2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Dostum tazefasulye.. burada her türden insan var.. hapsurdun mu alınan insanlardan tut.. agzından cıkanı kulagı duymayan ınsanlara kadar.. sonucta yazarken genele yazmamız gerektıgını dusunurek yazıyorum hocam.. herkesın bakıs acısı, alay etme biçimi, damarın üstünde hoplama şekli farklıdır... ama sonucta herkes hamıledır burada.. bu istinai durumdan dolayı.. hem Ayse Ablanın anlayacağı hemde Zeynep Hn ın anlayacagı ortak bil dilde bulusmak BANA GÖRE en dogrusudur.. ha dalga gecersin, tüm uzuvlarını oynatırsın; o da senin tercihindir öğretmenim, tazefasulyem.. bize de okuyup geçmek kalır..

Son düzenleme:

:roflol: Hayal ettim de bir an gercekten komik oluyor, haklısın.. ama işte insan hamile olunca kılı kırk yarıyor, ne yapalım.. ver oradan bir hibis yavrummm,tadına bakayımm kaydirigubbakcemile3

Ya Esram.. agrının yerini sormussun ama bende tam bilemiyorum,içlerde bir yerlerde yaww.. üstten öyle dedim, bi enteresan yerde.. bende anlamlandıramıyorum..

Anladım mesgul oldugunu.. yoksa sen bizi bu kadar boşlamazsın..bebeğinin saglıgının sıhhatının ıyı olmasına cok sevındım.. hep te böyle devam eder inşallah..

Ay bebeeem, neden bu kadar açıklama yaptın, alındım ama şimdi ben.. Şaka lem şaka. Anladım bebeem ben seni, 2 dk eğleneyim şu evrişle, dedim, hepsi bu. Yoksa dediklerine tümden katılıyorum. Mucuk.. a.s.

kızlar ben birşey sormak istiyorum..... şimdi benim rahim ağzı yaram var sanırım ama ben yanlış söylemeyim nerde olduğunu tam olarak bilmiyorum:uhm: sizler anladınız beni:jeyyar: şimdi bazı kişiler yarası olanlar normal doğum yapamaz diyor ama bazılarıda yapar diyor benimde kafam karıştıkafamçokkarıştı bu konuda bilginiz varmı sevgili tecrübeli ve bilgili ağustos anne adayları:enbuyukkk:

yok bebeeem :1no2: bilmiyorum.

milkcim başkalarının lafına bakma sen en iyisi doktoruna sor
bende de rahim ağzı yarası var doktor bana yaran çok küçük dogum yaptıgında geçer geçmezse ve büyürse dondururuz dedi, yani benim doktorumda normal dogum yaptıgında yaranın geçme ihtimali var dedi, sen en iyisi doktoruna sor şekerim

ayy evriş popo altı olsa iyi gene..tüm popo kemiklerim dökülüyor resmen..doktor da şaşırdı magnezyum calsiyum verdi..kalsiyumu içtiğim gibi çıkardım..öğlen yineçok fenaydım..yürüyemiyorum,oturamıyorum, yatamıyorum..bu halde bir de çalışıyorum saat 12:00'dan beri hava karanlık..sanki güneş tutulması var şuan da sarı turuncu bir hava ve müthiş bir toz bulutu var dışarda..değişik bir gün oldu benim için.

minik kelebekyaşadığın şoku tahmin edebiliyorum ama bence de hiç bir şey olmayacak..allah seni de bebişini de korusun

dide benim dr 12. haftada folik asıt i birak dedi elevit ve kalsiyum candoz-vitamin c suda eriyenlerden verdi bende pek bi sordum durudm baska kalsiyum veren varmı dr u diye pek bulamadım. neden verdi benimki erkenden bilmiyorum seninde kalsiyum ve vitamin c birlikte mi 10 luk tabletler halinde kutuda hani ondan mı?[/QUOTE]

onluk böyle plastik şişelerde iki tane..tadı gazoz gibi ama ben çıkardım sabah içtikten sonra..nasıl içerim bilmiyorum..benim kalçamdaki karmplar ve ağrılar için verdi..bir de tırnaklarımda beyez beyaz lekeler çıkmıştı..oysa her gün sütümü içerim yoğurdumu yerim hiç olmadı ayran içerim..ama hergün yaparım bunları çocukluğumdan beri..valla bu hamişlik öngörülemez tuhaf şeyler yaşatıyor bana.

tazafasulye afedersin ama kaliba ben de terbiyesizim..tüm popo kemiği falan demişim yukarda:)))çok tatlısınız siz yahu..

Didecim.. o kadar değil benim ama.. bir de sen çalışıyorsun, Allah yardımcın olsun, gercekten işin çok zor.. keske hamilelik boyunca dinlebilme fırsatınız olsa hepinizin.. çalısan arkadaslarım ne zorlanıyorlar okuyorum, gercekten cok zor.

Ben her gün bir muz yiyorum.. içinde magnezyum ve calsıyum var ya.. onu bir yemeye çalışsan belki biraz daha yardımcı olur sana.. hakikaten bu hamilelik alt üst ediyor insanı.. üzülmeye gerilmeye yorulmaya gelemiyor insan.

dide
o tuhaf hava bugün diyarbakırda da var.gerçi batman merkezdeysen batmana 45 dakika uzaklıkta diyarbakırın ilçesindeyim.bu gün rüzgar toz bulutu sarımı turuncumu gökyüzü.ben alıştım 6 yıldır burdayım heo görürüm.hatta çamur yağar bazen buralara.okulda odamdayım ama lambalarım açık.yoksa karanlık oluyor

AFTABRU
benim bebişin haftasını belirlerken artık baş popo ölçümü yok 4 ayrı ölçüme göre hesaplayacağız dedi ve ölçümlerden sonra hafta boy ve kilosunu söyledi.kafa çapı karın boşluğu uyluk kemiği ve bi şey daha ölçüp bilgilerini verdi.sende de o ölçümlerlemi söyledi hafta ve boyunu canım.seninle aynı haftadayız.bugün 15+2 oldum bende.cumartesi bakalım kaç çıkacak

Helinim sen bebişin cinsiyetini kacıncı haftada öğrenmiştin.. bir de masallahh 15 e gelmıssınız.. Allah nazarlardan saklasın.

oooffff canım sıkılıyor.... kapalı, karanlık bir hava var:1no2:, uykum geldi, bebeğimi özledimsenağlamasenağlamasenağlama, evimde olup uyumak istiyorum:çok üzgünüm:

helincim 14. haftadan sonra artık sadeceb as popo mesafesi deil seninde yazdıgın bas karın cevresi uyluk kemigi vs olculup bebeginhaftası ortaya çıkıyor. yani senin haftanda artık boyle olcak muayneler pekçok yerde yazıyor bu . bilgine

bende hep yatmak uyumak uyumak istiyorumm ama maalesef su an is teyimmm.
en guzel yanı pc hep elimin altında :)

evet bende hep uyumak istiorum ama bende işteyim bide hava cok kapalı onunda etkisi var ama hep uyusam hep uyusam

Hava da burada soguk.. yürüyüş yapamıyorum.. gündüz uykum yok.. ruh halim bir iyi bir kötü.. bir de çelik gibi sinirlere sahip olmama rağmen çok ufacık seylerin beni çok etkilediğini, üzdüğünü farkediyorum.. garibim bende yaaa.. ne yazsam manasızz

beslenmeniz nasıl... ben kendi adıma yeterince beslenemediğimi düşünüyorum..... hamile olduğumu öğrendiğimden beri canım hiç et yemek istemiyor yemeği bırakın gördüğümde bile midem bulanıyor....önceden canım herşey isterdi ama canım etli birşey yemek istemiyor....çalıştığım için işyerindede sağlıklı beslenemiyorum eve gidip gelsem öğle arası tatili 1 saat onunda yarısı yolda geçiyor akşam desen gene canım birşey istemiyor.... çok üzülüyorum kızlar sanırım ben bebeğime iyi bir anne olamıcamsenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…