2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar selam tekrar
idare eder duurmdayım
drum bulantı icin igne vermsiti ama rusca yazıo ve baktıgımızda C katagorisinde ondan yaptırmıyorum
tr den emedur hap soyledik annemin kadın dogum dr arkadası onu icsin dedi
burda sadece fitili var yolda tır var soyledik sofore gelirken alacak bikac gune bende olur
mecbur kalmadıkca icmem ama besinsiz kalıyorum almam lazım

kızlar selam.ya nette sorun vardı kaç gündür giremedim ve çok özledim hepinizi.nasılsınız?

başakcım bence cezaevini görme insan günlerce etkisinde kalıyor uykuların kaçıyor hoş bizim uykular zaten kaçık ama:))) görünen bölümlerin metrelerce altında hücreler var ve insanların oralarda nasıl kaldığına hayret ediyorsun deniz seviyesinde bazen deniz suyunun hatta akreplerin hücreleri bastığı anlatılıyor korkunç gerilim yani ama karadeniz bence hamileliğin son aylarında olanlar için uygun özellikle sinoptan bahsediyorum akşamları serin ve gündüz çok bunaltmıyor sıcak havalar tavsiye ederim

canim gecmis olsun..benimde ilk bebegimde bulantilarim cok oluyordu..ama hap ictigim zaman direkt cikariyordum..bence fitil kullan..daha etkili olur ve rahat edersin..

hiç izmir kısır olur mu be şeker? asıl siz çok şanslısınız. valla ben orda öğrenciyken okulu uzatmıştım gezmekten. hangi yöne gitsen deniz, tarih, doğal güzellikler. üstelik de biz istanbul trafiğinden çıkana kadar siz çeşmeye varmış olursunuz. çocuk olunca bir iki sene içinde belki izmire ya da bursaya yerleşmek istiyoruz biz. izmirin tek dezavantajı ücretlerin istanbula göre düşük olması. gerçi araştırmadık tam detaylı olarak ama hep öyle duyuyorum. eşim mak müh, izmire gelsek burda aldığının yarısını ancak alır diye tahmin ediyoruz. biz 4/5 ine razıyız gerçi. benim maaş değişmez zaten, burda neyse orda da o. ben izmiri çok seviyorum ve orda yaşamak isterim. ama ne yapalım ki eşimin işi burda.

babymom canım çok gemiş olsun bebişin yaramaz olcak heralde baksana üzüyo seni

bi şeyler yiyebildinmi siyah zeytinle ekmek iyi geliyo vaye patates haşlaması veya ayva yemeye çalış işşallah işe yarar

küçülttüm sarmaşık sonra ekleyeceğim buraya

babymom geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Kayra hoşgeldin merak etmiştim seni, nasılsınız

aftabru bursaya sakın gelme bence yapamazsın çok sıkıcı bi yer. izmir eminim bursadan dahA güzeldir hem sebze meyveside bolmuş sağlıkı sağlıklı beslenirsin.

petriğim pembe deniz yıldızım benim hamile kalmadan önceki kilom 55 şimdi ise 56'yım.teşekkür ederim

küçülttüm sarmaşık sonra ekleyeceğim buraya

babymom geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Kayra hoşgeldin merak etmiştim seni, nasılsınız

canım sağol iyiyiz çok şükür,şimdilik herşey yolunda.sen nasılsın?

kızlar uyandığımdan beri sanki beynimi kocaman bir penseyle şakaklarımdan tutup sıkıştırıyorlar.öğle tatilinde eve gidip biraz dinleneyim dedim bu seferde kalça kramplarım başladı..parol içtim baş ağrım için banamısın demedi..rapor hakkıma kıyamıyorum yoksa alırdım..bir de eşimle aynı yerde çalışıyoruz ben rapor alırsam bütün işkler ona kalır...ama nefret ettim çalışmaktan yaaa.bu hamilelik zormuş

iyiiym canım bel ağrısı ve alınganlık dışında şikayetim yok çok şükür

petrikcim ellerine saglik,
ben hamile kalmadan 59.5 tum simdi 61.5 im 13+1 haftalik hamileyim..
kayra hosgeldin canim...

umarım küçük olmuştur
fikri olan söylesin değişiklik ekleme yaparım

aftabru bursaya sakın gelme bence yapamazsın çok sıkıcı bi yer. izmir eminim bursadan dahA güzeldir hem sebze meyveside bolmuş sağlıkı sağlıklı beslenirsin.

hadi ya? eşimin ailesi bursada yaşıyor. iki ayda bir filan geliriz haftasonu, çok iyi vakit geçiririz. bence çok güzel bir şehir. ayrıca çocuk olunca zaten istanbul çekilmez olacaktır, eskisi gibi gezip tozamayız ki. çocuğun bakımı ön plana çıkacak. iyi bir bakıcı , iyi bir okul bulmak istanbulda zor ayrıca da çok pahalı yaşam.

kızlar belki çok farklı değil ama ben bu komposto işini meyve suyuna çeviriyorum meyveleri haşlıyorum 10 dakika azıcık şeker ekleyip haşlanan meyveleri ezip cam şişelere dolduruyorum buzdolabına tabi biraz uğraştırıyor şişeler yıkanıp kaynatılıyor süzgeçler huniler ortalık savaş alanına dönüyor ama güzel oluyor

Evris hamilelik yogasinin hareketlerini internetten mi yada bi pprogramdan yada kitaptan mi buldun?? cok yaraliymis , bende hergun bisiklet yapiyorum 15 dk fazla zorlamak istemiyorum, bacak kan dolasimim ve kas yapim icin ama bu hareketleri bulabilecegimiz bi site falan varsa super olur, daha havuza da baslayamadim havalar soguk diye((yuruyus zaten hava buz gibi eve zor atiyorum kendimi, o yuzden imkansiz simdilik...

PETRİK, ellerine sağlık canım, zor bir işe soyunmuşsun. e ben de yazayım o zaman. 15+4 üm. 50,5 ile hamile kaldım. şimdi 53,5 um. heray birer kilo aldım canım.

valla kizlar benimde canimi cektirdiniz, bende yapiyim bari aksama, soguk soguk iceyim:)):içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…