2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mercimekim pardon ya senmiydin o ayyh napiim geçmişi okurken kimdi neydi unutom...bu arada haklısın domates heryerde var ama çok canm çekti allahdan evde var aslında kışın almıyoruz ama eşim arılı domates bulmuş bi manavda almış belki ben isterim die saolsun öle yani.. neyhse canm bunlar olacak biz naprsak yapalım illa canımız çekcek..sende kırlıma öle yazdım diye...

kırılmam canım..hassas olduğumu bil istedim sadece :))

pinky
birde benim kociş benimle birlikte aş eriyor ne yesem sulanıyor, canı yemek istiyormuş sipariş veriyor koca göbiş oldu benimle göbiş tokuşturmak için büyütüyormuş sırnaşık şey

petrikcim inan benmkide farksız benden fazla göbegi oldu hemde benden çok aşeriyo ben sölemeden bissürü şeyler alıyor sonrada belki canın ister diye aldım diyo ama ertesi gun yerinde yeller esio eser yok hepsini kendi yemiş...dün akşam canı çikolata çekmiş bu arada dayımlar bana gelmişlerdi eli boş gelmemişler saolsunlar çikolata getirmişler ayhh bizimki her akşam 2 tane yiyor istisnasız her akşam.. dün akşam isteyince birdaha artık patladım dedimki yahu bebişi ben taşıyorum sen değil...:CüvCüv:

slm kızlarrrrr.
dişçiye diye gittim bebeğimide gördüm çok özlemiştim walla.
veeeeeeeeeee bir erkek daha ekleniyor listeye pipisini gördk.

kayra biz iyiyiz sen nasılsın? ömür bebek nasıl?

sağol canım.iyiyiz.ÖMRÜM de iyi teyzesi.selamıma kimse cevap vermeyince bende susutum okuyayım dedim.
KIZLAR BİR KEREDE BEN KÜSEBİLİRMİYİM?HİÇ PAYLAŞIMCI DEĞİLSİNİZ...lülülülülülü

slm kızlarrrrr.
dişçiye diye gittim bebeğimide gördüm çok özlemiştim walla.
veeeeeeeeeee bir erkek daha ekleniyor listeye pipisini gördk.

Amannnnnnnnnnnn bir Sparta annesii daha.. hayırlı olsun gelgitimmmm.. ne güzel bir haber, annem sen nereye gıttın ya??? Diş noldu diş :)))

Kesinlikle gözümden kaçmıştır.. Senin selamını almamak haddime miii... affet bisi yolurrrrr???

minik kelebek anlattığın tarzdaki şikayetler bende de vard canım hemde iki üç haftadır hissediyorum doktorum normal şeyler dedi yani kötüye işaret değil canım

comelly
büyük amcana ve annene allah acil şifalar versin canım

babymom
bende yarın ve pazar tatil diye çok seviniyorum.uyuyacağım bol bol ne güzel

kızlar
baby sound kargoya ulaşmış.eşim şimdi almaya gitti.gelince hemen bebişimin kalp ve su seslerini dinleyeceğim sizlere haber veririm duyduklarımı

:roflol: Çok güldüm mercimekim yaa.. geçmişimde vukuatım yoktur, sicilim temizdir gibi.. olmuş.

aşerdirme konusunda sabıkası en kabarık olan nora ve benim galiba. ne yapayım yemeklerden konuşmak hoşuma gidiyor. keşke canım bişey çekse diye kıvranıyorum ben de....

bu arada herkes iyidir inş. geçmişi hiç okumadan sizle paylaşayım dedim.
dişçiye gittim bana dolgu dedi önce ben haftaya olsun dedim cıktım sonra kadın doğumcuya uğradım bebeğime baktık herseyi iyiydi ellerine kolları bacakları.dizlerini kırmış yüzüstü yatıyordu dr göremiyorum cinsiyetini dedi kalbine bile baktık.o kadar iyiydi ultrason aleti.rahatsız etti biraz sonra ceeeee dedi bize gördük o zaman bacaklarını actı elleri kolları hareket ediyor.kendi dr olmayınca bu kadar ayrıntılı bakacağını sanmıyordum ama sağolsun cok baktı cinsiyetini öğrenmekte aklımda yoktu ama herşeyıne baktı dr.. kendi doktoruma mart girince giderim herhalde.

sonra dişçiye tekrar döndüm dolgu olsunda kurtulayım diye.ama malesef tahmininden daha kötu olduğunu söyledi geçici dolgu yaptı kanalmı yoksa dolgumu olacağı haftaya bugun belli olacak

-mercimek çok güldüm sana : )
-kocişler fırsatta istifade ediyorlar dimi pinky
-gelgit hayırlı olsun oğluşun negüzel bende öğrenmek istiyorum
-kayra küsme küsme iş yapıyorum arada ondan göremedim
- baby eşim saolsun çok uğraşır benimle daha neler diyo bi bilsen : ))

ahh kayracım hemşerim benm küsme sen, farketmedik yahu... senn bebişin cinsiyeti bellimiydi

vee bir erkek daha gözun aydın gelgit.. maşallah ya agustos anneleri erkek bebk annesi hep kızlar çok nadir... bakalım biz içimizde ne saklıyos..hayırlı saglıklı olsunda ilk bebek nasıl olsa farketmes...

Kesinlikle gözümden kaçmıştır.. Senin selamını almamak haddime miii... affet bisi yolurrrrr???

SİZE KÜSERMİYİM CANLARIM BENİM.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM VE GÜN İÇİNDE ÇOK ÖZLÜYORUM...RABBİM BİZİ AYIRMASIN.HEP GÜZELLİKLERDE BULUŞTURSUN İNŞALLAH...:Saruboceq:

Amannn, gel canım yanıma gel.. kol kola bekleriz artık nolcak halimiz diye.. durduk durduk olmadık zamanda basımıza sardık.. geçmiş olsun arkadasım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…