2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evriş aftabru
bu bebe soundla ben sanki sadece bağırsak hareketlerimi hissediyorum
hiiç bi şey algılayamadım.kalp atışlarını bile alamadım.

evriş
bu alet nefes alış verişlerimde elimin ufak kıpırdayışlarında bile tık tık sesler çıkartıyor.kalp atışı alamayınca korktum iyice.beni mutlu etsin diye eşimin alati beceriksizliğimizden kaygılandırdı

şu oturan kızı duyunca gece uyumama rağmen sabah erken kalktım.sonrada dışarı çıktım epey hareketliydim bugun sanırım bu seferde abarttım.neyse ben yatayım biraz.

Çoğunlukla şeffaf, yer yer süt kesiği gibi, mercimek kadar da kahverengi gelmişti sabah. Stres yapmak istemiyorum. Cumartesi vajinal bakmıştı doktorum. Ondan sonra böyle ikinci gelişi kahverenginin ama çook az. Korkmayayım değil mi?fisfisfis

İyi dileklerin için de teşekkürler hayatıma.s.

ay ya kusura bakmayın kızlar yazıp kaçtı gibi oldu ama eşim arayıp duruyor deli etti beni.göremediya çatladı.kayra sen nasılsın bişeymi oldu geçmişi okuyamadım ama sorun yok değilmi

yok güzelim selamımı almadılar diye kızlara klasik HAMİLE TRİBİ yaptım....sorun yok bitanem çok şükür herşey yolunda....

burko gözün aydın canım benim...
kızlar sakaleyn den haber varmı?kaçırmış olabilirim çok merak ediyorum...

bir şey olmaz burko korkma sakın içini rahat tut.ilk aylarda alttan muaneden sonra leke gelmenın normal olduğunu okudum.o kesiik gibi dediğin akıntı bende haddinden fazla var hiç merak etme canım.ancak için rahat edemezse doktorunu ara danış.

kayra bende bişeymi oldu dedim neyse trip yapmıssın birazda sen yap tabi yakısır.

burkocumgözun aydın inş. saglıkla kavusursun bebişine..cinsiyet neydi?
aftabru sarıya boyatma gercekten makyaj yapmayınca soluk oluyor tecrubeyle sabittir..
helincim evriş demiştiki o alet hakkında sessiz olucaksın ve çok konsantre olman lazımmış ancak ozaman su seslerinn arasından kalp atışını duyabilirmissn...valla tadını çıkar kendini ver iiyice tam konsantre yani...

kayra bende bişeymi oldu dedim neyse trip yapmıssın birazda sen yap tabi yakısır.

değilmi ama...selam yazdım iki saat mercimekcim dışında selam vermediler.
VALLA AĞUSTOS ANNELERİ HİÇ PAYLAŞIMCI DEĞİLSİNİZ AAAAAAAAAA NEYSE TERLEDİM HA :roflol:

Tamam canım sağol içimi rahatlattın:1rolleyes:Zaten böyle küçük kahverengi lekelere kafamı takmak istemiyorum çünkü takınca devam ediyorlar. Ama çok şükür bu zamana kadar 4 sefer falan oldu, hiçbiri de devamlı ve mercimekten büyük değildi.

Sağol tatlım. Cinsiyet sürpriz henüz, doktor tahmin bile yapmadı. Bugün sonuçları almaya da ben gidemedim zaten, gitsem belki girerdim ultrasona. Eşim aldı söyledi. 16+3te randevum bundan sonra. Herhalde o zaman bir fikir verir doktor:uhm:

gelgit
oğlun hayırlı olsun canım

burko
gözünaydın canım.dün mutfakteyken içimden birden bi şey boşaldı.tabi korkudan ölecektim.hemen tuvalete gittim ve çok fazla beyazımsı koyu kıvamlı akıntı gördüm ama ilk defa bu kadar fazlaydı.bende bazen peçeteye bulaşan bi akıntı var ama dünkü bayağı fazlaydı ve kan yada suyum geldi diye kızlar kalbim duracaktı.sanki hormonlarım bu hafta atağa kalktılar midem yeniden bulanıyor göğüs ğrılarım arttı ve akıntım fazlalaştı

pinky
bende çok fazla gaz var ve bağırsaklarım sürekli hareket halinde.hep bağırsak hareketlerimi hissettim.kalp atışlarını duyamayıncada korktum ve üzüldüm.beni rahatlattığın için saol canım

Aman burkocum bebiş sana kendini öle hissettiriyordur arada bir nazlansın annesi korkutsun seni.şaka bir yana allah korusun kırmızı kan olmadığı sürece gelme dedi doktorum.bunlar olabilir takma germe bebişi...

değilmi ama...selam yazdım iki saat mercimekcim dışında selam vermediler.
VALLA AĞUSTOS ANNELERİ HİÇ PAYLAŞIMCI DEĞİLSİNİZ AAAAAAAAAA NEYSE TERLEDİM HA :roflol:

Ama, ama...:1no2:ben geçmişi okuyordum. O kadar uzun yazmışlar ki oku oku iki saat geçti-tatlicadiarzu-

Helincim bitanem çok ayakta kalmaktan ve çok yorulmaktan oluyor o.bendede sırt ağrıları arada bir kasık karın çok sık gaz ağrısı var.anlayacağın duyan gelmiş....

Ama, ama...:1no2:ben geçmişi okuyordum. O kadar uzun yazmışlar ki oku oku iki saat geçti-tatlicadiarzu-

lülülülülülü kaydirigubbakcemile3 laelaelaelaelae naniknanik al işte burko bunlarda sana.salon kadını çizgimden kaydırma beni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…