2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar slm herkese hayırlı cumalar
geçmişi okumadan bi slm vereyim dedim rüyamda bebişimin karnımda pıt pıt ediyodu acaba rüyamı gerçekten hareketmi etti karar veremedim ama muhteşem bi duyguu bu arada
MİNİĞİMMM KELEBEĞİMMMM ben erkekkk anası olcam hayırlısı ilee benidee mavi yappp bak oğluşum bile diyoo ben nie pembeyim diee mirmirmirmir

Teşekkürler Evriş, evet başlarda sanırım çok fazla bilgi döndü ve yüzlerce sayfanın arasında deryanın içindeki bir damla gibi karışıp gittiler. Olsun, bundan sonakiler de gelecekteki, anne adaylarının ve bizlerin de işimize yarayacaktır. a.s.

Teşekkürler kaçakkedi, en azından çok önemli bilgileri atlamayız böylece. a.s.

Maşallah esrako bebişine, yüzü kız bebek yüzü gibi bence... :)

Evet Esrako benim de dileğim o yönde. Zaten sayfalar uzamasın diye teşekkürleri bile baştan yazdım. Yani her bir yazılacak olan bilgi için baştan herkese teşekkürler ki, sayfalar gereksiz uzamasın, az ve öz kalsın. a.s.

Teşekkürler mercimekim, sadece buraya yazdıklarımızdan kopyalayıp yapıştırmamız yeterli bence. Güzel bir birikim olur inşallah. a.s.

didecim dr kordonun icine tıklayınca (yani bisey yapıo ) ici rengarenk oluyo eger o kordonsa rengarenk oluyomus pipiyse dolu tek renk oluyomus bana oyle demisti ultrasoncu . pipyle kordonu o sekilde ayırabiliolarmıs

evet evet, kordon renkli gözüküyor ultrasonda, kırmızı ve mavi renkelerde gözüküyor...

Petrik, düşüncesiz insan çok. Ben de yolda milletin ağzıma burnuma giren sigara dumanından, arabaların egzozundan çıkan gazlardan çok muzdaripim. Yasak yerlerde sigara içip de uyarılınca kompleks yapıp "biliyoruz yasak içmek ama size ne" diyen kişiliksiz kişilerden çok bunaldım. Hakkımıza geçiyorlar maalesef ve ben hakkımı helal etmekte güçlük yaşıyorummm.

Ayrıca teşekkürler canım, güzel bir paylaşım olmasını temenni ederim önemli bilgiler topiğimizde. a.s.

süpersinnnnn:içelim:

o senin süperliğin 050604'cüm :roflol: a.s.

Ve ben de nezle olduuuum senağlama
Yarın da doktor randevumuz var. Bakalım hayırlısı inşallah yarına kadar biraz hafifler. Burnum şakır şakır akıyor, limon yedim 1 tane kafamçokkarıştı

DİDE,

koca tablet suda eriyor sanırım aynı benimki ile rengi turuncu gibi oluyor eriyince.

MİNİK KELEBEK,

evet ben ozel hastaneye gidiyorum ama kendi asıl hep gitigim ozel hastanede cekilmedi bu ultrason. benim gittigim ozel hastanede dr un odasinıda siyah beyaz makinadan var normal takipleri ordan yapıyor. ikili test yada detaylı cekim vs gibi zamanlarda genel bir ultrasonodası var hastanede 4 boyutlu orda var tum dr lar ortak kullanıyor gerekince orda bakılıyor ama bana ikili testte bakıldı oda çok kısa hiç boyle uzun uun yok iste r esmini vererek falan bakılmadı bende oyuzden arkadasım acıbadem hst gidiyor onun dr u da 4 boyutluda bakıyormus genelde. ki acıbadamde dr odalarında ultrason yok ama dr 4 boyutlu bos iken onda bakmayı tercih ediyor yada 4 boyutluda bakmak için hafta içi aksam nobette oldgunda gelmesini istiyor arkadasımdan aksamları tenha oluyor çunku hastane. bende geçen ctesi 14,30r andevusu aldım gittim 4 boyutlu dolu idi aksamustu gel bos olur buralar dedi dolastık geri geldik 6 gibi ve rahatca baktık cd ye falan cekti goruntuleri habire izlioyrum guzel anılar oluyor. sayet maddi imkanın varsa 4 boyutlu bakan bir dr a gidebilirsin. yada dr una bu isteğini soyle belki hastanede bulunan4 boyutulad bakar bir gittginde.

Aaa canım hemen düzelteyım ama ben senın cinsiyetını ögrendıgını bılmıyordumkı :sm_confused: gözden kactı sanırım.yoksa yanına erkek yazsaydım mavi olurdunuz.hadı bakalım senınde oğlun hayırlı olsun saglıkla gelsın inşallah.gecmıs sayfadakı liste üzerinde düzeltme yaptım canım yerimseniben

3K1M,

tesekkurler teyzesi. insallah gercekten kız dır:) ve saglıkla gelir tabiki en basta saglık.

geçmis olsun sanada yarın dr una nezle oldugun zaten solersin gerekirse ilac verir kendine dikkat et

esrako canım sen çok özlediğim bi arkadaşıma o kadar çok benziyosun ki, her mesajında uzun uzun bakıyorum resmine... nazarım değecek valla...

saol canım,ozaman ben bı bakıyım hastanenın sitesıne 4 boyutlu ultrason varmı die.eger varsa doktorumu arıyım söliyim ona göre hangı saatte gel derse gıdıyım.bende cok merak edıyorum 4 boyutluyu.cok daha gercekcı insan bı tuhaf olur.dıger gıtıgım özel hasatende vardı 4 boyutlu arkadasımdan bılıyorum cd ye falan cekmıs doktoru.ama o hastaneden hiç memnun kalmadım degıstırdım,eger yoksa benım hastanede öbürüne gıderım ama vardır mutlaka.işte acaba onun için ayrı bir randevu gerekıyormu dıe merak etmıstım.saol canım bılgılerın için :1hug:

Habere bakın arkadaşlar kadın anlamamış hiç kondurmamış kendine hamileliği. Ay canım yazık ya. Hani şu testti bu testti diye paralıyoruz kendimizi, benimki hala kıpırdamıyo, aman bu gün kıpraşmadı, dr şurasınada bakmadı bunuda demedi, ay bu ilacı bana vermedi daha bi dolu şeyi düşünüp yaşayıp yakınıyoruz. Yanlış anlaşılmak istemem çünkü bende böyle yapıyorum hala bi tekme atmadı diye kavga edicem nerdeyse bebeşimle :) Tabiki imkanlarımız doğrultusunda elimizden geleni yapıcaz kendimiz ve bebeklerimiz için ama her şey Allahtan ve olacağına varıyor. Allah her şeyin hayırlısını versin hepimize.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1064990&Date=27.02.2009&Kategori=turkiye&b="Gazim var" diye hastaneye gitti hamile oldugu anlasildi&ver=00

Kızlar günaydın. Hepinizi ayrı ayrı öperim. Benim sıpa galiba kendine yer açıyor gene, alt takımlarda bir huzursuzluk var. Sanırım çatım açılıyor. Kemiğim ağrıyor çünkü. "Çatım ağrıyor" demek de çok komik oluyor :))

merhaba arkadaşlar. bugün doktora gittim oğlum olcakmış ama doktor kesin diyemem dedi3'lü test için kan verdim inşallah güzel sonuçlar alırım.
haydi hayırlısı olsuuuunn. sağlıkla gelsin inşallah..

Oluyo canım öyle. Ben de geçen sabah pis bir kabusla uyandım. Bİr müddet sürdü etkisi.

herkese günaydınlar arkadaşlar. bugün yine güne mide yanmasıyla başladım. ne zaman geçecek bunlar anlamıyorum ya.bıktım artık bu midemden. ne yaptıysam geçiremedim ir türlü...

Vİtamin ve demir kullanıyorsan bir kaç gün ara vermeyi dene. Ben öyle yaptım, çok rahatladım. O ilaçlar mahfediyor midelerimizi. Biraz toparlayayım, devam edicem. Ama doktoruna sor, öyle.. Yoksa 3 günde 1 şişe gaviscon bitiriyordum. Şimdi her şeyi yiyemesem de çok rahatladım..

TAZE FASÜLYE; şu fazla libidolarından bi kısmını bana gönderebilirmisin......mağdurum hocam...

Valla gönderebilsem ben de rahat edicem :) Eşim de rahat edicek.. :))

Sağol eylemcim, :) öyle olacak değil mi? muck

3K1M,

tesekkurler teyzesi. insallah gercekten kız dır:) ve saglıkla gelir tabiki en basta saglık.

geçmis olsun sanada yarın dr una nezle oldugun zaten solersin gerekirse ilac verir kendine dikkat et

tabii sağlıkla sıhhatle inşallah... teşekkürler esrako, evet doktora gitmeden 1 gün önce olması isabet oldu, söyleyeyim bakalım ne diyecek.

3K1M geçmiş olsun dikkat et kendine...ve bebişe...

teşekkürler, mercimekim... sizler de kendinize dikkat edin. İstanbul malum buz gibi, ve ben dün zaten hissettim soğuktan dolayı nezle olabileceğimi.

baktım esracım benım hastanede renklı doppler ve 4 boyutlu ultrason varmıs.neyse ben randevudan önce bı doktorumu arayıp sorarım bakalım ne dıycek

kızlar dün öğeleden sonra girdim en son tam 26 sayfa ilerlemiş ben nasıı okucammm maşallah hızınızaaa kaydirigubbakcemile

Norra kreşe bakıyomuşsun ay içim bi garip oldu yani ne bilim kayınvalidem bana diyoki sen doğur bize ver kendinize yeni yapın oldu dedim bende yani ben onu yanımdan nasıl ayırırım çok zor yaa Allah yardımcın olsun maalesef hayat şartları heleki yurtdışı dahada zor :çok üzgünüm: sende gel babymom gibi naniknanik

Sarmaşıkcım hayırlı olsun prensesin gönlüne göre olması ne güzell kız çocuğu olanları duyunca dahada seviniyorum artık çünkü bissürü erkek var oğullarımız napcakk yoksaa Şeniz

Kübrali sende özlem hn zedemisin ben kurtuldum o kadından ya sinirlermi oynatıyodu kadının yapısı öyle ayrınıtılıda rica etsen bişi değişmicek çünkü ben kaç kez dedim şölemi bölemi kadına çok soru sorunca suratı asılıyo anlamadım gitti

Seerni ne güzell ne mutlu sana nice 4 seneler daha yaşayın ailece bebişinizle biz daha 1 yılımızı bile doldurmadık :))

Tazefasulyee sen süper bi hatunsun yaaa dün geceki aksiyon iyi geçmiştir umarım Şeniz
ben asıl doğumdan sonrayı düşünemiyorum son ayıda eklersen nerdeyse 2-3 ay hasret bırakcaz adamları oyy oyy :jeyyar:

TAZEFASÜLYE'ye Sevgilerimle
Sağol eylemcim, :) öyle olacak değil mi? muck[/COLOR][/FONT][/I][/B][/QUOTE]

AAAaaa şüphen mi var annesi gelsinde bebişin şikayet ediyim bi seni. Çatınada dikkat et hakkaten ne garip cümle çatım ağrıyo :) Benimki ağrımıyo daha kaptırıp kendimi şöyle şiddetli ağrısa deycektim nerdeyse manyadım iyice ha :)

Son düzenleme:
ayy bende öyleyım elımı karıma koyuyorum bı müddet transa gecıyorum sonra bakıyorum bı kıpırtı yok,baslıyorum "hadı bebegım bı tekme at hadı annem kuvvetlı gene bı takla atta senı hissedeyim" aama bakıyorum hala bişe yok sonra "hadi ama bak cok istiyorum benı tekmelemeni"diyorum sonra oturup halime gülüyorum.şu hale bak şimdiden bebeklerımızı fena şımartıyoruz tekmele falan artık dogunca ne hale sokarlar bizi bilemıyorum yaneee :roflol:

Kızlar ben de gördüm kabus ama eşim de çok değişik rüyalar görüyormuş. Dün gece bir kızımız olduğunu ve kahkahalarla güldüğünü görmüş rüyasında :) Aslında erkek bebek istiyor eşim. "Haydi inşallah" dedik.

Dün akşam saatlerinde eşimle atıştık azcık. Kızdım ben de.. Sonradan aramız düzeldi ama gene de tam barıştık sayılmaz. (bu nedenle dün emellerime de ulaşamadım..) Sonra sabah uyanır uyanmaz geldi bana sımsıkı sarıldı. Hiç huyu değildir aslında, afyonu patlamadan yapmaz öyle şeyler. Meğer rüyasında "seni asla affetmiycem" demişim. Yazık nasıl etkilenmiş.. Tamam, dedim, affettim :) Kıyamam yaa, canım kocişim. Dur sen, annemin sporu var bugün, bir kaç saat gelmez kötükedihüso Şeniz :asigim: kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:

Yok kelebekcim yok, sanırım daha hala ve hala çok küçükler ve hareketleri hissedilmiyor henüz. Tabi kiloyla vs. de ilgili. Bu sıralar 15 cm. civarı olmaları gerekiyor yanılmıyorsam yani 16-17. hafta civarında. Ama 15 cm kıvrık olarak duruyor ve hacimleri hala küçücük :) Az daha sabır :) Ben de hissedemedim henüz :)

valla şımartmada en üst sınır tepeye çıkartmak biliyosun öyle yaparız herhalde :) Ben geçendede yazdım hatta, içimden bebeğimle konuşurken sinirlendim herhalde dışarı duyulacak şekilde "hadi ya " demişim bebeğe niye kıpırdamıyosun gibilerden eşimde duydu "kime diyosun " dedi bebeğe diyorum dedim güldü oda. Biraz daha bekle hissedersin deyip duruyor.

Tazefasulyee sen süper bi hatunsun yaaa dün geceki aksiyon iyi geçmiştir umarım Şeniz
ben asıl doğumdan sonrayı düşünemiyorum son ayıda eklersen nerdeyse 2-3 ay hasret bırakcaz adamları oyy oyy :jeyyar:

Esracım iltifatın için teşekkür ederim. Ay yok, yani büyük konuşmayayım da.. Yaşamadım, bilemem. Ama alt takımlar arızalı olsa bile çalışırım ben

:)))) Eyleemm güldürdün beni. Ama haklsın, göğüslerim arada iniyo, ben de manyağa bağlıyorum, ağrısanızaaaa diyorum göğüslerime :))

Ben de buna benzer cümleler kuruyorum ama, annem ya da eşim falan yokken yapıyorum. Yoksa karizmayı iyice çizdiricem.. :)

herkese merhaba,
hepimiz için çooook güzel bir gün olmasını diliyorum.biz çalışanlar için zaten öyle,haftanın son iş günü hihoyyyt
telkırma,canım çok merak ettim,adet düzensizliğin mi var yoksa benim gibi pko'lu musun?peki hamile olduğunu kaç haftalıkken öğrendin?
görüşmek üzere,hepinize sevgiler güzel anne adayları...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…