2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kayram saol.benimde ben dışında herkes kız diyo ama ben erkek hissediyorum.kısmet sağlıklı olsun da.bu arada kıslar göbiş forumu nereye taşındı.norracım merak etti noldu?

ilk bebiş nasılsa ha kız ha erkek.sağlıklı zamanlı doğsunlarda.hakkında hayırlısı...ama bana erkek gibi geldi...
sağol kayracım dediğin gibi başka doktora gidiyim hem belki tahminde yapar

tabii canım ya git başka doktora rahatla...

canim ben doktorumun ilk belirledigi dogum tarihine gore yaptim cetvelimi, oda hic degistirmiyor, her randevuda one yada geriye de gitse bebek, tarihi degistirmedi, satim icinde yumurtlaman bi kac gun gecikmis dedi ilk usg de...
bas donmeleri bu aylarda gayet normal ani kalkislarda falan, endiselenme...

günaydin annisleer...kac gündür yazamiyorum ama sizi sürekli takip ediyorum..malum bu günlerde cok yogunum..ev kalabalik ve bende zamanda gücte kalmadi..allahtan yazdiklarinizi okuyorumda nesem yerine geliyor..neyse ben ara ara girip sizi takip ederim..öptüm...

norra ne güzel hikaye bu ya göbişim çıkmazsa herkese bu hikayeyi anlatıcam hiç belli omaz yani ne olacağı

norra ne güzel hikaye bu ya göbişim çıkmazsa herkese bu hikayeyi anlatıcam hiç belli omaz yani ne olacağı

sagol canim, ama annemin yillar bou benden zayif olmasi pek hos bisi degildi:)))zaten bizim anne kiz oldugumuza inanmazlardi, cunku o yasini hic gostermezdi ben 28 o 52 yasinda, ama hala yasini gostermez:)))
ama yinee ona cok sey borcluyum o kadar aciya ve strese beni dogurmak icin katlanmis..:asigim:

herkese merhaba,
iyi bir hafta sonu geçirmenizi diliyorum.bol bol dinlenin,kocişlerinizle ilgilenin.
çok sık giremesem de beni unutmayın :a015: a.s.

selam kızlar korkunç bir akşam ve gece geçirdim anlatayım ama uzun olabilir dün kızımı anasınıfından aldım eve geldik annem balkondaydı kızım ananeme gidicem dedi neyse üzerini degiştirip gönderdim yanına oyuncaklarınıda almış birgece önceside cam boncuklardan oluşan bilezigi vardı koparmış boncukları göremiyecegi bir yere koymuştum cadı nasıl olduysa kutusuna koyup götürmüş ve oynarken burnuna kaçırmış çıkarmak içinde bayagı ugraşmış kanatmış burnunu annem farketmiş ama sadece kanadıgını görmüş mendille silmiş ama boncugu görememiş brenim cadı korkudan çıktı demiş bende çorba çıkardım anneme söyledi çıkmış diyince oralı olmadım sanki basiretim baglandı akşam geç saatte eşime söyledim aman allahım adam fırtınalar kopardı haklıydı aklımdan biran çıktı işte hemen annemi aradık çıktıgını görmemiş annem hemen dr gittik muayne oldu birşey göremediler rontgende belli olmaz dediler metal degil çünki şefaf olunca belli olmad dedi dr oradn üniversiteye gittik oradada birşey yok gibi dediler eger olsaymış şişer ve agrı yaparmış gece yarısı eve geldik annem yazık attıgı peçeteleri bulmuş ama boncuk yok dedi sabaha kadar kızımın başında bekledim kontrol ettim nefes alıyormu diye sabah eşim işe gittikten sonra uyumuşum biraz annem gelmiş sabah ilk iş bütün halıların üzerini aramış ve boncugu bulmuş burnuna kaçan boncuk oldugu belliydi çünki kanlıydı içim rahatladı ömrümden ömür gitti kızlar ya beynine gitmişse ya başka birşey olursa diye sabaha kadar agladım bebekken yapmadıgın yaptı sıpa uzun oldu biraz ama bugün manyak gibiyin inanın büyüdükçe sorunları daha çok oluyormuş bunu çok acı ögrendim resmen

canım geçmiş olsun..Allah daha beterinden korusun...

sagolun kızlar babamız yeterince konuştu ve kızdı bu ona bir ders oldu birdaha yapacagını zannetmiyorum çocukları hangi yaşta olursa olsun koruyup gözlemek gerçekten çok zor.
kızlar buarada benim karnım birden büyüdü evet şişlik var ama bebekte büyüdü galiba14 haftam bitti ama artık fazla belli olmaya başladı biraz önce resmimi çekti benim yaramaz fındıgım ay koymaya utandım resmen kocam oldu göbişim eşim neka göbek oka bebek diyor arnavutya kendisi tosun dogurcam sanıyor :roflol:

başakcım geçmiş olsun canım.allah beterinden saklasın...

sagol canım inan aklıma geldikçe ellerim titriyor kalbim terinden çıkıcakmış gib gözlerimden yaşlar akıyor aklıma herşey geldi sabaha karar ya beynine gitiyse diye rasmen kabus dolu bir geceydi allah herkesin evladını korusun acılarını göstermesin :Saruboceq:

YAWW...senağlama....benim ticker bugün de çıkmıyo...başka bi siteden yapayım bari...

Tickerin cok gusel olmus, bıcır bıcır..

Ya yavrum nası merak etmem ama acıkcası soyle soyleyeyım, sana hatırlatmak ıstemedim sora sora.. ciddi sıkıntılı zaman yasadın, habire tedirgin etmek gibi bişi oluyor.. biliyordum,bir sey olursa sen yazacaksın bize.. dualarım hep seninle inan.

Tesekkur ederim annene Kayram.. ellerinden öperim, saolsun, zahmet vermiş.

Maşallahh ya.. nereye saklanmıstın kı Norraaaa :))) Demekki iç karın yapısı cok genısmıs annenın, benim de kayınvalıdem öyle, eşime hamıleyken 6 kılo almıs, 52 kılo su an.. bende fil yavrusu gelini :)))

Çok çok geçmiş olsun Başakım, verilmiş sadakanız varmış annem..

Koy be kuzum.. ne utanması Başak.. aaa sanki yabancı var.. lütfen bizden esirgeme ama..

sorma helinciğim benim nedeni belli lmayan bel kalça ve bacak ağrılarım da uyutmadı beni ağlaya ağlaya sızmışım.yeni kalktım
canım canım canım ço geçmiş lsun valla okurken ödüm patladı..nazar mı değmiş tatlımza bizim.
amin canım allah hiç kimseyi evladıyla sınamasın...

aminnnn

gizze sana küstüm ben.ay ben bunu ne sık yapmaya başladım.beni listeye eklememişsin...

dide ve evrişim sagolun canlarım bilmiyorum nazarmı çocuklukmu ne diyecegimi nasıl düşünecegimi şaşırdım ama bundan sonra gözüm üzerinde biran olsun yanımdan ayırmayacagım sıpamı.
evrişim sanki balon gibi şişti karnım kocaman oldu koyayım bari neyapayım daha önce albimlerimi gören arkadaşlarım zaten kilolu oldugumu gördüler ama bunun hamile göbegi oldugu bayagı belli

minik kelebek
beni biraz rahatlattın canım.bebeğim iyidir çünkü bi hafta önce gördüm gayet iyiydi ve bütün hamilelik belirtilerim fazlasıyla devam ediyor.ben herhalde kendimi karnıma koyar koymaz gümbür gümbür kalp sesi duyacağım sandım da ondan korktum
kilolu biri değilim ama göbekliydim hamile kaldığımda.göbek bölgemde yağlanma 48 kilo iken bile vardı.göbekli bi insan sayılabilir şimdi bile insanlar ayrıntılı incelemeseler hamile olduğumu anlamıyorlar o göbek hep vardı çünkü bunun da etkisi vardır

evriş
açıklaman için saol canım ben çok fazla bastırmıyordum bide bağırsak hareketlerim çok yoğun benim.tekrar deneyeceğim.akşam bıraktım uğraşmayayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…