2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam hanımlar ikili test sonucuna göre cinsyet belli oluyor mu
benim 13.11 çıktı sizler benden bir ay öndesiniz galiba hiç ikili test sonucuna göre cinsiyeti tutan oldumu
yardımınıza ihtiyacım var bana cvp yazarsanız (inanılmaz merak ediyorum ilk bebeğim çok önemli değil allah sağlık versin ama beni anlıuyorsunuzdur çok heyecanlanıyorum) :))

başlarda bizde senin gibi düşündük ama hikaye onlar...allh ne verdiyse o oluyor...

mrb bhuk hangi soruya cvp alamadın? herkes cvp yazıyor bende ilk günler gruplaşma olduğunu düşündüm ama çok yanıldımı anladım ilk etapta kendini yabancı gibi hissediyorsun diğer arkadaşlarında anında kaynaşmasını bekliyorsun ama onlar aylardır birbirleri ile yazışıyor aynı samimiyeti ilgiyi beklemek hata ama yinede genel olarak sorulara hep cvp veriliyor ve çabuk kaynaşılıyor..sende biraz sabret ve samimi ol burda herkes çok iyi niyetli ve pırlanta gibi anneler sadece zaman canım..sen hangi soruna cvp alamadın??

ARKADAŞLAR BEN bişey merak ediyorum ne YAZSAM KİMSE DÖNMÜYO AÇABA ORDA GURUPLAŞMA MI VAR YANI TANIMADIKLARINIZA BİŞEY YAZMIYOSUNUZ AYNI İSİMLER YAZIŞIYO HEP SAĞLIK OLSUN BAKALIM EĞER UYMAZSA ÇIKARIZ NE YAPALIM

yok be canım ne guruplaşması neden öyle düşünüyorsun şahsen ne sordugunu bilmiyorum ama ben bildigim bir konu olursa yazıyorum ama bilgim dışında olunca bilmedigim için yazamıyorum birde herkes aynı anda sitede olmuyor birimiz girip birimiz çıkmış oluyoruz bende bir izmirli olarak yardımcı olmak isterim zaten benim 2 bebegim oldugu için arkadaşlarımın birçok sorusunu yanıtlayabiliyorum

melikecim ikili test vs ile hiçbir ilgisi yok çin takvimi felan deniliyor benimkide tutmuştu ama alakası yok rabbim neyi hayırlı gördüyse o olur merak etme tadını çıkar bebişinin

ay geldimmmm.. :))) yeni gördümm mesajı, o kadını biliyorum ben, gercekten iyi oldugunu soyluyorlar, hatta benim kayınvalıdemde kendısıne gider, bende gıtmıstım bir kere.. Gayet ıyıdır.. Bence senı her ay goren işin ehline gitmen hem bebegın hem de senin için en dogrusu.

bhuk ne sordun arkadasım ne yazalım ben mi kaçırdım birseymi sordun ?

arkadaşlar ben bişey merak ediyorum ne yazsam kimse dönmüyo açaba orda guruplaşma mı var yanı tanımadıklarınıza bişey yazmıyosunuz aynı isimler yazışıyo hep sağlık olsun bakalım eğer uymazsa çıkarız ne yapalım

arkadasım susayım dıyorum ama dayanamıcam senın derdın ne allah askına?? Gırdıgın ılk gunden berı ya arkadasına sıkayet ettırdın bıze cocuk gıbı fırca attı yada her yazdıgında trıp yapıyorsun..yukarıdakı arkadasımızda bırı sorunu cevaplamıs bırıde cevaplamak ıstemıs.. Bu forumdakı herkes ızmır'de yasamıyor ve sadece bu konuda bılgısı olan sana cevap verebılır..dıger arkadaslarımızın da gozunden kacmıs olabılır zıra bır gunde 50 sayfa yazılıyor ve herkes gerıye donup okumuyor yada hızlıca gecıyor yada bı kısı cevap verınce cevap verıldı dıye baskası vermeyebılıyor..
Burdakı herkes hamıle ve herkes hassas ve alıngan olabılıyor.. Bu forumdakı tek hamıle sen degılsın..burda herkes esıt..kımse kımseye ayrım yapmıyor, herkes elınden geldıgınce yardımcı olmaya calısıyor...

arkadaslar iyi dilekleriniz icin tesekkürler...ya ben anlamadim ne sorulduda cevaplamadik...arkadasim ben zaten yurt disindayim ve dogal olarak izmirlide olmadigima göre cevap vermem imkansiz..ayrica bazen arkadaslarimiz orada yaptiklari alisverislerden söz ediyorlar,soru soruyorlar..ben bunlara yabanci oldugum icin karismiyorum..ne dariliyorum nede bana dariliyorlar..bence sizde sürekli bizi elestireceginize birazda bizim sorunlarimizla ilgilenirseniz herkesin hem sevgisini hemde ilgisini kazanirsiniz..biliyorsunuz hersey karsilikli..

norra ya sinirlenme ne olur yıpratma kendini
bhunk yapma böyle ya biraz sabret cevap gelmesini bekle sen 2 dakka içinde cevap gelmiyo diye sinirleniyosun

site baya değişmiş sanırım bugün yaptılar bi sürü değişik bölüm var biraz incelicem en geç yatan hamile benim sanırım herkes uyuyomu???

iyi bakalım sorun olmasında arada böyle alınganlık yapanlar oluyor ne yapalım.. herkese iyi geceler ben çıkıyorum.

aman ne bileyim valla.zaman oluyor saatlerce sayfada hiç cevap alamadan sadece okuduğumu bilirim;zaman geliyor birimizin derdine koşup onun için kenetlendiğimizi bilirim;gelmeyenleri merak eder,gelenlerle dertleşir,bazen birbirimize bile kızarız.2 günde ne olmasını bekliyorsunki?ki cevapsızda kalmamış sorun....herkesin yeterince kendine göre problemi var,nazımızı eşlerimize yapalım.burada dertleşiyoruz.
ha dediğin gibi uymuyor seni rahatsız ediyorsa bu durum güle güle....ama anlayış....

sabah mesaim var şekerler.bana ayrılan sürenin sonuna geldim.sizleri öpüyorum.iyi geceler hepinize....

canım çok kızmıştım ama nurdancığım cevabı yazmış zaten.yürü be nurdan : )

dayanamadim artik napiim?? burdaki herkes iyi niyetli, ama bazen boyle arkadaslarin niyetini anliyamiyorum..belki biraz sabretse 1 gun sonra yada bikac saat icinde alicak cevabini..neyse...

Herkese merhaba :) Biraz geç oldu, sanırım çoğunuz gittikten sonra ilk "merhaba"mı gönderiyorum ama olsun.. Bir süredir bu forumu takip ediyorum ve ben de bir ağustos annesi olacağım (inşallah :Saruboceq:). Güzel şeyler paylaşmak dileğiyle..

Herkese merhaba :) Biraz geç oldu, sanırım çoğunuz gittikten sonra ilk "merhaba"mı gönderiyorum ama olsun.. Bir süredir bu forumu takip ediyorum ve ben de bir ağustos annesi olacağım (inşallah :Saruboceq:). Güzel şeyler paylaşmak dileğiyle..

hosgeldin ebrucum kac haftalik??

kızlar durumumuz netlestı donuyoruz tr ye yasasın cok ama cok mutluyum

çok sevindim babymom.. hayırlısı olsun arkadaşım..

arkadaşlar bişey danışcam izmirli olup buca tıp giden varmı aranızda aylin hanıma memlün mü yada duyan ben ona gidiyorum ama biraz phalı ya başkada hiç bilmiyorum doktor bilmiyorum ki ayda 30 ytl taramalar testler hariç

arkadaşlar neden kimse yazmıyo bana yaaaaaaaaaaaaaaaaasenağlama

canım benim, herkes buca tıptaki aylin hanımı bilmek zorunda mı? ya da 60 kişi de "bilmiyorum" diye sana özel mesaj mı atsın? Hangisini tercih edersin?

bazı arkadaşalr bebşimin kilosu ile ilgili bişeyler söylemiş anormal olan neyse söyleyinde bende bileyim.
Burdan anladığım kadarılya bir daha bebişin sağlığı dışında bilgi vermemem gerektiği.

hayır deryacım yaa... Bana da tuhaf geldi, maşallah dedik, nazar boncuğu koyduk. :nazar: :) Ama 3 hafta sonra ağırlığın 4-5 katına çıkacak olması şaşırtı beni. ELbette bireysel faklar olacak.. kÖtü bişi demedik böceğim :) muck a.s.

selam hanımlar ikili test sonucuna göre cinsyet belli oluyor mu
benim 13.11 çıktı sizler benden bir ay öndesiniz galiba hiç ikili test sonucuna göre cinsiyeti tutan oldumu
yardımınıza ihtiyacım var bana cvp yazarsanız (inanılmaz merak ediyorum ilk bebeğim çok önemli değil allah sağlık versin ama beni anlıuyorsunuzdur çok heyecanlanıyorum) :))

Yok canım tutmuyor o :)

ARKADAŞLAR BEN bişey merak ediyorum ne YAZSAM KİMSE DÖNMÜYO AÇABA ORDA GURUPLAŞMA MI VAR YANI TANIMADIKLARINIZA BİŞEY YAZMIYOSUNUZ AYNI İSİMLER YAZIŞIYO HEP SAĞLIK OLSUN BAKALIM EĞER UYMAZSA ÇIKARIZ NE YAPALIM

ben bu grupta en eskiden beri yazanlardan biriyim. Hİç bir arkadaşıma da "bana cevap yazmadınız" diye sitem etmedim. Kaldı ki çok defa yazdıklarım göz ardı edilmiştir.. GÖzden kaçmış olabilir. Bİr de biz 60 kişi birden, biri bilgisayarın başına geçsin de, biz de onun tüm sorularını -anında- cevaplayalım diye oturmuyoruz. İnsanların işi var gücü var. Çok merak ediyorsan bir daha sor. Ne bileyim, ama trip yapma ergen gibi allah aşkına..

Anlaşılan etrafındaki insanlar senin için deli oluyor ve her dediğini anında yerine getiriyor, ama seninle aynı şeyleri yaşayan arkadaşlara böyle fırça atma hakkını nereden buluyorsun kendinde? Ayıp olmuyor mu biraz?

dayanamadim artik napiim?? burdaki herkes iyi niyetli, ama bazen boyle arkadaslarin niyetini anliyamiyorum..belki biraz sabretse 1 gun sonra yada bikac saat icinde alicak cevabini..neyse...

sakin ol norraacım, haklısın ama bugün yeterince yıprandın sanırım. Geçmiş olsun bu arada, sabah yaşadıklarını okudum.

Hoşgeldin ebru.. Hayırlı olsun bebişin..

hosgeldin ebrucum kac haftalik??

Hoşbulduk Norraa (gerçek isimlerinizi aklımda tutamadım :çok üzgünüm:, zamanla inşallah.. Şu an 17. haftamın ortasındayım. SAT'a göre 8 Ağustos muhtemel doğum tarihi. Bu cumartesi kontrolümüz var, bakalım cinsiyeti öğrenebilecek miyiz :)

X