9 - defnedamla - kız
10 - Lalece - erkek
11 - perlin - kız
12 - norraa - erkek
13 - gamze_hlm - kız14 - tazefasulye - kız
15- evriş- erkek
16-milkshake-kız

uzunca bir aradan sonra günaydın kızlar sağolun vefalı dostlarım varmış gelmeyince yokluğumu hisseden beni merak eden.....

ben şükür iyiyim bugün itibariyle allahın izniyle 7+2 olduk....arada o lekelenmelerim oluyor ama artık kafaya takmıyorum artık iyice azaldı yok denecek kadar az günde birkaç damla geliyor oda böyle topak ve sünen bir halde.....haftaya randevu aldım dr. cumartesi gideceğim nasipse.....acayip bir gaz durumu var bende birde sabahın 5'inde uyanıyorum onun haricinde fazla belirti yok bende nedense......

o dediğiniz takvime bende baktım benim ki KIZ çıktı rabbim nasıl uygun görsüyse hiç farketmez kız olsun erkek olsun yeterki sağlıklı hayırlı evlat olsun hiç önemli değil ne olacağı......( ama benim içimede kız doğuyor)

evrişcim başın sağolsun arkadaşım evet belki hurafe bilmiyorum ama hamilelerin cenazeye gitmemeleri söyleniyor bilmiyorum ne derece doğru olmuş artık.....

dualarım sizlerle kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın görüşmek üzere....

canım hosgeldin tekrar ii olmana sevindim buarada o gaz problemi bendede var ozellikle geceleri vucudum cok sis ve agır oluyo resmen 3-4 kilo faslam var gibi cok hantal hissediyorum kendimi sabah kalktıgımda sisligim inmis oluyor tbai bide gece wc muhabbeti o ayrı. ilaclarımı gece uykudan once alıyorum gunduz kusarsam cıkmasınlar dıye simdilik yuvarlanıp gidioruz

hoş geldin milkshake, iyi olmana sevindim. kanaması olan tüm arkadaşlardan sırasıyla güzel haberler geliyor, ne güzel.
ben bugün 13:10 da doktora gidiyorum. gelir gelmez yazarım neler söylediğini.
esrako, mm olarak önemli değil de azcık büyümüş olarak görmek istiyorum onu o yüzden. şöyle bi kafası neresi poposu neresi doktor söylemeden anlayayım istiyorum. çok sabırsızım galiba. hoş görsek de pek bişeye benzetemeyiz şimdi, yaratık gibi oluyorlar. netten baktığım kadarıyla hiç bebeğe filan benzemiyor şu vakitler.... şöyle bi 7 aylık filan olduğum günleri de görsem ne güzel olur.

merhaba arkadaşlar,ben de ağustos annesiyim gruba yeni katıldım.bebişim henüz 7 haftalık.herkese hayırlı bi hamilelik dönemi diliyorum

buarada sabah bulantılarım devam ediyor. bu sabah dişlerimi fırçalarken kustum yine. fırçalamayayım diyorum bu kez de "ya dişlerim çürürse dişçiye de gidemem" diye tırsıp fırçalıyorum. ama resmen işkence.
bende dün akşam bir gaz vardı sormayın. resmen bıçak gibi saplanıyordu... kıvrandım bi ara sancıdan. bugün doktora soracağım ne yapmak gerek bir daha olursa diye.
bi de arkadaşlar ben yeni bir saç boyası aldım. stick şeklinde. watsons dan. bende çok beyaz yok. araara bazı teller beyazlıyor. onların üzerine süreceğim. geçici bir boya. yıkayınca çıkıyormuş. kaş kalemi gibi bişey herhalde. daha denemedim deneyince beğenip beğenmediğimi yazarım.

aramıza hoş geldin mercimek. bebek fotona bayıldım. o ne kadar tatlı bebek. aynı benim kardeşimin bebekliği.

günaydın kızlar :)
sabah doktora gittim karnımdam ultasonla baktı göründü meleğim :nazar:
rahme yerleşmiş dış gebelik yok dedi
kesesini ölçtü kaç cm oldugunu söylemedi
5 ocakta kalp atışlarını dinleriz testler yaparız dedi
5 haftalık kadar dedi benim hesabıma göre 5+3 : )
haftada 2 gün balık ye dedi 34. haftaya kadar ilişki serbest dedi
10 gün nasıl dayanıcam çok heyecanlıyım :) :CüvCüv:

yeni arakdaşlar hoşgeldiniz, hepimiz rahat hamilelik geçirip, bebişlerimizi saglıkla kucağımıza almayı Rabbim nasip etsin

X