2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın Arkadaşlar,

irem34, comely, minik kelebeğim test sonuçlarınız hayırlı olsun... İnşallah herkes ii sonuçlarla döner...

Aftabru ve minik kelebeğim kızlarınız hayırlı olsun canlarım... Comely cim inşallah senin de gönlüne göre olur herşey ama bu kadar takma kafana canım benim...

Kaçakkedi sen de aramıza hoşgeldin...

Bu arada kızlar benim de geceleri uyanma sorunum var ama sizin gibi wc ihtiyacından deil de burun tukanıklığından oluyor... Gece nefes alamadığımdan uyanıyorum. Burnum tamamen tıkalı oluyor.. İnternetten araştırdığım kadarıyla artık kan kapasitemiz arttığı için ve kılcal damarlar genişlediği içim burun tıkanıklığı ve ya kanaması olabiliyormuş ama benim nedense sadece gece oluyor.. CADIARZU

Siz de de böyle sorunlar var mı arakadaşlar?

Herkese mutlu bir gün diliyorummm...

Bu arada Babymom tekrar geçmiş olsun canım.. Günaydın demişsindir diye beklemedim ama bugün yoksun.. İyisin deil mi?

yaaa arkadaşlar doktoru kalsiyum ve magnezyum veren var mı?

merhaba arkadaşlar...a.s.bende 12 haftalık hamileyim.ağustosun sonlarına doğru
doğurcam inşallah.hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.
bugün ense ölçümü yaptırcam ...

canım merhaba.testinin iyi çıktığına sevindim,gözünaydın.
ikili testte kan değerin neydi acaba?
çünkü 50 den yüksekse kız ihtimalinin yüksek olduğunu duymuştum.

Günaydın kızlar a.s.

Aftabru kızın hayırlı olsun negüzel tatlı preses geliyor

irem gözünaydın canım sonuçlarda güzel çıkacak inşallah

minikkelebek gözünaydın canım hayırlı olsun : ) kızlarımız çoğalıyor

Ebrar gözünaydın

baby geçmiş olsun çok iyi birlirim böbrek ağrısını şimdi nasılsın ?

yeni gelen tüm arkadaşlar hoşgelmişler

arkadaşalr foruma yeni katıldığım için geçmişe göz atıyordum bu mesajı gördüm.
ben karın çatlağı ve göğüs çatlağı için bir yöntem öğrendim.

aktarlarda satılan küçük şişeler halinde hazırlanmış olan,buğday yağı,lahana yağı,susam yağı,kakao yağı ve avakado yağını bir şişede karıştırarak,3 aylıktan itibaren karın ve göğüslere sürüyoruz.doğuma kadar.ben başladım bile...

günaydın canlar;
minik kelebeğim ; gözün aydın canım...allah sağ salim kucağına da almayı nasip etsin...
onuseviyorum ; aramıza hoşgeldin, sefa getirdin...
babymom ; bugün nasılsın?? umarım biraz olsun düzelmişsindir...

GÜNAAYDIIN TATLI ANNELER

İrem34 hayırlı olsun canım test sonucun. Minik kelebek ve Aftabru prensesleriniz için çok sevindim. Allahım çatlıyorum meraktan, benim keçi doktorum söylemem dedi başka bişey demedi. İki hafta sonra ben de paylaşacağım inşallah cinsiyetini. 5 Martı bekleyecek sabrım yok :jeyyar:

Gizzecim ben de sabaha karşı uyanıyorum. Genelde wc için. saat tam 04:00'de... saat kursam bu kadar dakik kalkamam. Sonra da uyuyamıyorum. Bütün gün sarhoş gibi dolaşıyorum okulda. Burun tıkanması bende de oluyor. Yatar yatmaz 5 dk. içinde sinüslerim tıkanmaya başlıyor. Hatta eşimle de konuştuk, acaba odadan mı kaynaklanıyor, havasız mı kaldı içerisi gibi uyduruk nedenler bulmaya çalıştık. Ama aynı sorun eşimde de oluyor. Söylediğin kılcal damar genişlemesi mantıklı geldi bana. Eşiminki de psikolojik herhalde. kaydirigubbakcemile3 Çünkü bu ara onun da midesi bulanıyor, gaz sancısı yaşıyor, benden önce o kilo almaya başladı :roflol:

Petrikcim 12+1- 12+6 günler arası benim de çok kasılmalarım oldu ama 13. hafta rahatladım. Biraz dişini sık birkaç gün sonra rahatlarsın sen de. Ben de hamiş pantolonu aldım ama 70 tl. iyi bir kazıklandım yani klava: Sen çok uygun bulmuşsun güle güle giy.

kızlar suan cok kötüyüm dün okadar mutuydumm hersey normaldı fakat bu sabah herzamankı gıbı tuvalete kalktım oda ne dözlerime inanammadım cokk acık ve sulu pembe leke geldı.suyla karısıktı resmen.4 saattır belkı 10 kez daha gıttım tuvalete ama bişe yok.doktorumu aradım gıdıcem bugun tekrardan.bana dua edın moralım berbat cok korkuyorum.Allah ım sen bebegımı koru,acaba gece bımeden sert bı hareketmı yaptım ne oldu anlayamadım ((

minik kelebek telaş yapma devam etmediğine göre bişey yoktur. kalbini ferah tut. canını veren Rabbim koruyacak olan da O'dur.

minik kelebek hemen kötü düşünme, olumlu düşün, bak tekrarlamamış...kendini yorma,uzan,dinlen..

GİZZE PETRIK
Cok sukur iim canlarım bugun . yavas yavas beslenmeye calısıyorum kusma korkusunu uzerimden atamadım ama idare ediyorum

KACAKKEDI ben bebe yagı suruyorum karnıma goguslerime bedtime oil bebekler icin olandan cok rahatlatıo.

hastanedeyken sutyenimi cıkarmadan yattım oda bende alerji yapmıs gogus aram yani catalım :) alerji olmus gece kasıntısından uyuyamadım dun bepanten surmustum kar etmedi bugun arko durdum biraz daha ise yarıycak gibi . metale alerjim var sutyenin icindeki demir bile alerji yapıo o sebepten herzaman eve gider gitmez cıkarırım hic yatamam

canım benim minik kelebeğim yoktur birşey kötü düşünme.... bak allah korusun birşey olsaydı şimdiye kadar devamı gelirdi içini ferah tut bitanem..... stres yapma biliyorsun bizim için en zararlı şey stres.... ayaklarının altına yastık koyup uzan dr.a gidene kadar... dualarımız seninle canım rabbim hepimizin bebeklerini korusun....

Minisim cok gecmis olsun canım korkma lutfen git druna baksın bebise ins hersey yolunda canım benim

AIDA burun tıkanması icin kulak cubuguna bepanten surup burnunun icine sur hem acıo hemde yumusatıo. benim drumda zeytinyagı sur demisti bana oda acıomus canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…