2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Evriş ve taze fasulye teşekkür ederim. Kakao yağını hem göğüs ucuna hem de göbişe mi sürüyorsunuz pekii!
Taze fasulye aman dikkat!!! Taşınayım derken kendine ve bebişe zarar verme sakın. Kendini fazla yorma ve ağır şeyler kaldırma sakın ola...

Başak 35 resmine bakayım diye girmiştim ama göremedim malesef... Maşallah diyeyim merak ettim güzellikleri... :)

canım birçok resim eklemiştim ama başka bir topikten arkadaşım siteye binbir çeşit insan giriyor neme lazım kaldır diyince sildim albümleri canım bir ara senin için koyarım kaydirigubbakcemile5

Merhaba Arkadaşlar,

Ben dışarıdan uzun zamandır takipçinizdim. Nete her girdiğimde yazdıklarınızı kaldığım yerden okuyor, sonuna ulaştığımda yazmayı düşünüyordum. Ama bugün artık pes ettim. O kadar hızlı gidiyorsunuz ki size yetişene kadar hepiniz kucaklarınıza bebişlerinizi almış olacaksınız. :)) (inşallah) (İçi sıra da ben inşallah)
Dolayısıyla yaklaşık 100-120 sayfa kadar kaldı sonuna ama okumaktan vazgeçip aranıza katılmaya karar verdim. Tabii eğer siz de kabul ederseniz, bu kadar geç katılan birisini.
Yalnız şunu da söyleyeyim ben sizler kadar hızlı olamayabilirim. Çünkü bazen birbirine gücenen arkadaşlar oluyor. Zaten kimsenin canını yakmak istemediğim için (olur da birisine cevap veremem, atlayabilirim vs) gibi düşündüğüm için yazmaya cesaret edemiyordum.
Ama ben kimsede art niyet olmadığını biliyorum.
Biraz da kendimden bahsedeyim. Bu kadar İzmir'linin arasında ve İzmir'liler buluşmasını duyunca İzmir'li olmak isterdim, ama malesef İzmir'li değilim. Adana'lıyım.
Muhtemel doğum tarihim 06 Ağustos görünüyor.
Ama EVRİŞ gibi benim de kalp problemim olduğu için sezaryen olma ihtimalim yüksek. Dolayısıyla Temmuz'da olabilir. Ama ben başından beri Ağustos annelerini sizleri takip ediyorum.
Biraz uzun oldu ama, o kadar sizi okuduktan sonra bu yazdıklarım (geri kaldıklarımın yanında) az bile.
Umarım her zaman güzellikleri ve mutlu haberleri paylaşırız sizlerle.
Tabii siz de isterseniz!!!

hoşgeldin canım aramıza.bende adanalıyım ama diyarbakırda öğretmenim.tüp bebek mi seninki sanki ordan hatırlıyorum

ya bu sıteye gırerken değişik bişeyler cıkıyo ne uğraştırıyo ya offfff zaten evdeyken cok sık gıremıyom yok utu yok yemek derkene vakıt gecıyo işde ben zuzumu ösledım ya kız olsa sızce 13*3 de pipsi bellı olmazmıydı vajınal bakıldı yanı bıde he ya cok heveslendım sağlıklı oldu temız cıktı testlerımız emme kızmı olucak yoksam yawf

canım seni heveslendirmek istemem ama vajinal olarak senin haftanda pipisini görmeliydi.kız ihtiimali yüksek gibi ama sen yinede heveslenme.hayırlısı olsun

kızlar benim karnım ve bacaklarım çok kaşınıyor sizde de varmı

Helinim bir arkadasımızda daha varmıs.. yazmıstı, adını hatırlayamadım, her yerını yaglamaya bak.. çatlamaya vesile oldugunu soyluyorlardı yanlıs hatırlamıyorsam.

Başakımm.. fotograflarını eklerken herkesın görmesi dıe bı secenek var.. engelle ıstersen orayı.. Bende Aftabrum cok istiyor dıye ekledım ıkı tane foto bugun, engelledim herkese ama.. sadece arkadaslarıma acık.

Bu arada Figen den ses cıkmıyor, endişelenmeye başladım..

Son düzenleme:
kızlar benim karnım ve bacaklarım çok kaşınıyor sizde de varmı

helincim karnim degil ama bacaklarimi kasimaktan yoluyorum ama hamileliktn mi bilmiyorum cunku benim normalde soguk allerjim vardir, kisin kanatircasina kasirim bacaklarimi, yine ondan da olabilir???

aftabru
doktorun bebek için kaç haftalık dedi.boyu kilosu için bi şey söyledimi.hemen hemen aynı olduğumuz için bebişimin ne kadar olduğunu üç aşağı beş yukarı öğrenmeye çalışıyorumda

üçlü test yapacak mı canım.ay ne kadar çok soru sordum

Izmir'de yasamaya basliyan herkes artik bir Izmir'lidir, Izmir disinda yasiyan Izmir'liler zaten Izmir'lidir:))):lepi:

Evet evet kesinliklehihoyyytMesela ben, Ankara'da doğmuş büyümüş bir İzmirliyimdelikafadulden

aftabru, comely ikinizi de tebrik ederim. Allah sağ salim kucağınıza aldığınız günleri de göstersin:nazar:

adaşçığım bahsettiğin vajinal ağrılar 3-5 gündür bende de mevcut. Hiç sıkmadım kendimi. Rahim sonuçta oralarla da bağlantılı, biryerden çekiştirince diğer taraf ağrıyabilir dedim.

babym daha iyi olduğuna sevindim canım. İnşallah en kısa zamanda tamamen atlatırsın bu illeti

kaçakkedi ben de giriş yazına bayıldım. HOŞGELDİN ARKADAŞIM. Çok mutlu olduk senin gibi birini aramızda görmekten

Kimseyi unuttum mu ki???CADIARZU

Aaa bak Tuğbişi unutmuşum:eek:klava:İyi haberlerini bekliyoruz canım. Mutlu git, muuuuutlu gela.s.

kızlar gecmısı okumadan hemen yazayım doktordan geldık.cok ama cok mutluyum bebişimi gördük canım benım okadar tatlıydıkı anlatamam sıze.2lim iyi cıktı cok şükür.beebgım vaktınde 13+6 boyu 7.5cm veee GALIBA PRENSESIM OLACAK ama kesın degıl dedı doktorum 1 ay sonra kesın bişe söleriz dedi.valla saglıklı olsun yeter kız erkek hıc farketmez.Allah hayırlısını ve saglıklısını versın yeterkı

kızlar gecmısı okumadan hemen yazayım doktordan geldık.cok ama cok mutluyum bebişimi gördük canım benım okadar tatlıydıkı anlatamam sıze.2lim iyi cıktı cok şükür.beebgım vaktınde 13+6 boyu 7.5cm veee GALIBA PRENSESIM OLACAK ama kesın degıl dedı doktorum 1 ay sonra kesın bişe söleriz dedi.valla saglıklı olsun yeter kız erkek hıc farketmez.Allah hayırlısını ve saglıklısını versın yeterkı

Gözün aydın canım. Çooook sevindimhihoyyytsüprizzzzzUmarım her giden böyle güzel haberlerle döner. Benim de pazartesi 2lim. Umarım ben de böyle neşeli dönerim:Saruboceq::teytey:

:CüvCüv:kızlar hepinize hayırlı dogumalar diliyorum inşallah sag salim alırsınız bebişleri kucağınızaa :Saruboceq:
bu arada sizi bi bilgi veriyim eğer göbekde ve bacaklarınızda varsa kaşıntınız vucudunuz hep nemlendirin ve çatlak kremini kullanmaya başalyın derim ve fazla kaşınmayın çunku bunlar çatlaga işarettir
hepinizin ALLAH yardımcın olsun...

Kızlarrr, ben geldim doktordan hihoyyythihoyyyt
Bebeğimi gördüm uzunca bi aradan sonra, dediğiniz kadar varmış kızlar.. Şok olduk eşimle. Bir önceki gidişimizde resmen bir fasulye tanesiydi şimdi bebek görünümünü almış resmen :nazar: Çok da hareketli, ölçümleri yapılırken doktor amcamızı baya yorduk yani bugün ama çok şükür herşey normal çıktı :nazar: Ense kalınlığı, 1.2mm, kalp atışları dk da 162, boyu 48.9mm çıktı :nazar: İnşallah kan sonuçlarımda ii gelir :Saruboceq: Darısı yaptırmayan arkadaşlarımın başına :Saruboceq:
Aftabru ve minik kelebek sizlerden de güzel haberler bekliyorum bugüüün:1hug:
ayy canım cok sevındım herseyın yolunda olmasına.darısı dıger haber bekleyen arkadaslarımızın basına inşallah.bende cok sevınclıyım bugun.inşallah hepimiz bebeklerımız dogana kadar güzel haberlerle gelırız ve ınsallah bebeklerımız dogduktan sonrada güzel haberler almak nasip olur hepimize
geldim minik kelebeğim geldim. KIZımı gördük, gayet iyiymiş, haftasına göre gelişimi iyiymiş. çok mutluyum.
:1hug: canım cok sevındım muhtemelen benımkıde kız hihoyyyt ama doktor yınede yanılme payım cok fazla bır ay sonra kesınlesır ancak dedı.hadı ikimizede hayırlı ugurlu olsun inşallah
Merhaba Arkadaşlar,

Muhtemel doğum tarihim 06 Ağustos görünüyor.
Ama EVRİŞ gibi benim de kalp problemim olduğu için sezaryen olma ihtimalim yüksek. Dolayısıyla Temmuz'da olabilir. Ama ben başından beri Ağustos annelerini sizleri takip ediyorum.
Umarım her zaman güzellikleri ve mutlu haberleri paylaşırız sizlerle.
Tabii siz de isterseniz!!!
canım hosgeldın aramıza.hıcde gec kalmıs sayılmazsın ben senı enkısa zamanda o müthiş listemıze eklerım öpüyorum tatlım
minik kelebek
12.ayda üç aylık olmuş oluyorsun 12. bitirince 4.aya girmiş oluyorsun 4 aylık hamile olmuyorsun.yaş gibi düşün 28. bitirince 29 dan gün alıyorsun.sana bi link vereyim 4. ayında anne karnında bebek diye 12-16. haftalar diyor kağan kocatepe 4. ay için.hem hamilelik 9 ay 10 gün 32. haftayı bitirince 9. girmiş oluyursun olmuş değil 36 da tam 9 aylık oluyorsun sonrada o 10 günün geçiyor
hafta hafta hesaplarkende 13+1 14. hafta oluyor.değilmi

Hamileliğin 4. ayında anne karnındaki bebek ne durumdadır? - UZMAN TV

güzel haberlerini bekliyoruz canım

canım bılıyorum böyle oldugunu.ben sadece bırı sordugunda yada bahsederken daha 3 aylık sonra 3.5 aylık sonra 4 aylık diyelım dedım.tabı haklısın yaşımızda ,gebelık haftalarıda böyle söylenıyor.ama ben daha 13.haftamdayken 4.ayıma gırdım demek istemıyorum.suan 3.5aylıga dogru gıdıyorum.dedıgım gıbı busefer 32.haftada 9 ayın içindeyım dersek koskaca gerı kalan 8 haftaya ne dıycez?36da ozaman 10.aya gırmıs oluyoruz.bilmiyorum benım bı türlü öle diyesım gelmıyor ama hakılısın heryerde böyle baz alınıyor.ama ben 1 hafta sonra 3.5 aylık olacagım inşallh cok mutluyum cooooookkkkkkkkkkk

buarada tesekkur ederım canım güzel haberlerle geldım Allah ın izniyle.bebişim cok iyi 2limizde iyi cıktı şükür.ve belkı bır kızımız olacak,yeterkı saglıklı olsun gerısı sadece ayrıntı benım için:CüvCüv:

Gözün aydın canım. Çooook sevindimhihoyyytsüprizzzzzUmarım her giden böyle güzel haberlerle döner. Benim de pazartesi 2lim. Umarım ben de böyle neşeli dönerim:Saruboceq::teytey:

minik kelebegim gozun aydin canim...

:1hug:teskkur ederım kızlar. inşallah burkocum sende güzel haberler alcan inşallah......:1hug:

Minik kelebek.. gözün aydın arkadasım... darısı diğer arkadaslarımızın da basına.. dileklerin hepimiz için daim olsun inşallah.

minik kelebek
gözün aydın canım insan bebeğini gördüğü anki mutluluğu biliyorum.bende cumartesi gideceğim üçlü test için
demek kız olma ihtimali yüksek.zaten doktorların çoğu ihtimal benziyor gibi kelimeler kullanıyorlar.erkek çocuk olsaydı pipisini görürdünüz canım.kızlar çoğalmaya ciimcimeler gelmeye başladılar bir bir.inşallah hep böyle güzel haberlerle döneriz doktordan

kızlar herkese iyi geceler yine huzursuz bi gece geçireceğim gibi
şimdi birde vücudum kaşınmaya başladı.göbeğim göğüslerim karnım bacaklarım heryerim kaşınıyor.her tarafım çatlayacak sanırım.

noraa
bende de yazın olur alerji.sıcak ve terden bütün vücudumu kanatırcasına kaşınırım.soğuk su sakileştirir.anlayacağın ben hamile hamile diyarbakır ve adanada bende mahvolacağım

Kızlar ben de size bişey sormak istiyorum. Gerçi bu konu konuşulmuştu sanırım ama benim kafam biraz karışık bu konuda.
Şu emzirirken olan çatlaklara şimdiden önlem olarak herhangi birşey sürmemiz gerekir mi! Ya da bu konuda doktoruna danışan veya göbeğine ya da göğüs ucuna şimdiden bir şey süren var mı!
Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim, güzel anne adayları... :)

canım ben en son dün gittim.aslında cuma da gitmiştim ama krampalrım yüzünden gitmrk zorunda kaldım.doktorun verdiği suda eriyen calsiyumu içince de çok fena çıkarttım hamilelik boyunca hiç çıkarmamıştım oysa..neyse dertliyim de bu konuda kusura bakma.ben 14+3 üm seninle yakınız..satım 1 kasımdı..bebişin cinsiyeti belli oldu mu?a.s.

X