2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu arada 60 mg demir başka yollardan alınıor mu. ben 16. haftaya kadar vitamin kullanamayacağım. siz kullanıomusunuz hepiniz. demir çok mühimmiş çünkü kızlar gene baktım netten. napicez

tabiki bu konuda bende aynı fikirdeyim

bayıldım diyaloğunuza valla...
keşke hep böyle tatlı şeyler yüzünden atışsanız...ama o sana küsmez lalcim...anne o....
sen içindeki o minik meleğe küsebilirmisin?

Lalcim evet heycanlı abartmıs birazda ama olsun sen gurbettesin die etkisi var. simdi heycanına ortak olup aldıgı herseye ay annecim muhtesem diyip tapınmanı beklio. buyuklerin genel hali. sen ona begendim de begenmedigini zaten giydirmezsin bosa kalbi kırılmasın. ben oyle yapıorum kayınvaldem annem bisey aldıgında begenmedigimde cok guzelmis diyorum onların yanında giyiorum onlar gidince dolabın en ucra kosesinde yerini alıo. bi bez parcası icin anneni kırmaya degmez abartıolar bilioruz ama napalım bu konuda idare etmemiz lazım canım

uzulme lal, bazen ayni sorunlar bendede var bana gonderdigi cicilerden bi kismi buyuk geldi, bi tanesinin rengini begenmedim, ayni seyi banada yapti ama bilmemekimlere gostermistim onlar hepsini cok begendi, dedim anne onlarin zevki ayri benimki ayri ve cidden buyuk, kollari, beli, pacalari, yani gozunde nasil canlandirdiysa beni, bozuldu biraz ama gondericem bi iki tanesini degistirsin napimm:)) bide yazin olacagim durum icin kislik sezon almis) buda iyi yani, keske bebise alsaydi o kadar para verecegine bunlara, uzuldum de ...

bu arada 60 mg demir başka yollardan alınıor mu. ben 16. haftaya kadar vitamin kullanamayacağım. siz kullanıomusunuz hepiniz. demir çok mühimmiş çünkü kızlar gene baktım netten. napicez

lalcim besinlerden alınıo ama o alınan yeterli olmayabiliomus. ondan extra hap verio drlar

arkadaşlar bişey sormak istiyorum yapılan ikilitestten cinsiyet tahmini mi ne yapılıyomuş nasıl olduğunu biliyomusunuz.bilen varsa litfen bana anlatabilirmi cinsiyet konusunda meraktan ölmek üzereyim

comelyy hosgeldinnn. esin iyi guzel evdede evdeki diger halk yokmuydu ?? yani onlarla birlikte isen ve yinede mutlu geçirdi isen gunlerni harika.
bizde aynen derslere kaptırdın kendini bizi ihmal ettin sanıyorduk :)
yok hayatım ben kızmıyorum kizmısım gibi bir imaj mı ç ızıyorum ne:) benim fikrim budur fazlasını bendennn beklemeyin yazıları yazıyourm soran arkadaslara kızma falan yok. sahsıma yapılmıs bir sey yok benimde kimsenin sahsına dedigim birsey yok genel, alıngan yeni gelen arkadaslara yazmıstım :)dahada uzatmak istemiyorum bu konuyu uzadı yeterince.

evrimcim hamile bir kadının alması gereken miktar 27 ise ve sen 100 mg lik alıyorsan + elevit içindede var yetersiz diye birsey yoktur fazla olabilirmi onu bilemedim. kansızlık varsende ve dr un vermis fazla da değildir heralde.

Tesekkur ederim Norracım.. malum demir eksikliği çok muhım bişi.. o yuzden kurcalama ıhtıyacı hıssettım, ilaç alsam da..

Neden vitamın almayacaksın Lalim?

arkadaşlar bişey sormak istiyorum yapılan ikilitestten cinsiyet tahmini mi ne yapılıyomuş nasıl olduğunu biliyomusunuz.bilen varsa litfen bana anlatabilirmi cinsiyet konusunda meraktan ölmek üzereyim

behiyecim o yalan yani burda erkek degerindekilerin kız kız degerindekilerin erkek cıktı bebisler yani o yanlıs. bhcg 50nin altıysa erkek ustuyse kız diolardı ama 20lerle 40larla kız bebek bekleyenler var

Valla canım benim burdan okuduğum kadarıyla o tahminler pek tutmuyo dr a söylediğimdede ilk kez duyuyorum böyle bi şeyi dedi.

Esram.. aman fazl olsun da depolar dolsun.. derdim az olmaması idi. Birde benim günde bir kupa vazgecemedıgım bir cayım var... o da bana dert oluyor acıkcası.

evrisim bisey olmaz caydanda ama ilerleyen donemde gece icme cocuk uyumaz bi arkadasım hergun turk kahvesi icmis bi fincan cocuk hem agresif hemde hala uyumuo 3 yasında

:ecrin_bebek: evet aslında herşeyi beğendim diebilirim ki herşei beğendim de. bikaç tane dışında.yani boşuna masraf yapmasın gene beğendiğimiz bişi olsun die demiştim.ama herkes beğenmiş zaten
valla nora babymom yurtdışındayız die oluo. çok özlüorlar. ve mutlu etmeye çalışıolar bizi.bazen abartıo kaçıo tabi :)
vitamin kullanamıorum irandayım die.burda iran malı ilaçlar var sadece. pek güvenmiorum.ambargolu bir ülke. izmire gelince doktorum verir içerim.o zmana kadar demiri temin edicem bi şekilde artık.

arkadaşlar merhaba
bende aranıza yeni katıldım
inşllah beni aranıza alırsınız
hoşgelmişsin canım.ikil testte free hcg değerine göre tahmin yapılıyormuş bazı yaklaşımlara göre.30'un altındaysa erkek üstündeyse kız diye.ben de tuttu ama herkeste tutmadı.
hoşgeldin canım.çoğumuz yaşadık kasık ağrısı.ama belki seninki daha şiddetlidir.doktorum bana şiddetli olursa gel demişti.belki sen de doktoruna danışmalısındır.
tebrik ederim sonuçların güzelmiş..
valla ben bile tırstım esrako..sinirlenmeyelim bence görmezden gelelim.sanırım bu hamişler nazlanacak kimse bulamayınca sanal ortamda trip atıyorlar.sağlık olsunkaydirigubbakcemile3
karnı haftasından buyuk olanların gaz, kucuk olanlarında karın kasları sertmis ondan oyle oluyomus bugun kaan kocatepenin sitesinde okudum
baby ben anlayamadım açar mısın biraz..kusura bakma kafam bulanık biraz
canım yeterli mi bilemeyeceğim.ben de folikasit ve demir complexi kullanıyorum bir bakayım eve gidince.
canım ben kendim hazırlamıyorum zaten soguk sand yapan sarkuteri tarzı yer var orası hazırlıyor tum zeytin cesitleri var ama ezme ekmegin içine esit miktarda yayıldıgı için tercih ediyorum :))
benim de canım çekiyor zeytin ezmesi.ama kumpirin içinde..demeyim dedim kumpir diye ama dedim işte..herkeşler diyor..
esrako yarasın afiyet olsun :) neyseki cantamda 3 be zeytin varda agzımın suyunu kesti :)))
senin çantayı gerçekten çok merak etmeye başladım..ace falan da var mı içinde? ayşe teyze hesabıkaydirigubbakcemile3

esrako yarasın afiyet olsun :) neyseki cantamda 3 be zeytin varda agzımın suyunu kesti :)))

ya arkadasım ya zeytin oyle sıradan birseyki oralarda olmama ihtimalini aklımdan bile geçirmedimm allahtan varmıs yanında ..sorry

lal çok tatlısınız yaa :))) guldum okurken gozumun onune anne kız iliskisi geldi :)) dmekki samimi olmanı isterken aslında herseyi begenmeni hedefliyormis annen. elestirin beni diyip sonra bozulmak gibi:) ama iste hasret vs hersey var alınganlık içindede herkes bize catıyor yahu:))) ama anadır ne yapsa hakkıdır her kaprisi çekilir ne diyim :)

tabiki bu konuda bende aynı fikirdeyim

o zaman sorun yok arkadasım muhabete devam .. sevgiler.

soyle behiye ikili test in kan tahlili sonucu alaaksın eline orda free betahcg yazan bir deger var. o deger 50 den kuçukse erkek 50 nin uzeri ise kız olma ihtimali var deniyor ama netten okudugumuz yaptıgımız arastırmalarda bu istatistigin tam tamına dogru olmadıgı nı anladık. ama benim yorumum%70 oranında dogru tutuyor. sende bak bakalım tahlilinde ne yazıyor ?

ben de ilkez duydum ve şaşırdım o yüzden merak ettim
tutanlar olmuş ondan merak etmiştim.peki çin takvimi nasıl o işe yarıyormu acaba yada aranızdan hiç tutan oldumu

valla kızlar en büyük zevklerim sabah kahvem sigaramdan vazgeçtim.nescafe dahil çay ve ürünlerini ağzıma koymuorum. bittiiiiiii.. süt verdikten sonra başlıcam kahveme gene. sigarayı sağolsun bebişim sayesinde bıraktım. annesine sağlığını verdi bebişimmmm.başka ne vitamini lazım. omega 3 iöin ceviz yiorum. magnezyum lazım galiba. başka neler var içeriğinde vitaminlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…