2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaslar buarada ben yokkken doktora gıdıp cinsiyetını ögrenen arkadasımız varmı,yaa gecmısı okuyum dedım anacım 80 sayfa falan var okuyamdım.eger haberi olan varsa bana yazarmı bi zahmet

2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1.aftabru...........................................1 agustos _____________________ KIZ
2.helin hivda......................................1 agustos _____________________ ERKEK
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos ____________________ ERKEK
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos ____________________ ERKEK
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos ____________________ ERKEK
13.essraa.........................................5 agustos
14.sarmasık.....................................5 agustos
15.calimero 26..................................6 agustos
16.kacakkedi....................................6 agustos
17.gamze_hlm..................................7 agustos
18.aidaa...........................................7 agustos _____________________ KIZ
19.dlkltn...........................................8 agustos
20.minik_kelebek..............................8 agustos _____________________ KIZ
21.baybmon.....................................8 agustos _____________________ KIZ
22.dide.............................................8 agustos _____________________ ERKEK
23.eeylem07....................................8 agustos _____________________ ERKEK
24.güzel edirnem..............................9 agustos
25.angeleyes_3...............................10 agustos
26.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
27.3karanlık1mucize.........................10 agustos
28.Evriş.......................................... .11 ağustos
29.Milk shake..................................11 ağustos
30.eftalya66....................................11 agustos _____________________ ERKEK
31.nazlı_03......................................13 agustos
32.mercimekim................................13 agustos ______________________ ERKEK
33.gelgit…………………………...……14 ağustos
34.başak35……………………......…..14 ağustos
35.figen............................................16 agustos
36.esrako........................................16 ağustos
37.nicole78......................................16 agustos _______________________ ERKEK
38.fasulyeko...................................17 agustos _______________________ KIZ
39.comely 08..................................17 agustos
40.keops35.……………......…..........18 ağustos _______________________ ERKEK
41.tazefasulye................................18 agustos
42.masmavi....................................18 agustos
43.prenses.....................................19 agustos
44.nora..........................................19 agustos _______________________ ERKEK
45.cadu.......................................... 20 agustos
46.sampuan....................................21 agustos
47.ebrar06......................................23 agustos
48.petrik.........................................24agustos
49.sal_der......................................24 agustos
50.dnzyildizi84...............................25 agustos
51.emis..........................................25 augstos
52.sedaa........................................25 agustos
53.seerni........................................25 agustos
54.tuana3434..................................26 agustos
55.siney.........................................26 agustos
56.İrem34.......................................26 ağustos
57.darknessfire...............................26 agustos
58.Pınky_42...................................26 agustos
59.lalace........................................27 agustos ______________________ ERKEK
60.desdona....................................27 agustos
61.selena.......................................27 agustos
62.flawlessd...................................28 agustos
63.sünger53...................................28 agustos
64.ukalam......................................29 agustos
66.050604.....................................29 agustos ______________________ ERKEK
67.burko........................................30 agustos

biyologun fotosu nerde cok merak ettim guzel bebisi

evris kuyruklu tuluma bayıldım canım

miniss lalin bebisine dr bu sferde kıza benzio demis haberin olsun listede erkek yazıo ya

ayy aftabrum sana katılıyorum valla,evrişi tam gözümde canlandırıyorum bı resım eklıyo avatarına,hooop tekrara başa sarıyorum.hıc bır resmının digerıyle baglantısı yok gercekten evrişim.sarısın esmer kumral hepsi birbirinden farklı.maşşalah hepsinde bır dıgerınden güzülsin şekerim

miniss lalin bebisine dr bu sferde kıza benzio demis haberin olsun listede erkek yazıo ya

:1shok: yaa ölemi demıs.acaba bızımkıde degısırmıkı yaaa.canım lalacim bıde koca klitorisli bı kızım olurmus dıyıp duruyodu kaydirigubbakcemile3 lalcim sakın kızma hee şaka yaptım kaydirigubbakcemile3 eger beebişin kızsa bence doktor gecenkınde kordonu pipi sandı

ee ne yapsakkı baby lallınkını.bı lalae sararızda ona göre degısırız

buarada tülay arkadasımız bana tickerın nasıl yapıldıgını sormus ben onu baya oldu yapalı,tamda hatırlamıyorum ama sanırım ticker7910 sitesınden yapmıstım.ama site ingilizce oldugu için nasıl anlatacagımı bilemedim.kk da bu tickerlerı anlatan bı yer vardı sankı neresıydı kızlar bılen varmı

minik kelebek ilgine teşekkür ederim , ticker için bi kaç site buldum deneme yanılma yoluyla bişiler yapmaya çalışıyorum ancak yetersiz yabancı dilim nedeniyle epey zorlandım doğrusu.

tülaycım gelgit arkadsımız verdıgı linkten yapabılırsın anlatıyor orda daha kolay.

gelgıtcım saol canım arkadas sordu bende hatırlayamamıstım.

merhabalar,
tülay hoşgeldin.
ben de eve öğle yemeği için gelmiştim,şimdi kaçıyorum.kıl payı yetişeceğim,öpüldünüz...

ya arkadaşlar o 2009 en güzel anneleri listesinde ben yokum 17 ağustos doğum tarihimbenneyaptımki

merhabalar
tulay hoşgeldin,
Biyolog maşallah bebeğine, doktor çok güzel yakalamış, çok şirin

teşekkür ederim petrik arkadaşlar sayfalara bakamadım ama bhcg 50 den aşağı olursa erkek miydi benim ki 23.5 çıkmışta bugun baktım daha

seninle aynıyız canım..benim erkek demişti doktorgamyoncuiremsu

Maşallah sağlıkla gelir inşallah oğluşun.

Benim etrafımdaki herkez hakkımda tahmin yürütüyor ve ben bundan iyice sıkıldım artık belli olsun istiyorum. Önceki hamileliğimde daha erken belli olmuştu bu defa biraz daha nazlıyız sanırım.

ben geldım kızlar nasılsınız bir sürü yenı isimler gördüm bırazcık gecmıse baktım hoş geldiniz kızlar umarım hepiniz ve bebişlerımız ıyıdırler bu gun hemen cıkmıcam ama ben bu gun cok kotu haberler aldım kendımı pek ıyı hıssetmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…