2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Dide içimizde en duygusuz benim heralde ağlamadım yazıyı okurken : )
bebeğin ağzından yazmışlar sanki o konuşuyor çok şirin olmuş
tv izlerken tek ağladıgım yapram dökümündeki ali rıza bey o ağlatıyor beni, eşimde yasakladı izletmiyor

noraa doğum kontrol hapı kullanırkenmi geldi bebişin inanmıyorum, içmeyimi unuttun ? merak ettim bende 2 yıl kullandım bıraktıktan 3 ay sonra oldu bebi

kızlar ben cıkıyorum artık ya aksama yada yarına görüşürüz.öpüyorum sizi.herkez kendıne iyyi baksın Şeniz

kizlar buara istah konusuna gelmisken ben dun baya bi abarttim, bulantim yok diye:KK43:( allahim bi insan nasil yer bunlari dedim, (dun ne pisircegimi soyledigim icin rahat soyluyorum) 3 tabak bulgur pilavi yanina barbunyayla ( daha esim gozumun tabagindaydi), ardindan bir bardak sut ve esliginde yarim kavanoz nutella kasikladim, esim bi dur demese kavanoz biticekti(500gr'lik)...gece de uyu uyyabilirsen dondum durdum ve hala actim....

afiyet olsun kuzum. Ben de çok severim bulgur pilavını. Ama bol sebzeli filan severim ben, meyhane tipi yani. Yanına da bol köpüklü ayran, soğan ve turşu. üffffff canım çekti.. Ayyy bugün pazara çıktım ya, ne kadar güzel soğan kokuyordu. Millet sevmez ben de resmen çiçek niyetine kokluyorum yeşil soğanı.
Bi de ben mantı , makarna gibi hamurlu yemekleri 3-4 tabak yiyebiliyorum arkadaşlar, eşim şoklara giriyor.

norraa tebik ederim ama, 3 tabak bulgur da herkesin harcı değil. Midemi mahfediyor. Yiyemiyorum bulgur. Oysa nasıl özledim.. Geçen gün mercimek köftesi dedim anneme. Içindekileri saydı; mercimek, bulgur, soğan ve baharatı duydum, tamam dedim. Evde herkes hastane yemeği gibi yemekler yiyor sayemde. Tavuk mantar ikilisi bile saman gibi geldi. Oysa karabiber ve tatlı kırmızı biberle ne güzel olur..

ben de geçen gün midem yanıyor diye tarhana çorbası yaptım 3 kase içtim. Içine yanlışlıkla bir yemek kaşığı acı pul biber döküldü. Yine de yedim. Ve ne oldu, ağzım burnum yandı diye ben midemin yanmasını unuttum. çok iyi geldi yani.

acık acık sonra ye sonrada pisman ol bunun baska tarifi yok halbuki eve gitmeme az kaldı ama dayanamadim

noraa doğum kontrol hapı kullanırkenmi geldi bebişin inanmıyorum, içmeyimi unuttun ? merak ettim bende 2 yıl kullandım bıraktıktan 3 ay sonra oldu bebi

Evet canim ne yaziikki oyle oldu, gerci simdi cok sukur diyorum:)) ama ya saatini atladim yada 1 gun almayi unuttum inan tam hatirlamiyorum, yani uzerinde yazan gunleri hic atlamadim , duzenli olarak kullaniyordum normalde:KK43:(o donem trye gidip gelmistim 1 haftaligina, devam ettim almaya ama orda karismis olabilir isler...?? vardir bi hayir:)))

aftabru norra bulgur pilavı bebislere cok faydalı pilavda pirinc yerine bulguru tercih etmemizi oneriyo uzmanlar

norra bisiler sebep olcak bebisin gelmesi icin, vakti saati geldiginde naparsan yap illa gelecek o.mevla oyle yazmıs

ayyy tazefasulye ve comely sizi dövcem hee ya evde domates olmasaydı kız ne biçim anlatmışşınız ballandıra bllandıra yok tuza bancam yok peynirle falan aaaaaaaaaaa her aklınıza geleni yazmayın yaa..
noraaa gelelim san kız kalktım şimdi pilav yapiom hayal ettim böle tabak tabak yicem...agzım sulandı hele bi pişsin...
valla çikolata yediğim gece midem hazmetmiyor.. her akşam soda içiyorum hem magnezyum hem gaz kalmaasın ne gerek bebekde alışmasın gazlı olmaya...
esrako ya verdiğin link açılmadı bende okumak isterdim...

arkadaşlar merhabalar sabahtan beri geçmişi okumaya çalışıyorum ama sayfalar sürekli ilerliyor:)norraa cım hapla hamile kalanlardanmış onu hatırlıyorum işte.kuzusunu şimdiden seviyor bile annesi..

Evet canim ne yaziikki oyle oldu, gerci simdi cok sukur diyorum:)) ama ya saatini atladim yada 1 gun almayi unuttum inan tam hatirlamiyorum, yani uzerinde yazan gunleri hic atlamadim , duzenli olarak kullaniyordum normalde:KK43:(o donem trye gidip gelmistim 1 haftaligina, devam ettim almaya ama orda karismis olabilir isler...?? vardir bi hayir:)))

hehe ilginç olmuş seninki vucudun asi çıkmış :1rolleyes:
herşeyde bi hayır vardır derler ben birkez 3 gün içmeyi unutmuştum hiç bişi olmadı : ) herkesin vucudu farklı tabi
Allah böyle hasip etmiş Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin hepimize

ayyy tazefasulye ve comely sizi dövcem hee ya evde domates olmasaydı kız ne biçim anlatmışşınız ballandıra bllandıra yok tuza bancam yok peynirle falan aaaaaaaaaaa her aklınıza geleni yazmayın yaa..
noraaa gelelim san kız kalktım şimdi pilav yapiom hayal ettim böle tabak tabak yicem...agzım sulandı hele bi pişsin...
valla çikolata yediğim gece midem hazmetmiyor.. her akşam soda içiyorum hem magnezyum hem gaz kalmaasın ne gerek bebekde alışmasın gazlı olmaya...

ohhh afiyet olsun canimm, herkes yapabilir diye yazdim, hem bebisine de faydali bak:)))yarasin, goturrrr...cokacimcoook

işyerime yakın ev yemekleri yapar bir yer var, burada yazdıklarınızı telefon açıp istiyorum
saolsunlar çok nazımı çekiyorlar nora bulgur dedi canım çekti, yaptılar bana saolsunlar anne gibi iyi bakıyorlar bana :)

kızlar çok heveslendim, ben de akşam bebişimin cicilerinin fotosunu çekip koyacağım. bakalım başka işim çıkmazsa.

kızlar çok heveslendim, ben de akşam bebişimin cicilerinin fotosunu çekip koyacağım. bakalım başka işim çıkmazsa.

E rıca edeceğim artık sizlerden.. Öğlen dısarıya cıkmıstım.. aman aman aman cok cici bir minder buldum, onu koyucam birazdan, derdım cocugumu yere dırek oturmamaktı,aklımda habire vardı, görünce hemen atladım, tam istediğim giib bişiydi çünkü.. bir de banyo havlusu aldım ona kapşonlu.. ama tek tek koyayım bari.. benden baska kimse bir sey koymuyor çünkü :KK43:(

işyerime yakın ev yemekleri yapar bir yer var, burada yazdıklarınızı telefon açıp istiyorum
saolsunlar çok nazımı çekiyorlar nora bulgur dedi canım çekti, yaptılar bana saolsunlar anne gibi iyi bakıyorlar bana :)
bence sen forumdan ayrıl yoksa bebek dogmadan butun paran yemekelre gidecek..ama iyimiş ya sennkiside canm istedi yapın getirin .cokacimcoook.ohhhhh

valla domatesi öle bi anlatmışlardıki burnuma kokusu geldi nerdeyse dünde bi arkadasım msnden cips yiyorum dedi normalde hiiç yemem yani zararlı diye bide benm cildim yaglı ya o yuzden cips kuruyemiş yiyemem hiç bi zaman ama kız sadece cips yiyom ddedi aman allahım benm burnuma kokusu geldi sanki elimle yemişimde parmaklarım bile kokuyomus gibi geldi bana eşime tlf açtım gelirken al diye .. işte böle :CüvCüv

dun akşam çok güldüm sizede anlatayım.. şimdi ben bişey isteyince aa bebegin canı çekmiş diorum eşime oda ahh kuzucum hemen alıyım falan dio ..ama sıksısk wc ziyaretlerimden sıkıldı artık kocacım ya akşamdan akşama eve geliom gel bi yanımda otur özledim :1hug:zırt ppırt wc ye kalkıyosun diye sitem etti bende napiim bbeğin çişi gelmiş dedim... sıpa annesini benden kıskanıyo herhalde hep çiş bahanesiyle uzaklaştıryor diye bi düşünceyle avuttu kendini canım yaa.. ben herseyi bebege endeksliyorum oda inanıyo:dance:

canım domatesi tuza batırıp yeme meselesini ben yazdım..taze fasülye değil..domates heryerde rahatlıkla bulunabilecek bişey olduğu için rahatlıkla yazdım ve de her aklına gelen yiyeceği yazmama konusunda en dikkatli olanlardanım..geçmişimde vukuatım yoktur...

canım domatesi tuza batırıp yeme meselesini ben yazdım..taze fasülye değil..domates heryerde rahatlıkla bulunabilecek bişey olduğu için rahatlıkla yazdım ve de her aklına gelen yiyeceği yazmama konusunda en dikkatli olanlardanım..geçmişimde vukuatım yoktur...

:roflol: Çok güldüm mercimekim yaa.. geçmişimde vukuatım yoktur, sicilim temizdir gibi.. olmuş.

pinky yemek giderlerini işyeri karşıyor canım zaten abartmıyorum azar azar sık sık yiyorum
zaten su içekten yer kalmıyor midede
benim eşimde wcye tv koyacakmış zamanının çoğu arada geçiyor bari sıkılma diyorkaydirigubbakcemile3 senin eşin daha safmış : )
birde benim kociş benimle birlikte aş eriyor ne yesem sulanıyor, canı yemek istiyormuş sipariş veriyor koca göbiş oldu benimle göbiş tokuşturmak için büyütüyormuş sırnaşık şey bir taneden o doğuracakmış

X