2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım ya kızma tamam ama insan kendi memleketini özlüyo işte sevdiklerin yanında olsun bence her yer güzel ama çok yanlız hissediyorum. göbüşümü herkes görsün herkes ilgili davransın doğumuma herkes gelsin bebeğimin mevlütü kalabalık olsun istiyorum. ama iş güç işte herkes bir yere dağılıyo

Herkese selam.Dün nihayet doktoruma ulaştım ikili test değerlerini söyleyince 3 hafta sonra yani mart başı üçlü test yaparız dedi. Bilmiyorum artık herşeyin hayırlısı.Çok fazla da kafama takmamaya çalışıyorum elimden geldiği kadar işte.Üçlü test yaptıracak olan ya da yaptıran var mı aramızda??

Bu arada ben kasım 2008 de 59 kiloydum şimdi 61,5 kiloyum. Birkaç gündür özellikle bende katı meyve sıkacağında meyveleri sıkıp içiyorum böylece 1 bardakta birkaç meyve yemiş oluyorum hepinize tavsiye ederim.

iyiki kocilşlerimiz var değil mi? taaa eskişehirde benim tüm akrabalarım da ,arkadaşlarım da herkeslerim de..bebişlerimiz sağlıklı olsun da di mi?
sana oklava sallyamadım evrişe yaptığım gibi..yumuşak karnımdan vurdun beni:çok üzgünüm:

petrikcim ellerine sağlık çok güzel olmuş...ben 83 kiloyla hamile kaldım...sonra 81 oldum...en son 82 idim...ama galiba artık kilo almaya başladım bulantılarım geçti deli gibi yemek istiyorum...

yarın dr agidicem raporum bitiyo tekrar yazdırcam..düşük tehlikem var da...belki gidince dr bakar ultrasonla..erkek demişti 11+5 te gittiğimde ama kesin demedi...belki bu gittiğimde bakarsa öğreniriz...

bugün ben de baktım o çizgi var mı diye...çok belirsiz bi çizgi vardı..daha önceden var mıydı hiç hatırlamıyorum ama....

SARMAŞIK, haklısın canım, ben de senin gibi düşünürdüm eskiden, şu üç çizgi olayını duyana kadar. sen beni bırak da GİZZE ye ne demeli, o benden daha geri olduğu halde iki hafta önce açıkladı kızı olacağını. ben de ona aynen senin söylediklerini söylemiştim. kız denince yanılma payı olabiliyor gerçekten de. hatta benim bir yengem erkek bebek beklerken kız doğurdu. buna ne demeli. 9 ay boyunca erkek sanılmıştı. o zamanlar usg epey kötüymüş herhalde.

petrikcim liste guzel olmus eline saglık ama çok zaman alan birsey bu takip edebilcekmisin.
ayrıca en ini biraz daha daraltma sansın varmı ? çunku senin liste genis olarak eklendigi için tum sayfayı etkiliyor ve mesajları okurken sag sol kaydırma cubuklarını kullanarak her bir mesajı okumak daha zorlastırdı okumayı.

kilo yazıyoruz galiba ben 74 ile basladyım 76 yım.

ism olarkda erkek oluras ates ismini dusundum. çok hosuma gidiyor. aslan burcu ates grubu:)kız ismi hiç aklımda yok ece falaln hos ama ciddi olaka cinsiyet belli olsun oyle arastırma yapacagım :)

Sorma guzelim, ben napiyim:)) bende gobusumu gorsun herkes istyorum o yuzden nisan mayis gobus gostermeye, dogumdan 1 ay sonrada bebek gostermeye gidicem:)))kaydirigubbakcemile3 hem dogum sonrasi mevlutumude izmir'de ailemle yapicam; kalabaliktir bizim aile, teyzeler, dayilar, yengeler,amca, hala,falan filan,gerci ben tek cocugum, kardesim falan yok, tum es dost orada ama :)) gelsin bebisime ciciler:)))burda yapsam yazik bi don zor gelir yavruma, hic de tadi olmaz kaynanayla kuru kuru:)):roflol:

benim bir arkadasimada böyle oldu..tam dokuz ay kiz kiz dediler kadin erkek dogurdu :1shok: dogumdan sonrada kadin bebegini kabullenemedi..benim kizim olacakti diye..düsünün birde Avrupa derler...oyüzden en azindan 18.haftaya kadar cok erken bence...

saol esrako doğru diyorsun küçüktmeye çalışmak felan çok zaman alan şeyler, birde birini unutsam küsüp alınma ihtimali çok yüksek : )
bugün iişim azdı uğraşabildim herzaman bugünkü gibi vaktim olmaz
yapmayada bilirim şart değil

evet kızlar kendini biraz geç gösteriyo benim ilk çocugum kız ve nerdeyse 5. ayın sonunda zar zor gösterdi kendini hep sakladı banada cinsiyet için biraz erken geliyo en azından yanılma payı çok oluyo...

arkadaslar cok uzaga gitmeye gerek yok, size kendimden ornek vereyim bundan 28 sene oncesinin ultrasonuyla bana erkek demisler, babam bir sevinmis bir sevinmis, arkadaslarina yemek ismarlamalar, ovunmeler oglum olcak diye, sonra ben dogmusum ve dddaaadaaam kiz, annem dogumda sok:) ama onun icin farketmiyormus, babamin dunyasi yikilmis, hatta kac kere sormus bu cocuklar karismis olmasin falan diyekaydirigubbakcemile3ama tabi belli bir zaman sonra babam kendisinin kucuk bir kopyasini oldugumu gorunce inanamis benim karismadigima:))simdi 10 erkege degismem der seni:))kaydirigubbakcemile2

çok hoş yaaa...ama çok şaşırdım taaa o zaman ultrason varmıymış....

çok hoş yaaa...ama çok şaşırdım taaa o zaman ultrason varmıymış....

annem vardi ama varligiyla yoklugu birdi diyo:)))kaydirigubbakcemile3hayir kiz deyip oglan ciksa anlarim ama erkeke demek icin pipi gormek gerek yani:)))ay yoksa ben donmemiyim neyimkaydirigubbakcemile3

noraa çok güldürdün benii :))

benimde kuzenimin bebeğine erkek dediler ikiz kızları oldu : ))
böyle büyük yalnışlıklar yapılabiliyor
arkadaşımın bebeği 6. aya kadar göstermedi sonrada öğrenmek istemedi süpriz olsun dedi göbeği erkek göbeğine çok benziyordu onun da kızı oldu herkesin vucut tipine göre değişiyor demekki

annem vardi ama varligiyla yoklugu birdi diyo:)))kaydirigubbakcemile3hayir kiz deyip oglan ciksa anlarim ama erkeke demek icin pipi gormek gerek yani:)))ay yoksa ben donmemiyim neyimkaydirigubbakcemile3

:roflol: kaydirigubbakcemile3 allah senide güldürsün emi...

selam kızlar;
sabah laptopu açar açmaz su bardağımı üstüne devirdim.şu an onunla uğraşıyorum..off yaa...ara ara okuyabildim...başka bilg.dan.
irem gözün aydın canım...
fasulyeko ben de 3 lü test yaptırıcam.herkese yapıyormuş benim dr.um..6 martta kısmetse..
tatilcileer...ben napıcam alanya sıcağında buralarda...üstelik çalışıyorum..nolcak bilmiyorum..ama klima karşısına geçip malaklar gibi yatmayı planlıyorum...dr.um izin verdiği sürece de bol bol deniz...şappıdı şuppudu...
petrik'im ellerine sağlık canım..baya bi uğraş vermişsin...eğer yazmaya devam edeceksen ben 59 kilo ile başladım, şu an 60,5 kiloyum..14 haftalığım..

babymom geçmiş olsun canım benim...nolcak senin bu bulantıların..ahh keşke bişeyler yapabilsek..

merhaba kızlar geçmişe kısaca göz atabildim.bugün doktora gittim bebişim erkek üçlüm içinde kan verdim.bir haftada önden gidiyoruz teyzeleri.bizimki çok net gösterdi.kesin erkek bebek dedi doktorumuz babamızda bende gördüm oğluşumu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…