2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar.yarını büyük bi heyecanla bekliyorum.bende yarın bebişimi görücem hemde üçlü için kan verecem.inşallah iyi çıkar kızlar.bide bunu atlatsaydım.aslında ikili iyi çıktı ama doktorum herkese üçlü yapıyor.tarzı bu

Hadi kizlar bende isten erken cikiyim bugun, aksama kayinpeder ve boyozlar geliyor:))) ben de biraz mutfagi fethedeyim:))) opuldunuzzz...

yahu nora boyoz ne gulum ?? bir bitki olsa gerek izmire ozgu ?

petrik kilo takibi vs pekçok seyin bilgisi yazılsa tabiki hos olur insan bakar kıyaslar vs ama çok zahmetli bir o kadarda gereksiz birsey bence. yani çok ugrastırır s urekli değisen degerleri 50 kusur kisinin yazmak onu guncellemek surekil sayfaya yollamak da ayrıca yer tutar. sonra uç bes gunde bir giren arkadaslar korkacak sayfalarca yazı var diye yarısı tablo dan olusacak vs. bence aslolan muhtemel dogum tarihleri ve bebek cinsiyetleri. ve onlar sabit seyler yeni glen oldumu eklenir atılır arada bir gruba. son donem bu muhtemel tarihler drların verdigi dogum tarihleri ile değisecek tabi onlar oz aman guncellenir vs. benim fikrim bu yonde .

ya bende mayıs haziranları falan okuyorum ama subata hiç bakmamıstım hemen bakayım
ama arkadasında yazdıgı gibi sessizlescek topik o gunlerde geriye kalanlar yazısacak. birsatırda olsa doguranlar bir sekil girip bilgi verirse seviniriz vallla ben hemen hastaneden çıkınca yazarım hatta hastaneye laptopla gidip ordan bile yazarım :) interaktif kisiligim var nede olsa))

helincim saglam olsun hersey gonul rahatlıgı ile bekle bebisini olsun varsın yapılsın altı ustu bir kan verceksin yani.
benim dr istemesede ben isteyeceğim uçlu yu.

günaydın arkadaşlar......

sabah sabah çok sinirliyim bütün işlerim ters gitti.... sabah evden çıktım işe gelmek için otobüse binecektim tam sokağın yarısında otobüsü kaçırdım yetişemedim malum koşamıyorumda... neyse dedim eşimle biraz yürüyeyim beklemeyim bir sonrakine binerim neyse biz yürürken saate baktım ötekini kaçıralı 4 dk. olmuş hayatta dedim bu kadar erken gelmez deyip yürümeye devam ettim oda ne 3-5 adım attım o otobüste gitti..... daha sonra az ilerde durak vardı beklemeye karar verdim neyse tam otobüsü beklerken öküzün biri kenarda birikmiş yağmur suları vardı beni baştan aşağı ıslattı çok sinir oldum ya sabah sabah bu kadar aksilik.... adam arabasından inseydi inanın dövecektim çok sinirlendim. sabah sabah hamile bir kadına bu kadar stres yaşatılırmı ya.... geç kaldım, kaç kere otobüs kaçırdım artı birde ıslatıldım revamı bu bana....

sakaleynmaster gözün aydın canım..ben erkek nufüs patlaması olacağına inanmıyorum ama..bence sayılar dengelenecek..erkekler erken belli olduğundan önden gidiyor bana göre..göreceğiz bakalım

ruh halini tahmin edebiliyorum...geldi mi üstüste gelir.beni de geçen gün araba kullanırken bir kıro sıkıştırdı bir de çukur varmış tam yanda öyle bir sıçrattıki tüm dikiz aynaları, öncam yan camlar çamur oldu..hiç bir yeri göremedim çok korktum kaza yapacağım diye..var böyle ayılara.s

sakalen mutllugunuzu tahmin edebiyorum farklı cinsiyet istiyor insan haliyle . ne mutlu size darısı basımıza :)

ikinci bebegi olacak olanalr sen ben basak birde sırnasık diyemi bir arkadas vardı hatırladıgım. 5 kisiyi geçmeyiz sanırım iknci doguracaklar olarak.
harika bir duygu annelik. ilki daha ozel ilkkez anne sıfatı alıyosunuz ilk kez bir bebeginiz oluyor çok ozel ikincide aynı hisler olurmu bilmioyrum ilkinin tadını keyfini doya doya çıkarın arkadaslar.

günaydın canlar,
milkshake, okurken ben de acayip sinir oldum o adama...kötükedihüso
taze fasulye, memleketinde şimdi ne kadar mutlusundur..kendini yorma ve arada yaz bize..senin yazılarını da keyifle okuyorum ben..
dün su dökülen bilgisayarım kafayı yedi kızlar...şimdi kendime daktilo gibi klavyeli bir bilgisayar buldum ama bayaa bi yoruyor beni...offf yaaa..

milkshake sakin ol canım sinirlenmemeye calıs aksilik olmus bak bugun cuma yarın calısıyormusun bilmiyorum ama calısıyorsan bile pazar tatiline çok az kaldı diye dusun ben çok keyifli oluyorum cuma sbaahları ne de olsa haftanın son is gunu.

bu arada bende bebek hareketlerini resmlen surekli aynıyerde hissedyorum sag tarafta. sol yumurtalıgımdan gelen yumurta ile bebek olustu biliyorum sag taraf komple tıkalı ve yumurtam soldan geldi demek rahmin tam sag kısmına gidip yinede oraya yerlesmis 10 cm falan oldugun tahmin ediyorum o yuzden tum karın bolgesini kaplamaz hareketleri henuz çok acayip hep aynı yer kıprasıyor ve ben korkuoyrum garip ama urperiyorum su an orası aynı yer kimildadıkca ya :)) gulmeyin yani bende niye boyle oldum bilmyorum birkere hareketolunca acayip heyecanla ikinisi ne zaman olcak yerimden sıcrayacam diye bekliyorum:))) heralde alısacagım zamanla.

sağolun kızlar biraz daha sakinleştim işe gelince.... evet yarın banada tatil... yani hafta sonları evde oluyorum.... yaşasın......

esrako canım ne güzel hissediyorsun ikinci gebelik olmasının avantajı ben arada hissediyorum eğer o bebekse arada hissetmiyorum ama şu birkaç gündür hiç hissetmiyorum yada o hissettiriyorda ben mi anlamıyorum acaba. ya günler geçmek bilmiyor ben miniğimi o kadar çok özledim ki daha koca 7 gün var bebişimi görmek için......

yaa ben niye hissetmiyorum..??:1no2:
akşam baya bi uğraştım...bekledim bekledim, konsantre olmaya çalıştım ama hiç hissedemedim...uyuyomuydu acaba..

ne kadar sinirlensen haklısın milkshake. gerçekten terslikler üstüste gelmiş. ama yine de biz ne yapıyoruz? boşveriyoruuuuuuzzzzzzzz.
ne var canım, gecik azcık, stres olma, bebeğin için sakin olmaya çalış canım. o su püskürten öküzlerden buralarda da çok. şöyle düşün, onlar ne yapsın, yollar delik deşik, farketmiyorlar ki o kadar çok su biriktiğini, hep yavaş gitseler bu kez de arkadaki hıyar daaaaatttt daattttttt korna çalar. iki ucu b..klu değnek yani

Herkese Günaydın,

Gizzecim aynen tarif ettiğin sancı bende de oluyor ama yatıp dinlenince geçiyor. Çok ayakta kaldığım ya da hızlı hareket ettiğim zamanlar artıyor. Çoğunlukla rahatsız etmeyecek şekilde hep kendini hissettiriyor o bölgede bir sızı. Hatta şimdi yazarken bile azcık azcık var. Doktor, "kanaman olmadığı sürece önemli değil, normal sancılar" demişti. Eğer seni zorlayacak kadarsa doktora gitmende tabi fayda var. Ben her arttığında gidiyorum. Doktordan gelince bizi haberdar et.

günaydın kızlar, sadece bir sayfa geriden başlayabildim. hala çok yoğunum. siz nasıl diğer topiklere bakıyorsunuz yahu? ben bizim topiği bile takip edemiyorum; kimler gelmiş, kimler doktora gitmiş, kimler ne sıkıntı çekiyormuş, hep yarım yamalak....

sakin ol gerçekten bazen bütün terslikler üstüste geliyor ama sakin olumaya çalışmalısın.işe gelince rahtlamışsıın .bazı insanlar artık insanda denirmi çok dikkatsiz oluyorlar .yapbilecek birşey yok.

GİZZE geçmiş olsun canım. bence ağrın normaldir. çok kişide oluyor bu tarz ağrılar. istirahat et, artarsa ya da uzun süre geçmezse doktoruna sorarsın.

günaydın kızlarrr.... milkshakecim geçmiş olsun. bazen oluo böle malesef.secret yapalım :):):) göbek resmimi çektim biraz önce ama inanmazsınız nassı büyük.benim göbişimde sorun var galiba. sabahta rahmimi yokladım kalkmadan baya 2 avuç olmuş neredeyse. ondan heralde o taraflarda ağrılar var. şimdi geçmiş okucam

hadı hayırlı haberlerle dön canım inşallah.ikilin iyiy cıktı inşallah 3lünde güzel cıkcak.:1hug:

ayy kıyamam canım yaa,valla hep böle olur zaten bı terslık oldumu hepsi peşpeşe gelir.olsun stres yapma hamılelık dönemimizde polyannacılık oynamamız gerektıgını düşünüyorumyerimseniben nebılıyım daha kötü birşey olmasındansa bunun olması daha iyi.ben hamıle kaldıgımdan berı hepbişeyler oldugunda ya daha kötüsü olsaydı dıyıp kendıme güzel bir pay cıkarıyorum.:1hug:

Son düzenleme:

LalEce ne güzel besleniyorsun maaşallah, imrendim valla. Ben ne süt içebiliyorum, ne pekmez yiyorum. Kalsiyum hapıyla takviye etmeye çalışıyorum. Of şu yemek işi baya yük gibi görünüyor gözüme. Ama bu hafta iştahım açılmaya başladı, bayıla bayıla karnıbahar yememden anladım :1rolleyes:

Sakaleynmaster tebrikler oğluşuna sevindim canım.:ecrin_bebek:

:1shok::1shok: Rahmini mi yokladın:1shok::uhm: Nasıl oluyor o, nererden anlıyorsun kaç avuç olduğunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…