2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Çocukta bişi yok Derya, getirme beni oraya.. bir daha da yazma sendrom falan fılannklava:

Arada ıcebılırsın haftada bir gibi,ama her gun içme bari.. sen her gun ıcıyorum dıyınce ben yazmaya gerek gordum.

ahanda kuzum bugünki ilk sinyalini verdi annesine.hihoyyytküçücük bir pıt aaa şimdi yinehihoyyyt allahım sen yavrumu bana bağışlada sağ sağlim aklı fikri yeride sağlıklı bi şekilde kucağıma alayım AMİN.:Saruboceq:

hamisler merhabalar...
esrako cok sevindim canim gozun aydin...
sakaleyn canini sikma guzelim, pozitif dusun, pozitif donsun, hersey yolunda gecicek...

kizlarr gobus sova gobusumu ekledim bende, biara bakiiinnnnn....

gizzecim buarada bende elim karnimda yatinca biran once bekliyorum hisseeyim, ama daha tik yok, umarim bende en kisa zamanda hissedebilirim, cok sanslisin...

Taze fasulye allah ağzınızdan çıkanları duysun .spasağlam benim tosunum.bu arada yanlış anlama adın en sevdiğim yemeklerden oh oh canım istedi kız .
teşekkür ederim canım .

iyi pazarlar herkese dünden beri yazılanları okuyup geldim hafta içi gibi çok yoğun değil zaten

buarada teyzeleri fark ettinizmi bilmiyorum ama Avatarima oglusumun bebeklik resmini koydum.. nasil da tatliymis..simdi kocaman goril oldu...gamyoncuiremsu insallah iki numarada ona benzer..o benim herseyim..:asigim:
oğluşun çok tatlı gözleri yeşil sanırım. emin ol oda ağbisi kadar tatlı olur

ay taze fasulye ne kadar güzel incelemişler her şeyini ya bence çok güzel her şeyin doktor kontrolünde olması sanki beni bu kadar incelemiyolar gibi geliyo bana bide gayet faydalı şeyler yiyosun bence yediklerin hiç kısma

senin gibi olmak güzel olurdu herşeyi ilk sen yaşıyosun burkoya bak sen 2 konuyu birden idare ediyomuş onun işide güzel ilk ve son
bendede bendede var çok şaşırdım karnımı öyle görünce bi de 9 aylıkken düşün göbek deliğin tamamen dümdüz oluyo
başak ben dün banyoya girmiştim göğsümden beyaz bi şey geldi sence süt olabilirmi beyaz kabuk zaten oluyo ama kabuk değildi ama çok az sivilce sıkınca gelirya öyle bi şey
kkızlar günaydın sizlere bişey soracağım cinsiyeti belli olan arkadaşlar çin takvimine göre cinsiyetler tutuyormu
maviş boşver çin takvimini ya ben hiç inanmıyorum öyle şeylere artık saçma geliyo
sabırsızlıkla bekliyorum gizze inşallah senin gibi hissederim bir an önce bende sanki pıt pıt vuruşları bide göz seğirmesi gibi şeyler hissediyorum bakalım her şey sırayla demekki,
senin adına çok sevindim

sakelyn inşallah iyi geçer kuzenim de şu an aynı şeyleri yaşıyo bende hamileyim üzülmeyeyim diye bana pek bi şey anlatmıyorlar o yaptırdı sonuçları bekliyo en az onun kadar senide çok merak ediyorum. inşallah sorunsuz bi şekilde atlatırsın
hayırlı olsun esrako çok sevindim. bir erkek bir kız ne güzel bütün güzellikleri tatmış olacaksın
bende öğrenemeyenlerdenim 2 haftam var ama bi ara başka dr ye gitmeyi düşünüyorum.bence sende bekleme git 16 hafta büyük ihtimal belli olur

Fasulyem ya benim doktorda bi okadar rahat, hatta bazen kilomu olcmesini ben hatirlatiyorum, ayda 1-1.5 kilo normal dedi, dedim ilk 3 ay dahilmi cunku neredeyse 3 kilo aldim ilk 3 ayda, olsun odemde var, kan dolasimin artiyor dedi, dedim bide avrupali olacak????

arkadaşlar bu arada mesajları okurken gördüklerime arkadaşlık teklif ettim kabul ederseniz sevinirim

mavis benim tuttu cin takvimi ama rastlanti da olabilir, bhcg falan tutmadi..

haklısını norraa kızlar pozitif düşünmek çok önemli.
içimin sıkıntısı bir geçse onada yormak istemiyorum
ay yarın olurmu herşeyde güzel gidermi bi güzel uykuya ihtiyacım var.

seerni o akaraban nezaman alacak.sonucu ONUNDA BENİMDE TEMİZ ÇIKACAK RAHATLAYACAĞIZ. İNŞALLAH.

kizlarr cicilerimide ekledim, kiyafet degil ama ilk aldiklarimizdi, gobusumede cicilerimede bakin :))))

diyetisyen hanım hurma çok faydalıymış çokta severim ama sadece ramazanda çıkıyo nerden bulcaz ben hiç bi yerde gömedim??

seerni o akaraban nezaman alacak.sonucu ONUNDA BENİMDE TEMİZ ÇIKACAK RAHATLAYACAĞIZ. İNŞALLAH.
inşallah canım zaten ikiniz içinde olumlu düşünüyorum kuzenimi aradım şimdi ulaşamadım malesef

su an yazdiklarinizi okuyorum ama senin yazini görünce dayanamadim..gözün aydin canim..bende cok seviyorum kiz cocuklarini..persembeye benimde kontrolüm var..bakalim oglandan sonra kizi bulacakmiyim..bence seninki degismez..ay bayiliyorum citi piti kizlara..

bebişlernize aldığınız ciciler hayırlı olsun.ALLAH içinide güzel yavrularınızla doldurur.
biz hala beklemedeyiz alışveriş için.

kayra nereye kayboldun yavru kuş bende çıkıyorum azıcık kestirecem kızlar.sonra görüşürüz.

AMİNNN canım... Hepimiz sağlıkla sıhhatle alırız inşallah...

Norraa, tatlıfasulye siz de en kısa zamanda hissedersiniz inş canlarm kaydirigubbakcemile3 Ben 17. haftama girerken hissettim :dance::dance: Darısı herkesin başına inşallah

Kısslar,

Doğum Takip Çizelgesini güncelledim. Bakalım bu halini beğenecek misiniz? Yorumlarınız bekliyorum şutarafagittişutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…