2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ahh evriş ahh duygularıma tercüman olmuşsun..rabbim tamamına erdirsin

herkeze slm ben yeni katıltım bende bir ağustos annesi adayıyım bakalım biligerimizi paylaşalım arkadaşlar benim bir sorum olucak bu çarşamba 4 kü taramam var ama 2 yaptırınca 4 gerek yok diyolar karrar veremedim sizce 2 taramam temiz çıkmıştı

evet kızlar belkide haklısınız her hamilelik bir olmaya bilir ama benim bu hamileligimde tatlıyla degilde ekşiyle daha çok aram var demekki damak veki heran degişebilir hamilelikte cevaplar için sagolun öpüldünüz güzel anneler bende birazdan çıkıcam kızımın toplantısı var gideyim çıkıştada fındıgımı alır gelirim görüşmek üzere kızlar

Hayatım boyunca dişimi tırnağıma katarak bir yerlere gelmeye calıstım iyi kötü, bunun mükafatını aldıgım zamanlar da bile bu kadar hazzıı, bu kadar doyumu, bu kadar mutluluğu ben tatmadım, başarılarımdan bu kadar tatmin olmadım, Rabbime ellerimi açıp yaşadığım için bu kadar ciğerlerimden şükretmedim. Ben içimdeki akan şalelelerin verdiği hazzıı şu an size kelimelerle izah edemiyorum.. kelimelerin bittiği andayım,hayatımda ilk kez...

Evladım sağlıklı, evladım kıpır kıpır, evladım içeride o kadar iyi görünüyordu ki doktorumdan tesekkur bile aldım, Allahım sen benı evladımı kucagıma alana dek utandırma yarabbimmmmm.

Hepinize, hayatımı şu an kaplayan dostane tüm gönül arkadaslarıma sonsuz tesekkur ederim güzel dilekleriniz için...

Esram; bebişin pipisini daha doktorum ultrason aletimi karnına koyar koymaz gördü, hep beraber gördük o an, açmış bacaklarını mal meydanda idi :)) , ne onun söylemesine, ne de bizim sormamıza gerek kaldı.. ellerini kafasının arkasında birleştirmiş ayaklarıyla bisiklet ceviriyordu sıpa.. dr bir anını yakalayamadı, o kadar kıpırdanıyordu ki :))) kılosu 161 gr, boyu 15 cm, içerideki su kalıtesı harıka dedi. Yarım saat baktık.. resmen mest olduk geldik :))

ağlattın beni evriş negüzel yazmışsın duygularını,
maşallah oğluşuna nazar deymesin :nazar:
sen yoga yapıyorsun ya oğluşunda içerde spor yapıyor anasının oğlu yerimseniben

evrisim ya net olarak gormen ne kadar guzelll. kafanda soru isareti kalmamıstır. benim oglumda oyle hemen bacakları actıydı net olarak esmide bende hemen gormustuk ve uçmustukhavalara erkek diye ç ok istiyorduk oglumuz olmasını.
hislerini tahmin edebiliyorum insan uça uça dr dan cıkıyor ya saglıkıl olugdunu duyunca onu izleyince

allah acılarını gostermesin kimseye

başakçığım ben de hep ekşi ve tuzlu yiyorum.hatta bazen 2 limonu tuzlayıp yediğim oluyor..bir ara turşuya dadanmıştım..ekşi ve tuzlu ayran,tuzlu cherry domates favorim.

ah sorma birara bende turşuya dadandım ekmekle turşu yiyordum kavanozları sırayla dizdim gözümün önüne ama şimdi favorim elma

başakçığım ben de hep ekşi ve tuzlu yiyorum.hatta bazen 2 limonu tuzlayıp yediğim oluyor..bir ara turşuya dadanmıştım..ekşi ve tuzlu ayran,tuzlu cherry domates favorim.

ah sorma birara bende turşuya dadandım ekmekle turşu yiyordum kavanozları sırayla dizdim gözümün önüne ama şimdi favorim elma cokacimcoook

evrişim canım gözün aydına.s. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin oğlunu:dance: benimki kız olursa damat adayları çoğalıyor valla:teytey:

evriş o kadar güzel duygularla anlatmışsın ki hislerini. umarım sağlıkla kucağına almayıda nasip eder rabbim. ne tuhaf değilmi arkadaşlar daha dün bizler çocukken , ne hayaller kurarken büyüyünce öyle olucam,onu yapıcam, bunu edicem derken şimdi karnımızda bebeklerizi büyütüp onun sağlığı ve onun geleceği için endişe ediyoruz. Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin...

evrisim masallah sanada oglunada cok sukur ogrendin sende . yavrumdaki keyfe bak bisiklet cevirio demek masallah 41kere gozunuz aydın tekrar

NORRAA haftada 3 gün bazende 4 gün yüzmeye gidiyorum ortalama 40 dk yüzüyorum ama doktorum son aylar 20 dk ya düşür dedi birde yüzerken mümkün olduğunca sırtüstü yüzmek gerekiyormuş bebişimize daha iyi oksijen gitmesi için.
BAŞAK bende deli gibi ekşi yiyorum hatta gece yarıları kalkıp turşu yiyorum antepli olduğumdan antepten bidonlarda turşu bile getirttim :) benimde oğluşum olucak hayırlısı ile ancak bu hafta üçlü teste girdiğimizde emin olucaz tekrardan çünkü bazen kordonu bebişin pipisi sanabiliyorlarmış yani yanılma payı varmış ama ben hissediyorum oğluşumu rabbim gönlüme göre verdi umarım seninde gönlüne göre verir kaydirigubbakcemile2
EVRİŞ seninde oğluşun hayırlı olsun çok sevindim sağlıklı olsunda erkek kız farketmiyor ama ne yalan söylim ben oğlum olacağı için daha bi sevindim :eek:

basakcım ben basta tatlı agzıma suremiodum ama suan tatlıyı cok guzel yiyorum ama ekside yiyorum yani tatlıdan sonra salatanın limonlu suyunu icbiliorum oyle bi mide benimkisi ondan bu tatlı eksimuhabbeti pek tutmuyomus canım

Evrim...gözlerim doldu inanırmısın okurken..Allah'ım..o güzel yüreğini görmüş..gönlüne göre vermiş...ayıpsız amansız kucağına da versin....

evriş ayyyyyyyyyyyyyy valla içime dogmuştu desem sen gidicem deyince hee işte bir yakışıklı daha gelio dedim içimden valla ...
gözun aydın canım benm ne guzel ifade etmişsin hisleriniRabbim inş. bebişini saglıkla sıhhatle kavusturur sana... sparta anneleri çogaldı yahu.. ortalık erkekde geçilmiyor...

tekrar gözun aydın evrişcim çokkkk sevindim senin adına... bu arada kayranın annesine maşallah diyoruz muhteşem bir tahmin gücü var herkesi bildi...ayhh keşkem benmde makinemin kablosu kaybolmasaydı bende çekip koysaydım kayranın annesi görüp yorum yapsaydı banada....

EVRİŞ gözünüz aydın canım :)
Ne güzel ifade etmişsin duygularını.

Son düzenleme:
basakcım ben basta tatlı agzıma suremiodum ama suan tatlıyı cok guzel yiyorum ama ekside yiyorum yani tatlıdan sonra salatanın limonlu suyunu icbiliorum oyle bi mide benimkisi ondan bu tatlı eksimuhabbeti pek tutmuyomus canım

hih iste ayni bende senin durumundayim, nasi bi mideyse bu....kafamçokkarıştı

norraa sorma ya gun oluyo katıp karıstırıyorum gun oluyo gozum yemek su bile gormek istemio bende sasırdım .

ayy kızlar yaklaşık 1 ayönce sebamedden numune istemiştim bebek bakım ürünleriyle ilgili bugun geldi ablam söylemişti istersen gönderiolar diye.. çok tatlı minik minik şeyler ama kokusu tüm odayı kapladı bebek kokuyor şimdiden odamız..:)

kizlar buarad ben deli gibi kres bakmaya basladim, burda 3. ayi bitirir bitirmez bakmak gerkiyor, yoksa yer kalmiyor, uffff cok zormuss...

X