2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım muhtemelen 6,5 haftadayım şuanda

merhaba kızlar,perşembe gününden beri lekelenme yok,inşallah böyle devam eder.benim kontrolüm önümüzdeki perşembe,6+2 olacağız.inşallah kalp atışlarını da görürüz.fazla kiloyla hamile kaldım,doktorum izin verirse yürüyüşe de başlamak istiyorum.

merhaba kızlar... 2-3 hafta önce yazmıştım bu sayfalara belki ağustos annesi olabilirim diye. 27 ağustosta doğması bekleniyor gerçi daha doktora gitmedim. şu an 4 hafta 4 günlük filan.ben de ayın 15 inde regli olmam gereken gün kontrol ettim 2 defa.hatta dün ve bugün de baktım hala inanamıyorum.kan testi yaptırdım bugün ayrıca : yarın alıcam sonucu.kızlar ben de kasık ve alt karında şişlik var.regli olamadığım için heralde. 5 gün geçti çünkü. bir de arada sırada sanki regli sancısı saplanıyor sonra geçior.bir de burnum kanamaya başladı.hafif hafif. 1 hafta kadar sonra ultrasona gitmeyi planlıorum.inşallah herşey çok güzel olur.hepinizi tebrik ediorum inşallahla sağlıkla doğar bebşlerimiz .

canım muhtemelen 6,5 haftadayım şuanda
canım 6.5 hafta larak hesaplayamam belkı ama son satını yazarsan hesaplayıp eklerım
lekelenmenın olmamasına cok sevındım,ki buarada sana katılıyorum kaydirigubbakcemile5 bende kılolu hamıle kaldım,hersey yolundaysa eger kosu bandımda 4 km hızda yürümeyı planlıyorum tabı doktoruma danısarak

hosgeldın canım,buarada kasık agrısından bende şikayetcıyım,ama dınlenınce gecıyor ve hafif şişlik bendede var sanırım gaz.buarada burnum benımde kanadı gecen hafta,bı tam yatıyodk kanadı ertesı gun ve gece tekrar kanadı.bende korktum bıraz arastırdım nette,ama hamılelıkde fazla kan pompalandıgı için ve damarlarımız genısledıgı için,cok uzun süreli olmayan tampon yapınca durdurulabılen burun kanaması normalmıs.cok sıklasırsa veya durmazsa doktora basvurmak gerekıyormus.oyuzden için rahat olsun ama tabı doktoruma yınede sorucam gıdınce

kızlar sat benim kasım 7 dün ebeye kaydımı yaptırdım saglık ocagına tansiyonum yüksek çıktı 15-10 telaşlandı biraz kendisi hesapladı 6 haftayı bitirmiş 7 haftadan gün alıyorsun dedi şaşırdım ben 6 girdim zannediyordum kafam karıştı

Selam kıslaaarrr... Milkshake çok ama çok sevindim. Bence de 1 ayı bekleme, arada git.

başak, lalece, didemkara, infopark ve essrrraa aramıza hoşgeldiniz. Allah hepimize bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleri göstersin. Sağlıkla, mutlulukla inşallah...

merhaba arkadaşlar bende inşallah agustos annesi olucam bebegim şu anda 5.5 haftalık beklenen doğumda agustos 10 gibi benide aranıza alırsanız çok sevinirim diger anne adaylarınıda tebrik eder sorunsuz bir hamilelik dilerim bu arada bu kasık agrısı sorunu bende de çok var dr normal dedi

canım hosgeldın aramıza,hayırlı olsun.oh bu habere cok sevındım aramızda daha hı kımse doktora sorup normal cvbını almamıstı.yanı kasık agrısı olan arkadaslatr benım gıbı doktara gıtmeyı beklıyorlar :)) neyse canım hayırlısıyla kucagımıza almak nasip olsun hepimize.senın ilk bebegınmı olcak

hoşgeldin arkadaşım,sağlıkla kucağına al,yuvana huzur ve mutluluk getirsin...

teşekkürler hayır bir tane 5 yaşında kızım var ama bunun için 5 ay ugraştım nazlı olucak sanırım geçen hafta dr gittim kasık agrısı kanama olmadıgı sürece bişey olmaz dedi dinlen agrın olunca dedi olurmuş yani

Evvveeetttttt arkadaşlar!!!

Tebrikleri alabilirim, mide bulantılarım başladı, rüya sona erdi :bbo:

Soda içiyorum, çubuk kraker ile akraba olduk,öyle adamı perisan edecek kadar değil ama kendini hissettirecek kadar, du bakalımm ne kadar sürecek, umarım kısa sürer ve de bu şiddette kalır..

Rabbim beterinden saklasın :Saruboceq:

aynı sıkıntı bendede var bu bulantılar adamı mahfediyo artı mide yanmaları bende yogurt ve grisini ile öyleyim bir an önce bitsin diye dua ediyorum benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

ben pko hastasıyım ve kiloluyum buna ragmen rabbim nasip etti işte hamileliği 1 tane 8 yasında kızım var bu da bugun itibariyle 6+6 olması gerekiyor pazartesi giitik kalp atışlarını gördük bakalım pazartesi tekrar gidicez kilo ve pko olduğu için doktor risk grubundasın seniçok sık kontrol etmemiz gerekecek dedi bakalım sen ne yaptın dide gidecektin bugun doktora hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.

hmm Allah bagıslasın canım kızını.evet bende kasık agrım lunca ayaklarımı uzatıp dinlenıyorum ozaman hafıflıyo gecıyo yanı.

hehehe ozaman tebrık edelim senı,amanın zorlu hamis yolculugu başlıyomu yoksa
bende ne mıde bulantısı ne bas dönmesı ne tiksinti pek bi belırtı yok.sadece arada bı hafıften bulanır gıbı oluyo ama kendılıgınden gecıverıyo,aslında tuhaf karsılıcaksınız ama ben artık aradada olsa mıdem bulansın istiyorum :bbo: böle kendımı hamıle gıbı hissedemiyorum aman kesınlıkle şiddetlı olmasın hep dua ederdim insallah hamıle kalırsam mıde bulantım olmaz die ama şimdi cok azcıkda olsa arada bulansında hamis oldugumnu hatırlıyım kaydirigubbakcemile3

ooo burda ozaman ilk hamılelıgı olan kadar 2.bebegı bekleyende var.Allah hayatta olanlara saglık uzun ömür versın inşallah dünyaya gelecek olanlarada saglık sıhhat versın hayırlısıyla bizi üzmeden gelsınler inşallah

canım cok pko hastası hamıle var inşallah senınkıde sorunsuz gecer.doktorun mantıklı olanı yapıyo senı gözetimde tutucak enazından senınde için rahat eder.

evet ya doktora bı gıden bıdaha ugramıyo sevıncten unutuyolar bızım burda heycanla bekledıgımızı.

Minin kelebek.. o durum öyle başlıoo... önce hafif hafif yokluyor seni, sonra da o bulantılar seni HaMmmmm yapıyor,:1shok: duaların kabul olur inşallah, gelirsin aramıza.. sonra da tövbe dualarına başlarsınn be kuzu :bbo:

kızlar doktordan geldim. perşembe gitcektim ama dayanamadım. bebeğimi ve kalp atışını gördük.hihoyyyt lekelenme için progestan verdi. nasıl alacağıma karar veremedim. ya ağızdan ya fitil gibi alınıyormuş.Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun

benimde doğum tarihi 2 ağustos eklerseniz sevinirim.bu arada mide bulantılarım arttı iki gündür çok yoğun yaşıyorum kızlar .benim doktorumda test istedi salı günü alıcam hayırlısı ben eşimle akrabayım buda ikinci bebişim olucak inşallah.yaşda biraz var önümde direk görünen amniyosentez var bana dua edin kızlar.

benim bebiş 15 mm di en son muayenede haftasıyla uyumluydu.çilek kadar olmuş demişti doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…