2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evet koydum 14 haftalık halimizi kızlar bende çıkayım bari birsürü ütü beni bekliyor birazcık sizinle sohpet iyi geldi kafamı dagıttım valla ilaç gibi geliyorsunuz bana hadi herkese iyi günler kızlar bebişler dikkat edelim.

Ay kızlar bu boncuk benim beynimi durdurdu resmen 14 haftalık degil 16 haftaya girmişim ay ne oldu bana zaman anlayışım degişti

başakcım
çok geçmiş olsun canım.allah daha kötüsünden korumuş yine

figen
kahverengi lekelerden korkma canım.biliyorum insanın sinirini bozuyor hergün ne zaman bitecek diye bekliyorsun ama kahve renkli leke bi süre devam ediyor.benim başlarda seninki kadar fazla bi kanamam olmadığı halde üç hafta kahverengi lekeler gelip sona erdi.senin lekelerde bitecektir canım

sakalaynmaster
canım nasıl merak etmeyiz seni sürekli girip bakıyordum.belki hastanede yatarsın o gece yada ayağa kalkmak yasak olur diye giremediğini düşündüm.beklemek insanı geriyordur ama sonuç güzel olsun biz beklemeye razıyız

kayra
eminin her şey güzel olucak.çarşamba sonuçlarım güzel çıkmış diye haber vereceksin bizlere.hadi biraz rahatla bebişde rahatlasın annesi

başakcım çok geçmiş olsun sakinleşmişsindir umarım allah beterinden saklasın

canım cok geçmiş olsun,allah daha kötüsünü göstermesin.allah cocuklarla bize sabır versin:1rolleyes:

helincim saol.2 kere kanamam oldu sonra tam bitiyo lekenmelerim diyorum hiç gelmiyo.sanki beni duymuş gibi gene geliyo:çok üzgünüm: hep böle olcakmış gibi geliyo ama sabır su 4. ayımızıda bitirelim.inşl biter.ilgin için saol canım benim.
kıslar dün sanki bebişimi hissettim hihoyyyt göz seyirmesi gibiydi 45 dakika sürdü ara ara.sağ taraftaydı ama.hisseden arkadaşalar acaba her gün oluyomu merak ettim.bugün olmadı bi daha.

başakçım ya çok geçmiş olsun. şimdiden evhamlanıoruz doğduktan sonrası tahmin bile edemiorum. allahım cılarını göstermesin.

sakaleynmaster geçmişe göz attım ama şimdi gördüm biri yazmış geçen gece bişi mi oldu sana.

sağol canım içim sıkılıyordu ama biraz bebek resimleri bulup onlara baktım. yavru kuşumda iki gündür ful oynuyor teyzeleri.yazarken gözlerim doluya kuzum inşallah iyidir.
sakaleyn şükür ya merak ettim seni.birşey olmayacak allahın izniyle.benimde çarşamba sonuçlar çıkacak çok tedirginim valla...
iyiyiz teyzesi.çok hareketlendi sabahın köründe anne ben burdayım diye uyandırdı.maşallah çok hareketli kuzum benim bende adımı yazdım kayra derya benim adım canım.sende meraklanma temiz çıkacak hihoyyyt
inşallah bitanem çok berbatım ne uyuyorum ne oturuyorum.allahım bunu bağışlasın...
AMİN CANIM İYİ DÜŞÜN .Rahat ol annesi oda hissediyor herşeyi .kaydirigubbakcemile

Başakcım çok geçmiş olsun .

sakalaynmaster
canım nasıl merak etmeyiz seni sürekli girip bakıyordum.belki hastanede yatarsın o gece yada ayağa kalkmak yasak olur diye giremediğini düşündüm.beklemek insanı geriyordur ama sonuç güzel olsun biz beklemeye razıyız
sağolun canlarım pazartesi yapılacak 1 saat kadar acilde bekletip eve gönderiyorlermış.evdede 3 gün dinleniyormuşsun.

sakaleynmaster geçmişe göz attım ama şimdi gördüm biri yazmış geçen gece bişi mi oldu sana.

canım üçlü test sonucumda bi sorun çıktı artı yaştan dolayı amniyosentez yapılacak .öğrendiğimden beri onunla uğraşıyorum.

bu gün doğru düzgün nasılsınız diye soramadım kusura bakmayın umarım hepiniz iyisinizdir.şimdilik haber verip şöle bi baktım sizlere.
Çıkıyorum sonra görüşürüz bizim için dualarınızı eksik etmeyin.

Geçmiş olsun canım. Allah bir daha böyle korkular yaşatmasın:Saruboceq:

Deryacığım sen de kendine oyalanacak başka şeyler bul, düşünme artık. Bak sonuçların gayet iyi çıkacak, kızlar demişti dersin. Çık dolaş, alışveriş yap, arkadaşlarınla takıl, ne bileyim, eğlendir kendini

BAŞAK35 çok geçmiş olsun.
Göbişininde maşşallahı var :)

Son düzenleme:
Dün dr ye gittiğim için giremedim kıslar ama yine çok kaynatmışsınız yaff.. Oku oku bitiremedim bir günde tam 40 sayfaaa.. :1shok::1shok:

Canımcım benim saçlarımda bir problem yok ama kkda bir yerde doğumdan sonra diye bir topikte okudum. Neredeyse tüm arkadaşların doğumdan sonra saçlar dökülmeye başlamış... Senin uzun zamandır mı böyle bilmiyorum canım ama benim döküldüğü zamanlarda kullandığım çam terebenti vardı. Çok işe yarıyor sende kullanabilirsin istiyorsan. Ama bir sakıncası var mı önce evriş'e soralım?yerimseniben

Evrişim, figenim bu arada size de geçmiş olsun dişleriniz problem çıkartmaz inş.. Gerçi evriş bu sabah ağrımıyor yazmışsın ama inş hamilelğin boyunca bir daha ağrımaz..

Comelycim, amcama ve annene acil şifalar diliyorum tatlım.. Annenin zorlanıcak muhtemelen şimdi... Hem kendii hasta hem amcanız.. İnş kolaylığını da verir rabbim...

Evet Lalcim oluyor. Ben 17. haftama başlıyorum kramp şeklinde öle bir ağrı giriyor ki kasıklarıma bazen olduğum yerde iki büklüm kalıyorum. Dr uma söledim böle ağrılar için magnezyum verdi canım... Ben de bu ağrılar genellikle çok ayakta kaldysam ve yürüdüysem oluyor.. Ayaklarımı karnıma doğru çekip uzandığımda geçiyor canım...

Oooo oğluşunuz hayırlı olsun gelgit.. Erkekler kervanına biri daha katıldı.. Bizde kızımıza beğenices artık bir tane bakalım...

Testi güzell çıkmış canımm. Gözün aydın..

ben de çok ayakta kalır ya da yürür aynı ağrı ben de de oluyor canım. Druma söledim magnezyum verdi sen kullanıyor musun?

evriş
o küsüp giden eftelya değilmiydi? yoksa darkniss de mi küsüp gidenler kervanına katıldı

Bence darknessfire küsmedi kızlar yaf.. Ben öle hatırlıyorum... Dr yatmasını iştemişti o da yatmam lazım çok giremiyeceğim demişti..

Evet canım çok normal. Bebek için de kan pompaladığımızdan tansiyonumuzun düşmesi ve baş dönmesi normalmiş... o yüzden ani hareketler yapmaktan kaçının die okumuştum bir yerde...

Geçmiş olsun canım.. Büyüdükçe dertleri de büyüyor tabi. Allah bir daha yaşatmasın inş...

gizze sana küstüm ben.ay ben bunu ne sık yapmaya başladım.beni listeye eklememişsin...

gizze benide eklememiş daha topiğe bakmamış heralde

Kıslarr, küsmeyin lütfen..a.s. Ben dün giremedim.. Şimdi hemen ekliyeceğim...

Biz iyiyiz canım sen de iyi ol. Ben de üçlü test sonucumu pzt. alıcam sen de inşallah pzt bir problem olmadan atlatırsın herşeyi... Biz yanındayızz:1hug:

Gizze sağol canım. E bir gün girmeyince böyle alıyor başını gidiyor sayfalar işte. Demek ki neymiş, kk ihmale gelmezmiş:enbuyukkk:

Bu arada drumla randevumu anlatayım...

Sabah çok erken kalkamadığım için randevuma geç kalıcam diye pek birşey yiyemeden çıktım evden. Yolda yiyecek bişiler ve çikolata aldım bebişim kıpır kıpır olsun die. Sonra ultrasona girdim aaa bebeğim oturuyor... Başını öne eğmiş yavrum oturuyordu.. Druma sordum oturuyor mu die evet bağdaş kurmuş dervişler gibi başını öne eğmiş oturuyor dedi... Çok şaşırdım nasıl bağdaş kurmuş die (ki anası bağdaş kuramaz) Yafrum benim annesi babasını çok özlüyor o da özlüyor sanırım çok mahsun duruyordu çünküsenağlama
Dr herşey normal dedi gelişimi ve suyu çok iyi dedi. Ama başı öne eğik olduğu için baş-popo mesafesini alamadı. Baş ve karın çaplarını ölçtü. En küçük 16+5 en büyük ölçüm 17+5 e denk geliyordu. Ortalaması sanırım 17+2 sanırm...

Rahizm ağzı yetmeliğini sordum ben de kontrol edilmedi dedim. Ultrasonda görülüyor zaten serviks kısalığı zaten dikkat çeker dedi drum. Ayrıca sen zaten dr kontrolünde bir hamilelik yaşıyorsun ve o kadar çok rahatsızlık var ki dedi hepsini aklına takarsan rahat bir hamilelik geçiremezsin dedi.

Ayrıca magnezyum ve demir hapı verdi ve üçlü için kan aldı ark. Pzt günü sonuçlar çıkacak.. İnş bir problem olmadan bunu da atlatırız :Saruboceq:

Benden bu kadar kızlarr. Şimdi diğer topiğe bakimmmm. Herkese ii haftasonları...

norra
helin
seeri
figenn
lalece
sakaleyn
burko
eeylem2007
gizze
kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar derdime ortak oldunuz gerçekten elimden geldigincede sizlere rep veriyorum malum teşekkür butonumuz yok artık buarada bir topik dahamı açıldı agustos anneleri için ben sadece burada toplandık sanıyordum.

ah canım demek bagdaş kurmuş oturuyor kız bizim gibi gün sayıyordur yavrum ondan mahsunlanmıştır biliyor annesi onu nasıl sabırsızlıkla bekliyorda ondandır annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…