2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Aiidaa saol canım bel ağrım yürüyüş yapınca daha da artıyor 12+2 yim bugün senin dediğin gibi olursa 5 gün sonra geçmesi lazım : )
kazıklandım diye düşünme canım sende uygun almışsın hamile pantalonunu ben kaç yere sorum 120 - 150 - 180 di hep fiyatlar, sezon indiriminden faydalandım mothercarede de 30 lira aklında olsun

Minik kelebek telaşlanma canım çok açık pempe lekeden birşey olmaz dendi hep inşallah kötü birşey yoktu sakin olmaya çalış moralini yüksek tut, güzel haberlerle geleceksin inanıyorum ben

baby iyi olmana sevindim canım dikkat et bol su iç

minik_kelebek çok geçmiş olsun. geçen hafta bendede aynısı oldu. gece uykudan uyandığımda pembemsi açık bir lekelenme geldi. sonra bende senın gibi sürekli tuvalete gidip kontrol ettim kendimi. benımki kahverengiye dönüp sabaha kadar devam etti. tabi bende panikle sabah direk doktorumu arayıp ona gittim. bana bu tarz lekelenmelerin olabileceğini hatta 1 hafta bile sürebileceğini söyledi.bu lekelenmeler rahimsel kanamaymış bebeğe bir zararı yokmuş.bebeğide gösterdi kıpır kıpır hareket ediyordu tabi dünyadan haberi olmadan :) sende içini rahatlatmak için doktora git ama kendinide boş yere üzme. yat dinlen biraz ve tabi bolcada su iç. tekrar geçmiş olsun...

canım bir arkadasımda hamileyken bacakları cok kasınıodu ama catlamadan deil o dedi vucut kendi yapıomus canım. sen yinede nemlendir kuru kalmasın

yaaa arkadaşlar doktoru kalsiyum ve magnezyum veren var mı?

canım benim hamileligimin basından beri folikle birlikte ictigim tek vitamin var ondada yok yok zaten ekstra hicbirsey almıyorum...

NORRAA al bendende okadar esim beni topusum die sevmeye basladı karnım cok buyukmus daha nekadar buyuyecekmis koptum aksamdelikafadulden 80gr ken boyle dedim ordan 3,5 kg cocuk olacak ozaman nekadar buyuyecegini sen dusun dedimhihoyyyt bana demezmi asıl sen dusun benim gozum alısır sen kendine nasıl alıscankafamçokkarıştı

BURKOcum biraz daha iim hayatım ins hep guzel haberler vermek nasip olur

Minik_kelebek nasıl oldun? Haberdar et bizi çok geçmiş olsun sende bebeğinde iyisinizdir inşallah.

MİNK KELEBEK
Hiç korkma canımm ben kaçadefa yok pembe leke yo kahve leke diye koşa koşa doktora gittim ama bebeşimin iyi olduğunu duyup çıktım.doktorum bu tür lekelenmelerden korkma bebeğin büyüdü artık dmişti bana.ende iyi haberlerle geleceksin doktordan

kızlar teşekkur ederım iyi dilerleriniz için inşallah önemli bişey yoktur.dua edıyorum Allah ım korusun bebegımı.bnu brs canım inşallah dedıgın gıbı olurda bebısım etkılenmez.aslında içimde yınede bı huzur var bebegıme bişe olmadıgını düşünüyo bi tarafım ama yınede ellerım ayaklarım buz gıbı.insan korkuyor bırde ilk 3 ay hıc lekelenmem falan olmadı ondan panık oldum bırde.ya okadar acık bı renkkı neyin nesi anlam veremedım.pecetede kavuniçi cok acık pembe görüntüsünde.ve cok sulu.inşalah bişe olmamıstır bebişime sadece rahım büyüdügü için yada bebiş yer degıstırdıgı için falandır.saate 1.5 da randevum inşallah güzel haberlerle dönerim

az önce peceteye bellı belırsız cok az gelmıs yıne.yogun olmaması iyiye işarettir inşallah.bılmıyorum yınede korkuyorum bukadar bebişime alısmıssken aksini düşünmek dahi istemıyorum.benı için dua edın kızlar başka yapıcak birsey yok şimdilk

gecmis olsun canim...ben daha önce hamilelerin normal adet günlerinde hafif lekelenmelerinin olabilecegini duymustum..bu cok normalmis..ama kanama olursa bu tehlikeli..tabiki acil kontrolünü yaptir ama bence normal birseydir..icini rahat tut...iyi haberlerini bekliyoruz...

minik kelebek geçmiş olsun canım. ben de hiç lekelenme olmamıştı daha önce 2 hafta kadar önce sabah bir kalktım iç çamaşırım kavuniçi mi pembe mi garip bi renk sıvı olmuş açık renk..çıldırdım hatta yazdım burda doktora gidicem filan die. gün boyu altımı sildim yoktu bazen iç çamaşırıma geliodu. canım benim ki gebelik mantarı çıktı. şimdi günde 3 kere iç çamaşırı deiştiriorum. doktor gebelik boyunca akıntı olacağını mantar oldu mu bunların renklerinin böle olacağını söledi.krem verdi.2-3 günde geçti. eşinle 2-3 gün önce ilişkiye girdiysen de oluo :) nemli ortamlar hemen bozuo artık ve mantar yapıor. bol temizlik ve kuruluk şartmış kaydirigubbakcemile2

Minik Kelebekcim, canım benim o kadar üzülme, çok açık renklenme olabilir diyor doktorlar. bende de olmuştu. Kalbini ferah tut, kasılmalarımız falan oluyor bu dönemler normaldir. Sen doktora gidene kadar yat hiç bir şey yapma. Bak doktor da iyi olduğunu söyleyecek göreceksin. Dualarımız seninle.:Saruboceq:

Babymomcum bu akşam zeytin yağını deneyeceğim bilgi için teşekkürler.

Dide bana doktor kalsiyum ve magnezyum verdi. Kalsiyumu süt ve yoğurt yiyemediğim için yazdı. Magnezyum da krampları önlemek içinmiş. bir haftadır kullanıyorum.

Son düzenleme:

tabikide dualarımız :Saruboceq: senle olacak. ama kendini üzüp karnındaki bebişinide boş yere üzme. bak herşey iyi olcak.

MİNİSİM bebegin seninle ve hep seninle kalacak canım korkma bitanem ii haberlerle gel bize

tabikide dualarımız :Saruboceq: senle olacak. ama kendini üzüp karnındaki bebişinide boş yere üzme. bak herşey iyi olcak.

BNU_BRS merhaba, alttaki tickerda 28 haftalık olduğun yazıyor. Doğru mu? Amaan ilk doğum haberini senden mi alcaz yoksa. Heyecanlandım birden :)

Petrik, Helin, Minik kelebek, Gizze ve Aidaa hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, dediğiniz gibi inş test sonuçlarım da ii gelir :Saruboceq:
merhaba arkadaşlar...a.s.bende 12 haftalık hamileyim.ağustosun sonlarına doğru doğurcam inşallah.hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.bugün ense ölçümü yaptırcam ...
Güzel haberlerini bekliyoruz canııım hihoyyythihoyyyt
Canııııım pozitif düşün ki, güzel şeyler olsun.. Aklına kötüyü getirme.. Her kötü şeyin başı stres çünkü.. Bak senin yaşadığını kaç kişi yaşamış ve bebişlerine hiç bişey olmamış Senin cimcimene de olmayacak hiç merak etme yerimseniben Doktorlar kıpkırmızı kan olunca biraz tedirgin oluyorlar fakat onda bile kanaması olup da gebeliği sağlıklı devam eden birçok arkadaşımızı okuduk bu sitede.. Lütfen sen de herşeyin yolunda olduğuna inan, dinlen bol bol ve dr.dan bize güzel haberlerle dön :1hug:

BNU_BRS merhaba, alttaki tickerda 28 haftalık olduğun yazıyor. Doğru mu? Amaan ilk doğum haberini senden mi alcaz yoksa. Heyecanlandım birden :)

yok cnm ne malesefki daha 28 haftam var. tickerımı yanlış yapmışım kalan tarihi yazıyor. daha 12 haftalık bebiş :) şimdi bende onu düzeltmeye çalışıyordum delikafadulden

Minikim Kelebekim.. geçmiş olsun kuzum.. ıyı olacaksın, stres yapma gozunu seveyim.. herkeste olan bır sey gıbı dusun.. kasma kendını.. bebişin seninle kalacak.. inan buna.

canım birşey yoktur devam etmediyse korkmana gerek yok benim iki kez başıma geldi aynı senin dediğin gibi yani biraz daha çok gelse suyum geldi diycem doktora gittim korkulcak bişey yok demişti bebeğim iyiydi istirahat et doktordan gelince bizi bilgilendir.. umarım herşey yolundadır... Allah yardımcımız ollsun amin...

kızlar tekrardan cok tesekkur ederım sizin yazdıklarınızı okudukca içim ferahlıyor.inşallah bebişime hiç bişe olmıycak Allah ın izniye.cok sevıyorum sizi :1hug:

lal cim gercektenmı?ayy aynı dedığin gibi oldu bana.aynen garıp bı sıvı ne pembe ne kavuniçi,şimdi sen söleyınce taşlar oturdu yerıne 3 gun önce ilişkiye girmiştik ve 1 hafta önce kadarda kasıntı baslamıstı vajınamda.inşalah sadece mantardır ve bebişimle hiç alaksı yoktur.yeterkı bebısımın ıyı olsun... aynı dedıgın gıbı yanı leke seklınde degıl resemn sıvı sulandırılmıs kan gıbıydı ama dıkkatlı bakınca kavunıcınede benzıyor.neyse vall yazını okuyunca daha bi rahatladım inşallah iyidir bebişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…