2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Sağlık olsun KAYRA, biz de doktoru bekliycez napalım. Ama annenin yorumunu garçaktan çok merak etmiştim, neyleyim...

YA CANIM BENİM ÇOK GÜZEL HATTA HARİKASINIZ MAŞALLAH ANNESİ.:lepi::nazar:ÇOK SEVİNDİM CANIM İNANKİ AĞZIM KULAKLARIMDA SEVİNÇTEN .:teytey::teytey:
BU ARADA SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM CANIM HERSEFERİNDE BENİDE SORUYOR VE GÜZEL HABERLER GETİRİYORSUNYA.ŞenizAMİN YA RABBİM İNAŞALLAH:Saruboceq::Saruboceq::nazar:

azıcık olsun gülümse istiyorum.%99 temiz dedi ama %1 lik ihtimal için üzülecekse kendi bilir dedi.sağol allah razı olsun.darısı başına inşallah.

Kayra'cığım çok sevindim canım. Allah hep güldürsün yüzünü...

amin canım cümlemizin.rabbim bebişlerimizi bağışlasın...

Boşver takamsen bize takıl bu güzel haberi paylaşalım .o otursun içeride bu arada allah ıslah etsin.

Kayra çok sevindik... Tek avazda, sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

kızlar bende çıkıyorum
kayracım tekrar gözün aydın canım.inşallah doğum haberinide böyle alıcaz öptüm seni ve bebişini.

OFF kızlar çok yoğunum. Sizi özledim. Geçmişi okuyamıyorum. Yeni arkadaşlar gelmiş, hoş gelmiş sefa getirmişler. Öpüyorum bütün tatlı, güzel hamiş lerimi.

aidaa hoşgeldin canımm

Teşekkürler herkese.

Geçen hafta ikili test sırasında doktora öylesine cinsiyetini sordum. E belli cinsiyeti, istersen hemen söyleyeyim dedi. Erkekmiş. Ardından pipisini bile gösterdi bize. Erkek olduğu için mi kolay anladınız dedim. Hiç farketmezdi, ayrıntılı ultrason olduğu için herşey gözüküyor dedi. Hiç beklemediğim bir anda öğrendik.

Babamız kız istiyordu ama benim için farketmez. Sağlıklı olsunlar değil mi..

telkırma sende hoşgeldin oğluşun hayırlı uğurlu ve sağlıklı olsun a.s

CANIM YA O UYKU BENDE O KADAR ÇOK
VARKİ.İŞTEN EVE GİDİYORUM YEMEĞİ ZOR YİYİYORUM.NEREYE UZANSAM ORDA SIZIP KALIYORUM.SABAH KALKMAK İŞKENCE GİBİ GELİYOR. HİÇ KALKMASAM KALMICAM YANİ YATAKTAN.HATTA EŞİM BENLE DALGA GEÇİYO. BU GİDİŞLE ANCAK BOSTAN DOĞURURSUN SEN DİYOO..:dilcikar:AMA SABAHTA DEDİĞİM GİBİ BENİMKİSİNE KIZ DEDİ DR. NEBİLİM...:eek:

çok güldüm behiye yahu bostan durumunahihoyyyt bende yemekten sonra gidiyorum uykuya ama sonrası felaket gece 1 gibi uyanıp sonra sabaha kadar uyumaya çalışıyorum

kızlar ben artık bebeğimi hissediyorummm..sırnaşık şey
mercimekim bende hissediyorum akşamları yemekten sonra uzanıp onu dinlemeye başlıyorum

kızlar unuttum bu arada,yarın üçlüm çıkacaktı ya bugün doktorum aradaı hemen hastaneye gel diye.okuldan izin alıp nefes nefese gittim çok korktum çok...girer girmez bişey söylemeyin ben onu her halikülarda doğuracağım dedim güldü...sonucum çok güzel çıktı kızlar hatta ikilimden bile daha iyi.aslan gibi kuzum inşallah.1/48000 çıktı down sendromu riskim.edwardsa 1/65000.çok mutlu ve çok rahatım arkadaşlar.bebişim bu kez sanırım beni bırakmayacak.
DARISI TÜM SONUÇ BEKLEYENLERİN TEST YAPTIRACAKLARIN BAŞINA....DERYAM SENDE BENİM GİBİ MUTLU ÇIKACAKSIN İNAN.senin bebişi anlattım maşallahla kilosunu doktorumda rahat olsun tosun gibi hiçbir sorun yok hamileliğinin ve oğluşunun keyfini çıkartsın dedi...

kayracım gözün aydın kaynana durumunu ben kaçırdım ama boşver bu sonuçla sana sorun dayanmaz a.s

angeleyescım çok çok geçmiş olsun iyi dinlenmeler

hepinizi öptüm ve ben kaçtım

erkek bebek uyku yapiyora o zaman erkek kesin bizimki, ben deli gibi uyuyorum hala..hic azalma olmadi uykuda, 24 saat yataktan cikmasam olur o derece...
bas agrisi cok sik degil ara ara oluyor;, paracetamol aliyorum geciyor...
ben ce bünyeyle alakalı diye düşünüyorum teyzem 9 ay boyunca uyuklamış ama kızı var ve kan şekeri biraz düşük ilk aylar bendede çok uyku vardı günde 14 saat falan uyuyodum şimdi biraz azaldı. kullandığım ilaçlara bağlı olabilir.

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)
telkırma hoşgeldin hayırlı olsun bebişin yaptığın örnekler baktım bloğundan çok zor gözüküyo
kızlar ben artık bebeğimi hissediyorummm..sırnaşık şey
maşallah bebişini mercimek darısı başımıza
kızlar unuttum bu arada,yarın üçlüm çıkacaktı ya bugün doktorum aradaı hemen hastaneye gel diye.okuldan izin alıp nefes nefese gittim çok korktum çok...girer girmez bişey söylemeyin ben onu her halikülarda doğuracağım dedim güldü...sonucum çok güzel çıktı kızlar hatta ikilimden bile daha iyi.aslan gibi kuzum inşallah.1/48000 çıktı down sendromu riskim.edwardsa 1/65000.çok mutlu ve çok rahatım arkadaşlar.bebişim bu kez sanırım beni bırakmayacak.
DARISI TÜM SONUÇ BEKLEYENLERİN TEST YAPTIRACAKLARIN BAŞINA....DERYAM SENDE BENİM GİBİ MUTLU ÇIKACAKSIN İNAN.senin bebişi anlattım maşallahla kilosunu doktorumda rahat olsun tosun gibi hiçbir sorun yok hamileliğinin ve oğluşunun keyfini çıkartsın dedi...
hayırlı olsun kayra sonucun
Sağlık olsun KAYRA, biz de doktoru bekliycez napalım. Ama annenin yorumunu garçaktan çok merak etmiştim, neyleyim...
sen koy kaçak kedi biz yaparız sana yorum

Kayra hayırlı olsun sonucun çok sevindim benim üçlüde yarın umarım bende güzel sonuçlar alırım kaynana içinde az kaldı sanırım gitmesine biraz daha sabır diyorum..

Telkırma verdiğin linke baktım o harika şeyleri senmi yaptın ne kadar güzeller çok emek verilmiş gerçekten..

kızlar siz tekmeleri hissettikçe benim içim gidiyor sabırsızlanıyorum çok,ben sadece dönüşlerini hissediyorum bazen umarım en kısa sürede hissederimmm tosunumuuu..

Angel kızın çok ama çok tatlı özelliklle kakao yağı olayı süpermiş çok güldüm kaydirigubbakcemile2

Dide tşk ederim bu arada o zaman yarın bol bol şokella yiyip gidebilirm oğluşum hareketli olsun die :icecream:

serni sağol canım.
esracım darısı başına inşallah ama güzel çıkacak inşallah.yok be güzelim sözüm ona pazar günüydü vuslat ama dün gece vazgeçtim dedi napıyım artık...hayırlısı...

GÖZÜN AYDIN CANIM. çOOK SEVİNDİM SONUÇLARININ İYİ ÇIKMASINA. E SEN DE BEBİŞİNDEN BAŞKA HİÇBİRŞEYİ KAFANA TAKMA ARTIK. BAK O BÜYÜK BİR ÇABAYLA BÜYÜYOR ANNESİ. MAŞALLAH KUZUYA:nazar::nazar::nazar:

Telkırma sen de hoşgeldin canım. Oğluşuna Allah uzun ömür versina.s.

Kayra hayırlı olsun sonucun çok sevindim benim üçlüde yarın umarım bende güzel sonuçlar alırım kaynana içinde az kaldı sanırım gitmesine biraz daha sabır diyorum..

Telkırma verdiğin linke baktım o harika şeyleri senmi yaptın ne kadar güzeller çok emek verilmiş gerçekten..

kızlar siz tekmeleri hissettikçe benim içim gidiyor sabırsızlanıyorum çok,ben sadece dönüşlerini hissediyorum bazen umarım en kısa sürede hissederimmm tosunumuuu..

Angel kızın çok ama çok tatlı özelliklle kakao yağı olayı süpermiş çok güldüm kaydirigubbakcemile2

Dide tşk ederim bu arada o zaman yarın bol bol şokella yiyip gidebilirm oğluşum hareketli olsun die :icecream:
sağol tatlıdır ama kako yagı olayı bizimle ilgilideğil karıştı sanırım ama benimkide farklı değil ne zaman acı badem yagı sürsem gelir bende sürmeliyim diyo

X