2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kıııslaaaarrr, nabersiniz bakalım? Ben nöbetçiydim bugün. Çok yormadım kendimi. Derslerde de, oturdum valla arada. Akşam da tiyatroya gidicez öğrencilerle. Yarın kalp atışına gidicem. Çok heyecanlanmamaya çalışıyorum ama, olmuyor :) Öğleden sonra gelip yazarım size.

Bu arada sanırım benim de midem sabahları değil,öğleden sonra bulanıyor. Canım hiç yemek yapmak istemiyor. Çubuk kraker,elma ve peynir ekmekle muytluyum :) Çayı 2 ye indirdim. 2 bardak değil ama, fincan valla.. Kola 10-15 günde bir, yarım bardak. (balıkla, pizzayla başka bişi gitmiyo)

norracım öncelikle hamileliğin için tebrik ederim, sonra hapla hamile kalabilen bir insan olduğun için kaydirigubbakcemile3 Nasıl becerdin? Ben 4 yıl hap kullandım, gayet de sevişgen insanlarızdır, iyi korudu yani. Ben daha sonra gene hap kullanmayı düşünüyorum da, sen ne kullanmıştın, söylesene ben onu kullanmayayım. :)

arkadaşlar bi sorum olacak,.benim son adet tarihim 22 kasım.gebelik testi aldım eczaneden,çift çizgi çıktı.,şimdi acaba doktora gitsem ultrasonda gözükürmü.nezaman gitmeliyim:bbo:

Canım tebrik ederim. 4 buçuk haftalık olmuşsun, muhtemelen görünür. :) Hayırlı olsun

canlarım mrb ben 2008 anneleinden başlarda biraz yazdığım için bazılarınız bilir
esrakooo cnm nasılsın?
derinerdemcim her iki yerde yazışmak zor olucak sana :)
kızlar bulantınız varsa baş ucunuzda kraker bulundurun,sabah uyanınca kalkmadan 1-2 tane atın ağzınıza.gün içinde de 2 sodadan fazla içmeyin canlarım.doktorum bulantı ve yanmalarım için şurup vermişti o iyi gelmişti bana soda içememiştim

Ben doktora 6 haftalik diye gittim bana suan 5 haftalik dedi 19 aralikta. ama 1.1mm biseydi, nokta gibi:))

benimde aynen senin gibi tazefasulye ya
sabahbulanır derler herlerde sabah bulantıları diyor benim de ogleden sonra bulanıyor
acaba oglen yemegi agır geliyor ondanmı bulanıyor bilmiyorumki ??

Ah canım yaaa, duygu patlaması yaşadın ha? Ne güzel, ne kadar şanslısın hiç uğraşmadan hamile kalabilmişsin. Ben de kolay hamile kalıyorum ama, bunun için o kadar çok uğraşan, para, zaman ve emek harcayan insanlar hamile kalamazken, bizim kolayca kalıyor olmamız muhteşem değil mi?

Eşin de şaşırmıştır tabii beklemediği için. Ne güzel işte, davetsiz misafir :)

norracım öncelikle hamileliğin için tebrik ederim, sonra hapla hamile kalabilen bir insan olduğun için kaydirigubbakcemile3 Nasıl becerdin? Ben 4 yıl hap kullandım, gayet de sevişgen insanlarızdır, iyi korudu yani. Ben daha sonra gene hap kullanmayı düşünüyorum da, sen ne kullanmıştın, söylesene ben onu kullanmayayım. :)

Ya sorma yasmin kullaniyordum, ama sanirim farkinda olmadan aldim sanip 1-2 gun atladim, bana da sok oldu, ben de 1.5 yildir yasmin kullaniyordum 'tik' yoktu, sonuc malum:CüvCüv: ama olsun cok hos bi supriz olduuhihoyyyt

benimde aynen senin gibi tazefasulye ya
sabahbulanır derler herlerde sabah bulantıları diyor benim de ogleden sonra bulanıyor
acaba oglen yemegi agır geliyor ondanmı bulanıyor bilmiyorumki ??

Ne bileyim, bizim okula yemek istediğimiz bir yer var, hep oradan yiyorum öğlenleri. Ama 2 gündür pek iyi değilim ki, bulgur ve cacık aldım bugün?? Yağı falan mı dokunuyor? Önceden hapır hupur götürürdüm :)

Esrako valla benim gecen haftadan beri sabah-ogle-aksam her daim bi bulanti. Peynir-ekmek, makarna,limonlu su dan ibaret 1 haftadir ogunlerim:)) oda gidim gidim, ya buna ragmen ben nasil 1 haftada 1.5 kilo almayi becerdim????

Merhaba arkadaşlar, ben de allah izin verirse ağustos annesi olacağım, 4 Aralıkta keseyi görmüştük ve kalp atışlarını duymak için bugüne randevu vermişti. Şimdi doktordan geldim fakat kafam çok bulandı. Kalp atışlarını çok net göremedim, eşim ben net olmasa da gördüm dedi, doktor da çok net değil, cuma günü gelin tekrar bakalım dedi. SAT'a göre 7+ 4'üm bugün itibariyle. Çok moralim bozuldu. Bugün çok net olarak görmemiz gerekiyordu diye düşünüyorum. Çok korkuyorum. Aranızda benim gibi bir tecrübe yaşamış olan var mı acaba?

arkadaşlar ben dün evde test yaptım öğrendim şimdi doktara gittiğimde neler isteyecek ne yapacak ?

hayırlı olsun salman sağlıkla kucağına alırsın inşallah
doktor alttan ultrasonla bakıyor, görünmüyorsa kan testi istiyor
çıkan sonuca göre sana randevu veriyor

hosgeldın canım aramıza hayırlı osun,hepimizin bebeklerı saglıkla hayırlısıyla gelsınler inşallah
hadı hayırlı haberlerle gel inşalah,bendde gec yumurtladım bı hafta ve yarın doktora gıdıyorum ınsallah hersey yolundadır,inan yanı bı yarın olmak bılmedı heycandan kaydirigubbakcemile3

ayy canım hadı gözünaydın cok sevındım.senınde sat 1 kasımdı dımı yalnıs hatırlamıyorsam ve sende 1 hafta gec yumurtlamıstın ben gıbı.ayy ozaman ınsallah yarında ben görürüm hayırlısıyla keseyı ve kalp atısını.canım üsttenmı baktı alttanmı?

kızlar solda döllenme erkek ...sağda kızmı ...öyle bişi varmı...
yaaa :1shok: öylemıymıs.benım 4 gun öncesınden buzamana kadar resmen sol kasıgım agrıdı gün içinde zaman zaman.şimdilk fazla agrımıyo bakalım gercekmı.valla saglıklı olsunda hıc farketmez kız yada erkek

ya canım bu bence cok fazla iyimser bı tablo olmus.normal bı ınsan ıcın hergun kola tüketmeyın uyarıları yapıylıyor .bence bukadar cok tüketmenın dogru oldugunu düşünmüyorum.bende kolayı cok severım aslında sevmezdım ama ınat gıbı hamıle kaldıgımdan berı içesim gelıyr.oyüzden hep esımın bardagından bı 2 yudum alıp bırakıyoum.gercı butun makaleler farklı teraneden calıyor.bi taraf kesınlıkle ıcılmez dıyor bı taraf esnek davranıyor valla kafamızı karıstııyolar kafamçokkarıştı
Merhaba arkadaslar, bende insallah Agustos 2009'da bebegini kucagina alicak bir anne adayiyim:)Sizlerle boyle guzel bir sitede bu heyecanli hamilelik surecini paylasmak cok guzel...Herkese selamlar
hosgeldın canım,hayırlı olsun inşallah sagsağlim dogurmak nasip olur hepimize

canım bence biz hamıle oldugumuzu ögrenene kadar Allah tarafından bebeklerımızın korundugunu düşünüyorum.şimdi bişe anlatıcam ve şok olucaksın.burda bı öğretmen bayan var 12 yıllık falan evlıler kadın seker hastası ve baya cıddı sekılde insülin iğnesi kullanıyor sabah aksam + başka ılaclar.kesınlıkle cocugun olmaz dıyor doktorlar kı zaten 12 yılldır korunmuyorlar ve zaten kadın yılllardır ılac kullanmaktan dolayı bayada kılolu.belkı bı kac sene sonra hastalıgım hafıfler ve zayıflarsam die tüp bebek yapmayı düşünüyor.buarada 4 5 ayda bır falan adet oluyor.he yıne gecıyo adetı 5 _5,5 ay falan.dio söktürücü alıyım yıne cok gecıktı ama sonra" ya dıo zaten tahlıl zamanım geldı belkı ılaclarımı degıstırmem gerek"doktora gıdıyo doktar herzxamankı gıbı ne olur ne olmaz bthcg ye bakıyo ve kadın hamıle :1shok: herkez şook ve bebek 6.aya gırmek üzere.inanmıyo kımse ne doktor ne aile ama bebekte hıcbir sorun yok.suan kızı 2.5 yasında ve acayıp akıllı.yanı ben tekrar yınelıyorum bız hamıle oldugumuzu öğrenene kadar Allah tarafından korundugunu düşünüyorum bebeklerımızın.oyüzden için rahat olsun bosuna stres yapma bence

selamler ağustos hamişleri.bende nasip olursa ağustos annesi olacam.muhtemel doğum tarihi 29 ağustos.listeye eklerseniz sevinirim.benide aranıza alırsınızmı:CüvCüv:delikafaduldendelikafadulden
hosgeldın canım aramıza hayırlı olsun bebeklerımızı sagsaglım dogrumak nasip etsın Rabbım bizlere.hemen eklerım şekerim listemız baya kalabaklıklasıyor cok güzel ve insallah lıstemeız eksılmeden yolculugumuza devam ederız hepimiz
ayy o dertten bende müzdaribim ne iş yapasım var ne yemek ne baska bıse.evım hadı kalk gidelım dio :roflol::roflol::roflol:
canım hayırlı olsun ne güzel davetsız mısafır,ayy bebek sevılmezmı,bende bayılırum daha minicik olan bebegıme

hosgeldın canım aramıza hayırlı olsun.bence stres yapma sonucda kalp atıslarının 9.hafta sonuna kadar vaktı var die bılıyorum.yanı en yakınından ablam hamıleyken doktra gıttı 6.5haftalık bebegın ne kesesı ne kalp atısı vardı dıs gebelık sandı doktoar.ama sancın ve kanaman olmadıgı sürece bıraz daha bekleyebılırız dedı.10 gun sonra tekrar gıttık kese olusmustu ve kalbı atıyordu normalden bıraz yavstı ama sonra yoluna gırdı hersey sadece gec döllenme dedı doktor ve yegenım suan tam bır canavar kocaman oldu a.s

Minik kelebek çok teşekkür ederim, içimi biraz rahatlattın, çok teşekkür ederim kaydirigubbakcemile3

Allah ım sana yardım etsin bebeğinin senin kollarında olacağı günler çabuk geçecek inşallah...

canım benim kalp atışları görülmez zaten renkli ultrason olan bi doktora git ve duy kalp atışını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…