2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

değilmi?1 hafta sonra 5.aya gireceğiz artık.allahım tamamına erdirsin.ben bu hesabı senden biliyorum.ben hep 18.haftanın bitimi 5.ay olarak hesaplıyordum ama seninle aynıyız ya senin hesabına uyuyorum.

kayracığım aslında banada doktorum söylüyor.en son 14+1 idi gittiğimde 3,5 aylık oldun dedi bana.birde ben uzman tv var internette.orda kağan kocatepe ay ay bebek gelişimi diye kısa slaytlar yapmış.orda da 4. aya 12-16 haftalar 5.aya 16-20.haftalar diyor.yani 16 bittiği anda 5. aya giriş kabul ediliyor.

Son düzenleme:

canım 16 ile18.haftalar arası yapılıyor.sen o zaman 18.haftada oluyorsun değilmi?yok ya geç değil ama istersen 1 hafta öne aldır.daha iyi olur.doktoru ara durumu anlat eminim öne çekecektir tarihi...
evet ya allah insaflı doktorlarla karşılaştırsın.hayır ya bizim buradada kızlar var ve onlara gerek duymamışlar.40 yaş ve üzerine çekildi amniyosentez.üçlünüde yaptır sorun yoksa ki allahın izniyle olmayacak inşallah sırt üstü uzan.o amniyosentez diyen salağada sitesi varsa değerlerini mail atta utansın.ama nerde onlarda utanma...........

yumrta kesinlikle hamilelerin yemesi gereken protein kaynağı ve hiç bi yiyecek yumurtadaki proteini karşılamıyormuş.doktorum her gün bi tana yiyeceksin dedi ve bende doktoruma uyup yemeye özen gösteriyorum

Tamamdır o zaman, gelsin yumurtalar, sütler, yoğurtlar, peynirler, cevizler, bademler ve bilumum yararlı şeyler cokacimcoook

o zaman ben şimdi 5 gün sonra 12 hafta oluyorum 4. ay mı oluyor süpermiş valla :) sevdimmhihoyyyt

canım benim senin dediğin gibi daha güzel işte mutlu oluyorum büyüyünce.hem beraberiz ya ve sen benden önce gidiyorsun doktora dahada güzel oluyor.
ya helin yarın okullar açılıyor çok moralim bozuk....

benim de ikili testim iyi çıkmasına ve dört boyutlu ultrasonla bakılıp organların iyi olduğu söylenmesine rağmen doktorum üçlü yapılacağını söyledi.tarzı bu o yüzden takılmadım

yaa benim canım hiçbişey istemiyor çok üzülüyorum doğru düzgün beslenemiyorum diye

Önemli olan 4. aydan sonraki beslenmeymiş canım. Dert etme, şimdi bebeğin sen çok yiyemesen de besleniyor. Ama 4. aydan sonra zorla da olsa yiyeceksin mecburen. Ben de süte hiç alışkın değilim ama burna mandal yapıp içiyorum :roflol:

ben çıkıyorum kızma yarın için hazırlık yapacağım hepinizi öptüm kendinize iyi bakın.hayırlı akşamlar

canım benim senin dediğin gibi daha güzel işte mutlu oluyorum büyüyünce.hem beraberiz ya ve sen benden önce gidiyorsun doktora dahada güzel oluyor.
ya helin yarın okullar açılıyor çok moralim bozuk....
al benden de o kadar.bugün eşimin ve benim okul kıyafetlerini ütüledim söylenerek ne güzeldi tatil.şimdi 8:30-15 arası çalış sonra gel yemek yap evi düzenle neyseki eşim çok yardımcı oluyor bi de kız kardeşim yanımda ama ben uykuya çok düşkünleştim o zorlayacak beni

sağol canım benim korkum kızımda yüksek risk olmadığı halde amniyo yapılması.işin kötüsü bilmeyen doktor bende deneme yapmış tam 4 defa iğineyle girildi .ilk ikişsi acemi doktormuş bende bilmiyorum kim yapacak ozaman ustasını acil çağırıp getirdiler benimde korkudan tansiyon falan gitti tabi böyle olunca hastana başhekim falan başıma toplanmışlardı.çok kötü bir tecribe yani .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…