2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kayracım. pardon canım ya listeye baktım adını bulamadım biraz kalabalıkta. cinsiyetlere bakıorum tekrardan kim ne olmuş die -tatlicadiarzu-

kızlar bebeklerinizi hissettiğini söleyen anneler kaçıncı haftadalar. ne kadr kaldı merak ettim de

ayy canım senın göbiş foton varmıydı unuttum hemen bakıcam ve bı tahmın kaydirigubbakcemile3yapıcam

yaa bende hissetmek istiyorum lalcim.valla kızlar sanırım 13.haftadan sonra hissettiler.bende 2 gundur bı segırme yada nebılım bişe oluyo ama bebekmı ona karar veremıyorum.genelde cogu doktor ilk hamıleliği olan bır bayan 17.haftadan önce hissedemez diyor ama istisnalar hiçbirzaman kaydeyi bozmuyor.ahh keske hissetsek artık kıpırtılarıkaydirigubbakcemile2

E benimkini de sorsaydın keşke:çok üzgünüm:
canım ya karışmış.seninle eşinin göbişini gösterdim çok güldü sonra dediki buda erkek...işte eski kadın annem göbeğe bakıp tahmin yürütenlerden...

niye acaba?bilseydim kız gününü ahhhhhhhh ahhhhhhhhh

kayracım aidaanınkı bellı kız die yazmısız,bakalım diğerlerı tutcakmı.gercı evrişide ben dedım senınkı erkek die bıde figene demıstım bakalım tutcakmı
canım figen ve evrim kesin erkek diyorum annemde bende...

canım bebe yağı kullan.bende çok kaşınıyordum ama geçti.ayrıca kaşıma doktorum kaşıdıkça yırtık ve çatlak çoğalır dedi.sana erkek dedik ya bakalım hayırlısı

canım ben 8.haftadan bu yana seğirme hissediyorum.şimdi 17+3 üm seğirmeler ve pıt pıtlar baya arttı.

[

ayy canım senın göbiş foton varmıydı unuttum hemen bakıcam ve bı tahmın kaydirigubbakcemile3yapıcam
nasıl göremezsin kocaman göbişimi kaydirigubbakcemile öğrenemedim çok merak ediyorum bari tahminlerle avunayım, perşembe günü test sonuçlarını alıcam belki ozman bakar doktorum

canım sanada erkek dedi.şimdi gösterdim...
:dance: kayra saol tatlım nazimı çektin annenede teşekkür ederim
benimde içimden erkekmiş gibi geliyor ama belki kız olur süpriz yapar :CüvCüv:
rüyamda hep kız görüyorum

neyse kızlar size doyum olmaz ama ben kacıyım artık.anneme gidicem,aksam üstü gelırım heralde öpüyorum hepinizi Şeniz

günaydın canlarım bugün nasılsınız bakalım ?ya üff kıslar isimlerinizi aklımda tutamıyorum.okudum ama kusuruma bakmayın artık! :))))burkocum gözünaydın herşey iyiymiş.sevindim canım.kelebeğim evet sen bana erkek demiştin gerçi doktorda erkek gibi dedi ama haftaya gidicez inşallah kesin belli olur.kayram bende cinsiyet tahmini istiyorummmm.:))))sakaleyn canım hayırlısı olsun inşallah.bunu bi prosedür olarak düşün.sende bebeğininde iyi olacağına cok inanıyorum kalbimiz seninle...haftay istanbulda olcam kıslar ben eşimin yanında hihoyyyt.salı günü öğrenince haber veririm kıslar.bide her seferinde yüreğim ağzımda gidiyorum doktora.hala kahve akıntılarım oluyo.bunaldım artık bunlardan.bende normal olmak istiyorrruu mm.

CNM 16+2 OLMASI GEREKİYO ORDA SADECE 16 YAZIYO BENDE ANLAMIYORUM NASI YAPILDIĞINI ONDAN SANA SORMUŞTUM CNM:asigim:

canım tickerını kopyaladığın linki tekrar aç..(senin girdiğin sitede nasıl bilmiyorum ama bazı sitelerde ya Son Adet Tarihine göre ya da çocuğunun doğum tarihine göre kaç haftalık olduğun değişiyo) ona göre ikisinden birinin tarihini değiştirmen gerekior..genelde SAT'A göre değişiyo..satını 2 gün geri alman lazım..

canım bebe yağı kullan.bende çok kaşınıyordum ama geçti.ayrıca kaşıma doktorum kaşıdıkça yırtık ve çatlak çoğalır dedi.sana erkek dedik ya bakalım hayırlısı[

kayracım bebe yağını hamile kalmadan önce almıştım ozmandan beri kullanıyorum -tatlicadiarzu- kaşıntılar 2 haaftadır vardı şimdi tavan yaptı doktorun yazdıgı çatlak kremiyle geçiyor anca, arada bebeyağınıda sürüyorum

evet kayra annen torunu için ne dedi ?

Sağol canım. Üzülme tatlım ama aaa:teselli:O kanamalardan sonra şükret ki kahverengiye dönmüş. Sık rastlanan bir olay değil ki yaşadığın, eminim kısa zamanda herşey yoluna gireceka.s.

Sana ne dedi kayra?
canım annem dediki sağdaki arkadaşın ve kesin erkek.kocişide maşallah senin kocan gibi göbek yarıştırıyor dedi.ama erkek bak görürsün dedi...

neyse kızlar size doyum olmaz ama ben kacıyım artık.anneme gidicem,aksam üstü gelırım heralde öpüyorum hepinizi Şeniz
kendine iyi bak bitanem...

ama ben sana ilk günden bu yana erkek dedim.annemde kesin erkek dedi.

günaydın kızlar iyi hafta sonları

kayraaaa bende istiyorum tahmin banada yap ne olur
gerçi ben telefonla çektim görüntü net değil ama senin annen anlar belki

canım annem dediki sağdaki arkadaşın ve kesin erkek.kocişide maşallah senin kocan gibi göbek yarıştırıyor dedi.ama erkek bak görürsün dedi...

Yok gülüm onu sormadım, senin bebişe ne dedi annen?:CüvCüv:

kizlarrr gunaydin, gece pek uyuyamadim(( gecenin 3unde polis telefonuyla uyandik, sonrada esimde bende uyuyamadik, dondu durduk...
simdide kahvalti icin babamizi bekliyoruz, oglusuma ve bana mama almaya gittti, buzdolabi tamtakirdi:))) bugun sizlerden ozendim bebisime bi iki cici alicam...

Yok gülüm onu sormadım, senin bebişe ne dedi annen?:CüvCüv:

canım bana erkek diyor bende inatlaşıyorum kız diye.üç doktorda erkek dedi ama bir ihtimal belki kız olur dimi?ben şişmanım göbişim çok yayvandı ama haftam ilerledikçe top gibi öne birikti.senide bana benzetti yanlış anlama şişman demiyorum karın yapılarımızı benzetti ve kesin erkek dedi..

günaydın kızlar iyi hafta sonları

kayraaaa bende istiyorum tahmin banada yap ne olur
gerçi ben telefonla çektim görüntü net değil ama senin annen anlar belki

canım bir dakika sayfayı açıp aneyi çağırayım şimdi yazarım

kızlar ya bebeğimi çok merak ediyorum. doktora en son gittiğimde 1 ay sonra gel dedi şimdi günleri sayıyorum daha 14 gün var. bide usg ye göre 6 gün geriden gidiyorum şuan sat göre 14+4 günlüğüm. acaba ileri atmışmıdır büyümüşmüdür bebeğim diye düşünüyorum.. bide hiç kıpırtı yok veye varda ben anlamıyorum.gecede çok kötü rüyalar gördüm içim karardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…