2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mrb arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 15 haftalık hamileyim allah izin verirse ağustos 22 de bebişimi kucağıma alıcam:) internette yaptığım ufak araştırmalar sonucunda sitenin gerçekten çok geniş kapsamlı olduğunu gördüm. arama motorlarına yazdığım çoğu soruda sitenin adresi çıktı önüme bende artık katılmalıyım aranıza diye düşündüm:)

Hoşgeldin.
İnşallah çok güzel bi hamilelik geçirip bebeğini kucağına sağlıkla alırsın.

yaa seninde yanaklı demek çok tatlı oluyor yaa tombis yanaklı bebeklerr.
resmini koymayı dusunmuyormusun ya seninkinde gorsek.

Bizde oğlan o kadar cok hareketli idi ki biz ole gusel goruntuler alamadık, yanı soyut tablolara benzıoo fotograflar.. bısıye benzetemıorus :))) fırk fırk hareket etmekten öldürdü bizi güldürmekten :))

mrb arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 15 haftalık hamileyim allah izin verirse ağustos 22 de bebişimi kucağıma alıcam:) internette yaptığım ufak araştırmalar sonucunda sitenin gerçekten çok geniş kapsamlı olduğunu gördüm. arama motorlarına yazdığım çoğu soruda sitenin adresi çıktı önüme bende artık katılmayım aranıza diye düşündüm:)

Hoşgeldin arkadasım, hayırlı olsun hamılelıgın.

mrb arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 15 haftalık hamileyim allah izin verirse ağustos 22 de bebişimi kucağıma alıcam:) internette yaptığım ufak araştırmalar sonucunda sitenin gerçekten çok geniş kapsamlı olduğunu gördüm. arama motorlarına yazdığım çoğu soruda sitenin adresi çıktı önüme bende artık katılmalıyım aranıza diye düşündüm:)

aramıza hoşgeldın canım.saglıkla dünyaya gelsın bebişin inşallah.evet cok kapsamlı bır sıte,bende aynen bu şekılde üye olmustum.hangı soruma yanıt arasam bu site cıktı önüme

selam canlar nasılsınız bugun nihayet haftasonu geldi bi güzel dinleneyim
ilk girdiğimde tüm sayfaları okuyorum kimlere ne yazacagıma karar veriyorum sonuna gelince bi işim çıkıyo ona dönüyorum sonra unutuyorum tekrar başa alamıyorum çok uzun öyle kalıyorum cevap vermek istiyorum ama :çok üzgünüm:

yaa HELİN hala yok gercekten cok meraklandım.taaa 21inde girmiş enson cmt gunu.bu cok uzun bi ara.inşallah helınde bebişide cok iyyidir.evrişim sen helının msn sine ulasabıldınmı,msnyıde mı acmıyor hiç? acaba cok bulantısı falan olduda hastaneyemı yattıkı? inşallah önemlı bişe yoktur.

Aftabrucum bende avatarıma resmimi koydum 83 doğumluyum ve aramızda 10 yaş var ama bide resme bak sen daha genç bile gözüküyosuunnn bu yüzden yaşın hiçç önemii yok gayet genç ve güzel bi hatunsun kaydirigubbakcemile5

Evriş bu diş sorunu bendede var ama ben korkuyorum gitmeye zaman zaman çok ağrıyo ama dayanıyorum dayanılmıcak hale gelirse bende gidicem sanada çok geçmiş olsun canım birde uyuşturuyomu yaparken yani bebişe bi zararı olur diye korkuyorum ben

3k1m çok iyi düşünmüşsün çünkü bende atlayarak okuyorum zaman zaman buradan tüm bilgilere ulaşabiliriz hemde karın ağrısı olan arkadşalarıda oraya yönlendiririz hemen gamyoncuiremsu

Ebruskacım bu kaynanalardaki erkek hastalığını nedir anlamıyorum bi türlü benimkide erkeği duyunca gözleri parladı resmen sanki soyları sürse nolcak sürmese nolcakk

Esrakomm orda bişi var ayaklarımı o,çok tatlıı minicikk ayy kızlarr gördükçe kalbim pır pır ediyo böyle resimler rabbim sağlık versin bebişine canımm :emir_bebek:

Didecim bendede inanılmaz bi kalça ağrısı var sanki iğne vurulmuş gibiyim geceleri üstüne bile yatamadığım oluyo doktor banada magnezyum verdi ama faydasını göremedim hala :çok üzgünüm:
yemişim ben o kaynanaları da erkek hastalıklarını da...canım bu kalça ağrıların gün içinde hangi saatler de başlıyor..ben de içiyorum magnezyum kalsiyum işe yaramıyor..böyle kemiklerin birbirine sürtüyormuş gibi hissediyor musun?
Ay bizim kayinvalide ve gorumcem de kiz bebek hastasi, oglan oldugunu ogrenince bi bozuldular, sevmezlerse sevmesin, cok umrumdu:))) kadin zaten kendi oglunu sevmiyor, erkek torununu mu sevicek:)))
ayy norra ne biçim insan bunlar ya.benim kaynanamların kız erkek diye bir ayrımı yok..çok sevdikleri kızlarının bir oğlu var birbuçuk yaşında yeterki doğan onlara yakın olup onun psikolojisini bozmasın..görümcem kız olsa ben bile kıskanırım onu diyor erkek olsa oğlumun pabucu dama atılır diye endişeleniyor..kaynanam kızının bile doğurmasını istemiyor birinci torunu kıskanırmış da psikolojisi bozulur diye..çok düşkün kızına torununa iki hafta bize geldiler taa türkiyenin öbür ucundan hergün abartısısz iki saat telefonda konuşuyorlardı..valla ben çocuğumu böyle cep telefonuyla konuşturmam kendim kullanmıyorum zararlı diye dedim..kadın torunum banyo yaptırırken gözüne şampuan kaçıyor ağlıyor diye internette yıkama yöntemleri arıyordu ya..hepsi mi cins bunların bize mi öyle görünüyorlar..

"ayşecik hamile" hani vardıya ayşecik tatilde falan aklıma onlar geldi affına sığınarak yazdım.hoşgeldina.s.

ayyy tazefasulye varya hani yazmışsın çatım agryo falan diye bende sabah yazdımkızlar sanki kemikim acıyo alt taraflardadiye sanırımgöze çarpmamış lcakki bekliyorum biriside bişeyler yazsada ferahlasam diye.seni okuyunca haaah dedim işte benm anlatamadıgım olay bu.tabir kesinlikle cuuk yerine oturdu.kaydirigubbakcemile3 alt takımlardaki kemik...:eek:
benm dün akşam çok acıdı ya resmen kemik sızlamasıydı...ama şimdi yok endişelenmiştim ama önceki günün jimnastiğinden kaynaklı sanırım malum eşimle nadirde olsa beraber jimnastik yapıyoruz fazla aerobik hareketler denemden tabi....ondan mıdır yoksa bebişmi buyuyorda yerimi dar geldi anlamadım...

Valla şekerim, biz hasret kaldık o aerobik hareketlerine ama gene de çatım ağrıyor :)

Bİr şey anlatayım da gülün.. Annemin bir arkadaşı kadın hastalıklarından ameliyat olmuş, 8 kişilik odada yatıyormuş. Malum, büyük şehirde devlet hastanesinde kadın doğum servisi! Bir gün doğulu bir kadın gelmiş, kafayı eğip kapıdan içeri bakmış bakmış, "hepinizin a.i agriiirr???" diye sormuş. Ne zaman aklıma gelse gülerim. Aynen o hesap benimki de :)

ah ahh sorma valla ben şimdiden kara kara düşünüyorum malum bebek var diye bende çalişmiyorum kocacımın eline bakıyoz valla.. ben bi ara cocuk odasının kapısını kitleyip sadece yatak odasın beşikmi alsam diye düşündüm malaum bebk odası fiyatları maşallahhh.....:eek:

pinkycim ben bebek odası yapmayı falan düşünmüyorum. Daha önce de yazmıştım buraya. Bir park yatak ve bir şifonyer işimi rahat rahat görür. Ayrıca sıpa doğar doğmaz bolluk görmesin. Ben oda yapmayı 6 yaşına falan gelince düşünüyorum ki, değeri bilinsin. "Zaten var" olanla, sonradan elde edilen şey arasında fark olur. Memur bir ailenin çocuğu olacak. O nedenle kendi heveslerim uğruna, onu harcamak istemem.

Üniversite yıllarımda bir kitapçıda çalışıyordum. Yarı fiyatına eski kitap uygulaması çok yaygın değildi. Bİr adam geldi. Ya inşaatta çalışıyor, ya hamal.. Sıfır kitaba parası çıkışmayınca ikinci el almasını önerdik. "ben çocuğumu ezdirmem" dedi. Senin çocuğun zaten maddi anlamda ezilecek. Benimki de çok iyi şartlarda yaşamayacak. Bunu 18 yaşına gelince anlamasını beklemek gereksiz. Çocukluktan öğrenmeli bence; herkes eşit şartlarda yaşamaz. Bazılarımız daha eşit şartlarda yaşar!

Hoşgeldin ayşecik.. Bebişin hayırlı olsun.. Sağlıkla gelsin inşallah..

ESRAKO kızın ne kadar güzel çıkmış. Yanaklar, gözler, kulaklar, ağız hepsi yerinde maşallah..

Son düzenleme:
selam canlar nasılsınız bugun nihayet haftasonu geldi bi güzel dinleneyim
ilk girdiğimde tüm sayfaları okuyorum kimlere ne yazacagıma karar veriyorum sonuna gelince bi işim çıkıyo ona dönüyorum sonra unutuyorum tekrar başa alamıyorum çok uzun öyle kalıyorum cevap vermek istiyorum ama :çok üzgünüm:

Bunun için sana bir öneri, cevap vermek ıstedıgın arkadaslarının altında HQ butonu var, o butona basa basa sonuna kadar gel, son arkadasının mesajında iken alntı yap butonuna bas, herkese dilediğin cevabı verebilirsin, hatırlamak zorunda da kalmazsın.

yaa HELİN hala yok gercekten cok meraklandım.taaa 21inde girmiş enson cmt gunu.bu cok uzun bi ara.inşallah helınde bebişide cok iyyidir.evrişim sen helının msn sine ulasabıldınmı,msnyıde mı acmıyor hiç? acaba cok bulantısı falan olduda hastaneyemı yattıkı? inşallah önemlı bişe yoktur.

Ya sende Helin in msn i mi var????:1shok: Bende ona ulaşmaya calısyıordum,oradaysa ulasalım dıye, Tubam, sureklı bı takıp et bakalım, acarsa hemen ogrenmeye calıs be yavrum durumunu.

hoşbulduk arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim :) bu arada sanırım teşekkür butonu yok burda yada varsada öğrenicem inşallah:)

Ayşecikk hoş geldin aramıza bebişinin cinsiyeti bellimii bende ne meraklıyım yaa tipik bi ikizlerim :ecrin_bebek:

didecim genelde sabahları çok yoğun oluyo ağrım sanki kemik kemik üstüne binmiş gibi hatta bi arada dayanamadım doktoru aradım dedim acaba kırık çıkıkmı oldu film çektirme şansım olsa çektirirdim oda normal dedi hamilellerde olur bu tip ağrılar dedi artık bidahaki gidişimde krem isticem eklem ağrıları için :çok üzgünüm:

Minik kelebeğim bizii mavi yaptığın için sağol canımm a.s.

site yenılenmesı denılınce bu forumun yenı halı cok zor.. ara baslıkları bulmak ıcın resmen gır - cık zorlanıyorum, Burcu bizim agustos annelerı ızmır bulusması neredeydı, gez gez basım dondu, vazgectım sonunda

kızlar birşey söylicem bunca zamandır yazışıyosunuz yani özellikle eski arkadaşlar için söylüyorumm birbirinizde teliniz yoksa dahi msn yada facebook adresileridemi yok bence birbirimize verelim en azından birimiz bikaç kişiye versek yeterli bahsettiniz arkadaşı tanımıyorum ama ben bile merak ettim yani,aftabruyu grip sanıyodum beklemediğim haberlerle geldi, çok üzüldüm umarım bu arkadaşımız ve bebişi iyidir..

X