2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

geldim minik kelebeğim geldim. KIZımı gördük, gayet iyiymiş, haftasına göre gelişimi iyiymiş. çok mutluyum.

Aaaa ilk tebrik eden ben olayımmm.. KIZ ın hayırlı ugurlu olsunnn.. size mutluluk ve huzur getırsın.. saglıkla sıhhatle evinize neşe doldursun...:nazar:

doktora gitmeden önce bi kağıda not alın kızlar ne soracaksanız onnuda yanınızda bulundurun ozaman unutmuyorsunuz.ben öyle yapıyorum.bacak ağrısı bende yok çok baş ağrısı var şu anda yine tuttu.

Erviş, 3k1m, sakaleynmaster, Aidaa, Norraa ve Sarmaşık hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim a.s.
geldim minik kelebeğim geldim. KIZımı gördük, gayet iyiymiş, haftasına göre gelişimi iyiymiş. çok mutluyum.
Gözün aydın canım, prenses geliyor demek ki kaydirigubbakcemile2 ne güzeell:nazar:

hayırlı olsun canım benim bir kızım var .tam bi baba aşığı çok güzel ya sevindim tekrar hayırlı olsun.ikili testte bhcg kaçtı senin canım.

aftabruuu kızınımııııı
eminmi imis dr yani yuzde oranı falan verdimi
ya ben bile heyecan yaptım allahım kendiminkini ogrendigimde neler hissedeceğim acaba

senin free beta hcg kactı sen yaptıralı epey oldu unuttum bile.

ee neler hissediyorsun kız beklemek nası birduygu:)

aftabru gozun aydin, minnosun hayirli olsunn, sanirim b-hcg tutmadi??allah nazarlardan, saklasin:nazar:a.s.

Evriş, ben de kendi yerimde olmayı istemiyorum bazen :KK43:

aftabru tebrik ederim hayırlı bir evlat olur inşallah minik kızın :)

merhaba arkadaşlar
biraz göz gezdirdim gördüğüm kadarıyla herkes iyi. ben de ikili testi yaptırdım her şey normal çıktı. bebeğim güzelce büyüyomuş. benim mide bulantısı azalacağı yere arttı ya. çok fena oluyorum bulantılardan. canım bişey de yemek istemiyor. aldığım kiloları da geri vermişim. ne yapcaz bilmem. cinsiyeti de daha görünmüyomuş.

Merhaba Arkadaşlar,

Ben dışarıdan uzun zamandır takipçinizdim. Nete her girdiğimde yazdıklarınızı kaldığım yerden okuyor, sonuna ulaştığımda yazmayı düşünüyordum. Ama bugün artık pes ettim. O kadar hızlı gidiyorsunuz ki size yetişene kadar hepiniz kucaklarınıza bebişlerinizi almış olacaksınız. :)) (inşallah) (İçi sıra da ben inşallah)
Dolayısıyla yaklaşık 100-120 sayfa kadar kaldı sonuna ama okumaktan vazgeçip aranıza katılmaya karar verdim. Tabii eğer siz de kabul ederseniz, bu kadar geç katılan birisini.
Yalnız şunu da söyleyeyim ben sizler kadar hızlı olamayabilirim. Çünkü bazen birbirine gücenen arkadaşlar oluyor. Zaten kimsenin canını yakmak istemediğim için (olur da birisine cevap veremem, atlayabilirim vs) gibi düşündüğüm için yazmaya cesaret edemiyordum.
Ama ben kimsede art niyet olmadığını biliyorum.
Biraz da kendimden bahsedeyim. Bu kadar İzmir'linin arasında ve İzmir'liler buluşmasını duyunca İzmir'li olmak isterdim, ama malesef İzmir'li değilim. Adana'lıyım.
Muhtemel doğum tarihim 06 Ağustos görünüyor.
Ama EVRİŞ gibi benim de kalp problemim olduğu için sezaryen olma ihtimalim yüksek. Dolayısıyla Temmuz'da olabilir. Ama ben başından beri Ağustos annelerini sizleri takip ediyorum.
Biraz uzun oldu ama, o kadar sizi okuduktan sonra bu yazdıklarım (geri kaldıklarımın yanında) az bile.
Umarım her zaman güzellikleri ve mutlu haberleri paylaşırız sizlerle.
Tabii siz de isterseniz!!!

merhaba arkadaşlar
biraz göz gezdirdim gördüğüm kadarıyla herkes iyi. ben de ikili testi yaptırdım her şey normal çıktı. bebeğim güzelce büyüyomuş. benim mide bulantısı azalacağı yere arttı ya. çok fena oluyorum bulantılardan. canım bişey de yemek istemiyor. aldığım kiloları da geri vermişim. ne yapcaz bilmem. cinsiyeti de daha görünmüyomuş.
Ebrar seninde gözün aydın canım, Maşallah bebişine :nazar: Umarım en kısa zamanda biter bulantıların, bundan sonra yemene içmene özen göstermelisin çünkü.. Bende bugün yaptırdım 2li testimi fakat cinsiyetini bizde öğrenemedik, biraz daha sabredicez :eek:

ebrar, testin iyiymiş, gözün aydın canım...

Kacakkedi, hoşgeldin :) Ben de senin gibi forumun hızına yetişemeyenlerdenim. 2 gündür yetişmeye çalışıyorum sadece. Mühim olan paylaşmak canım. a.s

selam arkadaşlar öncelikle 2 li test leri normal çıkan arkadaşlara gözünüz aydın,cinsiyet öğrenenlerede hayırlı evlat olur diyerek tebrik ediyorum.benim bi problemim var ağda yapıyorum 2 hafta sonraa tekrar yapmak zorunda kalıyorum.böyle bi şey yaşayan varmı aranızda?yoksa bendemi bi anormallik var.

Merhaba Arkadaşlar,

Ben dışarıdan uzun zamandır takipçinizdim. Nete her girdiğimde yazdıklarınızı kaldığım yerden okuyor, sonuna ulaştığımda yazmayı düşünüyordum. Ama bugün artık pes ettim. O kadar hızlı gidiyorsunuz ki size yetişene kadar hepiniz kucaklarınıza bebişlerinizi almış olacaksınız. :)) (inşallah) (İçi sıra da ben inşallah)
Dolayısıyla yaklaşık 100-120 sayfa kadar kaldı sonuna ama okumaktan vazgeçip aranıza katılmaya karar verdim. Tabii eğer siz de kabul ederseniz, bu kadar geç katılan birisini.
Yalnız şunu da söyleyeyim ben sizler kadar hızlı olamayabilirim. Çünkü bazen birbirine gücenen arkadaşlar oluyor. Zaten kimsenin canını yakmak istemediğim için (olur da birisine cevap veremem, atlayabilirim vs) gibi düşündüğüm için yazmaya cesaret edemiyordum.
Ama ben kimsede art niyet olmadığını biliyorum.
Biraz da kendimden bahsedeyim. Bu kadar İzmir'linin arasında ve İzmir'liler buluşmasını duyunca İzmir'li olmak isterdim, ama malesef İzmir'li değilim. Adana'lıyım.
Muhtemel doğum tarihim 06 Ağustos görünüyor.
Ama EVRİŞ gibi benim de kalp problemim olduğu için sezaryen olma ihtimalim yüksek. Dolayısıyla Temmuz'da olabilir. Ama ben başından beri Ağustos annelerini sizleri takip ediyorum.
Biraz uzun oldu ama, o kadar sizi okuduktan sonra bu yazdıklarım (geri kaldıklarımın yanında) az bile.
Umarım her zaman güzellikleri ve mutlu haberleri paylaşırız sizlerle.
Tabii siz de isterseniz!!!

hosgeldin canim..:1hug: gec olsunda güc olmasin..benimde 5 agustos ama ilki sezeryan oldugu icin buda temmuzda dogabilir..gamyoncuiremsu

hoşgeldin kaçakkedicik şeref verdin.aftabruuuu çok güzel bir haber..bayılırım kızlara benim ki oğluş ama ona da bayılıyorumm..hem cuma hem de bugün gördüm bebişimi 14*2 9 küsur cm olmuşuz

selam arkadaşlar öncelikle 2 li test leri normal çıkan arkadaşlara gözünüz aydın,cinsiyet öğrenenlerede hayırlı evlat olur diyerek tebrik ediyorum.benim bi problemim var ağda yapıyorum 2 hafta sonraa tekrar yapmak zorunda kalıyorum.böyle bi şey yaşayan varmı aranızda?yoksa bendemi bi anormallik var.
Teşekkürler canım a.s. Ağda konusunda da yalnız değilsiiin, benimde senden bi farkım yok :1hug: Umarım hep böyle devem etmez kafamçokkarıştı

Ebrar seninde gözün aydın canım, Maşallah bebişine :nazar: Umarım en kısa zamanda biter bulantıların, bundan sonra yemene içmene özen göstermelisin çünkü.. Bende bugün yaptırdım 2li testimi fakat cinsiyetini bizde öğrenemedik, biraz daha sabredicez :eek:

hayırlısı olsun çok da önemli değil cinsiyet. sağlıklı sıhhatli olsun da.

X