2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burko
gözünaydın canım.dün mutfakteyken içimden birden bi şey boşaldı.tabi korkudan ölecektim.hemen tuvalete gittim ve çok fazla beyazımsı koyu kıvamlı akıntı gördüm ama ilk defa bu kadar fazlaydı.bende bazen peçeteye bulaşan bi akıntı var ama dünkü bayağı fazlaydı ve kan yada suyum geldi diye kızlar kalbim duracaktı.sanki hormonlarım bu hafta atağa kalktılar midem yeniden bulanıyor göğüs ğrılarım arttı ve akıntım fazlalaştı

Sağol tatlım. Ben farkediyorum artık ne zaman çok gelecek, ne zaman az gelecek. Ayakta çok kaldığım ya da öğrencilere bağırıp çağırdıım zaman akıntım çok fazla ve koyu geliyor. Ara ara dinlendiğim ve özellikle de ayaklarımı yükseğe koyup yattığım zaman hem akıntım olmuyor, hem de kasık ağrılarım azalıyor. Eve gelince o şekilde yatayım dedim ama takıldım buraya çıkamıyorum iştekaydirigubbakcemile

:nazar:Allah hepimizin meleklerini korusun:Saruboceq:
:nazar:

Aman burkocum bebiş sana kendini öle hissettiriyordur arada bir nazlansın annesi korkutsun seni.şaka bir yana allah korusun kırmızı kan olmadığı sürece gelme dedi doktorum.bunlar olabilir takma germe bebişi...

Bir de arkadaşım adet dönemlerimde dokuz ay kahverengi lekelenmem oldu demişti. Ben de adet dönemimde sayılırım da çok kasmıyorum o yüzden. Yine de danışayım dedim. Akıl akıldan üstündür

benim daaha çok belim ağrıyo.bide bel fıtığı var bende 4 yıldır.akşamları ise gaz sancısı mahvediyor beni..geceleri bacaklarımın ağrısından eklem ağrılarımdan uyuyamıyorum.sağ sol yapmaktan eşim dahi uykusuz kalıyor ona sen başka odada yat dedim ama ben sürekli kabus gördüğüm için beni yalnız bırakmıyor

şimdi gelelim akıntılara doktorum lekeler olabilir kırmızı olmadıkça korkma dedi ayrıca ilişki sonrasında yada ertesi gun muhakkak yogun bir akıntı yaşıyorum ama beyaz şeffa yanii ve akıntınıda koku yoks yada vaginal kaşıntıya sebp olmuyorsa hiiç korkmayın. valla ben daha önce 5 haftalık düşük yapmıştım akıntıyı bizzat hissetmiştim o psikolojiyle bu hamileliğimde ne zaman hafifi bişey hissetsem hemen banyo wc gibi yerlere gidip rengine bakıyodum. hatta elimi hep orda tutasım geliodu sanki elimi tutunca akıntı olmıcak ve bebğim hep orda kalcakmış gbiydi ama çok şükr atlattık o gunleri artık 3. ay dayız riskli dönemi geçtik şükürler olsun burko sende 12+4sun sanırım 12+ olunca 3 aya girmiş oluyosun kalbini ferah tut..

darknessfıre a ben toy demiştim o da alınmıştı. o olaydan beri hiç girmedi mi? hadi ya? benim yüzümden gitti o zaman. oysa ben ona küçük yani genç diye takılmak istemiştim. neyse canım inşallah sebep budur, iyi olsun da , katılmazsa katılmasın.

HELİNcim,, hemen üzülme, ben de çok zor algıladım kalp seslerini. gerçi benim o cihazdan yok ama aşağı yukarı aynıdır diye tahmin ediyorum. evde hiç ses olmaması gerek. hatta dışardaki ambulans sesini bile benkarnımdan duymuştum. salonda kısık sesli tv deki adamın sesi bile karnımdan gelmişti de naz hanım manita yapmış sohbet ediyor diye gülmüştük.

şimdi gelelim akıntılara doktorum lekeler olabilir kırmızı olmadıkça korkma dedi ayrıca ilişki sonrasında yada ertesi gun muhakkak yogun bir akıntı yaşıyorum ama beyaz şeffa yanii ve akıntınıda koku yoks yada vaginal kaşıntıya sebp olmuyorsa hiiç korkmayın. valla ben daha önce 5 haftalık düşük yapmıştım akıntıyı bizzat hissetmiştim o psikolojiyle bu hamileliğimde ne zaman hafifi bişey hissetsem hemen banyo wc gibi yerlere gidip rengine bakıyodum. hatta elimi hep orda tutasım geliodu sanki elimi tutunca akıntı olmıcak ve bebğim hep orda kalcakmış gbiydi ama çok şükr atlattık o gunleri artık 3. ay dayız riskli dönemi geçtik şükürler olsun burko sende 12+4sun sanırım 12+ olunca 3 aya girmiş oluyosun kalbini ferah tut..

Sağol canım. Neyse ki bir açıklamasını bulabiliyorum bu akıntıların. Durup dururken olsa herhalde stres yapardım. İki gün dinleneyim, eminim hiç problem olmayacak. Kötü düşünceler ara ara yokluyor ama defediyorum hemen kafamdan:kızgın:

aman canım ne var bana TOY diyebilirsiniz çokta keyif alırım valla.neyse inşallah sebep odur.başka sorun olmasında inşallah.

arkadaşlar ben eylül annlerinden geliyorum sizide takip ediyorum çok güzel bi arkadaşlaık kurmussunuz bu arada burko niye eylül annelerine az uğruyo şimdi anlıyorum kaydirigubbakcemile5delikafadulden bu arada bana da toy diyebilirsiniz çünkü yaşım 19 ama gerçekten her anlamda toyum :) cvp yazmak zorunda değilsiniz darılmam :) delikafaduldendelikafadulden

arkadaşlar ben eylül annlerinden geliyorum sizide takip ediyorum çok güzel bi arkadaşlaık kurmussunuz bu arada burko niye eylül annelerine az uğruyo şimdi anlıyorum kaydirigubbakcemile5delikafadulden bu arada bana da toy diyebilirsiniz çünkü yaşım 19 ama gerçekten her anlamda toyum :) cvp yazmak zorunda değilsiniz darılmam :) delikafaduldendelikafadulden

aaa burko bizimdir..canım şaka şka..tabi gel isteyince benim yazdıklarımı okuduysan şakaydı.keşke 19 yaşında olsam ve anne olsam keşke...istediğin zaman uğra bitanem.

sakaleyn nerdesin?ya bu nikleri yazmak çok zoruma gidiyor hanımlar isimlerinizi bahşetseniz...

aaa burko bizimdir..canım şaka şka..tabi gel isteyince benim yazdıklarımı okuduysan şakaydı.keşke 19 yaşında olsam ve anne olsam keşke...istediğin zaman uğra bitanem.

İhi ihi! Paylaşılamıyorum, şımardımkaydirigubbakcemile3Ayıptır söylemesi Zeynepciğim, ben aslında kısmetse Ağustos annesiyim gerçekten. Zaten Eylül annelerindeki ilk mesajımda da yazmıştım "aslında ağustos annesiyim ama 30 ya da 31 ağustos olduğu için sizinle de birşeyler paylaşmak istiyorum" demiştim. Fena halde arada kaldım anlayacağın:uhm:Olsun, ağustos eylül, hepinizle konuşmaktan ayrı zevk alıyorum ben. Beni sizler yarattınızzz! (gaza geldim:roflol:)

selam pushing, hoşgeldin. ne zaman istersen uğra, kapımız herkese açık. ama burda küsmek yasak...
PİNKY evet ekledim, daha da devam edeceğim. durun ben geliyoruuummmmm

sakaleyn nerdesin?ya bu nikleri yazmak çok zoruma gidiyor hanımlar isimlerinizi bahşetseniz...

Ben.......Burcu
tazefasulye......Burcu
Evriş.........Evrim
aftabru..........Nazan

hmmm sanırım gerisini bilmiyorum (esrako gibi olanlar belli gerçi defisfisfis)

COMELY de galiba DİDEM olsa gerek. yanlış hatırlamıyorsam. ama gerçekten benim de SAKALEYNMASTER ve DARKNESSFIRE yazmak zoruma gidiyor. yine de rumuzlarımızla anılırsak kimse konuya yabancı kalmaz.

eşim gelir birazdan. o gelene kadar çıkıp da çanta hazırlamam lazım. haftasonu bursaya gidiyoruz. sabah erkenden yola çıkacağız. ayyy allahım ya geçen cmts de sabahın köründe yola çıkmıştık. ben nasıl hamileyim yaw? doktoru tembihledim "eşime söyleyin bu kızın istirahate ihtiyacı var diye" dedim, olur dedi sonra eşimin yanında yine başladı "senin bolbol yürüyüş filan yapman, aktif olman gerek. yatmak sana yaramaz...." filan diye.... acaba eşim de benden gizli mi öğütlüyor adamı?

hihoyyyt:CüvCüv:
teşekkür ederim kendimi gerçekten şanslı hissediyorum genç anne olucam diyede bazen açıkçası korkuyorum ama korkmama gerek yok insanın sizin gibi ablaları kk gibi akıldanışacağı yer olunca bence herşey yolunda gider :)
İhi ihi! Paylaşılamıyorum, şımardımkaydirigubbakcemile3Ayıptır söylemesi Zeynepciğim, ben aslında kısmetse Ağustos annesiyim gerçekten. Zaten Eylül annelerindeki ilk mesajımda da yazmıştım "aslında ağustos annesiyim ama 30 ya da 31 ağustos olduğu için sizinle de birşeyler paylaşmak istiyorum" demiştim. Fena halde arada kaldım anlayacağın:uhm:Olsun, ağustos eylül, hepinizle konuşmaktan ayrı zevk alıyorum ben. Beni sizler yarattınızzz! (gaza geldim:roflol:)
gaza gelme petrole gel burko delikafaduldendelikafadulden evet başından beri ağusttos annesiydin ben biliyorum bi sen bi dilek zaten :) arada kalmana gerek yok iki yerede uğra güzel haberlerini alalım bize yeter :CüvCüv:delikafadulden

a.s.
selam pushing, hoşgeldin. ne zaman istersen uğra, kapımız herkese açık. ama burda küsmek yasak...
PİNKY evet ekledim, daha da devam edeceğim. durun ben geliyoruuummmmm
aşk olsun sizin gibi insanlara küsülürmü kolay kolay küsmem küssemde hemen barışırım zaten sonuçte burda birbirimize destek oluyoruz yalnız sürç-i lisan edersek affola :CüvCüv: kenndinize çok iyi bakın ben yine uğrarım

ŞenizŞenizsositososito:enbuyukkk:

X