2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

birden msjını anlayamadım evriş. karşıyakalılar izmirliyim demezler ya. ben de öle bi şaka yaptın sandım canım birden kafam karıştı.tatlı komasına gireceğim resmen gözüm dönüyor ağzım sulanıyor.her yerimi sivilceler bastı ergenliğe dönüş yaşıorum. pek bi çirkinim. çok heycanlı şu cinsiyetler çıksada ortaya karnımı vicdan azabı çekmeden sevsem.bu arada 2 gün sonra 12. haftamda göbek şova katılacağım sonunda :) büyütüorum sizin için

Olur olur.. hamileyiz biz.. büzüşük beyinli kadınlarız artık.. gel de eşime sor, neler ne sekılde anlasılıyor.. a.s

Izmir'de yasamaya basliyan herkes artik bir Izmir'lidir, Izmir disinda yasiyan Izmir'liler zaten Izmir'lidir:))):lepi:

Peki Norrammm.. çatal karam.. sen öyle diyorsan öyledir :1rolleyes:

bezelye yapmak istiorum ancak garnitürde bezelye de teneke konserve.sizce caiz midir? yenir mi

birden msjını anlayamadım evriş. karşıyakalılar izmirliyim demezler ya. ben de öle bi şaka yaptın sandım canım birden kafam karıştı.tatlı komasına gireceğim resmen gözüm dönüyor ağzım sulanıyor.her yerimi sivilceler bastı ergenliğe dönüş yaşıorum. pek bi çirkinim. çok heycanlı şu cinsiyetler çıksada ortaya karnımı vicdan azabı çekmeden sevsem.bu arada 2 gün sonra 12. haftamda göbek şova katılacağım sonunda :) büyütüorum sizin için

uff bende acayip cirkinlestim ve sismeye basladim:KK43:( yuzum dedigin gibi sivilce dolu, gidigim cikti, incecik belim vardi, kum saati gibiydim giderek duvar saati gibi yusyuvarlak oluyorum..allah sonumuzu hayir etsin, kocis bile bingilim diye sevmeye basladi...

uff bende acayip cirkinlestim ve sismeye basladim:KK43:( yuzum dedigin gibi sivilce dolu, gidigim cikti, incecik belim vardi, kum saati gibiydim giderek duvar saati gibi yusyuvarlak oluyorum..allah sonumuzu hayir etsin, kocis bile bingilim diye sevmeye basladi...

nolcak bilmiorum.hamilelerin suratına nur gelirmiş belli olurmuş güzelleşirlermiş.çok korkuncum. bugün makyaj yaptım.sivilceler kapansın die phonedetente de sürdüm ama daha beter oldu.göbeğimde bile çıktı siz de var mı ben de ilk defa çıkıor onu da geçtim ilk defa duyuorum böle bişi. noracım inşallah eski halimize döneriz doğumdan sonra yoksa bu dönem kapnıor mu -tatlicadiarzu-

iyi akşamlar kızlar
işlerim çok yogun gelemiyorum yanınıza
nasılsınız okuyamadım geçmişi , umarım herşey yolundadır
c.tesi günü anneciğimle alışveriş yaptık biraz hamile pantalonu aldım okadar rahatti uyurken bile giyebilirim : ) benettondan 32 TL ye aldım fiyatı çok uygun diger mağazalara göre
karnım çok kasılıyor ağrısı çok rahatsız ediyor, bel ağrımda çok fazla
irem , minik kelebek , mercimek doktora gidecekti nasıl geçti ?

nolcak bilmiorum.hamilelerin suratına nur gelirmiş belli olurmuş güzelleşirlermiş.çok korkuncum. bugün makyaj yaptım.sivilceler kapansın die phonedetente de sürdüm ama daha beter oldu.göbeğimde bile çıktı siz de var mı ben de ilk defa çıkıor onu da geçtim ilk defa duyuorum böle bişi. noracım inşallah eski halimize döneriz doğumdan sonra yoksa bu dönem kapnıor mu -tatlicadiarzu-

sorma fondaten pudra dahada portletiyor, umarim eski halimize doneriz, ergenlikte bu kadar igrenc olmamisti cildim, maske falan hic bisi ise yaramiyor, ben tatliyida okadar abartmiyorum ama 2 haftadir berbat durumda cildim:bbo::)))

Lal.. iyi bir marka olsun bezelyen.. bir de suyun ıcınde ıyıce yıka onları, o ustunde sular ıyıce gıtsın .. oyle kullan, aman tarıhıne falan bak diikkat et.. en kötü zehirlenme seklıdır cunku.. ( Allah korusunn.. yazdıysa bozsun)

Petrikim, hoşgeldin.. özlemiştik seni.

sorma fondaten pudra dahada portletiyor, umarim eski halimize doneriz, ergenlikte bu kadar igrenc olmamisti cildim, maske falan hic bisi ise yaramiyor, ben tatliyida okadar abartmiyorum ama 2 haftadir berbat durumda cildim:bbo::)))

burda daha önce yazmamıştım ama benim daha önce kürtajım olmuştu hap kullanırken hamile kalmışım.o zaman ki güzelliğimi size anlatamam.cildim parlıordu.gözlerim irileşmişti.nassıl yüzüm güzelleşmişti saçımı sımsıkı topluordum ve gene de hayran kalıyordum kendime kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 o zaman ki hamileliğimde çok çok mutluydum sebepsiz.doğan güneşe ağlıordum.ağaçlar yeşermiş die ağlıordum güzel olan ne görsem güzelliğine ağlıordum. ve herşei yiordum. şimdi cadıya benzedim saçlarım hep elektrikli.fön bile çekemiorum. et ve kokulu yiecekler yiemiorum tatlı ekmek peynir yiorum. huysuzum biraz gerginim. tam tersini yaşıorum.

Lal.. iyi bir marka olsun bezelyen.. bir de suyun ıcınde ıyıce yıka onları, o ustunde sular ıyıce gıtsın .. oyle kullan, aman tarıhıne falan bak diikkat et.. en kötü zehirlenme seklıdır cunku.. ( Allah korusunn.. yazdıysa bozsun)

canım hiç hem de hiç bilmiorum burdaki markaları ama ii bir marketten aldım. gerçi burda market yok lüks bakkaldan aldım dieyim.sosyetik bakkalımız :) tarihine baktırırım 1387 yılının kaçıncı ayındaız bilmiorum bile. burası tam bana göre otur çıldır

tatlım evriş bende özledim sizleri :1hug:

Lal dondurulmuş bezelye al bence konserveden daha sağlıklı, sonuçta bizde yazdan alıp buzluga atıyoruz öyle tüketiyoruz dimi

dondurulmuş yok kızlar ya
ben en iyisi yemeyim.şimdi aksiliğe gerek yok.canım çekmişti ama izmirde annem yapar. neyse artık ben çıkaım yaırn görüşürüz kızlarrrrrrr....

aftabruuu kızınımııııı
eminmi imis dr yani yuzde oranı falan verdimi
ya ben bile heyecan yaptım allahım kendiminkini ogrendigimde neler hissedeceğim acaba

senin free beta hcg kactı sen yaptıralı epey oldu unuttum bile.

ee neler hissediyorsun kız beklemek nası birduygu:)

saol canım. inşallah senden doktodan KIZINIZ OLACAK lafını duyarsın. şahsen ben pek bişey hissetmedim çünkü böyle bir tercihim yoktu. ne kız ne erkek. ben yüksek riskli grupta olduğum için aklımdaki tek düşünce bebeğin sağlığı, cinsiyetini hiç merak etmedim bugüne kadar, öğrenince de bi fark hissetmedim. zamanla alışınca bu fikre heyecanını duyacağım galiba.
doktor yüzde seksen dedi, çok uygun pozisyonda değildi bizim kız, hatta doktor, "şimdilik yakınlarınıza anons etmeyin, iki hafta sonra kesinleşir, öyle söylersiniz" dedi. ama benim ailem kız olsun diye dua ettiği için onlara müjdeyi hemen verdim. havaya uçtular.
bhcg değerim 27 idi.

minik kelebek
12.ayda üç aylık olmuş oluyorsun 12. bitirince 4.aya girmiş oluyorsun 4 aylık hamile olmuyorsun.yaş gibi düşün 28. bitirince 29 dan gün alıyorsun.sana bi link vereyim 4. ayında anne karnında bebek diye 12-16. haftalar diyor kağan kocatepe 4. ay için.hem hamilelik 9 ay 10 gün 32. haftayı bitirince 9. girmiş oluyursun olmuş değil 36 da tam 9 aylık oluyorsun sonrada o 10 günün geçiyor
hafta hafta hesaplarkende 13+1 14. hafta oluyor.değilmi

http://www.uzmantv.com/hamileligin-4.-ayinda-anne-karnindaki-bebek-ne-durumdadir

güzel haberlerini bekliyoruz canım

Son düzenleme:
Kızlarrr, ben geldim doktordan hihoyyythihoyyyt
Bebeğimi gördüm uzunca bi aradan sonra, dediğiniz kadar varmış kızlar.. Şok olduk eşimle. Bir önceki gidişimizde resmen bir fasulye tanesiydi şimdi bebek görünümünü almış resmen :nazar: Çok da hareketli, ölçümleri yapılırken doktor amcamızı baya yorduk yani bugün ama çok şükür herşey normal çıktı :nazar: Ense kalınlığı, 1.2mm, kalp atışları dk da 162, boyu 48.9mm çıktı :nazar: İnşallah kan sonuçlarımda ii gelir :Saruboceq: Darısı yaptırmayan arkadaşlarımın başına :Saruboceq:
Aftabru ve minik kelebek sizlerden de güzel haberler bekliyorum bugüüün:1hug:

gözünaydın canım.inşallah kan sonuçlarında iyi gelir

merhaba arkadaşlar
biraz göz gezdirdim gördüğüm kadarıyla herkes iyi. ben de ikili testi yaptırdım her şey normal çıktı. bebeğim güzelce büyüyomuş. benim mide bulantısı azalacağı yere arttı ya. çok fena oluyorum bulantılardan. canım bişey de yemek istemiyor. aldığım kiloları da geri vermişim. ne yapcaz bilmem. cinsiyeti de daha görünmüyomuş.

gözün aydın canım.bebeğin iyiymiş kaç haftalık hamilesinki cinsiyeti gözükmüyor

X