2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ebru hamile dedğin gibi pahalı aftabru ama kampanyaları yakalamk gerekiyor ben çk fazla gezdiğim için şansım oluyor.birde çalışmayıp evde oturan hamile arkadaşlar mutlaka spora gidin evinizin çevresinde şartlarınıza uygun,ben fitness ve yüzmeye gidiyorum fitnessta sadece yürüyüş ve bisiklete biniyorum ama özelliklle yüzme mutlaka yüzmeye gidin kapalı bir spor salonunda ben resmen nefes alıp vermeyi öğrendim yüzme ile ve son haftama kadarda bırakmayı düşünmüyorum.yani yürüyüş ve yüzme için havaların ısınmasını vs beklemeyin derim ben yürüyüşü bile yağmurlu havada sıkı sıkı giyinip çıkıp yapabilrsiniz,üşenmeyin unutmayın ne kadar spor bebeğimize o kadar oksijen ve o kadarda kendimiz için rahat doğum :1rolleyes:

tülayda yazmıs emzire faslında kan ter içinde kalıyorzaten anne de bebekte yaz ayları çok zorlu geçuyor bu anlamda. ben bebek emekren kafamı kenara uzatıp elimde bir gazete falan hava alanmaya calısırdımo bile ona esecek diye odum kopardı.)

Önce yazayımmmm... sonra telefonlardan vakit kaldıkçaaaa geşmişi dönüp okuyayımmmmmm,Ultrason ayrıntılarımızı paylaşayım..

BİR SPARTA ANNESİ DAHA GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR :))))))))))))))

yuppiii yuppp.......:teytey:
çooooooooook mutlu oldum .....hadi gözün aydın....e biz bu işi biliyoz....kaydirigubbakcemile5

Evrisss tebriklerrr

çabuk islerini toparla detayları yaz pipi yi direk gordunuzmuu? Kac boyutluda bakıldıı . Ay benim içime kurt dusurdude bazı arkadaslar yok 16.kız demisler bir a rkadasa sonra erkek olmus falan 20. Haftada. Bosunamı erkenim sevindim bilmiyorumki
ya bu arada sparta annesi terimi neydi ben unuttummm bir ara yazmıstınız ama. Eminim yeni gelen arkadaslarda n ediyorlar sparta annees i ne demek diyorlardır hadi bir yazıverin bilen biriniz kısaca :))

Yelek kullanmak mı? Emzirirken oğlumu çok terlediğinden soyup çıplak tenine sadece tülbent örttüğümüzü hatırlıyorum. Beyaz tülbent kumaşlarından alıp bir kaç tane hazırlamıştım uyurkende üzerine ondan kullanıyordum , dışarı çıktığımızda da pusetinin üzerini kapatıyordım rüzgar yutmasın diye hatırlayabildiklerim bunlar.
Ama yelek kullanmanız sanırım imkansız isilik olur çoçuk, hem fazla sıcak terleyen yerlerinin çabuk pişmesinide kolaylaştırıyor el ayak ve boyun boğumlarındaki yerler hemen kızaveriyor sıcakta helede el örgüsü bi yeleğin ilk aylarda bebeğin tenine değdiğini düşünemiyorum bile. Bir kaç daha beklesin bence kayınvaliden yelek giydirmek için yerimseniben

Sparta olayını bende anlamadım doğrusu haklısın esra , bu arada herkezin cinsiyeti belli oldumu bizde hala bişi yok

Önce yazayımmmm... sonra telefonlardan vakit kaldıkçaaaa geşmişi dönüp okuyayımmmmmm,Ultrason ayrıntılarımızı paylaşayım..

tatlı evriş gözün aydın gamyoncuiremsu, oğluş geliyor hihoyyyt , çok sevindim canım sanki ben öğrendim cinsiyetini maşallah oğluşuna

evrişşş dimek sen de sparta gadınıymışsın...oğluş anneleri olarak tokuşturalım göbişleri..zaten aldığın ciciler de erkeğe meyilliydi yauvvrim.hadi bakalım hayırlısı :sm_cool:

canım ''300 Spartalı'' filmi vardı...orda kraliçe ''sadece spartalı kadınlar gerçek erkek doğurur'' demişti...ordan yola çıktık...ağustos anneleri de gerçek erkek doğurur...

aman evriş canım bidenem gözün aydın allah gönlüne göre verdi degilmi canım inşallah 2 hafta sonra bende ögrenedilirim eşime güzel bir evlilik yıldönümü hediyem olur delikafadulden

EVRISSS gozun aydın. gecmisi okuma sonra okursun gel yaz detay ver cok meraklandık. gozun aydın canım

C&A nin bebek urunlerine de bakmanizi tavsiye ederim, orda fiyatlari bilmiyorum ama burda cok uygun ve cok kaliteli..

yuruuu beeeeee.....yerim ben o sipanin pipisini:)))

canim haftada kac gun yuzuyorsun ve kac dk??

kızlar az önce eşimle konuştuk...bi arkadaşımız var..onun da oğlu olucakmış..ağustos sonu gibi..o da spartalı çıktı...
ben de dedim ''burdaki bi arkadaşın da oğlu oluyomuş...''
geçenlerde biriniz söylemiştiniz...böyle giderse ''gay''lar çoğalacak diye...eşim de aynı şeyi söylemesin mi...çok şaşırdım...
Allah'ım sen evlatlarımızı koru...

yahu şu erkek anneleri burdayken sorayım kızlar tatlıylamı aranız iyi yoksa ekşiylemi? merak ettim kızımda hep tatlı yerdim hiçbirşey bulamasam kaşık kaşık çokokrem yerdim gece yatarken şimdi ise çatır çatır ekşi elma yiyorum hele dün kipadan manyak gibi meyve aldım ama son anda bir elma çeişdi daha aldım bagaja poşetleri eşim yerleştirdi ben başladım kurcalamaya birtane aldım annem arabadab bagırıyor sakın yıkamadan yeme çantasında suyu vardır hemen yıkarsın eşim şaşkın şaşkın bakıyor isteme vermem sana dedim acep dr dedigi tutacakda erkekmi dogurucam ne dersiniz gerçi kayracımın annesi demiş ama kısmet işte

yuppiii yuppp.......:teytey:
çooooooooook mutlu oldum .....hadi gözün aydın....e biz bu işi biliyoz....kaydirigubbakcemile5

tatlı evriş gözün aydın gamyoncuiremsu, oğluş geliyor hihoyyyt , çok sevindim canım sanki ben öğrendim cinsiyetini maşallah oğluşuna

evrişşş dimek sen de sparta gadınıymışsın...oğluş anneleri olarak tokuşturalım göbişleri..zaten aldığın ciciler de erkeğe meyilliydi yauvvrim.hadi bakalım hayırlısı :sm_cool:

canım ''300 Spartalı'' filmi vardı...orda kraliçe ''sadece spartalı kadınlar gerçek erkek doğurur'' demişti...ordan yola çıktık...ağustos anneleri de gerçek erkek doğurur...

aman evriş canım bidenem gözün aydın allah gönlüne göre verdi degilmi canım inşallah 2 hafta sonra bende ögrenedilirim eşime güzel bir evlilik yıldönümü hediyem olur delikafadulden

Hayatım boyunca dişimi tırnağıma katarak bir yerlere gelmeye calıstım iyi kötü, bunun mükafatını aldıgım zamanlar da bile bu kadar hazzıı, bu kadar doyumu, bu kadar mutluluğu ben tatmadım, başarılarımdan bu kadar tatmin olmadım, Rabbime ellerimi açıp yaşadığım için bu kadar ciğerlerimden şükretmedim. Ben içimdeki akan şalelelerin verdiği hazzıı şu an size kelimelerle izah edemiyorum.. kelimelerin bittiği andayım,hayatımda ilk kez...

Evladım sağlıklı, evladım kıpır kıpır, evladım içeride o kadar iyi görünüyordu ki doktorumdan tesekkur bile aldım, Allahım sen benı evladımı kucagıma alana dek utandırma yarabbimmmmm.

Hepinize, hayatımı şu an kaplayan dostane tüm gönül arkadaslarıma sonsuz tesekkur ederim güzel dilekleriniz için...

Esram; bebişin pipisini daha doktorum ultrason aletimi karnına koyar koymaz gördü, hep beraber gördük o an, açmış bacaklarını mal meydanda idi :)) , ne onun söylemesine, ne de bizim sormamıza gerek kaldı.. ellerini kafasının arkasında birleştirmiş ayaklarıyla bisiklet ceviriyordu sıpa.. dr bir anını yakalayamadı, o kadar kıpırdanıyordu ki :))) kılosu 161 gr, boyu 15 cm, içerideki su kalıtesı harıka dedi. Yarım saat baktık.. resmen mest olduk geldik :))

valla basakcim benim hic tatli eksi ayrimim olmuyor, ne bulursam yiyorum bigun tursu,limon bile yaliyorum, bigun nutella kavanozu elimde dolasiyorum:)))bizim ufaklik bi anormal:)))

valla basakcım bende eksi yemek istiyor canım basından beri tatlı dan nefret ettim diye anlatıyorum iki oglu olan komsumuz var birinde tatlı yemis deli gibi birinde eksi yemis anladımkı cin takvimi hesabı buda tutmuyor.
yani bende duydgum hikayeler karsısında kıza sevinmekten vazgeçtim su anhala emin değilim mod undayım . birsuur k isi 20 haftada netlesceğini kizların o hafta erkek olarak ortaya çıkabilceğin isoylemis bilmioyrum artık:) gidpi gogrenmesem daha iyiydi aslında
belkide bosa heves ettim neyse bekleyip goreceğiz

evrisim o kadar guzel anlatmissin ki benim tuylerim diken diken oldu, allh gonlune gore versin arkadasim, sag saglim kucaginda kipirdadigi gunleri gostersin..

başakçığım ben de hep ekşi ve tuzlu yiyorum.hatta bazen 2 limonu tuzlayıp yediğim oluyor..bir ara turşuya dadanmıştım..ekşi ve tuzlu ayran,tuzlu cherry domates favorim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…