2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Mercimek sandalyede oturmaktan benimde kasıklarım ağrıyor karnım kasılıyor, arada kalkıp yürümek lazım sabahtan akşama kadar sandalye tepesindeyiz malesef

Selam kıslar.. Mide yanmalarından bahsetmişsinz, ben artık gavisconsuz dolaşamaz oldum. Muz bile midemi yakıyor. Delirmek üzereyim. Sebze yemekleri, pilav, yoğurt. Hayatım bunlarla geçiyor. Annem bazı sebze yemeklerini etli yapar, normalde et ve sebzeyi birlikte sevmem ama, bir kaçı gerçekten çok güzel oluyor. Bu sayede et yiyorum.. Bİr de ELMA! elma da midemi yakmadığı için minnettarım. Bu kadar çok sevdiğim bir yiyecek mideme dokunsaydı, oturup ağlardım sanırım.

Göğüs çevremde ve hatta belimde sivilceler bende de başladı. bildiğin bayağı sivilce. Çok şaşırdım. Bir de benlerim koyulaşmaya başladı. Bİr deeee göğüs ağrılarım geri geldi :) oh bee.. nereye kayboluyorlar da böyle beni deli ediyorlar..

Evrişcim o kuyruklu tutlma ben de bayıldım. Ama değil bir şey almak, günlük bile tutamıyorum hala. Hala korkuyorum sanırm.

Yarın şu profa bir görünelim bakalım, neler diyecek? Bakalım bizim sıpa açacak mı bacaklarını? Heyecanla bekliyoruz. Randevu sabahtan ama, muhtemelen bir Alsancak yaparız artık annem, eşim, ben.. Hatta Konak'a (KEmeraltı'na) götürmem lazım annemi, triko bir elbise almıştım, okula giyebilmem için astar gerekir içine. Ya alayım, ya da anneme diktireyim 1 tane...

Annem o 11 saat oturan kadının halinden korkmuş, akşam uzandım braz "kalk dolaş bakayım azcık" :eek:klava: diyor. Gündüz okula gitmşim, akşamüstü (eşimin) anneanneye! Akşam yatmayayım mı şimdi?? Allaam sen anneme akıl, fikir ve metanet ver, amin :Saruboceq:

ay kız ben sizi aldatırnıyım hüç yazışma yok elleşme yok yani sadece bakışma yani oka da bişiycik olmaz dimiiii

çok güldüm bu yorumuna :)

sagol güzelim ya eşimden dolayı sıkıntım vardı burada sizleride sıkıntımla sıkmak istemedim gerçi işlerle ilgili malum ama istemedende olsa üzülüyor insan nede olsa ama tosbamı görünce neşem yerine geldi.
evet dr tecrübelerine göre öyle söyledi erkek diye bende güveniyorum nede olsa bunca senenin tecrübesi var degilmi eh ogluşum olursa kız bakarım artık topikten ama önce pipiyi görmem lazım kız bakalım derken sonra damat begenmeyelim degilmi :roflol:

başakcım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim arkadaşım. inşallah hep böyyle gider..

Benim bittiğim an bu an dır arkadaslar... diş ağrımaya başladı, sanırım bana kanal tedavısı yolları gorundu :KK43:(((( çok keyifsizimmmm

canımcım korkma, hiiiiiç korkulacak bir şey değil!! Bebişine de zara vereceğini sanmıyorum.
kızlar yaa şölleeee göbegımın 4 parmak kadar altında yanı alt karnımda gerılmemı agrımı tuhaf bişeler oluyo.acaba normalmıkı.bırde arada hafıf bı karın agrım oluyo cok sürmüyo ama arada oluyo,inşallah kötüye işarte degıldır.
yaa bırde benım iştahımm iyicene acıldı ne yapcam bılmem.resemen 2 ssatte bır mıdemde bı kazınma hıssedıyorum.3 aydır hep iştahsız yıyordum su 1 haftadır maşşalah boynna acıkıyorum

normaldir canımcım normaldir. kolay mı, orada bir sıpa büyüyor şimdi, ufak tefek şeyler tabii ki olacak. Çok şiddetli ya da kanamalı olmadığı sürece normaldir.

ben de sık ve az yemeye programlanmış gibiyim. hemen acıkıyorum, ama çabucak doyuyorum. ama 2 saat demeden midem kazınmaya başlıyor bile..

petrik-benimkide bakmadı rahim agzına

norra oluyo oyle ben mesela normal hayatta :) cekirdek hic sevmem ama saldırdım gecen gun keza cips filan hic yemem normalde ama canım istio arada . o nutellanın icindeki hersey yarasın insallah guzel bebegine

comely geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
merkam gözün aydın,
benim doktorum bakmadı hiç rahim ağzına? 26 şubatta test sonuçlarını almaya gidince sorarım
herkesin doktoru baktımı acaba ??

canım benim 19+4 haftalıkken rahim ağzında açılma oldu ve ikiz bebeklerimi kaybettim dr um ikiz olduğu için oldu böyle bişey diyo ama benim içim rahat olsun diye bakıcak

bu iştah açıklığı bende de var..akşam tabakları silip süpürdüm...eşimin gözleri açık kalıyo ben yemek yerken..

babymomgece benimde tatlı krzim tuttu kyamadım eşime aşaya inip alsn diye sölemdim..evde varmış çikolatlar buldujm altın bulmuş gibi sevindim ben bunları oturup bi güsel yedim sonrada binpişman oldum fena yandı midem..

taze fasulyem aynen muz benimde midemi yakıo bir lokma cikolata yine aynı.

ben sana soyliyim o agrılar niye geldi olası regl tarihimiz yaklasıoda ondan geldi. 9ay o belirtileri yasıycaz maalesef canım . sivilcelenmede ondan olmustr benimde cenemin altında boyun bolgemde cıkmıs 2 tane ama regl oncesi hep cıkardı zaten .

uykum var kızlar, ben uzanıyorum azcık. Çok fazla yazmayın hem bakayım :) okuması çok zor oluyor sona :p

Mercimek sandalyede oturmaktan benimde kasıklarım ağrıyor karnım kasılıyor, arada kalkıp yürümek lazım sabahtan akşama kadar sandalye tepesindeyiz malesef

canım ben pek oturamıyorum..daire teslimatları oluyor..müşterilerle geziyorum sürekli...bugün biraz üşüttüm sanırım..botlarımı giymedim..spor ayakkabı giymiştim,ince geldi sanırım..yağmur da var...ayaklarımdan aldığımı düşünüyorum..şöle havaya dikip uzanmak istiyorum..

merhaba kızlarrrrr. bugün cuma yani tatil die geç girdim. herkes ii bakırum yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.

evrişçim geçmiş olsun canım. ama o kuyruklu tulumu giyen bebişini hayal ettim böle poposunu sallaya sallaya ısırcam şimdi.

babymom cım nerden çıktı kız olabilir durumu :ecrin_bebek: bir daha doktora gitmedim ki ben . doktor % 99 erkek dedi. % 1 bırakıorum bazen kocaman klitorisli kızlar oluo onlarla karışıor dedi. yoksa şimdilik erkek kaydirigubbakcemile2 dün gece zaten buna güldük. 9 gün sonra randevumuz var doktorda. doktor kız dermiş. koca dudulu kızım olurmuş. şimdilik kız olma ihtimali yok çünkü erkek dendikten sonra bir daha gitmedik.ya oğluma kız deip durmayın yaaaaaaaaaaaa. lülülülülülü

tuana o yerimizden kalktıgımızda olan ani batmalar arada bendede oluyo ama acıkcası pek kaale almıyorum her daim olmustu normalkende regl oncesindede erken gebelik belirtilerimdede tanıdık batmalar onlar

ay ay bende salatalık peynır ve domatese yoğunlaşmış durumdayım sabah 3 tane domates ve koca kalın bı dılım peynırı ezıp domatesle karıstırdım yedım mmmmmmmmmmhhhhhhh sımdı yıne acıktım yıne aynısını yıcem ve yarım ekmek gıdıyo CANIM EVET BEN BAYA BI ŞİŞKOYUMMdelikafadulden HER NE KADAR RESIMDE BELLI OLMASADA hadı dıyım barı kılomudelikafaduldendelikafadulden 76 hamıle kaldımdelikafaduldendelikafadulden 80 olmustum cınsıyet tahminınde 78.5 cıktımdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

tamam aftabrum ben bostayım suan ondan dadandım :))

LAL ya walla dun oyle bi muhabbet olmadımı beynim buzustu benim yine yada acaba sen birindenmi bahsediodunda ben yanlıs anladım ya kaydirigubbakcemile3 cok ozur ama oyle bi muhabbet hatırlıom sanki :)))

taze fasulyem aynen muz benimde midemi yakıo bir lokma cikolata yine aynı.

ben sana soyliyim o agrılar niye geldi olası regl tarihimiz yaklasıoda ondan geldi. 9ay o belirtileri yasıycaz maalesef canım . sivilcelenmede ondan olmustr benimde cenemin altında boyun bolgemde cıkmıs 2 tane ama regl oncesi hep cıkardı zaten .

Hııııııııııııı, anladııııımmm... Sağol canımcım. Çikolataya falan hasretim zaten.. En çok sevdiğim yiyeceklerden biri çikolata, tatlı türü şeyler ama, unuttuk. Yemek üstü helva ya da tahin pekmezle kurtarıyorum.

Peki sizde şu oluyo mu? Çok aç değilsiniz ve uyuyamıyorsunuz (gece). Sağa dön - sola dön dönüp duruyorsunuz. Kalkıp bir elma (ya da bir lokma ekmek) atıştırdığınızda aslında kurt gibi aç olduğunuzu anlayıp, hemen bir şeyler tıkınıp, yatağa geri yattığınızda misssler gibi bir uyku :)

Hııııııııııııı, anladııııımmm... Sağol canımcım. Çikolataya falan hasretim zaten.. En çok sevdiğim yiyeceklerden biri çikolata, tatlı türü şeyler ama, unuttuk. Yemek üstü helva ya da tahin pekmezle kurtarıyorum.

Peki sizde şu oluyo mu? Çok aç değilsiniz ve uyuyamıyorsunuz (gece). Sağa dön - sola dön dönüp duruyorsunuz. Kalkıp bir elma (ya da bir lokma ekmek) atıştırdığınızda aslında kurt gibi aç olduğunuzu anlayıp, hemen bir şeyler tıkınıp, yatağa geri yattığınızda misssler gibi bir uyku :)

yok daha o safhaya gelmedim gece uyandıgımda genelde wcye zor yetisiorum vede cok susamıs oluyorum hemen su iciorum sonrasında ohh sızıyorum 2.kalkısa kadar. sonra 2.ye kalkıp yine wc+su bu seferuyanmadan oncesine kadar sızıyorum sonra uyanıorum bakıyorum saate daha var kalkmama tam sızıyorum sabah oluyo . yazık bana ya yazarken acıdım kendime

Benim wc seyahati duzene girdi kurulu saat gibi sabah 6-6.30 sonra esimin zili caliyor, artik 2-3 gibi kalkmiyorum:)))

yok daha o safhaya gelmedim gece uyandıgımda genelde wcye zor yetisiorum vede cok susamıs oluyorum hemen su iciorum sonrasında ohh sızıyorum 2.kalkısa kadar. sonra 2.ye kalkıp yine wc+su bu seferuyanmadan oncesine kadar sızıyorum sonra uyanıorum bakıyorum saate daha var kalkmama tam sızıyorum sabah oluyo . yazık bana ya yazarken acıdım kendime

babymom bende aynı durumdayım ve sadece bende var bu sorun diye düşünüyordum gece 2-3 kez uyanıyorum wc için çok kötü yaa o tatlı uykudan uyanmak

X