2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comely cim cok gecmıs olsun inşalah buyuk amca ve anen bıan önce iyileşir herkeze saglık diliyorum

teşekkür ederım miniğim bebiş nasıl bakalım ben ıyıye gıdıyorum sanırım dun 1 e kadar sınemadaydım mısır yedım kustum amabenneyaptımki bırde bır bogazım acıldıcokacimcoook bır boğazım açıldıkı anlatamam ya cok yıyıyorummm bana normak doğum hayal olucak sanırım rabbım yardım etsın cok ıstıyorum normal olsun dıye emme:CüvCüv:

biyolog masallah canım tatliskoya

comely gecmis olsun kendini cok uzme sana zararlı cunku bebisi dusun

bugun topic durgun

lal yok norra yok evris yok nerdesiniz kızlar aftabruda yok

kıslar şu kasılmalrı nasıl engelleyebilirim..dr gittiğimde kasılma var dedmişti..ama o sabah zorlu bi kusma oldu...kasılmıştım 3..4 saat sonrada dr baktı..ve dr da günde 3 ..4 kes kasılma olabilir demişti.yani normalde.ne bilim ya kafam karıştı

yasasın yarın evdeyim cok sevincliyim
guzel guzel uyuyp dinlenip yavas yavas evimle ilgilenicem
almıs basını gidio
eminim temizlikci gelse norraya dediklerinden daha fazlasını der napayım ya kasamıyorum kendimi kadın gittiginden beri baskasınıda bulmadım . bide buhafta durumumuz netlescek gideceksek bosuna temiz ev bırakmayalım :))))))))

tuanacım su is yudum yudum belki faydası olur hala devam ediomu kasılmalar. eger normalse herkeste oluyosa korkacak bisey yok bence

benimde istah o bicim nerde o ilk uç ayda ekmegi zorla yutan insan:)) her daim aklımdan yemekler geçiyor :))

comely çok geçmiş oldun...sitres yapma üsme kendini desemde üslceksin ama bebişin için rahat olmaya çalış..bu arada benden fazlamki kilon sonunda benden şişkosuda varmış hehe.şaka şaka.. cnm yemeklerine dikkat et sağlığın için ..sana diyom ama sanki ben farklıyım

Kizlar selamm ben nihayet gelebildim, bi gun ise gelmedim, bugun sabahtan beri canim cikti, daha yeni oturdum buroma, ufff...
Gecmise hizlica goz attim ama cok zor oluyor kacirinca okumasi..
Biyolog bebisin cok fotojenik cikmiss...
Comely gecmis olsun canim, duzelir insallah...

Kizlar buara istah konusuna gelmisken ben dun baya bi abarttim, bulantim yok diye( allahim bi insan nasil yer bunlari dedim, (dun ne pisircegimi soyledigim icin rahat soyluyorum) 3 tabak bulgur pilavi yanina barbunyayla ( daha esim gozumun tabagindaydi), ardindan bir bardak sut ve esliginde yarim kavanoz nutella kasikladim, esim bi dur demese kavanoz biticekti(500gr'lik)...gece de uyu uyyabilirsen dondum durdum ve hala actim....

Allahim bunun bi orta yolu yokmu, ya bulanti var bisi yemiyorsun, yada bulanti yok dana gibi gozun donuyor...kendime hakim olamiyorum...

bugün benim de tadım yok..karnımda acayip bir kasılma var...hiç böle olmamıştı...eve gidip uzanmak istiyorum ama çıkamıyorum..
COMELY canım geçmiş olsun ailene...allah acil şifalar versin her ikisine de..

Kızlar merhaba bebişim bugün 13+2 oldu geçen gün ikili testimizi yaptırdık sonuçlar çok iyi çıktı. Ayın 3 ünde dr um rahim ağzına bakıcak açılma varmı diye inşallah normal çıkar.
ayrıntılı ultrasona gitmayi düşünüyormusunuz. Ankara da eyüp ekici ye gitmeyi düşünüyorum ben ama hangi haftalar arasında gidiliyor biliyormusunuz.

canim anim ayrintili ultrasona 22-24. haftalarda gidiliyor, ben randevumu aldim simdiden...

norraa al bendende okadar ya agzım acıldıgından beri aklım yemeklerde dun dısardaydık bi eksi bi tatlı karman corman yedim normal olsam yiyemem onları yani. o yuzden bugun nadasa bıraktım :))) oglen evden getirdim aksamda evdeyiz . cikolata icin deli oluyorum ama midemi yakıo yani o asit mide borumu yakıo bide gereksiz kilo almak istemiyorum o sebepten surekli faydalı seyler yemeye calısıyorum ama yinede aklım abur cuburda kalıokaydirigubbakcemile3

comely geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
merkam gözün aydın,
benim doktorum bakmadı hiç rahim ağzına? 26 şubatta test sonuçlarını almaya gidince sorarım
herkesin doktoru baktımı acaba ??

Bugun bende sabah kornfleks yedim okadar, birazdanda peynir ekmek, elma yicem baska bisey yicek halim yok:)) ama cok iginc hamilelikten beri ilk defa dun cukulataya saldirdim, daha once yememistim..

bugun benimde bel bacak ve kasık agrım var. arada kalkıp yuruyup tekrar oturuyorum. uykuya duskunlugum gecti biraz. gece uyumak istiyorum yataryatmaz ve sabah hic olmasın istiyorum ama maalesef ne gece istedigim gibi uyuyorum nede sabah gec oluyo. sızmamla sabahın olması bir.

ayy esracım noracım babycım sizinde iştahınız acıldı demekkı.ozaman yandık böle giderse.comely cım yıne sen ilk zamanlar yiyodun bıara kusman falan olmustu ozamanlar yıememıstın dımı.neyse tekrtar gıda alabılıyor olman güzel.valla buarada bende kılolu hamıle kaldım 75 ile.3 aylıkken hala 75 dim bıara vermısım cünkü.ama su 10 gundur ne oldu bılmem mutlaka kılo almaısımdır.fena acıldı iştahım.valla doktorumla konusuyorduk dedikı ilk 3 ayı kılo almadan atlattın artık alırsanda cok kasma kendını yeterkı bebekte sende saglıklı olun. bebek dogsun zaten vercen o kıloları dedı.içim rahatladı

tuanacım su is yudum yudum belki faydası olur hala devam ediomu kasılmalar. eger normalse herkeste oluyosa korkacak bisey yok bence

ben anlamıyorum ki..ama sanrım hani ani kalkmalarda kasıklarda ağrı oluyo onlar oluyo dimi...lşimdi yavaş oturuyom yavaş kakıyom..ya millet hopluyo zıplıyo ben emanet gibi davarnıyom ..hani ben folic asit içemiyodum ay ilaç içemiyom işte diyodum bebişimin o halinş gördükten sonra kocaman]megadyn...bide bonibon gibi gynoferon içiyorum ama evde bi cümbüş oluyki allaaahhhhhhdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…