2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
15.calimero 26..................................6 agustos
16.kacakkedi....................................6 agustos
17.gamze_hlm..................................7 agustos
18.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
19.dlkltn...........................................8 agustos
20.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
21.baybmon.....................................8 agustos
22.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
23.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
24.güzel edirnem..............................9 agustos
25.angeleyes_3...............................10 agustos
26.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
27.3karanlık1mucize.........................10 agustos
28.Evriş.......................................... .11 ağustos
29.Milk shake..................................11 ağustos
30.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
31.nazlı_03......................................13 agustos
32.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
33.gelgit…………………………...……14 ağustos
34.başak35……………………......…..14 ağustos
35.figen............................................16 agustos
36.esrako........................................16 ağustos
37.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
38.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
39.comely 08..................................17 agustos
40.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
41.tazefasulye................................18 agustos
42.masmavi....................................18 agustos
43.prenses.....................................19 agustos
44.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
45.cadu.......................................... 20 agustos
46.sampuan....................................21 agustos
47.ebrar06......................................23 agustos
48.petrik.........................................24agustos
49.sal_der......................................24 agustos
50.dnzyildizi84...............................25 agustos
51.emis..........................................25 augstos
52.sedaa........................................25 agustos
53.seerni........................................25 agustos
54.tuana3434..................................26 agustos
55.siney.........................................26 agustos
56.İrem34.......................................26 ağustos
57.darknessfire...............................26 agustos
58.Pınky_42...................................26 agustos
59.lalace........................................27 agustos
60.desdona....................................27 agustos
61.selena.......................................27 agustos
62.flawlessd...................................28 agustos
63.sünger53...................................28 agustos
64.ukalam......................................29 agustos
65.ma_ci_de...................................29 agustos
66.050604.....................................29 agustos
67.burko........................................30 agustos

benide ekleyinn 1 Ağustos erkekkk kaydirigubbakcemile2

Gizze sağol canım. E bir gün girmeyince böyle alıyor başını gidiyor sayfalar işte. Demek ki neymiş, kk ihmale gelmezmiş:enbuyukkk:

Evet canım doğru ihmal etmemek lazım ama dün arkadaşlarımda gelmek istediler... Evime de uzun süredir bakamıyordum ev temizliği bişeyler hazirlim derken vaktim kalmadı. Yoksa ben sizi hiç ihmal eder miyimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ah canım demek bagdaş kurmuş oturuyor kız bizim gibi gün sayıyordur yavrum ondan mahsunlanmıştır biliyor annesi onu nasıl sabırsızlıkla bekliyorda ondandır annesi

Herhalde canım banada öle geliyor... Eşimde resmini çektiniz mi gönder bana diyor o da benim kadar hevesli ama böylesi nasipmiş. Neyse az kaldı diye avunuyoruz 3 ayımız kaldı hayırlısıyla... Önce eşime sonra bebişime sağlıkla sıhhatle kavuşurum inş...

kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar derdime ortak oldunuz gerçekten elimden geldigincede sizlere rep veriyorum malum teşekkür butonumuz yok artık buarada bir topik dahamı açıldı agustos anneleri için ben sadece burada toplandık sanıyordum.

Canım, ben doğum takip çizelgesi için ayrı bir topik yaptım ondan bahsediyorum sen de gel...

Linki şu:

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...stos-anne-adaylari-dogum-takip-cizelgesi.html

Bekliyorummkaydirigubbakcemile3

Anne kuşlar merhaba...
Geçmişi elimden geldiği kadar okuyabiliyorum, bazen ara ara sayfa atlayarak okumaya çalışıyorum.
Ağustos'ta bu topiğin sayfa sayısı kaç olacak çok merak ediyorum :bbo:

Başak, geçmiş olsun kızına canım. Tehlikeli şey bu boncuklar, benim de bebekliğimde var böyle bir boncuklu anım. Gerçi ben kolyeyi yutmuşum sonuna kadar da son anda boğazımdan yakalamış ve çekmişler kolyeyi kafamçokkarıştı Allah göstermesin böyle kaza bela. Allah korusun bütün çocukları.

Dişi ağrıyan anne kuşlar, inşallah geçer ağrılarınız ve hamilelikte bir daha da ağrımazlar.

Sonuç bekleyenlere, tahlile gideceklere, cinsiyet öğrenenlere, bebişine cici alanlara, kısaca herkese hayır dualarımı, iyi dileklerimi sunarım arkadaşlar.

Bugün 3 adet kaktüs aldım, çok mutluyum evdeki radyasyonu çekecekler diye. Bir tane de çantaya mı atsak ne kaydirigubbakcemile3

3k1m sagol canım gerçekten çok tehlikeli butür boncuklar ama olacakla ölecegin önüne geçilmezmiş ama bendede hata var çocuga fazla güvenmemem gerekir nede olsa daha çocuk.

geçmiş olsun başak. Allah korumus idaha böyle seyler yasamazsınız umarım.

bu arada benimde bebişimin kafa 16hafta 1 gun bacak 15hafta2gun olarak çıktı dr bu tur sapmalar olabilir önemli değil dedi.
bu arada kızlar plesentaya bakanınız varmı dun eşe baktılar ve aşağıda olduğunu söyledi korka yukarı cıkar dedi ama biraz bekledi sanırım kendi dr olmadı için öyle söyledi bilmiyorum dun heyecandan sormayı unuttum bilgisi olan varmı bu konuda.

selam kızlar korkunç bir akşam ve gece geçirdim anlatayım ama uzun olabilir dün kızımı anasınıfından aldım eve geldik annem balkondaydı kızım ananeme gidicem dedi neyse üzerini degiştirip gönderdim yanına oyuncaklarınıda almış birgece önceside cam boncuklardan oluşan bilezigi vardı koparmış boncukları göremiyecegi bir yere koymuştum cadı nasıl olduysa kutusuna koyup götürmüş ve oynarken burnuna kaçırmış çıkarmak içinde bayagı ugraşmış kanatmış burnunu annem farketmiş ama sadece kanadıgını görmüş mendille silmiş ama boncugu görememiş brenim cadı korkudan çıktı demiş bende çorba çıkardım anneme söyledi çıkmış diyince oralı olmadım sanki basiretim baglandı akşam geç saatte eşime söyledim aman allahım adam fırtınalar kopardı haklıydı aklımdan biran çıktı işte hemen annemi aradık çıktıgını görmemiş annem hemen dr gittik muayne oldu birşey göremediler rontgende belli olmaz dediler metal degil çünki şefaf olunca belli olmad dedi dr oradn üniversiteye gittik oradada birşey yok gibi dediler eger olsaymış şişer ve agrı yaparmış gece yarısı eve geldik annem yazık attıgı peçeteleri bulmuş ama boncuk yok dedi sabaha kadar kızımın başında bekledim kontrol ettim nefes alıyormu diye sabah eşim işe gittikten sonra uyumuşum biraz annem gelmiş sabah ilk iş bütün halıların üzerini aramış ve boncugu bulmuş burnuna kaçan boncuk oldugu belliydi çünki kanlıydı içim rahatladı ömrümden ömür gitti kızlar ya beynine gitmişse ya başka birşey olursa diye sabaha kadar agladım bebekken yapmadıgın yaptı sıpa uzun oldu biraz ama bugün manyak gibiyin inanın büyüdükçe sorunları daha çok oluyormuş bunu çok acı ögrendim resmen
ay canim cok gecmis olsun..benimde oglumun basina böyle birsey gelmisti..oda kasla göz arasinda para yutmustu..bende senin gibi cok korkmustum..allahim cocuklarimizi korusun..

Canım, ben doğum takip çizelgesi için ayrı bir topik yaptım ondan bahsediyorum sen de gel...

Linki şu:

http://www.kadinlarkulubu.com/agust...stos-anne-adaylari-dogum-takip-cizelgesi.html
canim eline saglik..cok güzel olmus...:1hug:

Anne kuşlar merhaba...
Geçmişi elimden geldiği kadar okuyabiliyorum, bazen ara ara sayfa atlayarak okumaya çalışıyorum.
Ağustos'ta bu topiğin sayfa sayısı kaç olacak çok merak ediyorum :bbo:

Başak, geçmiş olsun kızına canım. Tehlikeli şey bu boncuklar, benim de bebekliğimde var böyle bir boncuklu anım. Gerçi ben kolyeyi yutmuşum sonuna kadar da son anda boğazımdan yakalamış ve çekmişler kolyeyi kafamçokkarıştı Allah göstermesin böyle kaza bela. Allah korusun bütün çocukları.

Dişi ağrıyan anne kuşlar, inşallah geçer ağrılarınız ve hamilelikte bir daha da ağrımazlar.

Sonuç bekleyenlere, tahlile gideceklere, cinsiyet öğrenenlere, bebişine cici alanlara, kısaca herkese hayır dualarımı, iyi dileklerimi sunarım arkadaşlar.

Bugün 3 adet kaktüs aldım, çok mutluyum evdeki radyasyonu çekecekler diye. Bir tane de çantaya mı atsak ne kaydirigubbakcemile3

ay gecen gün bende 3 tane aldim ve evdekiler benimle dalga geciyor..insallah ise yarar..

Hangi boy canım senin kaktüsler :KK70: Ben küçük boy bulabildim. Ama ilk fırsatta daha büyük kaktüsler yerleştirmek istiyorum eve :KK70: Artık gece tuvalete kalkarken kaktüslere takılıp da, ... Yok yok gerisini düşünmek istemiyorum kaydirigubbakcemile

başak cnm çok geçmiş olsun ...

kıslar bişi sorcam sizede oluyomu veya normalmi vajina ağrı ara ara oluyo yatınca geçiyo..rhim büyüdüğünden olabilirmi????

bu arada benimde bebişimin kafa 16hafta 1 gun bacak 15hafta2gun olarak çıktı dr bu tur sapmalar olabilir önemli değil dedi.
bu arada kızlar plesentaya bakanınız varmı dun eşe baktılar ve aşağıda olduğunu söyledi korka yukarı cıkar dedi ama biraz bekledi sanırım kendi dr olmadı için öyle söyledi bilmiyorum dun heyecandan sormayı unuttum bilgisi olan varmı bu konuda.
benim arkadaymış canım amniyo için söylenmişti geçen ordan biliyorum.bir bilgim yok
Geçmiş olsun canım. Allah bir daha böyle korkular yaşatmasın:Saruboceq:

Deryacığım sen de kendine oyalanacak başka şeyler bul, düşünme artık. Bak sonuçların gayet iyi çıkacak, kızlar demişti dersin. Çık dolaş, alışveriş yap, arkadaşlarınla takıl, ne bileyim, eğlendir kendini
zaten pozitif düşünmeye çalışıyorum.alışveriş yapmayı biraz erteledik canım ya elim pek birşeye varmıyor.
İnce düşüncen için sağol canım.
D

Biz iyiyiz canım sen de iyi ol. Ben de üçlü test sonucumu pzt. alıcam sen de inşallah pzt bir problem olmadan atlatırsın herşeyi... Biz yanındayızz:1hug:
inşallah iyi haberlerle gelirsini.sağol canım arasıra stres yapıyorum bazen yok diyorum bişey olmayacak rahat ol.öyle geçti günüm bi iyi bi kötü.
norra
helin
seeri
figenn
lalece
sakaleyn
burko
eeylem2007
gizze
kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar derdime ortak oldunuz gerçekten elimden geldigincede sizlere rep veriyorum malum teşekkür butonumuz yok artık buarada bir topik dahamı açıldı agustos anneleri için ben sadece burada toplandık sanıyordum.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sakaleyn canım sen içini ferah tut, iyi çıkacak inşallah sonuçların. O sana verdiğim linkte vardı 1:10 çıkmış birinin risk oranı amniyoda ise sorun çıkmamış. Gönlün hoş olsun, ferah tut...

tuana ağrı oluyor ama karında ve kasıklara doğru oluyor daha ziyade, seninki de normaldir belki, için rahat etsin istersen doktoruna sor, muhtemelen normal ama sen yine de sor istersen...

Hangi boy canım senin kaktüsler :KK70: Ben küçük boy bulabildim. Ama ilk fırsatta daha büyük kaktüsler yerleştirmek istiyorum eve :KK70: Artık gece tuvalete kalkarken kaktüslere takılıp da, ... Yok yok gerisini düşünmek istemiyorum kaydirigubbakcemile

canim benimki de kücük boy..büyükte vardida almadim..birsey farkedermi??

buarada teyzeleri fark ettinizmi bilmiyorum ama Avatarima oglusumun bebeklik resmini koydum..:emir_bebek: nasil da tatliymis..simdi kocaman goril oldu...gamyoncuiremsu insallah iki numarada ona benzer..o benim herseyim..:asigim:

Canım tam olarak bilemiyorum... ama mantık olarak hocam "ne kadar kaktüs o kadar radyasyon emilimi" diye düşündüm. Yani fark etmese de, ilk fırsatta almak istiyorum kocamaaan kaktüsler... yerimseniben

sarmaşık, oğlunun bebekliği çok tatlıymış MAŞALLAH da niye goril diyorsun şimdi çocukcağıza yahu :)
Ben ne kadar büyünürse büyünsün ebeveynlerin gözünde bebektir diye bilirdir evlatları naniknanik meğer goril de olabiliyormuş :roflol:

X