2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrişşcim tebrik ederim oğluşunlabir ömür boyu mutlu olmanı temenni ederim .saat 5 e yaklaştıkça benim de kalbim daha hızlı çarpmya başalıyo. o kadar heyecanlıyımki....inşalah dr bana oğluşun geliyor müjdesini verir.

insallah guzelim, iyi haberler alirsin...allh gonlune gore versin...

nereden istedin pinky ? bende isteyim beğenirsek alırız
cvp yazmadın demiştin gördünmü yazdıgımı ?

evrisim o kadar guzel anlatmissin ki benim tuylerim diken diken oldu, allh gonlune gore versin arkadasim, sag saglim kucaginda kipirdadigi gunleri gostersin..

ahh evriş ahh duygularıma tercüman olmuşsun..rabbim tamamına erdirsin

ağlattın beni evriş negüzel yazmışsın duygularını,
maşallah oğluşuna nazar deymesin
sen yoga yapıyorsun ya oğluşunda içerde spor yapıyor anasının oğlu yerimseniben

evrişim canım gözün aydına.s. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin oğlunu:dance: benimki kız olursa damat adayları çoğalıyor valla:teytey:

evrisim masallah sanada oglunada cok sukur ogrendin sende . yavrumdaki keyfe bak bisiklet cevirio demek masallah 41kere gozunuz aydın tekrar

Evrim...gözlerim doldu inanırmısın okurken..Allah'ım..o güzel yüreğini görmüş..gönlüne göre vermiş...ayıpsız amansız kucağına da versin....

EVRİŞ gözünüz aydın canım :)
Ne güzel ifade etmişsin duygularını.

Hepinize tek tek ayrı tesekkur ederim, can-ı gönülden kucaklarım tek tek sizleri, yüreğinizden gelen o güzelim duygularınızda yer edindiğim için ayrıyetten mutluyum.. ne mutlu ki bana, sizler beni sevmeye değer buldunuz, ben de herseyımı paylasarak keyfini sürüyorum bu ayrıcalığın. İyi ki varsınız..

Tebrikler Evriş, bu arada herkes senden önce anlamış zaten oğlan olacağını o da ilginç.. :)

insallah guzelim, iyi haberler alirsin...allh gonlune gore versin...

çok saol canım yaa.o kadar heyecanlıyım ki... aynı çocuk gibi.utanmasam işyerinde kalkıp oynicam.bu nasıl bi şeymiş. anlamadım valla.allah herkese bu heyecanı, bu duyguları yaşatsın....:sm_cool::lepi:

MERHABALAR BEN NİSA ANNeSİYİM bhunk arkadaşımı (sizler gibi agustos annesi olucak allahın izniyleebenim sayemde buraya üye yaptırdım bilmıyordu sizlere merhaba dedi bir sorununu paylaştı ama kimsede cevap vermemiş.......
1015. sayfa.....

güzel paylaşımlar........

Tebrikler Evriş, bu arada herkes senden önce anlamış zaten oğlan olacağını o da ilginç.. :)

Bizim topikte böyle sanırım :)) Ben zaten adet yerini bulsun diye gittim doktora.. :))

Kayranın annesinin ellerinden ayrı öperim yine..

evriş gözün aydın bir yakışıklı daha geliyo demek..bebişinede maşallah

Teskkur ederim, darısını sizin basınıza.

çok saol canım yaa.o kadar heyecanlıyım ki... aynı çocuk gibi.utanmasam işyerinde kalkıp oynicam.bu nasıl bi şeymiş. anlamadım valla.allah herkese bu heyecanı, bu duyguları yaşatsın....:sm_cool::lepi:

benim minigimi gormeme daha 2 hafta var, zaman gecmek bilmiyor valla..

allah gönlüne göre versin..hayırlısıyla...

norraa unutma şekercim beterin beteri var:) benimde daha 3 hafta var bebişimi görmeme (( neyse sağlıklı olsunlarda...

evriss ultrason fotolarını nezaman ve nereye ekliycen bi ses ver

Baybmm eklemesine ekleyeyim de.. kerata ıkı sanıye sabıt dursa adam fotograf alacak.. alamadı ki, bize de verdiği anca soyut tablolar gıbı yarım saat bakınca anlasılanlardan :)) Yani ortada görsellik yok pek :)))

benim minigimi gormeme daha 2 hafta var, zaman gecmek bilmiyor valla..

aslında dr benide 6 martta çağırmıştı ama ben çatladığımdan dolaayı 2 hafta önce gitmeye karar verdim napim duramıyorum yerimde.nolcak benim bu halim bilmiyom valla....bence sende bekleme......

canm allah saglıklı evlat versin inş. gönlune göre ogluşun olsun ama ortalamaya bkılırsa sende istatistiklere göre oglan annesi albilrisin.. agustos annleri bu konuda gözumu korkuttu ayolll kızlar sayılı valla...

Ben ikisini de yaptırmama taraftarlarındanım.. Ama forumun geneli, ikisini birden yaptırmış.. Genelde ikili sağlam çıktıktan sonra, sadece ayrıntılı ultrasonla bakılması yeterli bu haftalarda.. İkili iyi çıktıysa, üçlünün kötü çıkma ihtimali var, moral bozmaktan başka bir işlevi yok gibi görünüyor..

hoşgeldin bhuk , sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah
yardımcı olmak isterdim ama ben daha yeni 2li yaptırdım, test sonucunu perşembealıcam
bilmiyorum yani ama en güzeli doktoru dinlemek 4lüye gerek yok diyen doktor değilsse umursama yaptıt bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…