2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bana gaviscon verdi dr...hiç denedinmi?? anında kesiyor...

esrakoo kızın sana benziyo canım elmacık kemikleri cıkmıs senin gibi cok tatlı masallah

didecim dr kalsiyum olarak ne verdi
benim dr bana camsiyumcandoz- vitaminc 1000 mg verdi ama ben yarım yarım içiyorum hergun fazla olaacak bu seferde diye sut peynir vs tuketimoyurm çunku

baby takma kafana sakın geciici donemdeyizz eslerimizde bunu biliyor sonuçta. benimkide gaz çıkarmamdan siakyetci suratı değisiyor ben aksamları gaz çıkarınca ama napim hicç kusura bakmasın normalde hiç adetim değlidir gazlı bir insada asla değilimdir :)

1 Ağustos 2008 .. 6 aylık falan hamile olmam gerekiyo gibi görünüyo hihi.. Ama değilim..

esrakoo kızın sana benziyo canım elmacık kemikleri cıkmıs senin gibi cok tatlı masallah

çok tesekkurler baby evet ya yanakları ç ok guzel bakmaktan kendimi alamıyorum bu resme kocaman çıktı aldık evin bas kosesinde duruyor. :)

Günaydınlar

sabah arabada çok midem bulandı, sigara kokusundan çok kötü oluyorum patronuma rica ettim çok kötü oluyorum içmeyin dedim, bu soğukta camı açıyorum başka ne yapayım diyor benneyaptımki

3K1M, çok iyi düşünmüşsün eline sağlık

milkshake geçen gün benide üzdüler, gece üzüntüyle uyudum kabuslar gördüm sonrada uçuk çıktı dudagımda ertesin gün çok moralsizdim, yaşadıklarının etkisiyle kabus görmüşsündür ,Allah sabır versin canım uyumadan önce dua et rahat uyumana yardımcı olur

maşallah prensesine, tombiş :) hiç böyle net görmemiştim kordonu ne kdar uzunmuş

bende horluyormusum ama çogumuzun burnu tıkalı bence ondan kaynaklanıyor, burnum tıkalı oldugundan ağzımdan nefes alıyorum uyurken başımda yastıkdan düşünce horlama sesleri geliyor...
ben her zaman tekmelerim eşimi biraz yer aç bana diye : ) sesini çıkarmıyor garibim yasık ona kaydirigubbakcemile3

bebişimle bizi de yazın lütfen...
maibeyaz.......10 ağustos cinsiyetimiz belli değil henüz...

bir de buraya gerçek isimlerimizi ve doğum tarihlerimizi yazsask ve başka bir başlıkta toplasak daha iyi olmaz mı..

helin diyarbakırın bir ilçesinde rehber öğretmen..niye girmediğini biz de merak ediyoruz.hafta olarak hepimizden ilerde

Merhaba kızlarrrr:))
Dün girmemiştim nete izinliydim ev işleriyle uğraştım akşama kadar sağolsun eşimde yardım ettide bitirebildim ki dolaplarımın içini filan düzenleyip silemedim daha.Dün giremediğimden geçmişi okuyayım dedim aftabrundan helinden haber varmı diye anacım maşşallah Allah muhabbetimizi arttırsın oku oku bitmiyor :))
Şükür AFTABRUdan haber aldık hoşgeldin sefalar getirdin Nazın annesi. Kız amma kandırıkçı kızın varmış ha nası oyuncu elini uzatıp iğneyi yakalayacakmış gibi yapmalar filan sonra geri çekilmeler valla anacım bu kız fena olucak :) İnşallah pazartesi iyi habeler alıp paylaşıcaksın bizimle.
Helinden haber varmı diye baktım okuduğum kadarıyla maalesef göremedim ki daha okuyacağım sayfalar var inşallah gelip oda iyi haberlerini vermiştir.

Tazefasülye ben bekliyorum benimkinden okkalı bir tekme işte geldim burdayım ben tekmede ustayım diyecek merak etme:)

biyolog83 bebeğini Allah nazarlardan saklasın emsin kzucuk parmağını ohhh:)

süpersinnnnn:içelim:

Bizimki de torununa sarılıp, "büyükbabasının bitaanecik torunu, bitaaaneciksin sen" deyip sonra da gözümüzün içine bakıyor. kötükedihüso Artık önemsemiyorum ama. Bebeğime odaklanıyorum. Yalnız bugünlerde gerginim ve hazır cevaplığım üstümde. İnşallah ters birşey yapmazlar da, ben de çenemi tutarım.

Karnım acıktı yaw cokacimcoookcokacimcoook

gunaydin kizlarrr,
esrako, tamisirmalik yanaklar, allah bagislasin...
baby sorma, benim esim de horlar, hele kilo vermeden once baya horlardi, simdi beraber otturuyoruz:))))ya diyorum nasil oluyormus, beni anliyorsundur simdi uyuyamiyorum diyince...
mercimekim gaviscon ilk baslarda bana iyi gelmisti, artik pek fayda etmiyor sanki...

kızlar ben geldim hepinize günaydın hemen cıkıcam işlerım var ama rüyamı anlatayım dedım oncelıkle bır oğlum olmustu ve öldü dediler aradım buldum onu kendımı oyle değişik hissettımkı annelık duygusuydu bu herhalde ona sarılıp oğlummmmmmmmmm oğlummmmm dıyodum sabaha karsı tekrar bı ruya gördüm ıkızlerım olmus 1 kız 1 erkek once murekkep gıbı bı camın üzerındeydı kendı ellerımızle sekıl verıyorduk murekkebe sonra bı anda ıkısıde buyumuslerdı ve adları BENIM KIZIM OLURSA İLAYDA OĞLUM OLURSA TANAS olucak ama onların adrarı şeyda kızın erkegınkı gul bılmemme gul bısey ama hatırlamıyorum bı anda kocaman olmuslar ya cok şaaşırdım tuhaf dımı

NORRA bende aynısını dedim benimde bazen horultusundasn uyuyamadıgım zamanlar oluyo dedim ben sana hic demiorum cok ayıp bana soyluosun dioki ilk defa duysdum cok sasırdım ondan soyledim. demekki bizde beraber devam etcez bundan sonra.
Comely bence kızın olursa adını seyda koy ama erkekse gullu isim olmaz ama peygamberimizin en sevdigi cicek gul , peygamberimizin isimlerinden koyabilirsin. karar senin canım

günaydınlar selamlar arkadaşlar benim ayak tırnaklarım bozulmaya başladı sanki batıyomuş gibi ağrıyo ama batma yok 2 hafta içinde oldu iki tırnağımın uzeri kapkara olmuş yarın doktora gididcem bişeyler verir herhalde bu tarz bi sorunu olan var mı

ebruska bu arda hoşgeldin bizim hamişler erken yatıyo bu saat te bomboş kalıyo burası
yok kız erkekn yatmaktan deil,kocıs darılıyo,zaten butun gun neteyım bıde aksam girersem olmuyo.ve heraksam 12den önce yatamıyorum bunye alıstı bıkere
hayırlı olsun canım mınık kızın.
oyyy yerım ben onu cok tatlı.esracım bıse sorcam sen özel hastaneyemı gıdıyorsun,bu 4 boyutlu ultrasonmu oluyor yoksa renklı ultrasonmu.bende bu gıttıgımde gırmek istiyorum ama doktoruma sormamısım bunun için özel randevu almam gerekıyormu hastaneden ,cünkü doktorumun odasında bır ultrason var oda siyahbeyaz olanı
offf canım ya o kabuslar bazı geceler benımde peşimi bırakmıyor maalesef:1no2: sacma sapan seyler görüyorum.

ayy kızlar demek kı sadece ben değilmişi.eşim sabah diyorkı "inanamıyorum bütün gece horladın ve ben hıc uyuyamadım" aa cok şaşırdım çünkü hiç horlamazdım ama petrığin dedıgı gıbı bende dedımkı burnum tıkalı ondan,senınde cok horultularını dinledıgım oldu yorgun oldugun zamanlar dedım güldük.gece hatta kac kere uyandım sankı oksijensiz kalıyorum gıbıme geldı.bu yasıma kadar nefesı burnumdan almaya alıstıgım için agzımdan almak cok zor ve sevımsız gelıyor.dılım damagım dudaklarım kuruyor.ne yapcaz bu burun tıkanıklıgını yaaa :bbo:

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.gyspyesra.....................................1agustos _____________________ ERKEK
4.Esin123…………………………….....2 ağustos
5.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
6.ASLI………..…………………..........2 ağustos
7.entelliye…………………………........2 ağustos
8.Caninuss.......................................2 ağustos
9.burcubegüm..................................2 agustos ___________________ ERKEK
10.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
11.Arda..............................................3 ağustos
12.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
13.Badibade......................................4 ağustos
14.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
15.essraa.........................................5 agustos
16.sarmasık.....................................5 agustos
17.behiyeesen..................................6 agustos _____________________ KIZ
17.calimero 26..................................6 agustos
18.kacakkedi....................................6 agustos
19.gamze_hlm..................................7 agustos _____________________ KIZ
20.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
21.dlkltn...........................................8 agustos
22.ebruska.......................................8 agustos
23.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
24.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
25.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
26.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
27.güzel edirnem..............................9 agustos
28.angeleyes_3...............................10 agustos
29.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
30.3karanlık1mucize.........................10 agustos
31.maibeyaz.....................................10 agustos
31.Evriş.......................................... .11 ağustos __________________ ERKEK
32.Milk shake..................................11 ağustos
33.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
34.nazlı_03......................................13 agustos
35.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
36.gelgit…………………………...……14 ağustos ____________________ ERKEK
37.başak35……………………......…..14 ağustos
38.figen............................................16 agustos
39.esrako........................................16 ağustos ____________________ KIZ
40.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
41.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
42.comely 08..................................17 agustos
44.biyalog83....................................17 agustos ______________________ ERKEK
45.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
46.tazefasulye................................18 agustos
47.masmavi....................................18 agustos
48.prenses.....................................19 agustos
49.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
50.cadu.......................................... 20 agustos
51.sampuan....................................21 agustos
52.ebrar06......................................23 agustos
53.petrik.........................................24agustos ____________________ ERKEK
54.sal_der......................................24 agustos
55.dnzyildizi84...............................25 agustos
56.emis..........................................25 augstos
57.sedaa........................................25 agustos
58.seerni........................................25 agustos
59.tuana3434..................................26 agustos
60.siney.........................................26 agustos
61.İrem34.......................................26 ağustos
62.darknessfire...............................26 agustos
63.telkırma.....................................26 agustos _______________________ERKEK
63.Pınky_42...................................26 agustos
64.tugbaözen.................................26 agustos
65.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
66.desdona....................................27 agustos
67.selena.......................................27 agustos
68.flawlessd...................................28 agustos
69.sünger53...................................28 agustos
70.ukalam......................................29 agustos
71.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
72.burko........................................30 agustos

Son düzenleme:

esrako adını bilmiyorum..koca bir tablet suda eriyor..tdı gazı kaçmış gazoza benziyor

sorma aidacım aynen bizimkide öyle birtanecik torunum, yavrum vs. biz karnımızda ne taşıyoruz acaba bizimki onların torunları olmayacak mı?klava: hani bir şarkı varya herkezi boğasım var diye hakikaten öyle sabır sabır bir yere kadar artık herşey gözüme batıyor tahammül edemiyorum haksızlığa:çok üzgünüm: dünya kendi ekseni etrafında dönsün istiyor, herşeyi en iyi o bilir, biz ona muhtacız o olmasa biz bir hiçiz, en ufak laftan farklı anlamlar çıkartır ve bu tabi bana tartışma olarak geri döner, evimin işlerine karışır, ve akşam en çokta ona içerledim ona kızdım mutlaka yemeklerde bir bahane bulur ve olur olmaz şeylere bağrınır herkezin burnundan getirir akşam kayınvalidem yemek yapmış onada bir bahane buldu eşimde tamam baba falan diyerek onu yatıştırmaya çalıştı ama kayınpederim eşime bağırarak kes sesini dedi ay çok gücüme gitti yaşlar doldu gözüme eşime bağırmasına çok içerledim akşam ki o kötü birşey demediki ama kendileri büyük olduğu için olur olmaz şeylere bağırma hakkına sahip oluyorlar nedense hep bizden saygı bekliyorlar ya bize saygı nerde vs. daha sayamadığım bir sürü şeyklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…