2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

esrakocum planlı değildi ama bi yandanda seviniyorum.hazır annemler yanımda ve yardımcıyken bizde ikinci ikinciyi zaten erken düşünüyorken...hayırlısı artık.rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı hamilelikler ve bebişler versin inş.

canım herkes duymuş artık hayırlı olsun yeni bebşin kader arkadaşım

Arkadaslar bide bisey daha sorucam, gerci hamile kaldigimi ogrendigimden beri sormadigim doktor kalmadi ama belki icinizde ayni durumda olan biri vardir.
Ben normalde hapla korunurken hamile kaldim, planlanmis bi gebelik degildi sanirim haplari aksattim farkina varmadan.Ama ayni anda Cipralex diye bir anti-depresan da aliyordum. Gebeligi ogrenir ogrenmez (4.hafta) kestim doktora gittim, tanidik bikac doktora daha sordum, etkilemez dediler.Zaten cok kucuk oldugu icin 'ya hep ya hic' kuralina gore bebek etkilenmisse duser yoksa gebelik devamù eder dediler. Buna benze sorun yasamis biri varmi aranizda yada bi tanidigi olan???
Hem cok mutluyum hem cok stresliyim, 2 hafta sonraki randevumda kalp sesini duyunca daha rahatlarim heralde....

Nora.. hamileliğin çok güzel bir korunma yöntemi var dısarıdan gelenlere bebeği korunmasına dair; o da anne adet dönemini gecene kadar bebeğin her türlü şeyden korunduğudur, sende bebeğini farkeder etmez bıraktıgın ıcın bence de için rahat olsun, adet donemın gectıkten sonra yaptıklarından sen sorumlusun ama ondan once yaptıklarının bebege bır zararı dokunmuyor..

Bu bilimsel bir acıklamadır.. bilmiyorum ne kadar rahatlatır seni ama.. için rahat olsun derim ben.

Cok tesekkur ederim evris, konustugum doktorlarda rahatlatti baya, yani ilk tirmestri atlatirsak ve bebek normal gelisirse bi problem yokmus onlara gore gerci suan icin bi hafta geride sat'a gore oda yumurtlamamin gecikmesinden kaynaklanmis kontrol hapi aldigim icin.. bakalim bekleyip gorucez.Ilk bebisimi gectigimiz cuma gordum, nokta gibi:))cok farkli bir duyguymus, o ana kadar hic biseyin farkinda degildim, allah tamamina erdiriri insallah:))

selamler ağustos hamişleri.bende nasip olursa ağustos annesi olacam.muhtemel doğum tarihi 29 ağustos.listeye eklerseniz sevinirim.benide aranıza alırsınızmı:CüvCüv:delikafaduldendelikafadulden

selamler ağustos hamişleri.bende nasip olursa ağustos annesi olacam.muhtemel doğum tarihi 29 ağustos.listeye eklerseniz sevinirim.benide aranıza alırsınızmı:CüvCüv:delikafaduldendelikafadulden

Hayirli olsunnn, bende bugun katildim..iyi bir hamilelik gecirmen dilegiyle...:ecrin_bebek:

Cok tesekkur ederim evris, konustugum doktorlarda rahatlatti baya, yani ilk tirmestri atlatirsak ve bebek normal gelisirse bi problem yokmus onlara gore gerci suan icin bi hafta geride sat'a gore oda yumurtlamamin gecikmesinden kaynaklanmis kontrol hapi aldigim icin.. bakalim bekleyip gorucez.Ilk bebisimi gectigimiz cuma gordum, nokta gibi:))cok farkli bir duyguymus, o ana kadar hic biseyin farkinda degildim, allah tamamina erdiriri insallah:))

İnşallah erdirir Nora.. hepimizin tek umudu, tek duası şu an bu.. Allahım bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah.

evrisim uyku bendede yok ama aksmları canım sıkılıo icim daralıo dun aksam resmen agladım canım sıkılıo die cocuk gibiyim ya

Hah be dostum ya.. o bazen bende de oluyor, yemin edıyorum içimde yanardağ patlaması gibi bişi oluyor sanki, her yer dar geliyor.. ulen boncuk kadarlar ama şimdiden nakavat ettii bu sıpalar bizi :emir_bebek:

evrisim aynen hayattan kopmustum ama sanırım bugun iim bide canım yerimden kalkmak istemio sadece uzanmak istiyorum ne yemek ne mutfak ne ev isi bi gariplik geldi bana. esimde zavallım benim hallerime bakıo elinden geldigince bisiler yapmaya calısıo onada caıorum iliskide yasak 3ay dolana kadar. bilmiom artık bu sıpalar napcak bizi.
ins yarında kusmam cok fenaydı sabahki seansım :KK43:

arkadaşlar bi sorum olacak,.benim son adet tarihim 22 kasım.gebelik testi aldım eczaneden,çift çizgi çıktı.,şimdi acaba doktora gitsem ultrasonda gözükürmü.nezaman gitmeliyim:bbo:

yeni arkadaşlar hoş geldiniz, Allah sağlıklı bebişler versin hepimize : )

yalnış bilmiyorsam 6. haftada görünüyor 2 hafta sonra yani sen bilirsin nilüfer
son adetim 17 kasım günüm 4 gün geçtinten sonra gittim görünmedi yani 20 aralıkta,
perşembe günü tekrar gidicem

arkadaşlar bi sorum olacak,.benim son adet tarihim 22 kasım.gebelik testi aldım eczaneden,çift çizgi çıktı.,şimdi acaba doktora gitsem ultrasonda gözükürmü.nezaman gitmeliyim:bbo:

benimde son adetim normalde 22 Kasimdi ama doktor 1 hafta geride dedi. Bence hemen bi randevu al,Ben doktora 6 haftalik diye gittim, 5 haftalik cikti, 2 hafta sonra kalp seslerini duyucam insallah:)):nazar:

merhaba herkese Hamileyim dün öğrendim hala şoktayım ağustosta doğum yapıcam allah izin verirse ben napıcan öle şaşkınımki eşimde bişey demedi dün gece bebeğimi öğrendiğimin ilk gecesi çok ağladım ama Bebeğimi çooook seviyorummmmmmm

Ay kusura bakma benim adet tarihim 8 kasimdi 22 si yumurlama gunuydu, ya karistirdim nilufer

X