2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Evrisim nane cayi zararli demissin, ay burda faslilarin taze nane cayi var, super bisi, kac zamandir kokusu burnuma geliyordu, gecen ictim, cok ferahlatti, hatta eve ozel demligini aldim bardaklariyla tepsisiyle otantik takim, ben icmiyeyimmi simdi((

Esrako ufak bi yanis anlasma olmus ama onemli degil aklindan ben geciyordum demekki:)))

ilk hamilelikte göğüs ucu çatladığı için bebişi emzirememiştim.one acıydı.yeni anne olacakları korkutmak istemem ama önlemini şimdiden alın kızlar ağlaya ağlaya bebeğimi emziriyordum en sonunda sütümde kesildi.şimdiden gögüs ucu koruyucusnu falan alıcam kreminide .

hayırlı olsun canım benim bir kızım var .tam bi baba aşığı çok güzel ya sevindim tekrar hayırlı olsun.ikili testte bhcg kaçtı senin canım.
saol canım, bizim için gerçekten farketmiyordu kız erkek, o yüzden ekstra bir sevincimiz olmadı. ama ailelerimiz kız istiyordu, onlara müjde oldu anlayacağın. buarada bhcg 27 idi. erkek olur diyordu çoğu kimse, ama doktor yüzde seksen kız gibi duruyor dedi.

Evrisim nane cayi zararli demissin, ay burda faslilarin taze nane cayi var, super bisi, kac zamandir kokusu burnuma geliyordu, gecen ictim, cok ferahlatti, hatta eve ozel demligini aldim bardaklariyla tepsisiyle otantik takim, ben icmiyeyimmi simdi((

Öpüşüp ayrılın bir süreliğine.. kasılmalara sebebiyet verir kendileri..

Veeee bir devrin bittiği andır... bhcg 27 ve sonuc kız bebek.. bhcglerimizi rafa kaldıralım dostlar.. çünkü kendileri fossslarrrrrr

aftabru cok hos esinin yaptigi, bizim de kiz olursa daha simdiden talibimiz var ama oglana daha bisi yok, sizinkilerden ayarlariz artik:)))hemen kertiverelim burda:)))

aftabrucum senin çok miden bulanıordu değil mi iştah filan kalmamıştı. gerçi 2 arkadaşım da felaket kustular bulantıdan erkek oldu.yani sormadan konuyu değiştirieim. evriş karşıyakalı mısın:)

ben bu ara ihlamura dadandım zararsız diye biliyordum evriscim dogrulamıs daha bir rahatladım. aksamları iki kupaa içiyorum bol limonlu olarak. son gunlerde limona asık oldum resmen limonla içilebilcek herseyi içebilirim,

aftabrucum senin çok miden bulanıordu değil mi iştah filan kalmamıştı. gerçi 2 arkadaşım da felaket kustular bulantıdan erkek oldu.yani sormadan konuyu değiştirieim. evriş karşıyakalı mısın:)

Hayır Lalcimm.. aslına İzmir li değilim ben.. karşıda oturuyorum..

aftabru cok hos esinin yaptigi, bizim de kiz olursa daha simdiden talibimiz var ama oglana daha bisi yok, sizinkilerden ayarlariz artik:)))hemen kertiverelim burda:)))

bizimde kısmetlerimiz var en çok kız olursa var bu sene çok erkek doğacak çünkü :)

bhcgler gerçekten rafa kalktı gibi .ah ah bu merak beni mahvetti hadiya buna bari sarılmıştım doktor söylemiyo daha iki hafta bekleyeceğim ya

evriss hemen niye free beta hcg leri rafa attın dr bile %80demis %20 oranı begenmiyormusun:)

benim emin olmak istedigim tez su dun okuduklarım forumlardada dusuk çıkan sonuçlardan kız çıkmıs ama pek yyuksek sonuçtan erkek çıktıgını okudugum hatırlamıyroum. benide isin bu kısmı ilgilendiriyor su an için . iiçmde hala umut var . :)))

ben bu ara ihlamura dadandım zararsız diye biliyordum evriscim dogrulamıs daha bir rahatladım. aksamları iki kupaa içiyorum bol limonlu olarak. son gunlerde limona asık oldum resmen limonla içilebilcek herseyi içebilirim,

Al benden de o kadar Esramm.. ben onun ıcıne bi çiçek çayı var.. o da ekşimsi bir tat veriyor, onu atıyorum ıhlamurun ıcıne.. birlikte içiyorum.. adına Hibisküs diye geçiyor.. oldukca da c vitamını ıceren bir bitki.. artı soguk algınlıgı ve grıp ıcın içiliyor, öksürüğü kesiyor, ama ben güzel tadı ve rengı için tüketiyorum, limon sıkılmıs gibi oluyor..

birden msjını anlayamadım evriş. karşıyakalılar izmirliyim demezler ya. ben de öle bi şaka yaptın sandım canım birden kafam karıştı.tatlı komasına gireceğim resmen gözüm dönüyor ağzım sulanıyor.her yerimi sivilceler bastı ergenliğe dönüş yaşıorum. pek bi çirkinim. çok heycanlı şu cinsiyetler çıksada ortaya karnımı vicdan azabı çekmeden sevsem.bu arada 2 gün sonra 12. haftamda göbek şova katılacağım sonunda :) büyütüorum sizin için

Hmmm.. :uhm: Zeki kadının hali de bir başka oluyor işte.. bak haklısın, bende duymadım.

bana ne bu heyacan ne bu şiddet diyen varsa bir kızm var birde oğluşum olsun istiyorum ama yine allah bilir elbette.öğrenen çoğaldıkçada heyecan basıyor doğal olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…