2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrako yarın ben de gideceğim doktora çok heyecanlıyım.ben hiç kordon görmedim şimdiye kadar.benim velet kordonsuz beslenip herşeyimi de vakumluyor olabilir..ölüyorum kemik ağrılarından resmen:))inşallh büyümüştür benimki de

behiye ya bende mide yanması ile uyandım hiç boyle olmamıstı yani aksam da cips yedim ama yatmadan evel değil 10 gibi yedim 12 de yattım sabah gozumu actım midem yanıyor halada oyle. inip birazdan cafe den sut almayı ve yudumlamayı dusunuorum.baby soylemisti sanırım. bakalım kesecekmi

dide simdiye kadar hep 4 boyutludamı baktırdınız kordon gormedinizmi nası yani ? arkada kalmıstır muhtemelen. arkadasımdada hiç gorunmuyor kordon goruntude .
kalsiyum alıyormusun vitamin olarak yada sut urunu ne kadar tuketiyors n?

Evet canım. Nerden anladın? Sen de mi rehber öğretmensin?

Hayırdır inşallah diyelim Milkshake. Rüyalar tersine çıkar. Belki kendi kendine evham yapıp yatmış olabilirsin. Kendine vesvese verme canım. Sizin uzuuuun ve mutlu bir evliliğiniz olacak. Şeniz

Ayy canım beniiiim, maşallah süphanallah :nazar::nazar::nazar: Nazarlar değmesin bebişine çok güzel Esrakocum. Ben 18. haftada gidicem 4 boyutlu baktırmaya. Ben de çok heyecanlanıyorum. Ne güzel bir duygu değil mi? :ecrin_bebek:

bir tür mesleki çekim etkisi diyelim..evet ben de rehber öğretmenim..ayrıca bir arkadaş daha var helin hivda..ama maalesef bu aralar hiç sesi soluğu çıkmıyor..topluca meraklanıyoruz onun için.

herkese günaydınlar arkadaşlar. bugün yine güne mide yanmasıyla başladım. ne zaman geçecek bunlar anlamıyorum ya.bıktım artık bu midemden. ne yaptıysam geçiremedim ir türlü...:nazar:

Canım birkaç yudum soda veya siyah üzüm atıştırmayı denedin mi? Siyah üzüm benim mideme iyi geldi.

bilmiyorum aidacım.... ama kayınpederimle sorunum var akşam onları bayağı bir kafaya takıp üzülmüştüm belkide ondan etkilenmiş olabilirim..... hala moralim bozuk.....malesef kimse kimseyi anlamıyor herkes dünyanın kendi ekseni etrafında dönmesini istiyor.....offff neyse o kadar doluyum ki sayfalar yetmez anlatmaya sabah sabah sizide sıkmayayım....

dide simdiye kadar hep 4 boyutludamı baktırdınız kordon gormedinizmi nası yani ? arkada kalmıstır muhtemelen. arkadasımdada hiç gorunmuyor kordon goruntude .
kalsiyum alıyormusun vitamin olarak yada sut urunu ne kadar tuketiyors n?

yok canım ya bir kere renkli dopplere girdim..benim doktorun 4 boyutlu usgsi yok..ondan mı görünmüyor?
bu arada yaramı deştin esrako..hamileliğimin başından beri kalçamdaki ağrılardan mustaribim..doktor bana magnezyum ve kalsiyum verdi..bana ısın demedi..sanki kemiklerim birbirine sürtüyor..ağlıyorum çocuk gibi..hyatım boyunca çok ayran tüketmemle tanındım..derslerde içer içer uyurdum..üstelik peyniri de bol bol yerim..her gün yoğurt yerim,süt içerim..hamilelikten önce de böyleydi..şimdi bir de pekmez içiyorum,badem yiyiorum..neyin kalsiyumu yüksekse onu tüketiyorum..ama anlamadım esrako doktoruma iki kere söyledim yaptığı vitamin vermek oldu..bel fıtığı falan mı oldum diye de korkuyorum..burada arkadaşlarımızın çeşitli rahatsızlıkları oluyor..benim gibi olan var mı bilmiyorum..bir de hergün bu ağrıları yaşayınca anlatıp kimsenin kafasını şişirmek istemiyorum..yarın doktoruma gerekirse ağlayarak anlatacağım..ben pozitif göründükçe,hiç bir şeyden şikayet etmedikçe hafife alıyor beni galiba..ama mızmız hamiş olmak da istemiyorum.bir dokun bin ah işit..pişman mısın soru sorduğuna:eek:

bir tür mesleki çekim etkisi diyelim..evet ben de rehber öğretmenim..ayrıca bir arkadaş daha var helin hivda..ama maalesef bu aralar hiç sesi soluğu çıkmıyor..topluca meraklanıyoruz onun için.

Helini ben de merak ediyorum canım. Neden hiç girmiyor anlamadım bir türlü. Yurt dışında mı yaşıyordu Helin. Aniden türkiyeye gelme kararı aldırlar da burada da bulunduğu yerde internet falan mı yok?? Neyse paranoyaklaşmayayım.laelaelaelaelae

gunaydınlarrrr

gormemisin kızı olmus hesabı video goruntulerinden bir resim daha çıkardım onu albumume ekledim ama burdan kolayca bakmak isteyenler iç in burayada eklemek istedim. bugun cuma harika bir gun yarıntekrar dr dayım bakalım bebegimin cinsiyeti değisecekmi bir haftada :)

oy oy oy...tombiş yanaklım..maşallah annesi tontiş yanaklı hakikaten..ben de hiç kordon görmedim..ne üçlü de ne dörtlü de...en son dörtlü resmini verdi..gerçekten çok fotojenik ama kordon mordon yok...altında sanırım...tarayıcım olsa ben de gönderdim...malesef..

3k1M; YENİ TOPİĞİMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER CANIM..ÖZELLİKLE BİZ ÇALIŞANLAR VE SÜREKLİ TAKİP EDEMEYENLER İÇİN SÜPER...

ZEHRA;
allah bağışlasın..tebrikler canım...

TAZE FASÜLYE; şu fazla libidolarından bi kısmını bana gönderebilirmisin......mağdurum hocam...:eek:

bilmiyorum aidacım.... ama kayınpederimle sorunum var akşam onları bayağı bir kafaya takıp üzülmüştüm belkide ondan etkilenmiş olabilirim..... hala moralim bozuk.....malesef kimse kimseyi anlamıyor herkes dünyanın kendi ekseni etrafında dönmesini istiyor.....offff neyse o kadar doluyum ki sayfalar yetmez anlatmaya sabah sabah sizide sıkmayayım....

Sıkmak olur mu canım, anlat ki açılasın. Ben de Yüce İnsan Kaynanama gideceğim bugün, içim sıkılıyor. Gene bir laf mı çarpacak, canımı sıkacak bişey mi diyecek diye.

gunaydın kızlar nasılsınız .. umarım herkes iyidir... helin den haber var mı?dunden beri giremedm foruma...
bu arada bişey sorcam ya benm dun akşam rahmimim çok acıdı ya kızlar bböyel sanki kemiklerim acımışda üstünde baskı varmış gibi hissettim tabii ben bu endişeyle yattıgım için gece boyu ruyamda doktora soruyodum..sizdedeoldumu hiç böyle...kasıklarım agırırdı ama bunu ilk defa hissettim...

arkadaşalar denmediğim hiç bişi kalmadı ama bir türlü kurtulamadım. soda ve süt içmekten içime fenelık geldi. zaten bende gastrit de vardı önceden . onundamı etkisi var bilmiyorum. ama son günlerde fene olmaya başladı. hayrlısı bakalım.

yok anam ben kayınvalide değil kayınpeder mağduruyum....hassas bir dönemdeyiz malum ister istemez bazı şeylere alınıp kırılabiliyoruz ben biraz anlayış bekliyorum.... kendileri hiçbirşey yokken benimle konuşmuyor yani beni görmezden geliyor kayınpederim sorduğum sorularada çok kısa bir şekilde cvp veriyor birkaç haftadır torunu onlarda kalıyor gözümün içine baka baka torununa bir ilgiler aman ye kızım, aman üşüme giyin kızın, öğlen okulda ne yaptın kızım vs. sinir oluyorum....

kızlar ya bugun esim dediki gece cok fena horlamısım evliligimizde ilk defa duymus cok sasırmıs uyuyamamıs gurultumden ve beni uyandırmıs yastıgımı duzeltmis sonrada hep ittirmisim gece onu bacagımla nerdeyse dusuruyomusum ama isim komik yanı ben bunların hicbirini hatırlamıyorumki...
cok utandım ya oda cok sasırmıs norraaa bunları anlatırken aklıma sen geldin canım dedim aynı durum resmen. oysaki melekler gibi sessiz uyurdum eskiden

milkshakecim ve kayram uyumadan once dua okuyun belki uykusuzlugu almaz ama kabusları alabilir. belli olmaz gerci ben o kabuslu bebekli ruyamı sabah namazından sonra gormustum ama faydası olacagına inanıyorum

babycim arada olur okadar eşlerimiz alışacak.... hoş ben zaten hep dağınık yattığım için artık alıştı... horlamada işte bu burnumuzdaki sorundan kaynaklamıyor bu dönemlerde tıkanıklık olabiliyormuş burnumuzda.....

babycim okumazmayım her akşam yatmadan önce 7 kez ayetel kürsi okurum vs. diğer dualarıda ama görcek olduktan sonra sanırım görüyoruz....

didecim dr kordonun icine tıklayınca (yani bisey yapıo ) ici rengarenk oluyo eger o kordonsa rengarenk oluyomus pipiyse dolu tek renk oluyomus bana oyle demisti ultrasoncu . pipyle kordonu o sekilde ayırabiliolarmıs

babycim arada olur okadar eşlerimiz alışacak.... hoş ben zaten hep dağınık yattığım için artık alıştı... horlamada işte bu burnumuzdaki sorundan kaynaklamıyor bu dönemlerde tıkanıklık olabiliyormuş burnumuzda.....

evet canım 2 gundur nefesim darlanıo kalbim sıkısıyo diyip duruyodum ondan tahmin etmis zaten. gecen aksam resmen camı acıp nefes almaya calıstım

X