2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım bebiş şimdilik minik bir erkek.ama yüreğim deli gibi kızzzzzzzzzzzz istiyor.sağlıklı ve hayırlısıyla...

aminn kayracım öpüyorum Ömür bebeği

iyi akşamlar kızlar babamız geldi biz gidiyoruz

veee nora cım sayende 2 tabak yedim valla elime saglık..:)
ayyh bide şu kocaman ilaç olmasa..ya elevit sizede kötu kokuyomu?ben her içişimde kuscakmışım gibi oluyo..bide şu kapsül ilaç en sevmediğimdendir kendileri ama napalım herşey bu sıpa için...sömürüyor valla...
hee bu arada şu esrakonun verdiği linkdeki cenin guncesini okudum tamam iyi hoşda dikkatimi çeken bişey oldu işte ressam şöle yaptı böle yaptı falan yazmışlar ya ....yazmasalrmış daha iyi olurmuş BENCE:1no2:

slm kızlarrrrr.
dişçiye diye gittim bebeğimide gördüm çok özlemiştim walla.
veeeeeeeeeee bir erkek daha ekleniyor listeye pipisini gördk.

gözünaydın gelgit. nihayet görmüşsün bebişini. aklına geldikçe görüntüsü gülme gelecek. bana öyle oluyor. pipi nasıl görünüyor usg de çok merak ettim.

kızlar DARKNESSFIRE dan haber alan var mı? kayıplara karıştı. benim atladığım çok sayfa olmuştur. acaba o sayfalarda var mıydı? merak ettim.

bi de ben albüme yeni bi foto ekledim, eşim ve ben. yorumlarınızı bekliyorum. sarı saç yakışmış mı bi bakın bakalım.

O bize darıldı ve de gitti.. meseleyi hatırlıyorsundur. Ondan sonra bir daha uğramadı zaten.. çok defa aklıma gelmedı değil.. ama nerede nasıl rahat edecekse onun kararı herhal.. yapacak bir sey yok.

Bakarım şimdi, aksam cicileri ekleyeceksin sakın unutma bak.. ben bir tane daha bısı ekledım bu arada sayfayı sıcak tutmak ıcın.. ama benim de kaynaklarım bir yere kadar..:))

Yaww Aftabru.. bende ciddi ciddi bakıyorum.. tam sopalıksınn ha, bence sen hep böyle kal, hep cana yakın kuzum :)))

kız aftabru bende bakiom nereye koymus bu kız diyeklava: kız ne dalga geciosun..
evriş aldıklarını yeni gördum ayy bayıldım kuyruklu tulum çok güzel maşşallh bebişin içinde olunca daha güzel olcak ayyy yerim ben onu ya poposundaki kuyrugunu yerim sıpacık...bu arada anacım ne cok almısın ayakkabıları hemen.. beyaz olan tam bana göre kokoş ya simli simli harika.. ama sen hertelden çalmişsin kırmızı ayakkabı ama mavi takım falan.. senn cinsiyet ne durumda ne zmaan ögrencen

ay ya kusura bakmayın kızlar yazıp kaçtı gibi oldu ama eşim arayıp duruyor deli etti beni.göremediya çatladı.kayra sen nasılsın bişeymi oldu geçmişi okuyamadım ama sorun yok değilmi

gelgit canım gözün aydın bir erkegimiz daha oluyor demekki çok şanslısın pipiyi görmüşsün ben daha kesin göremedim dr amcamızın tahminiyle erkek diyoruz ya dur bakalım zaman ne gösterecek

nasıl montaj ama? çok başarılı di mi? saçlarımı sarıya boyamayı asla düşünmedim ama bu fotoyu gören herkes boyat diyor. siz beğendiniz mi beğenmediniz mi anlamadım EVRİŞ ve PİNKY?

inşallah başak sende erkeğine kavusursun.aslında bizim gönlümüz kızdan yanaydı ama walla görünce bir heyecankı anlatamam hiç farketmez. o pipiyı görmek tuhaf bişey zaten değişik bir duygu.

gelgit gozun aydin canim:)))
aftabru canim kesinlikle simdiki hali daha iyi..ben bi kere denedim gerci tam degil golgeli sariydi, 10 yas buyuk gosterdi ve her gun makyaj yapmama gerekiyordu, yoksa cok solgunum((

[FONT="Comic Sans MS"]Selam kızlar, yine bol bol kaynatmışsınız, gözlerim döndü:bbo:
Bugün ikili sonuçlarımı aldım ben de. MAŞALLAH herşey gayet iyihihoyyytEn yüksek olasılık 1:19000, en düşük olasılık 1:100000 çıkmış. free-bhcg 38 küsür. Hemoglobnim biraz azmış yalnız, alıp da başlamadığım demir kapsüllerine başlamalıymışımkafamçokkarıştı
Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler.
Cinsiyet öğrenenleri tebrik ederim.
Kızlar benim bitti dediğim bulantılarım iki gündür yine teşrif ettiler. Hiç beklemediğim bir anda bir öğürme geliyor, olduğum yere çıkarıvereceğim diye korkuyorum vallahisenağlamaBugün fazladan üç saat derse girdim, kasıklarım hala ağrıyor. Akıntım da çok olmuş. Tırstım biraz ama birşey olmaz değil mi?:1no2:
Bir de benim gibi mutfağa maskeyle giren var mı?:1ninca:
[/FONT]

gözün aydın burko.....
mutfağa maskeyle giren tek kişi değilsin canım benn 15 haftalık oldum hala geçti diye sevinemiyorum unutturmuyor kendini bulantılar.
akıntına gelince kanama değil dimi yanı gebelikte artan akıntıysa normal bugun hareketli olduğum için benimde cok geldi bazen azalıyor bazen çoğallıyor ben ilk gittiğimde sormustum normal demişti dr.

aftabru bencede sarıya boyatma derim ben gayet iyisin bencde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…