2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aslında bende cok arastırdım zaten su sıralar ilk gebelıklerde erken sayılıyor.hanı hisseden hissedebılıyor ama hiisetmessende bır sorun oldugu anlamına gelmıyormus.22.haftaya kadar yolu varmıs :1shok:
ama ben aslında ufaktan bişeler hisediyorum hafıf segırmeler sankı bı kıpırtı gıbı ama tam emın degılım sanırım biraz daha kuvvetlı olması gerekıyor emın olmak için

fasulyecım tabıkı bende yalnızken yapıyorum yoksa eşimin dilinden kurtulamam :)) genelde elkımı karnıma koyuyorum farketmedn koçişte kızıyo "nıye bebegımızı baskı altında bırakıyorsun"die:roflol: o istedıgı zaman hiisettiririmiş kendını,şimdiden bozma psikolojisini dio.:roflol:

canım yaaa..bayılıyorum senin maceralarını okumaya...anlatım şeklin çok hoş...ben bi tahminde bulunmak istiyorum senin için...nacizane....bana göre senin kızın olucak...:ecrin_bebek:

Aftabrucum bende avatarıma resmimi koydum 83 doğumluyum ve aramızda 10 yaş var ama bide resme bak sen daha genç bile gözüküyosuunnn bu yüzden yaşın hiçç önemii yok gayet genç ve güzel bi hatunsun kaydirigubbakcemile5

Evriş bu diş sorunu bendede var ama ben korkuyorum gitmeye zaman zaman çok ağrıyo ama dayanıyorum dayanılmıcak hale gelirse bende gidicem sanada çok geçmiş olsun canım birde uyuşturuyomu yaparken yani bebişe bi zararı olur diye korkuyorum ben

3k1m çok iyi düşünmüşsün çünkü bende atlayarak okuyorum zaman zaman buradan tüm bilgilere ulaşabiliriz hemde karın ağrısı olan arkadşalarıda oraya yönlendiririz hemen gamyoncuiremsu

Ebruskacım bu kaynanalardaki erkek hastalığını nedir anlamıyorum bi türlü benimkide erkeği duyunca gözleri parladı resmen sanki soyları sürse nolcak sürmese nolcakk

Esrakomm orda bişi var ayaklarımı o,çok tatlıı minicikk ayy kızlarr gördükçe kalbim pır pır ediyo böyle resimler rabbim sağlık versin bebişine canımm

Didecim bendede inanılmaz bi kalça ağrısı var sanki iğne vurulmuş gibiyim geceleri üstüne bile yatamadığım oluyo doktor banada magnezyum verdi ama faydasını göremedim hala :çok üzgünüm:

Ah evet, ben de polikistik over sendromu vardı. Hastalığı tanıyanlar bilir, kendi haline bıraktığında senede 3-4 kere regl olsa dua eder. O yüzden sürekli doğum kontrol ialçlarına mahkumdur. Tıpkı benim gibi.
Doğum kontrol ilacını bi bırakayım nolcak bakalım dedim. 3 ay regl olmadım. Off yine mi derken, göğüslerimde şişlik falan hissetmeye başladım. Yaşasın regl olucam kendiliğinden diye sevindim bi süre. Bekle bekle olmuyor. 5 haftalık hamileyken (o zaman bilmiyordum tabi) dra gittim, ultrasonda gebelik kesesi görünce şaşırdık tabi. Hep PKO'lu olduğum için hemen ya da tedavisiz gebe kalamayacağımı sanıyordum. O yüzden supriz oldu bebeğim...

Kriz bebekleri geliyor arkadaşlar...Onların şansı tüm dünyaya uğur getirir umarım...

canım yaaa..bayılıyorum senin maceralarını okumaya...anlatım şeklin çok hoş...ben bi tahminde bulunmak istiyorum senin için...nacizane....bana göre senin kızın olucak...:ecrin_bebek:

Ah ağzından bal damlıyo arkadaşım.. İNŞALLAH!! Kız bebek ben de çok seviyorum ama, kendim gibi yetiştirirsem çok fena.. :)) Ben de maceralarımı :) sizinle paylaşmayı seviyorum affınıza sığınarak :)

Benim kociş göbeğimin iki yanından öpüyo, "biri kafasına, diğeri ayaklarına" diyor :)

ayyy tazefasulye varya hani yazmışsın çatım agryo falan diye bende sabah yazdımkızlar sanki kemikim acıyo alt taraflardadiye sanırımgöze çarpmamış lcakki bekliyorum biriside bişeyler yazsada ferahlasam diye.seni okuyunca haaah dedim işte benm anlatamadıgım olay bu.tabir kesinlikle cuuk yerine oturdu.kaydirigubbakcemile3 alt takımlardaki kemik...
benm dün akşam çok acıdı ya resmen kemik sızlamasıydı...ama şimdi yok endişelenmiştim ama önceki günün jimnastiğinden kaynaklı sanırım malum eşimle nadirde olsa beraber jimnastik yapıyoruz fazla aerobik hareketler denemden tabi....ondan mıdır yoksa bebişmi buyuyorda yerimi dar geldi anlamadım...

ya arkadaşlar benim ticker ım bozulmuş yapmaya çalışıyorum ama olmuyor ya..... kaç tane yaptım kopyalayıp kullanıcı panelime yapıştırıyorum olmuyor ya kafayı yicem.... yardımlarınıza ihtiyacım var yada biri bana ticker yapsın hiç farketmez nasıl olduğu.....

Kriz bebekleri geliyor arkadaşlar...Onların şansı tüm dünyaya uğur getirir umarım...

ah ahh sorma valla ben şimdiden kara kara düşünüyorum malum bebek var diye bende çalişmiyorum kocacımın eline bakıyoz valla.. ben bi ara cocuk odasının kapısını kitleyip sadece yatak odasın beşikmi alsam diye düşündüm malaum bebk odası fiyatları maşallahhh.....

esrako canım sen çok özlediğim bi arkadaşıma o kadar çok benziyosun ki, her mesajında uzun uzun bakıyorum resmine... nazarım değecek valla...

oylemii ya geçen bir arkadas daaha yazdı beni birine benzettigini ki genelde beni birilerine benzetirler hep :) degmez nazar canım iyi niyetli olduktan sonra:)

mutlaka vardır her hastanede 4 boyutlu ultrason yani en azından buyuk sehilerde. ama ucreti ayrımıdır vs sormak gerek 3. aydan sonra inanılmaz keyifli 4 boyutluya girmek ondan once pek bir espirisi yok. hatta urkunç :)

adascım resmin sol alt kosesindeki iki tane beyazımsı goruntuyu diyorsan onlar bencede ayakk. herkesi ayaklandırıp 4 boyutluya sokturcam bu gidisle heves ediyor insan gordukce dimi. umarım herkesin imkanı olur ama sabredersek detaylı ultrason çekiminde zaten goreceğiz bu goruntuleri

Keops naber güzelim ?? 14 ünde buluşuyoruz değil mi...

demek buluusoyrsunuz sonunda çok kıskandımmmm hırrrrrrrrkötükedihüso

Ebruskacım bu kaynanalardaki erkek hastalığını nedir anlamıyorum bi türlü benimkide erkeği duyunca gözleri parladı resmen sanki soyları sürse nolcak sürmese nolcakk
:

Ay bizim kayinvalide ve gorumcem de kiz bebek hastasi, oglan oldugunu ogrenince bi bozuldular, sevmezlerse sevmesin, cok umrumdu:))) kadin zaten kendi oglunu sevmiyor, erkek torununu mu sevicek:)))

Pinky,
Şu eski işlemeli köy beşikleri vardır ya. En iyi onlardan alıcaksın koyacaksın yatak odana.Ben bulsam alıcam onlardan çok güzeller. Filmlerde olur ya...Çok nostaljik.. Bebek küçükken bikaç ay kullanabilirsin. Ama sonra mecbur yine alınacak. Park yatak kullananlar çok memnun ama ben çok ısınamadım onlara. Bakalım napcaz..

HELİN HALA YOK, HALA YOK!!! PAZARTESI DEN BERİDİR YOK, ALLAHA EMANET OLSUN BEBEĞİYLE.

Hayırlı olsun Esracım oğluşun, Allahım kucagımıza almayı nasıp etsın cumlemızın.

Sana da hepimize de hayırlı cumalar arkadasım, saolasın.

Lokal anestezi de yapılan ıslemler bebısı etkılemezmıs, evet ıgne vuruluyor, uyusturulması gerekıyor.. dr una danısarak yaptırabılırsın bence. dr; agrısını cekmemın daha sakıncalı oldugunu soylemıstı.

aaa ben de esrakoyu görünce bir arkadaşıma çok benzetmiştim..hay allah hihoyyyt

ESRAKOM.. senin kızın da benim oğluşum gibi tombik yanak.. bizde resmen dibine düşmüştük ultrasonun, eşim çok istiyordu sana benzesin yanakları diye.. gercekten de dogdukları zaman tam yemelik olacak bizim yavrular :)))

yaa seninde yanaklı demek çok tatlı oluyor yaa tombis yanaklı bebeklerr.
resmini koymayı dusunmuyormusun ya seninkinde gorsek.

Benim kociş göbeğimin iki yanından öpüyo, "biri kafasına, diğeri ayaklarına" diyor :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 oda süpermiş,bi başına bı ayaklarına.ben kocişi kulagını karnıma dayadıgı zamanlar cok kıskanıyorum :dilcikar: çünkü bana içerde sesler duydugunu sölüyo,aa bebegımız suyun içinde yüzüyo resmen duyuyorum diyo.oh diyorum tasıyan benım keyfını süren sen :1closedeyes:

mrb arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 15 haftalık hamileyim allah izin verirse ağustos 22 de bebişimi kucağıma alıcam:) internette yaptığım ufak araştırmalar sonucunda sitenin gerçekten çok geniş kapsamlı olduğunu gördüm. arama motorlarına yazdığım çoğu soruda sitenin adresi çıktı önüme bende artık katılmalıyım aranıza diye düşündüm:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…