2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

stres yavrumuda etkiliyor doğru söylüyorsun.:çok üzgünüm:sizlerle konuşunca rahatlıyorum çok sağolun kızlar burası ve sizlerde olmasanız çok yanlız kalırdım.yeni şarktan gelidğimiz için hiç kimseyi tanımıyorum ailemlede heran görüşemiyorum.sizler benim en yakın arkdaşlarımsınız.kaydirigubbakcemile5

:1hug:
ben inanıyorum; doğumdan sonra da güzel dostluklar, arkadaşlıklar hep sürecek...iyi, kötü günlerimizi (Allahım göstermesin) hep burada, birlikte yaşayacağımıza inanıyorum..sen hep bizle kal yeter ki....

ben inanıyorum; doğumdan sonra da güzel dostluklar, arkadaşlıklar hep sürecek...iyi, kötü günlerimizi (Allahım göstermesin) hep burada, birlikte yaşayacağımıza inanıyorum..sen hep bizle kal yeter ki....

kalrım canım kalmazmıyım.doktora gidip bişeyler duyunca hemen gidip kızlara haber vereyim diyorum eve gelir gelmez eşimin gözünün içine bakıyorum bilgisayarı bi bıraksada arada hemen haber versem diye.cinsiyetini öğrendiğim gün misafirliğe gittik ordan ay aklım hep burda kızlara bi yazabilseydim diye .hatta eşim bile arkadaşlarına haber verebildinmi diye işten arayıp sormuştu.:lepi:
Öyle alıştımkı sizlere kaydirigubbakcemile5

Gözün aydın Esrako.kaydirigubbakcemile3.. Ne güsel gönlünden geçenler oldu çok sevindim adına...
Bir kız annesi daha katıldı bize hihoyyythihoyyyt

ya kayra inanılmazsınız annen ve sen :KK66:) annenin benim için de yorum yapmasıçokhosuma gitti ve annecigin dogru bildi :KK66:) massallah e tecrube tabi
ilahı yaa :KK66:)

bu arada burkocum gozun aydın olsun ikili sonuçların harika yaskac senin bu arada bu kadar dusuk olasılık ancak 20li yaslarda cıkıyor olsagerek ,

canım öncelikle hayırlı olsun.göbek şovdada tahminim vardı.ve tuttuğuna öncelikle senin adına çok sevindim

kızlar merhabalar. ya herkes öğrenmiş bebeğpinin cinsiyetini ben daha öğrenemedim:KK43: 2 hafta var randevuya dayanamıyorum bende gitcem haftaya bakim benim bebişim kız mı erkek mi:)esrako senin adına da sevindim canım:)allah ahayırlısıyla kucağına lamayı nasip etsin.

sagol mercimekim ya nasımutluyum dundenberi hatta oyletaskınhareketler yapıyormusumki esim herkese havaya girdi simardı die beni sikayet ediyor :KK66:) ama sımarmamak elde değil kızım olacak inanamıyorum , yani enteresan olan ilk hamile kaldıgımda ogluma deli gibi erkek istiyorduk esimde bende erkek oldu deligibi sevindik simdide ben deli gibi kizistedim ve buda gonlume gore oldu allahıma sukurler olsun
bu arada esim tamamen notr du farketmez deyip duruyordu erkekçocuk çokseviyor oglum kendine hemcins kardes istiyordu ençok sevinen ben oldum ama hakkım hamilelik yasayan benim 9 ay sıkıntılarını yasayanda benim:))

basakcımçok geçmis olsun ya dedigin gibi yani kuçukken yapmadıkları seyi yapıyorlar bazen bir an dusundum basagınkız burnuna birsey sokcak yasta değli ama iste çocuk ço cuktur hep dikkatli olmak gerek neyseki burnunda kalmamıs keske halıları falan daha evel arasaydınız ama insanın beyni donuyor mantıklı dusunemiyor o anlarda dimi, tekrar geçmisler olsun

fasulye ya goremediniz demekcinsiyeti nası dayanacaksın valla benim simdi haftaya kendi dr umda randevum var onuda heyecanla bekliorum bakalım benim asıl dr da teyitetcekmi kız diye :KK66: erkek dermisben dusup bayılırmısım :))
istememekten değli yanlısanlamayın hangisine inanıcam diye ikilemy asamak istemiyorum tabi:)

simdi ticker imi pembeye cevireceğim zevkle :))

SAKALEYNMASTER yarın hayırlı haberlerle gelirsin inşallah dualar seninle, bebeşinle.

ESRAKO çok sevindim gözün aydın şimdiden :)

AİDAA 2. toplantı notlarını bekliyoruz.

kızlar ben de 13. haftayı 4 kiloyla bitiriorum halaim 16. haftaya kadar böle kalmak ama zor galiba. herzamanki gibi yiorum yani abartılı deil sadece bebek için.ama şişiorum.

ben bebişimi daha hissetmedim. 16. haftayı bekliorum dediğim gibi :)

Ahhh ahhhh, bastın yarama, çek ayagınııı Lall.. eskı yeme duzenın devam edıyor,artı sadece pekmez, cevız, incir, muz falan var.. ama abur cuburum hiç yok.. ama aldım 4 kılo, 5 e dogru yol aldık :KK43:(

İnşallah güzel haberlerle gelirim.hihoyyyt
Hepinizin dua ettiğini bilmek zaten beni rahatlatıyorkaydirigubbakcemile3 .dua eden herkese teşekkür.a.s.
Dün temmuz annelerine sordum hiç amniyo yapılan varmı diye onlarda sorun çıkanlar detaylı usg ye girerek olmamışlar hihoyyyt.bende ilk öğrendiğimde doktoruma sordum birde önce orda baksak diye belli olmayabiliyor bazen kesin çözüm amniyo dedi.:uhm:

Hersey ıyı olacak Derya.. can-ı gönülden inanıyorum ben buna, lütfen sen de inan, güzel haberlerle geleceksın, gülüp gececegızz.. emin ol, dualarım seninle kuzu..

kızlar salı günü 18 haftalık olacağız.tickerim 4 gün geri ve 19.haftadan gün almaya başlayacağım...mutluyum mutlusun mutlu sositososito:lepi:hihoyyyt:roflol::sm_cool:

Hayyyy maşallahhhhhhh anammma nammmm Kayrammm, dıgıdık dıgıdıkk öndesin vallahiiii, Allahım anzarldan saklasın, bizimde yarın 16. haftamız. 5. AYIMIZ dan gün almaya başlayacagız, şükürler olsum cümlemize.

kızlarr selammm

geçmisi okumadan hemen yazayım dedimmm dun dr a gittik ve bebegim dr un soylevi ile once %90 sonra %99 kız mıs :) pipi goremedik dun 14+6 idi , pipi olsa gorurduk dedi , resimlerini yarın sirkette tarayıp ekleyeceğim albumume, 4 boyutluda da baktı dr hatta cd ye 40 snlik goruntusunu cekti onusurekli izleyip duruyorum hala inanamıyorum kızım olacagına saka gibi amabir hafta on gun sonra tekrar gel yine bakalım asıl iki hafta sonra daha net yuzde yuz olarak diyebilrim ama yüok yani bu kesinkiz dedi durdu bilmiyorum insallah yanılma olmaz o kadar çok kız istiyordumki oglum oldugu için dunden beri agzım kulaklarımda insallah değismez bukadar kendimi kaptırmısken :) simdi merakla dun dr agideceklerin sonuçlarını yazmıslarsa insallah okuyacagım:)

OOOOOOO PRENSES ANNESİİİİ Hayırlı olsun Esramm.. Allahım hep böyle gönlüne göre versin inşallahhh.

Emin olun devam edecek, yine tutunacagız birbirmize.. bu cocuk nıye susmuyo, yogurt yedıremıyorum ben bu sıpaya, altı pişik olmu napcam.. gene sarıcas bırbırımıze.. emin olun daha cokk surecek bırbırımıze baglılıgımız :)))))

zehra nası dayanıyorsun benimde asıl randevum haftaya idi aama dayanamadım bir hafta one aldım :KK66:

mavis sormussun yanıt vereyim cin takvimi bende tutmadı zatenzçok mantıksız ve anlamsızbuluyordum cin takvimini hiç bir bilismelligi yok çunku cinsiyeti erkek belirliyor annenin yası ve hamile kalısı ile ilgisi olan birsey değil cinsiyet,

free beta hcg tuttu bu durumda,
60 cıkmıstı benim

SAKALEYNMASTER yarın hayırlı haberlerle gelirsin inşallah dualar seninle, bebeşinle.
amin canım amin.
ESRAKO

Hersey ıyı olacak Derya.. can-ı gönülden inanıyorum ben buna, lütfen sen de inan, güzel haberlerle geleceksın, gülüp gececegızz.. emin ol, dualarım seninle kuzu..

sizlerin duası ve desteğiyle biz bu sınavıda veririz inşallah teyzeleri.kaydirigubbakcemile5

kızlar aranızda kefir tüketen varmı.bu günlerde ben ona sardırdım iyice günde 300 cc lik içiyorum .internettende araştırıyorum şimdi ama kesin bi bilg,i yok.

kızlar aranızda kefir tüketen varmı.bu günlerde ben ona sardırdım iyice günde 300 cc lik içiyorum .internettende araştırıyorum şimdi ama kesin bi bilg,i yok.

Deryam.. kefirin içinde alkol vardır.. sanırım bunu bilmiyordun,derecesi düşüktür alkolün ama vardır.. artı kefir kültürü iyi bir bakteridir, bagırsaklar ıcın faydalı bakteriye sahiptir.. bu bakterilerin cocuga yarattıgı tepkiler bilinmemektedir ama hamilelikte içilmesi tavsıye edilmez.. Nacizane bildiklerim.

Deryam.. kefirin içinde alkol vardır.. sanırım bunu bilmiyordun,derecesi düşüktür alkolün ama vardır.. artı kefir kültürü iyi bir bakteridir, bagırsaklar ıcın faydalı bakteriye sahiptir.. bu bakterilerin cocuga yarattıgı tepkiler bilinmemektedir ama hamilelikte içilmesi tavsıye edilmez.. Nacizane bildiklerim.

çok teşekkür edeim .tüh yav bayada hoşuma gitmişti.neyse tavsiyeler dinlenir vede tarafımızdan uygulanır.Bende araştırdım içinde alkol varmış bebişi uyuşturnayalım zaten down mawn riski var yavruda aslında yokda var uyuşturmayalım kuzuyu.kafamçokkarıştı

Bugunlerde dişlerden cıkan ciddi sorunlara istinaden.. size bir yazdı copy lemek istiyorum.. Umarım işinize yarar.. Özellikle süt içemeyen ve et yiyemeyen arkadaslar için alternatif bir bilgi daha..

Hamilelikte A vitaminine olan ihtiyaç da artar. Hurma, içindeki A vitamini sayesinde, görme gücünü ve vücut direncini artırır, kemik ve dişlerin güçlenmesini sağlar. Hurma, betakaroten açısından da son derece zengindir. Betakarotenin hücrelere saldıran molekülleri kontrol altına alarak, kanseri önleyici özelliği vardır.

Ayrıca diğer meyveler genellikle protein açısından yetersizdir, ancak hurma protein de içermektedir. Bu özelliği sayesinde vücudun hastalıklara ve enfeksiyonlara karşı korunmasını sağlar, hücreleri yeniler ve vücut sıvısını dengeler. Örneğin et de faydalı bir gıdadır, eğer sık yiyemiyorsanız hamilelik döneminde, hurma kadar fayda vermeyebilir

Bu arada herkese günaydınnnkaydirigubbakcemile3

Bebeğinizin hareketlerini duyuyor musunuz artık kısslar? Ben bugün 16 haftayı bitiyorum ve 17. haftaya başlıyorum inş. Çok erken dönemde bebeğimin kımıltısını göz seğirmesi gibi karnımda hissediyordum. Bu hafta 2 kere kuzuşum içeriden karnıma pıt pıt vuruyormuş gibi hissettim ama elimle dokunduğum zaman hiçbişey hissetmemiştimm. Ama dün akşam inanılmaz bir duygu yaşadım... Akşam yemeğimi yeni yemiştim yatağıma uzandım baktım içimde bir hareket var ama nasıl bir hareket. bebişim olduğu yerde dönüp duruyor sanki. Yemek çok hoşuna gitti bebişimin ddim elimi karnıma koydum döndüğünü hisettim ilk kezzz:emir_bebek::emir_bebek: Elime değdi sanki...Çok güzel bir duyguydudelikafaduldendelikafadulden:dance: Ay çok hoşuma gitti yafff. Bu sabahta hissettim dönmelerimi ama ellerim buz gibi olduğu için göbüşümü dokunmak istemedim

Aranızda başka hissden var mı? Hissetmeyenler en kısa zamanda hisseder inşallah.. Ay süperdi yaaa:teytey::teytey:

Maaşallah bebişime :nazar::nazar:

Çok sevindim gizzecim. Kim bilir ne güzel bir duygudur o... Benim göbüş bir hayli yağlı olduğundan dışarıdan zor hissederim gibi geliyor. Tadını çıkar :)

İlahi adaş yine güldürdün beni:roflol:Ama benden duymuş olmayın, doğurduğumuz bebek Benjamin Button olsa bize Brad Pitt görünür valla:dance:

Ay ne heyecanlı:dance:Gözün aydın canım. MAŞALLAH MİNİŞE:nazar:Ben de çoook sabırsızlanıyorum bebişimden minik tekmeler yemek için. Benimki pek uslu kıız, ultrasonda bile yumuşak yumuşak hareket ediyor kuzum:asigim:

Dur kız daha izlemedim filmi. Brad Pitt film çevirir de ben izlemez miyim? Hastayım bir ona, bir Nİp TUck'taki Christan'a, bir de Supernatural dizisinde Dean'e.. Allaaam yareppim neler yaratıyorsun?

HİÇ SORMA ANLATMAKTAN SİZLEİRDE SIKTIĞIMI SANIYORUM YARIN AMNİYOSENTEZ YAPILACAK ONDAN STRESLİYİM.

TEST YOK CANIMYA DİREK AMNİYO YAPILACAK ODA YARIN BANA DUA EDİN KOLAY GEÇSİN Bİ SORUN ÇIKMASIN.

hayatım hiç sıkılır mıyız, o ne biçim söz? Ama bak göreceksin. Hiiiç bu kadar kendini sıktığına değmeyecek. Bebişin sapasağlam taş gibi çıkacak :nazar: :nazar: :nazar: İçini ferah tut, çık dolaş, amelie gibi seni mutlu edecek filmler izle. Bulutusuzluk özlemi dinle.. Sıkıntı yapma..

kızlarr selammm

geçmisi okumadan hemen yazayım dedimmm dun dr a gittik ve bebegim dr un soylevi ile once %90 sonra %99 kız mıs :) pipi goremedik dun 14+6 idi , pipi olsa gorurduk dedi , resimlerini yarın sirkette tarayıp ekleyeceğim albumume, 4 boyutluda da baktı dr hatta cd ye 40 snlik goruntusunu cekti onusurekli izleyip duruyorum hala inanamıyorum kızım olacagına saka gibi amabir hafta on gun sonra tekrar gel yine bakalım asıl iki hafta sonra daha net yuzde yuz olarak diyebilrim ama yüok yani bu kesinkiz dedi durdu bilmiyorum insallah yanılma olmaz o kadar çok kız istiyordumki oglum oldugu için dunden beri agzım kulaklarımda insallah değismez bukadar kendimi kaptırmısken :) simdi merakla dun dr agideceklerin sonuçlarını yazmıslarsa insallah okuyacagım:)

Çok sevindim arkadaşım. Kızınızla birlikte uzuuuun ve sağlıklı ömürler diliyorum hepinize...

helincim daha dur bakalım canım son ayda öyle bir sızılıyacakki memişler ara ara sızıntı halinde süt bile gelecek badiler ıslanacak sütyenler dar gelip evde fora edip gezicez ama insanında hoşuna gidiyor süt oluşması bebegimizin doyucanı anlıyoruz böylelikle ay kusura bakma tecrübelerimden yazdım canım benimkilerde arada sızlıyor böyle süt gelecekmiş gibi elimle bile dokunmıyorum bazen

Yaaa benim de çok sızlıyo uçlarım başak, süt geliyor alarmı da böyle bir şey mi? Vay halimize.. Kremler işe yarıyor kızlar, kremlere başlayın derim...

Bu arada dün kilo ile ilgili yazdıklarıma cevap veren SARMAŞIK, HELİN, KEOPS, MERCİMEKİM ve EVRİŞ; hepinize çok teşekkür ederim. Atladığım arkadaş varsa özür dilerim. Hepinizi kocaman :1hug: kucaklıyorum. Akşam dizi izleyeceğim diye laptopu aldım, küçük odaya geçtim. Gerçekten de CSI Las Vegas izliyordum. Annem geldi elinde ceviz ve incirle "cevizini getirdim" dedi. Bozulduğumu anladı sanırım. Zaten yiyemezdim midemden dolayı, çok yanıyordu gene. Annem gitti, ben bir ağlamak, bir ağlamak senağlama senağlama senağlama Neyse ki anlamadı, anlasa çok üzülürdü.

Bana müsade kızlar.. Azcık dışarı çıkacağız kocişle.. öpüldünüz....

X