2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

benide ekleyinn 1 Ağustos erkekkk kaydirigubbakcemile2

Gizze sağol canım. E bir gün girmeyince böyle alıyor başını gidiyor sayfalar işte. Demek ki neymiş, kk ihmale gelmezmiş:enbuyukkk:

Evet canım doğru ihmal etmemek lazım ama dün arkadaşlarımda gelmek istediler... Evime de uzun süredir bakamıyordum ev temizliği bişeyler hazirlim derken vaktim kalmadı. Yoksa ben sizi hiç ihmal eder miyimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ah canım demek bagdaş kurmuş oturuyor kız bizim gibi gün sayıyordur yavrum ondan mahsunlanmıştır biliyor annesi onu nasıl sabırsızlıkla bekliyorda ondandır annesi

Herhalde canım banada öle geliyor... Eşimde resmini çektiniz mi gönder bana diyor o da benim kadar hevesli ama böylesi nasipmiş. Neyse az kaldı diye avunuyoruz 3 ayımız kaldı hayırlısıyla... Önce eşime sonra bebişime sağlıkla sıhhatle kavuşurum inş...

Canım, ben doğum takip çizelgesi için ayrı bir topik yaptım ondan bahsediyorum sen de gel...

Linki şu:

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...stos-anne-adaylari-dogum-takip-cizelgesi.html

Bekliyorummkaydirigubbakcemile3

Anne kuşlar merhaba...
Geçmişi elimden geldiği kadar okuyabiliyorum, bazen ara ara sayfa atlayarak okumaya çalışıyorum.
Ağustos'ta bu topiğin sayfa sayısı kaç olacak çok merak ediyorum :bbo:

Başak, geçmiş olsun kızına canım. Tehlikeli şey bu boncuklar, benim de bebekliğimde var böyle bir boncuklu anım. Gerçi ben kolyeyi yutmuşum sonuna kadar da son anda boğazımdan yakalamış ve çekmişler kolyeyi kafamçokkarıştı Allah göstermesin böyle kaza bela. Allah korusun bütün çocukları.

Dişi ağrıyan anne kuşlar, inşallah geçer ağrılarınız ve hamilelikte bir daha da ağrımazlar.

Sonuç bekleyenlere, tahlile gideceklere, cinsiyet öğrenenlere, bebişine cici alanlara, kısaca herkese hayır dualarımı, iyi dileklerimi sunarım arkadaşlar.

Bugün 3 adet kaktüs aldım, çok mutluyum evdeki radyasyonu çekecekler diye. Bir tane de çantaya mı atsak ne kaydirigubbakcemile3

3k1m sagol canım gerçekten çok tehlikeli butür boncuklar ama olacakla ölecegin önüne geçilmezmiş ama bendede hata var çocuga fazla güvenmemem gerekir nede olsa daha çocuk.

geçmiş olsun başak. Allah korumus idaha böyle seyler yasamazsınız umarım.

bu arada benimde bebişimin kafa 16hafta 1 gun bacak 15hafta2gun olarak çıktı dr bu tur sapmalar olabilir önemli değil dedi.
bu arada kızlar plesentaya bakanınız varmı dun eşe baktılar ve aşağıda olduğunu söyledi korka yukarı cıkar dedi ama biraz bekledi sanırım kendi dr olmadı için öyle söyledi bilmiyorum dun heyecandan sormayı unuttum bilgisi olan varmı bu konuda.

ay canim cok gecmis olsun..benimde oglumun basina böyle birsey gelmisti..oda kasla göz arasinda para yutmustu..bende senin gibi cok korkmustum..allahim cocuklarimizi korusun..

Hangi boy canım senin kaktüsler Ben küçük boy bulabildim. Ama ilk fırsatta daha büyük kaktüsler yerleştirmek istiyorum eve Artık gece tuvalete kalkarken kaktüslere takılıp da, ... Yok yok gerisini düşünmek istemiyorum kaydirigubbakcemile

başak cnm çok geçmiş olsun ...

kıslar bişi sorcam sizede oluyomu veya normalmi vajina ağrı ara ara oluyo yatınca geçiyo..rhim büyüdüğünden olabilirmi????

benim arkadaymış canım amniyo için söylenmişti geçen ordan biliyorum.bir bilgim yok
zaten pozitif düşünmeye çalışıyorum.alışveriş yapmayı biraz erteledik canım ya elim pek birşeye varmıyor.
İnce düşüncen için sağol canım.
D

Biz iyiyiz canım sen de iyi ol. Ben de üçlü test sonucumu pzt. alıcam sen de inşallah pzt bir problem olmadan atlatırsın herşeyi... Biz yanındayızz:1hug:
inşallah iyi haberlerle gelirsini.sağol canım arasıra stres yapıyorum bazen yok diyorum bişey olmayacak rahat ol.öyle geçti günüm bi iyi bi kötü.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sakaleyn canım sen içini ferah tut, iyi çıkacak inşallah sonuçların. O sana verdiğim linkte vardı 1:10 çıkmış birinin risk oranı amniyoda ise sorun çıkmamış. Gönlün hoş olsun, ferah tut...

tuana ağrı oluyor ama karında ve kasıklara doğru oluyor daha ziyade, seninki de normaldir belki, için rahat etsin istersen doktoruna sor, muhtemelen normal ama sen yine de sor istersen...

canim benimki de kücük boy..büyükte vardida almadim..birsey farkedermi??

buarada teyzeleri fark ettinizmi bilmiyorum ama Avatarima oglusumun bebeklik resmini koydum.. nasil da tatliymis..simdi kocaman goril oldu...gamyoncuiremsu insallah iki numarada ona benzer..o benim herseyim..:asigim:

Canım tam olarak bilemiyorum... ama mantık olarak hocam "ne kadar kaktüs o kadar radyasyon emilimi" diye düşündüm. Yani fark etmese de, ilk fırsatta almak istiyorum kocamaaan kaktüsler... yerimseniben

sarmaşık, oğlunun bebekliği çok tatlıymış MAŞALLAH da niye goril diyorsun şimdi çocukcağıza yahu :)
Ben ne kadar büyünürse büyünsün ebeveynlerin gözünde bebektir diye bilirdir evlatları naniknanik meğer goril de olabiliyormuş :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…