2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ahhh keşke resimdeki ben olsam ama değilim:1no2: belki tanırsın thalia diye latin bi şarkıcı :) erken anne olmak güzel diyolarda zorluğu diğer yaşlara göre daha fazla gibi gelio bana sen bu konuda tecrübelisin sence de öylemi ? bu arada iltifatın için yine de çok teşekkür ederim o senin güzelliğin a.s.a.s.

Seni güldürecek birşey buldum deryacığım. Bak buraya eşinin ve kendinin fotoğraflarını koyuyorsun, bebeğinin nasıl olacağını çıkarıyor. Çok eğlencelihihoyyyt
BABY MAMA BABY MAKER

senin gibi olmak güzel olurdu herşeyi ilk sen yaşıyosun burkoya bak sen 2 konuyu birden idare ediyomuş onun işide güzel ilk ve son
Ne yalan söyleyeyim, buraya dahaçok vakit ayırıyorum. Hem yeni şeyler öğrenmek beni heyecanlandırdığından, hem de burada birden fazla topikte buluşuyor olmamızdansüprizzzzzAma tavsiye ederim bir listenin sonu diğer listenin başı olmak gerçekten eğlencelidelikafadulden

Ah kuzuuum, çok üzülüyorum senin bu yazdıklarını okuyunca. Eşin eve çok mu geç geliyor? Benim kayınvalidem bana çok karışmaz ama çok konuşur, o komşu şunu yapmış bu komşu böyle gyinmiş, seda sayan şöyleymiş offf, kafam şişer zaten okulda ambale oluyoruz. Onun bu konuşmalarını dinlememek için ben bir bahane bulup eşim evde değilse geç giderim eve. Okulda proje çalışması var, toplantı var vesaire. Sen de yapamaz mısın öyle birşey? Bir de, onun da yiyemediği birşeyler vardır elbet. Onlardan çıkar önüne "aa unutmuşum"de. :jeyyar:

burko kociş gelince bakarız .bi örnek kızım var.yüzü tamamen ben huyları babası.şimdi oğluşda babasına benzesin huylarıda bana aaaaaaa.

sagol arkadasım yaa insanın bir oglu olunca ikinciyi değisik istiyor tabiki vebenhep bir kizi bir oglu olanları çok sanslı insanlar olarak gorurum bakalım bizede kesin olarak kısmet olacakmı insallah sanada olur persembeye azkaldı:)

ay tanıdım tanıdım o sarkıcıyı aynı zamanda bir dizide oynuyordu sanırım gozum zaten çok iyi gormez benim kuçuk de olunca resim :)
canım aslında daha zor deıil yas kuçuk olunce bence sabır daha çok çocuk bakımındakı zorluklara dayanmak daha kolay ama su oluyor aklın kalıyor bazı seylerde bir sureligine askıya almıs oluyorsun hayatını o da gnc yasta insana daha agır geğlebilir sayet bolca bebek oncsi doneminde gezip tozdu isen aklında kalmayabilir ben ki çok gezçen ve iki yil evli iken tepe tepe tatillere çıkan gece gezmelerine çıkan biriyim doydugum sanıyodum bebekten sonra bir panik aldı beni sankki hayat bitti bundan sonra boylğe hep bebek bakacaıkmsım gibi gldi ne kadar sacma imis bir yasına varmadan anneme bırakmaya baslayıp gezmelerimize geri basladık ha su an ne hissediyorsun dersen gce gezmelerine biri cekistirirse çıkıyorum tepe tepe doydum tatil desen senede uç kere yapan bir aileyiz onada doydum son tatillerde oglmum çok buyudu sıkılmaya basladık hatta yat yat gunesin altında nereye kadar:) oyalancak bir bebek iyi gelecek bize:) ve yas ileri olunca bebekle yaparım ne yapacaksam modu oluyor ilkinde olmadı hos bu da dogunca bakalım ne hissedeceğim ama ben ilkinde ciddi bunalıma girmistim, ama yasıtım olan kuzenimdebinimle aynı donem dogum yaptı o çok mutlu mesiutu bu yasla alakalı değil direk,
amaaa uç bes sene sonra sen bmuyutup rahat etmeye baslıyorsun yasıtların arkadasların daha yeni yeni evleniyor bırak bebegi sen gerine kardesinmi diyenlere oglum diyorsun falan o ok guzel bir duygu, ya artılarıda var eksileridekimseye erkenden bebek yapın diyemem sonuçta her secim bir vazgecis herkes hayatını onun alıp kendi karar verecek ama sen pismanmısın dersen ilk aylar pisman oldum korktum bebek bakımı zor geldi ama ondan snra asla pisman olmadım erken anne olduguma

kayra guzelim aglama nolursun allah islah etsin diyorum baska ne denirki ne kadar kotu yurekli insanlar var hayatta ya inanılır gibi değil hastalıgı olan insanamasus yapar gibi pes diyorum dizilerde var sanırdım bu denli kotu insanlar gercek hayatta aramızdalarmıs demek gercekten boylesini etrafımdanhiç duymamıstım, allah sabır versinsana tez zamanda insallah bir gereklilik olsun ve defolup gitsinler yazıktır gunahtır bukız hamiledir hiçmi demez bu kadınlar hiçmi dogurmadı diycem bastakıymetli ogullarını dogurdular ,hey allahım ya çok snirlendim ya pess

kkızlar günaydın sizlere bişey soracağım cinsiyeti belli olan arkadaşlar çin takvimine göre cinsiyetler tutuyormu
bende tuttu canım
demek sparta analığından başka bir boyuta geçiyorsun..kız annelere ne anasıysı? evriş bir şey demiş miydii.hayırlı uğurlu olsun canım.
diyecek bir şey bulamıyorum Allahhh diyorum..nasıl bir cesaret nasıl bir küstahlık..pis kadın, kaka...çok kızdım..:bbo:ruh sağlığı bozuk onun hasta hastaaa

esrako, kız demiş doktorun, haydi gözün aydın canım...

kayra'cım üzülme yaa, hayat kısa zaten, üzme kendini arkadaşım...

seerni, demek senin de göbüş deliği dışarı meylediyo... demek normal... başımıza gelecekmiş zaten...

ya burko dediğin siteye resim koydum ama bebişin resmi çıkmıyor.bişeyler yazıyor ama ingilizce anlamıyorum

Ya sana inanamıyorummm Kayra.. ÇİRKEF OL BE KADIN, DİŞİNİ GÖSTER.. AĞZINA............. GEREKİRSE. yap bunu Kayra.. esinin yanında sessiz kal, eşin yokken yap, niye böyle pısıyorsun, sessiz kalıyorsunn, neden, saygı deme bana, hörmet deme bana Kayraaaa!!!! Anlamıyorum seni bir türlü,aklım almıyor, annene, sana, evine, evladına saygısızlık yapma hakkını, senin canını yakma hakkını ne diye veriyorsun ona,aklı başında kadınsın, gerekirse bağır ve kov evinden, kim ne diyecek sana, kocan mı?? kim sana ne yapabilir yaaaa!!!! Evladına, sana yazık değil mi??? Ben huzura kavusmak için, mutlu yaşamak için, kimsenin bana eziyet etmesine musade etmediğim için küçücük yaşlardan beridir yıllarca yasadıklarımı sana anlatsam.. kendine yaptıgın bu eziyetten dolayı utanırsın, SEN KENDİNE ACIMAZSANNN DOSTUMMMMMMMMMMM, ACINACAK HALE GELİRR, BÖYLE İÇİN İÇİN ÜZÜLÜR, BİR YERLERDEN HASTALIK FIŞKIRIR, MİLLETİNDE HİÇÇÇÇÇÇÇÇÇ ŞEYİNDE OLMAZ KIZIMMMMMM

Dost acı yazar, acı söyler Kayra, seni cok severım, sen cok farklı, içi temiz bir insansın, yazdıklarından, yaklasımından anlıyorum buradan.. ama bu konuda ya sarsılır kendine gelirsin, ya da hasta olur çöker gidersin!!!!

Benim demek istediklerimi Tazefasulyede yazmıs, iki kişi sana bu kadar sert tepki veriyorsa demek ki yazılanlarda bir doğru var.

İnsan yalnız yaşar.. yalnız ölür... acıma, acınacak hale düşme, ben doğar doğmaz terkedildim, bak aslanlar gibi yaşıyorum hala.. kimse ne önünde ne de arkanda olabilir hayatttaaa!!!!

sağolun kızlar iyiki varsınızda paylaşıyorum...

Bana bundan sonra buraya neler yaptıgını, ne aşama kaydettiğini, kendin ve bebeğin için neler yaptıgını yaz Kayra.. senden bunları en kısa zamanda bekliyorumm.Sinirden gözlerim döndü yaaaa..

Son düzenleme:
Sen insanları nasıl alıştırırsan, ona göre davranırlar. Bu senin için yeni bir durum. Böyle alıştırma! Şunu unutma, sen kendine değer vermezsen sana hiç kimse değer vermez! Başkalarından değer, saygı görmek için önce kendine değer vereceksin, kendini ağırdan satacaksın. Öyle yol geçen hanı değilsin, insanlar sende deşarj olsunlar diye.. Senin önce kendine, sonra bebişine karşı sorumlulukların var. Çok kaba bir tabir ama % 100 doğru; deveye diken, insana ... yaranırmış. Ezdirme kendini, eşinle de konuş. Annen böyle yaptı, ben de böyle dedim, sen yokken tuhaf davranıyor de. Bilsin o da.. Evrişe sonuna kadar katılıyorum.

kayracım ne kadar üzülmüşsün seni bu kadar üzmeye ne hakkı var bu insanın hiç kimseye hakettiğinden fazla deper verme bak benim dünya iyisi bir kayınvalidem var bir çok rahatsızlığı olduğu için beraber yaşıyoruz evinde oturamıyor ben istedim gelmesini bütün evimin işini gücünü kendi özel işlerimi bile yapar mutfağa hiç girmiyorum akşam yemeği sonrası tam sofrayı kaldıracam bırak sen git kocanın yanına akşamdan akşama görüşüyorsunuz dio hayatta yanımızda bile oturmaz odasına geçer açar tv yi gençsiniz siz konuşursunuz uzanırsınız rahatınıza bakın dio daha neler anlatsam inanmazsın yanii yinede ben her zaman 5 yıllık evliyim belli bir mesafedeyim asla saygısızlık etmem ama aslada hayatıma müdahale edemeyeceğini bilir bu kadar iyi olmasına rağmen ben sınırlarımı çektim kesinlikle bir fikir biel söleyeckse özür dileyerek sakın beni yanlış anlam diyerek söler kendini bu kadar üzdürme canını sokaktamı buldun sen yaa yavrunu düşün nasıl sinirlendim anlatamam

hoşgeldin arkadaşım! Bu arada kızlar; işte nickiyle bizi çileden çıkaracak bir diğer arkadaş!!! Canım lütfen ismini bağışla da, bizi bu nadide rumuzunla başbaşa bırakma gözünü seveyim :)

slm taze fasulye ismim Esra bende sizin isimleri göremiyorum belli bi yer varmı görebileğim acemilik varda biraz

kayra bende birkaç birşeyler söylemek istiyorum öncelikle sanırım çalışan bi arkadaşsın ben yeni olduğum için hakkınızda bilgileri yeni öğreniyorum,boş zamanların kalıyorsa spora gitmeni yada çeşitli kurslara gitmeni şiddetle tavsiye ediyorum.bende kayınvalidemle aynı apt oturuyorum oda karışır eder ama seninki gibi değil daha ılımlı anak ben sabaktan öğlene kadar spora gidiyorum ordanda ebruli kursuna gidiyorum derken eve gel yemek felan akşam oluyor fazla bulaşmıyor bana..Birde hiç konuşmayı denedinmi kayınvalidenle?yani anne niye böyle yapıyorsun beni üzüyorsun vs diye güzel bir dille uzlaşmayı varmayı denedinmi karşına alıp?bazıları kendini aşamaz kendileri çektiyse çektirmek isterler gelinlerinide ama tatlı dil o kadar çok şeyi değiştirirki sessiz kalmak değil benimki uzlaşmaya varmak susmucan ama akıllıca isteklerini yaptırabilicen?bence farklı bi yöntem dene şimdi belki kızlar bana kızıcak ama tek taraflı okuyoruz bizde kimbilir belki sende farkına olmadan hata yapıyorsun ve oda böyle bir yöntemle sana çektirmek istiyor..onunla birşeyler paylaş sadece dene bi sinema yada tiyatroya bilet al hadi gidelim de şaşırt onu şunu unutmaki bence böyle,,evli olduğun sürece eşin olduğu sürece aileside var olucak bundan kaçarın yok..haddime düşmeden yorum yaptıysam kusuruma bakma..herkese sevgilerimle

KAYRACIM yazdiklarini daha yeni okudum, kayinvalidesiyle sorunlar olan ve dusuncesiz bir kayinvalideye sahip biri olarak seni cok iyi anliyorum..ama bak o en son buraya yazdiklarimdan sonra minik kelebegin de dedigi gibi, agzima geleni soyledim sinirlarimi cizdim, kadin 4 haftadir kardesinde kaliyor, 2 kere ancak konustuk, birinde o aradi, birinde ben, ama hala torun nasil bebk nasil, sen nasilsin demek icin degil, baska isleri dustugu icin...onceleri bende saygi falan takiliyordum, annem cok israrciydi bu konuda,ara, saygili ol bilmem ne, ama bardagi tasirdi, esimde sonuna kadar benim yanimda, kadin evden gitti, huzur buluk..evrisin ve fasulyemin dedigi gibi kimsenin seni ve bebegini bu kadar uzmeye, psikolojini bozmaya hakki yok...ustelik daha hassas ve ilgi isteyen donemindesin,yavrunu allah gonlune gore versin ister kiz ister erkek ama onun annesi sensin ve ondan 1. derece soruml kisi de sensin, kimsenin karismaya hakki yok...ya sinirlarini ciz, haddini bilsin, sende anne evladisin... esinde yaninda olduktan sonra bu sizin aileniz, saygida biyere kadar, ayrica saygi hakedilir, eger bunu hakedicek biri degilse, gostermeye degmez...

ya burko dediğin siteye resim koydum ama bebişin resmi çıkmıyor.bişeyler yazıyor ama ingilizce anlamıyorum

Canım resimleri yükledikten sonra onları tam anahtar deliğine denk gelecek şekilde yerleştirip boyutlandırman gerekiyor. Next butonuna bastığında sana ten rengini ve arkaplan rengini soruyor. Sonrası sırasıyla şöyle:

Her bir ebeveynin sol gözünü mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

Her bir ebeveynin sağ gözünü mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

Her bir ebeveynin ağzını mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

Her bir ebeveynin burnunu mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

Her bir ebeveynin çenesini mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

Her bir ebeveynin saçlarının bittiği çizgiyi mousela daire içine al. Büyük daireler daha çok iş yapar

En son next'e basıyorsun ve oturup gülüyorsunhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…