2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kaçak kedi hoş geldin aramıza cnm benım aftabru hadı bakalım cok sevındım benımkınede erkeğe benziyo dedı dr. sonrada vajınal bakınca pipisi yok dedı nasıl sevındım bılemezsın ama bakalım pazartes tekrar gıdıcem

ya bu sıteye gırerken değişik bişeyler cıkıyo ne uğraştırıyo ya offfff zaten evdeyken cok sık gıremıyom yok utu yok yemek derkene vakıt gecıyo işde ben zuzumu ösledım ya kız olsa sızce 13*3 de pipsi bellı olmazmıydı vajınal bakıldı yanı bıde he ya cok heveslendım sağlıklı oldu temız cıktı testlerımız emme kızmı olucak yoksam yawf

comely gözün aydın

sağol bitanem cok tesekkur ederım yawf temız cıktı sukurkler olsunkı bıde kıza benzet mesı pipisi yok demesı en mutlu ınsanı yaptı benı çünküm erkeğe hazırlamıştım ben kendımı ama yınede erkek olabılır dedı ama ya pipisi cıkardı vajınal baktı cünkü 13*3 dum yanı bıde

Bana hoşgeldin diyen ve diyemeyen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 3 karanlık 1 mucize seninle az çok bir ortak yönümüz olmasına da sevindim. Yalnız şu 1 mucizeyi anladım da 3 karanlık kısmını inan hala çözemedim! Cahilliğime bağışla...

hoşgeldin canımm...ağustos annesi olmakla beraber birer aslan burcu bebeği annesiyiz temmuzda da doğsa bebişin. kılzar şimdi dışardan geliorum.daha erken diyeceksiniz ama bulunduğum durumdan dolayı ben mart ayında türkiyeden alışveriş yapıp buraya taşıyacağım eşyaları sonra zaten türkiyeye bir daha doğuma geleceğim.ondan sonra da herleyi taşımam zor olur.kıyafet filan belki getiririm. şimdi bebek arabalarına bakıoruz meburen martta gelince alıp getiricem ana kucağınla beraber. 1 ay sonrasında annem gelecek o da banyosu. 2-3. ayda giyecekleri havlu filan getircek yani anlayacağınız yavaş yavaş buraya getircez uçaklarda yük masrafı çok oluyor. çevremde bebek arabası kullanan ve çok memnun kalanlardan isim aldım ancak onların da fiyatları çok fazla. sizin bildiğiniz arabalar neler. ana kucağınla takım olacağı için onun için isim sormayım.netten de araştırıorum birçok markayı ama resimden bakıpta kullanışlıymış denmez malesef.siteden marka ismi verilebiliyor mu.

Estağfurullah canım benim, bebek anne karnında 3 karanlık evreden geçerek yaratılıyor ben de o düşünce ve hamilelik heyecanı ile bu ismi aldım kendime. yerimseniben

Gerçi uzun diye 3k1m yazan var mucize diyen var, istediğiniz şekilde hitap edin güzel anne adayları ben anlarım :)

Canım benim ben ne kendime ne bebişe henüz bişey almadım. Dolayısıyla hiç bir fikir veremeyeceğim. Ama madem sen önden gidiyorsun mecburen. Sen bize hoşuna giden şeyleri söylersin artık.

comely , esrako, ebrar, aftabru , irem iyi haberlerinize çok sevindim..
ben de sonucumu yarın 4'te alıcam...hayırlısı bakalım...
kaçakkedi aramıza hoşgeldin...
esracım güldürdün beni allah ta seni güldürsün...bazen gece patlıycakmış gibi uyanıyorum ben de...ya olursa diye de düşünmüyo değilim hani...::)))

Kızlar ben de size bişey sormak istiyorum. Gerçi bu konu konuşulmuştu sanırım ama benim kafam biraz karışık bu konuda.
Şu emzirirken olan çatlaklara şimdiden önlem olarak herhangi birşey sürmemiz gerekir mi! Ya da bu konuda doktoruna danışan veya göbeğine ya da göğüs ucuna şimdiden bir şey süren var mı!
Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim, güzel anne adayları... :)

kaçakkedi hosgeldinn
insan arada bir yazar hep oku oku olmazki:)
her zaman bekleriz sayet ben alınmayanlardanım hiç geçmis olsun gozu aydın falan kim yazmıs kim yazmamıs farkında değilim yazanlarda sagolsun yazmayanlarda eminim içlerinden geçiriyorlardır. valla heryerde istanbulluar çok olur ama burası izmir platformu gibi masalah çok fazlalar:)
adanalı birkaç arkadas daha vardı sanki .

Aftabrummm bir yazdı kaçtı.. sanırım işleri yoğun..

Kaçakkedi hoşgeldin aramıza.. giriş yazın çok güzeldi, samimiydi. Kakao yağı alıp sürmeni öneririm.. bizler başladık kullanmaya.

Comellyy.. gene taktın kız cocuguna.. hani vazgecmiştin bundan.. geliyim mi şimdi oraya.. klava: Böyle sartlama kendini.. üzülmeni istemem sonra kuzu.

aftabru çok sevindimmmmm. şimdi geçmişi okudum herkes sana erkek diyordu. ayh minik prenses geliorrr. aftrabru sen kız hissediordun değil mi

ben bebeğimi farkında olmadan oğlum diye seviyorum niye bilmem ki kıvırcık kızım olsun isterim :) sağlıklı olsun da bebişlerimiz acaba oğlan da içime doğuyor ordan mı öle seviyorum diyorum.

aaaa ilk tebrik eden ben olayımmm.. Kız ın hayırlı ugurlu olsunnn.. Size mutluluk ve huzur getırsın.. Saglıkla sıhhatle evinize neşe doldursun...

saol canım, ben şaşkınım. Ama eşim kızımıza hemen bir koca adayı bile bulmuş. öğreneli daha 2 saat olmadan gidip kıza beşik kertmesi bulmuş. Dedim "sen nasıl kız babasısın, kızını kimselere vermek istememen gerekirken sen ilk iş kızı satmaya kalkıyorsun"

Lalimm.. bu konuda kk da cok gusel konu acılımları var.. oralara bir baksana.. tecrubeli anneler hep yazıyorlar..

noracım benim anakucagı var zaten oglumdan kalma. yepyeni duruyor. 9 aya kadar kullanılıyor genelde anakucagı zaten. o yuzden bebek arabası alacagım sadece ve araba koltugu tabi. araba kuoltugu vardı ama nerde nası saklayayım ikinci de dusunmuyorudm kapının onune koydum anında gittiydi:)
araba ise tepe tepe kullandık 7 yasına kadar oturudu oglum ve kumasları falan parcalandı artık ama mekanızması hala teklemeden harika çalısıyordu. peg perego pliko matik modeli baston puset ama konforlu basten çok ince hafi en pratik bastonlardan değil onlarda bebek rrahat edemez gibi geliyor bana yada çocuk . simdi yine aynı marka almayı planlıyorum en azından bildigim uruno kadar hor kullandıkkı yazın tatillerde plajlarda kumların içinde hiçitina etmedik ama tik demedi

:roflol: Allahımm.. bende sandım.. hemen gitmiş ona bişi almış felan.. ne alemler bu kocalar ya.. Aftabrum bhdg degerın ne idi senin? en merak edilen soru buydu sana karsı..

aftabru şimdi sen biçok şeyi çürütmüş oluyosun...f-bhcg ve göbişin erkeğe benziyodu...allah'ım bebişine sağlık ve uzun ömür versin...

kızlar benimde içime sanki kızım olacakmış gibi geliyor ilk çocugumda kız aynı şeylere aş eriyorum tek fark bu sefer kilo verdim ve bebegi erken hissettim çay kahve içmek istemiyorum ilk hamileligimde sorun olmuyordu çarşamba ikili testimin sonucunu alıcam belki kan degerleri bize ip ucu verebilir.
bugün karşı komşumda hamile ama o 5 aylık dr gitti onun bebegide erkek olacakmış senin kız olursa alırım ona göre dedi yok anacım isterse 10 tane kızım olsun vermem kocaya dermişim ama bende annemin tek kızıydım ama kocacım gelip aldı beni benim kızlara talip çok şimdiden ama daha çoooooook beklerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…