2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

minik kelebek listeyi yaptım ama buraya nasıl eklenecek bilmiyorum :sm_confused:
print screenle olmaz ekrana sıgmıyor liste çok uzun listemiz jpg. yapmak lazım bi deneyim

canım ben doğumumu eylül biliyordum o yüzden eylül anneleri topicindeydim fakat doğumum ağustos olcakmış bugün 11 hafta 6 günlük oldum hayırlısıyla herşey yolunda şimdilik artık burdan devam edicem doktor test verdi onu yaptırıcam bi kaç gün içinde inş.herşey yolundadır sizler cinsiyetlerini öğrendinizmi bebişlerinizin öğrenenler yazsın merak ediyorum

kızlar merhaba,
ben 2li test sonuçlarımı aldım.. çok şükür her şey çok iyi free beta hCG 26.58 çıktı ama bakalım artık cinsiyeti ne olacak delikafadulden

Tesekkür ederim Baybmm.. çok şekerli seyler içemiyorum ama.. şekeri daha aza indirerek yaparım diye düşünüyorum. Saolasın paylaşımın için.

Çok güldüm ya iki günde Fethiye'ye varma işine.. kaydirigubbakcemile3 Sende kendin açından haklısın, kıyamam, çok da doğru düşünüyorsun, çoğumuzun ilk çocuğu oldugu için senin açından bakamadım bir an.. senin işin de zor.

evriscim 6 aydan sonra denize girmenin sakıncalı oldugunu nerden duydun yada okudun ? yuzmenin son aylara kadar hijyenik ortamlarda musadesi oldugunu biliyorum ben. havuz içinmi deniyor acaba bu ?

Sarmaşık yazmış kuzu.. bende hamile kalıp tatile gidemeyen arkadaslarımdan biliyorum bu nedenden dolayı.. gidenler de sadece güneşlenemebildiler.. 3 arkadasım da bunu yaşayınca size de yazmak istedim.

gözün aydın iremcim , darısı başıma : ) benim 2li test tarihim 18 şubat

gunaydin kizlarr....baby yine gecmis olsun guzelim ya, gercekten doktor mide bulanti hapi falan vermedi mi ise yariyor en azindan bogazindan bi iki lokma girere kendine gelirdin...yada bu gidisle serum yemen gerekecek...
Esrako canim ucakla falan gitseniz, arabada kasmamis olursun, yol stresi de yasamazsin bu sicakta, ne biliyim ucak otel icinde bi program yapsaniz...32. haftaya kadar ucak alabiliyorsun, ben haziran sonu tr ye gelicem mecburen 3 saat ucak var, tam sinirdayim ama yapacak bisi yok gorumcemin dugunu var...ondan oncede nisan mayis gibi yine gelicem ailemi gormeye...8-10 saat araba cekilmez o sicakta klima bile olsa...

doktorum erkek dedi canım

ayhhh siz tatilden bahsetmişsiniz ben bırakın tatili annemin yanına gitmeyi kırkkere düşünüyorum..annem konyada yaz tatilinde ablamlar abimler hepsi oraya giderdik ama haziran sonu oluyrdu genelde haziran sonunda ben 7 ayı geçmiş olcam bilmiyorum çok kararsızım..uçak korkum var:CüvCüv: otobuslede 11 saat çekebilirmiyim?aslında çok istiyorum hem herkesi görürüm hemde konya tertemiz havası ve serin havasıyla beni raahatlatacak biliyorum :1no2:ama valla korkuyorum..ama en güzel yanı şu.. malum dogum ramazanda olcak niş. yani bayram tatilinde bütün ailem bizde olcak..:):teytey:
düşündükçe sevindirik oluyorum.. en guzel bayram benm olcak herhalde... acaba dogumdan sonra kaç benden olcam?senağlama

kızlar merhaba,
ben 2li test sonuçlarımı aldım.. çok şükür her şey çok iyi free beta hCG 26.58 çıktı ama bakalım artık cinsiyeti ne olacak delikafadulden

Hadi gözün aydın.. eskiye göre sözüm ona erkek ti ama.. şimdi ne desek boşş :))

Ctesi günü 14+6 oluyoruz.. cinsiyet için gitsem erken olur mu? Normalde ayın 27 sınde randevum.. önerilerinizi yazarsanız sevinirim dostlar..

Ah o çayla aramdaki sevgi bağı ne kuvvetli Helinim anlatamam.. ne severim kendisini.. ama bendeki demir oranı da çok düşük oldugu için dr günde bir tane içme hakkı verdi.. o da törensel bir içiş şekline döndü bende.. dibindeki damlaya (imamın abdest suyu kıvamında) kadar ağzıma damlatıyorum.. görüntü biraz tuhaf oluyor ama napimmm benneyaptımki

Seni anlıyorum.. sıcak birseyler ıcme ıhtıyacımı da; rezene, ıhlamur tarzı içecekler le gidermeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
Kizlarr cok mutluyum bugun nihayet boyozlarima ve annemin cicilerine kavusucam:)) kayinpederim geliyor tr'den...yufka falanda aldirdim borek falan yaparim diye superrrr....aslinda daha isticek bi suru sey vardi ama sinirladim yuk olmasin diye...

050604 üzgünüm canım..tanımıyorum ama önemli bir şey varsa araştırırım.irem gözün aydın..maviş hoşgeldin topiğe yeniden

Evris bence sansliysan ve erkekese gorurusun bebisini, git bence babay gibi sende kocisine supriz yaparsin:)))14+6 yeterince buyuk bence...

evrişcim merheba bebeklerimizin cinsiyetlerini ne zaman öğrenebileceğiz bilgin varmı...............

Evris bence sansliysan ve erkekese gorurusun bebisini, git bence babay gibi sende kocisine supriz yaparsin:)))14+6 yeterince buyuk bence...

Ya yurt dısındakı arkadaslarımın dahi ruyasına girmeye basladım.. Evrim seni gördüm , bebeğin erkekmiş.. dn Rusyadan arkadasım aradı.. kucagında bı kız bebek gordum felan :))) Ben de uluslararası bir sorun olmadan öğrenelim diyorum.. :)

Görürüz diyorsan gitmeyi düşünüyorum gerçekten.. bir seyler almak istiyoruz.. elimiz gidemiyor, içimizde kalıyor

evrişcim merheba bebeklerimizin cinsiyetlerini ne zaman öğrenebileceğiz bilgin varmı...............

Ah bende onun için çırpınıyorum Mentes.. Dr un alet edevatı gayet modern ama.. Norra nın da dediği gibi şans sanırım.. arayacagım bugun dr u.. bakalım ne diyecek bana..

aftabru
bende hafif o göbek çizgisi belirmeye başladı

ben bu sabah tekrar baktım dikkatlice ama yok. eminim yani olmadığından. hayır bu çizgiyi neye göre çıkıyor onu da anlamış değilim. örneğin göbeğin büyüklüğüne göre desek ne senin ne de babymom göbeği çok da büyük değil, daha büyük olanlarımız var, ama onlarda değil de siz de belirmiş.

[img=http://img164.imageshack.us/img164/3015/agusjj5.th.jpg]

nasıl olmuş ? fikri olan söylesin, listeyi yapmak kolay oldu ama buraya yüklemeye çalışmak zor oldu (destek aldım :) nasıl büyük görüncek bilemiyorum

ya aslında ucak içinde sınırdayım nora 32 de gidip 33 de doncem benim simdiki hesaplarıma gore yani sınır donusum . ve ucakla gidersem araba sız olmaktan korkuyorum acil birsey olursa tatil koyleri bazen sehrin dıslarında oluyor. e durduk yere kapıda hazır nazır dursun diye araba kiralamak garip olur fazla luks olur :) sanırım birlikte tatil yaptıgımız aileyi yakın bolgeye gitmenin iyi olacagına kanalize etmem gerekcek

Ah bende onun için çırpınıyorum Mentes.. Dr un alet edevatı gayet modern ama.. Norra nın da dediği gibi şans sanırım.. arayacagım bugun dr u.. bakalım ne diyecek bana..

valla evriscim sansın varsa gorursun canım. bak demin yazdım arkadasım 16+3 de erkek olaraknetlesti. bundan 2 hafta evel gitmisti 14+3 de dr erkek demisti ama soyleme sen esine dostuna yinede iki hafta sonra netlestiririm demisti. 12+3 de yani bir iki hafta daha evel gttiginde aynı dr kız sanırım demisti:) yani net olarak 16 lı haftalarda ama sayet erkeksepipi goruntusu çıkıyor yani,
sayet pipiyi goremessen kızım olcak diye kaptırma kendini gideceksen dr a. ama pipi yi gorursen zaten net dir olay yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…