2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam arkadaşlar nasılsınız ben her zaman gıremıyorum kocişimde 1 hafta evde süper valla cok ıyı geldı bu bana yenı evlenmişiz gibi aynı her zaman gıremıyorum dolayısıylada sızı cok özlüyorum ESRACIM kızma zuzum sınırlenme bıtanem bnm ne oldu kım kızdırmıs benım arkadaşımı bakım evrişim mercımekım noracım aftabrum babym petrikim lalecem pinkyim defnem tatlı muhabbetınızı sıcacık konusmalarımız hiç bir şeye değişilmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

aftabrum korkutma gozumu, bi rahat nefes aldim bugun( buarada gobusun ben burdayim artik diyor:))

öyle deme NORA, benim bir hafta midem bulanmadı bu kez de paranoyak oldum; acaba bişey mi oldu? diye. insanın aklına kötü şeyler gelebiliyor belirtiler kesilince. saçma tabi , sonuçta 9 ay sürmeyecek bu bulantılar. ama yine de ben bulanmasını tercih ediyorum, aşırıya kaçmadan tabi.

ben artık yüzüstü yatamıyorum kızlar..dün akşam onu farkettim...karnım semsert olmuş...e geceleri gaz factoring de var malum...sırtüstü zaten yatamazdım...yan yatıyorum artık...ii oldu aslında...

Ah Didem ahh.. gittikce dallanıp budaklanıyor bu durum, du bakalım ne olacak sonu?

slm arkadaslar.... bende agustosda dogum yapacagım kısmet olursa.....allahım hepimize hayırlı saglıklı evlat nasip etsinnnn....

Selam guney hoşgeldın

Çizgini yerimm senii yaaa kaydirigubbakcemile3

Tebrik ediyorum, gözlerin öpüyorum, harikasın tek kelime ile.

Mercimekim, hasta olan insanların yanında asla durmuyorum ben, gitmiyorum yanlarına, asla öpüşüp el sıkışmıyorum, en basıtınden kırıklığım var öpmeyeyim seni dıyorum, zaten uzun suredır kımse ıle şap şup öpüşmüyorum.. insanlar da nedenini anlamaya başladılar. Bence seni de anlayacaklardır. Sonucta sen hamilesin.. herkesten daga agır gecırıyorsun bu hastalıgı.

arkadaşlar merhaba
bende aranıza yeni katıldım
inşllah beni aranıza alırsınız

Selam Behiye, hoşgeldin.

Tebirk eder, şapka çıkartırım önünüzde, vay beaaaaaa :teytey:

Canım benim bugun ıtıbarıyle 15+3 gunlugun kuzu.

Çok hoşuma gitti tespitin, sanırım netin başından kalkmayacaklar :)))

Aslında burada Esra nın demek ıstedıgı.. "benim yapım gereği" yani o kendını anlatmıs, kendi yaklasımını ifade etmiş, burada herkese düşen buna saygı duymak,sonucta her yazılana cvp vermye calısan arkadaslarımız da var.. bence toptan herkesi mahkum etmeyelim.. Esra, haliyle yapısı gereği ben ısınamam diyor ve nedenini anlatıyor. Bazılarımıza göre ciddiyet, ciddiye alma işi, değer verme biçimi, derecesi farklıdır.. bunu da yadırgayamayız bence.

Şahsen ben sorulan sorulara eger bılıyorsam cvp veriyorum, ama bilmiyorsam bilmiyorum arkadasım diye cvp yazma geregini duymuyorum. Bu da benim tercihim mesela. Ama burası birileri için kıymetli.. ve de bence bu kıymete saygı duyulmalı, bilerek ve de ısteyerek huzur kacıran ınsanlara verilen tepkiler çok görülmemeli diye düşünüyorum.

balayı durumları ha...süpersiniz..çalışmıyomusun artık??
özledik seni..gir arada...yaz bişeyler...

ya ne biliim ben sık sık görmek istiyorum . şart değil tabi de işte bi de benimki yüksek riskli olunca dayanamıyorum ara açılınca. meraktan çatlıyorum.

ooooo hoş geldiniz COMELY hanım. ben de COMELY derslere iyi kaptırdı kendini diye düşünüyordum. meğer siz ikinci balayındaymışsınız. anlamadım bi de kayınvaliden yok muydu?

Evris buarada bisi sorcam senin su aletten dun esime bahsettim, biz de alalim diye tutturdu cocuk gibi:)) neydi canim onun tam adi burada var mi bi bakayim internetten...

Bebe sound diye geciyor kuzum.. hepsiburada dan aldış eşim.Yalnız fiyatı 60 cıvarında olandan almış.. bu daha pahalısından değil, bilgin olsun, iki çeşidi var.

Selam pembe göbüş, iyi olduguna sevindim, hoşgeldin tekrar.

karnı haftasından buyuk olanların gaz, kucuk olanlarında karın kasları sertmis ondan oyle oluyomus bugun kaan kocatepenin sitesinde okudum

öğlen oldu ama yine günaydın herkese
ay dide ya ne güzel anlatmışsın o günler yakın ama bir anm önce gelsin diye bekliyorum.
doğumdan sonra hemen nasıl işe başlayacaksınız kızlar ya ben anlamadım. mesela süt emmesi gerekecek eltim 4 aylıkken 2 gün parttime çalıştı rezil oldu gğüsleri şişti sonra aktı emziremediği için hadi sağıp sonrada verebiliriz. ama bilmiyorum yani zor olmazmı ben 4 aylık falan olunca cumartesi pazarları part çalışırım diodum. o zamanlarda eşim bvakar die düşünüyodum. ama eltim geldi aklıma kararsız kaldım

Milkshake umarım oyle yapmazlar bende esimde oyleymisiz bebekken ondan cok korkuyom bizimkide oyle olcak die. kayınvaldem dio ya oyle olcak sizin gibi yada tam tersi . ben 2.ihtimali dusunmek istiyorum hep
ayyy banada annem diyo aynısını çocuğun sana benzerse yandın çok yaramaz olur diyo eşimin aileside eşime benzerse yaramaz olcağını söylüyo annelerimize çektirdiklerimizin hesabı bu sanırımhihoyyyt

ayyyynen babymom. dün resmen midemle kalbim arasında bir yer acayip yandı. ekşime ile başlamıştı. acaba şu kusmalar yemek borumuza mı zarar verdi? o mu yanıyor acaba? mide kapakçığımızda sorun olabilir.
aftabru saçlar çıkıyo galiba ondanda olabilir
arkadaşlar merhaba
bende aranıza yeni katıldım
inşllah beni aranıza alırsınız
behiye esen hoş geldin
offf nasıl okudun o kadar yazıyı ya oku oku bitermi???

hayırlı olsun petrik
ben anlamıyorum sonuçlarda ama dr iyi olduğnu söylemiş ya gerisini boşver

comely bugun aklımdan gectin ne oldu kayıplara karıstı dedim. cok sukurki iimissin canım sevindim

EVRİŞ ya sen ne güzel ifade ediyosun kendini ve maşşallah herkeslere yetişiyosun poponu kaşı nazar değmesin :1rolleyes:

NORRA cihazin adı bebe-sound-fetal-dinleme-cihazi bi sitedede 69 tl. Bi mahsuru yoksa linkinide verebilirim.

Yeni Gelen Arkadaşlar hoşgeldiniz.

Kızlar foruma ara ara kısa süreli girip yazacağımı yazıp çıkıyorum. Yazılanları doğru dürüst okuyamıyorum. Kaçırdığım epey şey var ama yetişmeye çalışıcam. Size aldırmıyor gibi olmayayım. Foruma girmiş görünsem de sayfa hep aşağıda kapalı oluyor ( Çok yoğunum bu günlerdee..

seernim kimiside bulantının sacla alakası yok diyo. saclar 15.haftada cıkmaya baslıo sac kas vs tum tuyler yani bende emin olamadım

comely hos geldin canim ya meark ettim bende...ohh dinlenmene bak neguzel:)))

Eylemim tesekkur ederim.. :)) Seviyorum kayıtsız şartsız, katıksız bu muhabbetleri, yazasım geliyor ıste.. o senin güzelliğin, popomu da tırmıkladım bu arada kaydirigubbakcemile3

Aida verdiğin bilgiler için teskkur ederim arkadasım, emeğine sağlık.

PETRİKİMMM... gözün aydın arkadasım

annemle tartıştım kızlar.of yani mesafede olunca arada kötü oluor. şimdi geçmişi okuyayım

evett internetten buldum sifir fiyati 60 euro, ama ebay de satista, acikarttirmaya katiliyim, yari fiyatina alabilirim ordan...

bende comely nerelerde diodum aklıma geleni yaziom ..
bunu cadıkaynanası posta koyup yasaklamıstır forumu kızcagıza diye üzülmüştüm...:)ama iyimiş çok şükrr ohhh kocasıylan başbaşa hatun..tadını çıkar
bizim bi pazarımız var..ilk 3 ay başbaşa kalsakda ölece oturup film izliyoduk ama şimdi yapack işlerimiz var..:)Şeniz
istanbulda havalar çok güzel şöle deniz kenarı bi sabah kahvaltısı iyi gider bu pazar...

bu arada evriş comely için pembe göbek demişya hemen aklıma pembe bady ile çekildiğin foto geldi valla:))ilahi evriş sen çok tatlısın ya valla yazdıklarındaki tespitler süper..bu arada sen herkese kızıyosun ya zayıfsınız göbeginiz yok diye anacım sanki sen çok mu kilolusun gördük işte senide..ama senn göbüş harika (maşalllah)
ayyh milletin kocası ya icat ediyo yada alıyo benimkini harekete geçirme zamanı elektrk müh.ya oda yapar herhalde bişeyler bende istiyom banane... akşamları karnıma kulagını dayayıp dinlemekden başka bişey yaptıgı yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…