2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayy yok anacım bu böle olmıycak hele okuyamıycam gecmısı.anam gözlerım döndü zaten bişede kalmıyo aklımda kaydirigubbakcemile3

şöle bı yenı gelen arekadaslara hoşgeldınız dıyorum

güzel haber alan varsa cok sevındım inşallah sonuna kadar güzel haberler alırız hepimiz

eger rahatsız olan varsa cook coook gecmıs olsun kızlar

BİYOLOG maşallah yavruna..allah bağışlasın..
EYLEMCİM iyiyim canım sen nasılsın..?

Herkeze merhaba , kısmetse bende ağustos 2009 annesi olacağım
Allah bebişlerimizi güle güle sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

kızlar anladıgım kadarıyla bebişlere alınan cıcıler ,içinde bı baslık actınız hemen onlara bakmak istiyorum kaydirigubbakcemile2

biyalog baktım bebeişinin resmine cok belli ben bu kadar ayırt edebileceğimi sanmııyordum demekkı ben 1 hafta sonra gittiğimde şoka gireceğim en son 9 haftalıkken gitmiştim.haftaya 16 haftalık olacak.özledim pamuğumu.bugun dişçiye gitmeseydim bebeğimi görmeye gidecektim yıne haftaya kaldı.
erviş sanırım yavrularımızı aynı gun göreceğiz.dişime gelince benim 12 haftalıkken ağrımıştı ancak bulantılarım asırı olduğundan gitmedim birde ertelemek istedim sanırım ama doğuma kadar idare edemeyeceğim artık.diş etlerim çekiliyor o ayrı birde bir dişim oyulmus sankı o cok fena ağrı yapıyor sanırım dolgu yada kanal diyecek.

EVRİŞ, ben de tam sana yorum yapacaktım, gerçekten de ağzımdan aldım. hiç bir profil foton birbirine benzemiyor anacım. yani tam seni gözümde canlandırıyorum, hayalime yerleştiriyorum tipini, pat bi foto koyuyosun tüm imajın altüst oluyor. ilk başlarda seni hep sarışın olarak (ama doğal sarışın olarak) hayal ettim. sonra kasketli esmer bi foto koydun. tam ona alıştım çok şirin kumral bi foto koydun. hah işte evriş bu dedim şimdi de bergüzar koreli andıran bi foto koymuşsun. adın gibisin maaşallah. ilk sarışın fotonla hiç alakan yok.

Esrako senin de en çok bu profilini beğendim. Daha doğrusu bu fotonu. çok şık çıkmışsın. Toplu saç da yakışıyormuş.

Tulay74 hoşgeldin. Umarım bebekte sende iyisinizdir.

Mercimekim sağol bende iyiyim.

Biyolog83 bebeş pek tatlı dudaklarını büzmüş gibi duruyo sanki maşşallAh ona annesi :)

Bana biraz müsade işyerinde kimsecikler yok bugün dvd getirdim yanımda pc de dizi izleyim diyorum . Desperate Housewifes izliyorum evde ona devam edicem. Alt yazılı bebeş ingilizceye aşina olsun. Film bunun için doğru bi seçim mi tartışılır :)
Hadi kalın sağlıcakla görüşürüz.

benim sorularımada tercüman oldun milkshake sağol canım gerçi benim yolculuk daha uzun olacak bursadan antalyaya gitmeyi düşünüyorum bi doktora soruyım ne diyecek
bakalım

çok teşekkür ederim size güsel tebrizklerniz için...hepimizin gözü aydın olur inşallah...
aftabru ben burdan okumuştum sadece doplerin zararlı olduğunu sık sık baklıldığı taktirde...normal usg zararı yok diye biliyodum...ama görümcemde hamile iken ona dr her ay bakmıyomuş bile zararlı diye...kulakları zarar görür diyo bana dr...benimde bildiğim bu kadar cnm

merhabalar
tulay hoşgeldin,
Biyolog maşallah bebeğine, doktor çok güzel yakalamış, çok şirin

dün avent çatlak kremi aldım, kaşıntıyı kesti şimdilik iyi geldi ama çok pahalı

öğlen pazara gidip kendime örgü bir elbise alacağım. inşallah bu hafta da gelir satıcı adam. geçen hafta arkadaşlar almışlar, çok beğendim. fiyatı da çok uygundu. alırsam onun da fotosunu koyarım.

kıslra benim çizelgemde yanlışlık var galiba..benmi yanlış biliyom...4. aya geçmesi gerekmiyomuydu bunun...biraz takıntılıyımda seerni çizelgesini görünce farkettim

Hoşbulduk , teşekkür ederim hepinize bugün 15+6 olduk bizde

Cinsiyetleri bellimi bebişlerinizin bende hala bi tahmin yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…