2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar bende de lekelenme vardı doktorumu aradım bana progestan verdi. sabah 1 öğle ve akşam 2 tane al dedi. yani günde 5 tane normal mi. bana çok gibi geldi de. kullanan arkadaşlar var sanırım aramızda

duydum güzelim perşembe günü banada dinletti.ve bir dünya test yaptık.sen ne zaman gideceksin?
belkı dedım mılkshake duyamamıstır kalp atıslarını ondan yaptırmamıstır dşe sormustum ama orayı kacırmısım duymamıs ama görmüşler kalp atıslarını.sanırım bu testler 2li test zamanına kadar yapılması gerekıyo yanı 10.haftaya kadar yapılması gerenken testler,belkı senın doktorun erken davranmıstır canım yada senınkı erken döllenmedır bıraz önden gıdıyodur ondanda olabılır.bence kötü düşünme yanı

ben carsamba gıdıcem ınsallah bı sorun olmassa,bız keseyı cok küçüktü gördüğümüzde yanı gec döllenmeydı.bakalım busefer büyümüşmü bizim kuzu
bence kötü düşünme.boşuna canını sıkarsın.bırak isterse 1000 test yapsın.dua et test sonuçları iyi cıksın.onun dışında test yapması zaten iyi aklındaki bütün soru işaretlerine yanıt bulur.ilk bebeğinden dolayı daha temkinli olucak tabi.kafanda ki olumsuzlukları sil lütfen.olumlu düşün,hayırlısını iste...bak benim bebğim sizinkinden daha büyük ve daha ne kalp atışı duydum ne bebği gördüm.bi aksiliktir gidiyo...randevu alamadım filan.taaa salı günü gidicem doktora.üzülüyorum tabiki.özeniyorum hepinize.ben daha varmı yokmu bilemiyorum ama şükrediyorum ve bekliyorum.:ecrin_bebek:

canım bak inşallah salı gunu senden alcaz hayırlı haberlerı carsambada benden.inşallah hepimiz için hersey yolundadır

slm kızlar bende ağustos annesi olucam inşallah adete göre temmuz ama geç döllenmeden ağustos 4-5 gibi galiba pazartesi bebeği gördüm 4.8 mm di ama kalp atışını duyamadık haftaya salı tekrar gidicem siz ne kadarlıksınız ne zaman gördünüz bebeği ne kadar sonra kalp atışını duydunuz
inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım Allah tüm olmayanlara nasip etsin inş

bence kötü düşünme.boşuna canını sıkarsın.bırak isterse 1000 test yapsın.dua et test sonuçları iyi cıksın.onun dışında test yapması zaten iyi aklındaki bütün soru işaretlerine yanıt bulur.ilk bebeğinden dolayı daha temkinli olucak tabi.kafanda ki olumsuzlukları sil lütfen.olumlu düşün,hayırlısını iste...bak benim bebğim sizinkinden daha büyük ve daha ne kalp atışı duydum ne bebği gördüm.bi aksiliktir gidiyo...randevu alamadım filan.taaa salı günü gidicem doktora.üzülüyorum tabiki.özeniyorum hepinize.ben daha varmı yokmu bilemiyorum ama şükrediyorum ve bekliyorum.:ecrin_bebek:

haklısın canım ama işte elimde değil.tabiki test yapması daha iyi.bebeğimi etkileyecek herşeyi en başından bilip önlem almamız lazım.sana gelince geç olsunda güç olmasın.hayırlısıyla sende iyi haberlerle döneceksin inşallah.ben pazartesi günü başka bir doktora daha gitmeyi düşünüyorum.iki doktorla devam edeceğim allah bir mani vermezse.şartlar neyse zorlayacağım.allah hakkımızda hayırlısını versin.yavrularımızı bize bağışlasın....

arkadaşlar bende de lekelenme vardı doktorumu aradım bana progestan verdi. sabah 1 öğle ve akşam 2 tane al dedi. yani günde 5 tane normal mi. bana çok gibi geldi de. kullanan arkadaşlar var sanırım aramızda

canım benım aradasım gunde 6 tane kulanıyo,ama ona cok fazla halsızlık ve basdönmesı yaptı.onun dısında hep kullandı suan 12.haftada hala kullanıyomu bılmıyorum ama

senın nezaman basladı lekelenmen?

günaydın herkese.bu gün güzel haberler verenlere ben de katılayım şöyle.eveeet bu gün bebeişimizi ve kalp atışlarını gördük.çok şükür rabbime! 5 hafta sonra randevu verdi bana da iili tarama testi yapılacakmış.bekleyen herkes güzel haberler alsın doktorundan inşallah.

belkı dedım mılkshake duyamamıstır kalp atıslarını ondan yaptırmamıstır dşe sormustum ama orayı kacırmısım duymamıs ama görmüşler kalp atıslarını.sanırım bu testler 2li test zamanına kadar yapılması gerekıyo yanı 10.haftaya kadar yapılması gerenken testler,belkı senın doktorun erken davranmıstır canım yada senınkı erken döllenmedır bıraz önden gıdıyodur ondanda olabılır.bence kötü düşünme yanı

ben carsamba gıdıcem ınsallah bı sorun olmassa,bız keseyı cok küçüktü gördüğümüzde yanı gec döllenmeydı.bakalım busefer büyümüşmü bizim kuzu
evet canım benimki erken döllenmeymiş.pazartesi günü 8 haftalık olacağız.banada 2 ocakta geldiğinde ense kalılığını ve burun kemiğini kontrol edeceğim o zamana kadar testler aradan çıkmış olsun hiçbir şey için geç kalmayalım dedi.hayırlı haberlerle dönersin inşallah....

slm kızlar bende ağustos annesi olucam inşallah adete göre temmuz ama geç döllenmeden ağustos 4-5 gibi galiba pazartesi bebeği gördüm 4.8 mm di ama kalp atışını duyamadık haftaya salı tekrar gidicem siz ne kadarlıksınız ne zaman gördünüz bebeği ne kadar sonra kalp atışını duydunuz
inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım Allah tüm olmayanlara nasip etsin inş

hoşgeldın canım.senınde gec döllenme demekkı.benımde öyle doktora gıttıgımzde 5+2 olmalıydım ama kesem coook mınımınacıktı doktor ekranda büyüte büyüte zor gördük,oyüzden 4küsürsün demıstı ozaman.carsamba tekrar gıdıcem inşallah hersey yolunda olur benım icin. sanırım sen salı gunu duyarsın kalp atıslarını,suan kac haftalıksın doktorun tahmınıne göre?

canım benım aradasım gunde 6 tane kulanıyo,ama ona cok fazla halsızlık ve basdönmesı yaptı.onun dısında hep kullandı suan 12.haftada hala kullanıyomu bılmıyorum ama

senın nezaman basladı lekelenmen?

2 gün önce minicik bir kahverengi leke vardı. dün gece de çok hafif bir pembe leke geldi. Allaha şükür devem etmiyo ama korktum tabi. doktoru aradım sabah.başlıcam şimdi ilaca demekki bunun dozu bu. umarım bir şey olmaz :çok üzgünüm:

günaydın herkese.bu gün güzel haberler verenlere ben de katılayım şöyle.eveeet bu gün bebeişimizi ve kalp atışlarını gördük.çok şükür rabbime! 5 hafta sonra randevu verdi bana da iili tarama testi yapılacakmış.bekleyen herkes güzel haberler alsın doktorundan inşallah.

hayırlı olsun canım.seni doktorunda test yapmayanlardan sanırım.kalbi kaç atıyor söyledimi?çok garip bu doktorlar ya çok garip....

didecim demek aynı zamanda gelmişizbizimde 1 bucuk yıl oldu 3 tane kadın doğumcu var burada ne iyi ne kötü iyi düsenelim iyi olsun inşallah batman buraya göre daha modern en azından allah korusun gecen bir arkadası erken dogumda diyarbakıra sevk ettiler ambulansta bebek öldü rabbim korusun hepimizi inşallah bir bitirip hayırlısıyla bir döneydik batıya asker mi esin?yarın mutlu haberlerini bekliyoruz canım allaha emanet olun.

Allah korusun çok üzücü.imkanın varsa ben de öneririm sana batmanı.ben meral hanıma gidiyorum memnunum şimdilik.senin ne durumda hamileliğin? inşallah herşey çok güzel olur..yerimseniben

nazlıcığım...progestanı ben kendim istedim doktorumdan bebişim daha sıkı tutunsun diye.ben günde 3 tane alıyorum sabah öğle akşam.korkma allahın izniyle bebeğin daha sıkı tutunacak annesine.

QUOTE=kayra42;4607538]nazlıcığım...progestanı ben kendim istedim doktorumdan bebişim daha sıkı tutunsun diye.ben günde 3 tane alıyorum sabah öğle akşam.korkma allahın izniyle bebeğin daha sıkı tutunacak annesine.[/QUOTE]

amin canım inşallah.Allah hepimizi ve bebeklerimizi korusun:nazar:

ayy cok sevındım tam olarak kac haftalık oldunuz? bende ona göre bı hesaplama yapıcam :eek: carsamba doktora gıdınce duyabılırmıyım kalp atıslarını die
2 gün önce minicik bir kahverengi leke vardı. dün gece de çok hafif bir pembe leke geldi. Allaha şükür devem etmiyo ama korktum tabi. doktoru aradım sabah.başlıcam şimdi ilaca demekki bunun dozu bu. umarım bir şey olmaz :çok üzgünüm:

hmm anladım canım hıc bıse olmaz inşallah.süreklı bu lekelenmeyı düşünme olurmu,kafanı baska yerlere yönelt,evet canım doktorlar duruma göre ayarlıyorlar dozunu.

hayırlı olsun canım.seni doktorunda test yapmayanlardan sanırım.kalbi kaç atıyor söyledimi?çok garip bu doktorlar ya çok garip....

teşekkür ederim canım.kaç attığını söylemedi.doplerle ısı vermemiz gerekir duymamız için bu da bebeğe zararlı dedi.çatlak kremi yazdı.kakao yağı önerdi falan.Hayırlısı artık.bir de 21 haftada kan uyuşmazlığı için test yapılacakmış.ben 4 ayrı doktora gittim ilk hamileliğim de dahil.en çok bu doktora güveniorum.inşallah bir sorun çıkmaz.Allah iyi, insancıl dotorlarla karşılaştırsın.benim ilk doktorum syup soğana çevirdi beni yetmezmiş gibi iki tane de parça kalmıştı ne acılar çektim.herşey buaradaki herkes için çoook güzel olsun inşallah..:CüvCüv:

ayy cok sevındım tam olarak kac haftalık oldunuz? bende ona göre bı hesaplama yapıcam :eek: carsamba doktora gıdınce duyabılırmıyım kalp atıslarını die

merhaba minik kelebek.ilginç bir şeilde 7 haftalık dedi bana.ilk gittiğimde küçük demişti.ağustosun başı gibi doğum yaparsın dedi.ben de şaşırdm.arada büymüş demek ki.ama doktor her an fikrini değiştirebilirsüprizzzzz inşallah sizin de güzel haberlerinizi alırız.beklemek çok fena.inşallah sonucu güzel olacak:teytey:

teşekkür ederim canım.kaç attığını söylemedi.doplerle ısı vermemiz gerekir duymamız için bu da bebeğe zararlı dedi.çatlak kremi yazdı.kakao yağı önerdi falan.Hayırlısı artık.bir de 21 haftada kan uyuşmazlığı için test yapılacakmış.ben 4 ayrı doktora gittim ilk hamileliğim de dahil.en çok bu doktora güveniorum.inşallah bir sorun çıkmaz.Allah iyi, insancıl dotorlarla karşılaştırsın.benim ilk doktorum syup soğana çevirdi beni yetmezmiş gibi iki tane de parça kalmıştı ne acılar çektim.herşey buaradaki herkes için çoook güzel olsun inşallah..:CüvCüv:

amin canım allah hakkımızda hayırlısını versin.bebeklerimizi bize bağışlasın.çoğumuzun acısı var rabbim bir daha yaşatmasın.kaçıncı haftandasın tam olarak?

kusura bakma ya mink kelebeğe 7 haftalık diye yazmışsın görmedim.crl si kaç çıktı benim doktor cm olarak ölçüyor ama ben çevirdim bebeğimin boyu biraz kısa geldi bana.

merhaba minik kelebek.ilginç bir şeilde 7 haftalık dedi bana.ilk gittiğimde küçük demişti.ağustosun başı gibi doğum yaparsın dedi.ben de şaşırdm.arada büymüş demek ki.ama doktor her an fikrini değiştirebilirsüprizzzzz inşallah sizin de güzel haberlerinizi alırız.beklemek çok fena.inşallah sonucu güzel olacak:teytey:

aa cok sevındım canım,evet bunu bıkac kere duymustum bebek ilk zamanlar küçük olup düzenlı beslenme sonucunda hemen buyuyebiliyormus :dance::dance::dance: cok sevındım senın adına simdi sıra bizde insallah benım meleğimde büyümüştür :sm_cool: evet beklemek gercekten cok zor ama inşallah mükafatını alıcaz Allah ın izniyle

buarada ben bebegım gelşıssın die bı kac gundur badem cevız kuru üzüm falan yıyorun enkısa zamanda fındıgıda kavurup onuda yemege baslıycam,insallah etkısını görrürüm

:nazar: GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5.Arda............................................ ..3 ağustos
6.Kayra........................................... .4ağustos
7.Badibade.......................................4 ağustos
8.defnedamla....................................5 agustos
9.Aftabru......................................... .7 ağustos
10.gamze_hlm....................................7 agustos
11.dlkltn......................................... ..8 agustos
12.minik_kelebek..............................8 agustos
13.baybmon.....................................8 agustos
14.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
15.Evriş.......................................... .11 ağustos
16.Milk shake..................................11 ağustos
17.nazlı_03......................................1 3 agustos
18.gelgit…………………………...……14 ağustos
19.başak35……………………......…..14 ağustos
20.Esrako.......................................16 ağustos
21.keops35.……………......…..........18 ağustos
22.tazefasulye................................18 agustos

23.Dide
24.GÜZEL EDİRNEM
25.Tealigt
26.bayan-66
27.Sabinev
28.bnc

tarihini bilmediğimiz ve yenı eklenen arkadaslar muhtemel dogum tarıhlerınızı yazarsanız sizide eklerız listemıze. a.s.

X