2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

milkshake guzel haberlerını beklıyoruz canım. arkadaslar hadı bundan sonra endıselenmeyelım hem ii seyler dusunelım bisekilde atlatalım 3 ayı. benimde karamsarlıktan gıresım gelmıo ama gırmekte ıstıyorum bırbırımıze pozıtıf enerjı verelım

selam arkadaşlar ben istanbuldan zehra yeni tanıdım sizi ve tanımamaın nedenide malümm...:) bende 4 hafta 3 günlük hamileymişim ve ilk çocuğum olacak yeni evliyim heyecanlıyım ve neler yaşayacağım tahmin bile edemiyorumm...

aramıza hosgeldın canım ins sende guzel haberlerle gelirsin. dr a gittinmi , keseni gordunmu

canım bana söylemek istedın galıba.ama ne demek istedıgımı anlamadın sanırım arkadas bı haylı tedırgın ve bende dedımkı "EGER DOKTORUN İÇAÇICI KONUSMASSA RİSKLİ GEBELIK UZAMANI PROF A GÖRÜN" cünkü azbucuk arastırdım azönce ve elisa testi pozitif cıkan hamılelerde bebege bulasmasın die ası yapılıyormus onu söyledım.enazından telaşını gıdermek için

hosgeldın canım hayırlı 0olsun

yok yok ben galiba neden bahsettiğinizi anlamamışım. bebeğe 2. ve 4. ayında aşı yapılmasından filan bahsediyordunuz da ben bunun şimdiki bir riskle ilgili olduğunu anlamamıştım. zannettim ki çocuk doğdu da aşılarına geçtik artık... pardon yani

kızlar hepiniz çok sağolun.....

bu akşam günümüz var ve benim randevum 6 da zaten 1 saatlik yola gidip gelicem 7,5 gibi evde olurum ama hemen hazırlanıp güne giderim inşallah hayırlı haberlerle dönersem....ama tersi bi durum olursa zaten netin başında olurum iyi yada kötü sizi haberder ederim mutlaka yani bu akşam olmazsada yarın öğleye doğru hatta sabah mutlaka haber veririm..... öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın....

iyi haberlerini bekliyoruz sibelciğim,inşallah kalp atışlarını duyar da gelirsin.

selam arkadaşlar ben istanbuldan zehra yeni tanıdım sizi ve tanımamaın nedenide malümm...:) bende 4 hafta 3 günlük hamileymişim ve ilk çocuğum olacak yeni evliyim heyecanlıyım ve neler yaşayacağım tahmin bile edemiyorumm...

hoşgeldin arkadaşım,sağlıkla geçirilen bir hamileliğin ardından sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyle...

merhaba herkese
bende dün öğrendim bebişimi : )
dün ve bu sabah test yaptım ikisinde de çift çizgi :)
yarın doktora gidiyorum kanda da baktırıcam
hesabıma göre 1 ay 4 günlük bebeğim
rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin

merhaba kızlar benim dr.gitmeme sayılı saatler kaldı evet görücem bebeğimin kalp atışını göreceğim buna inanıyorum.....dua etin benim için kızlar.....cuma mübarek gün ve rabbim beni bu günün yüzü suyu hörmetini üzmeyecek sevindirecek.....4 de çıkıyorum işten 6 ya doğru randevum var inşallah hayırlı haberler alırım......lekelenmem şuan için yok bazen geliyor bazen gelmiyor allah korusun tehlikeli bir durum olsaydı herhalde şimdiye kadar çoktan olurdu....ağrım sızımda yok.....
ayy cok heycanlı hadı baklım duy su bebısının kalp atıslarını hepimiz göbecikler atalım şurda kaydirigubbakcemile2 herseyın yolunda lduguna ınanıyorum sende ınanmıssın ne güzel.:1hug:
hosgeldın canım aramıza ohhhh baya bı kalabalıklastık süpeerrrrr.benımde ilk cocugum olcak inşallah.bende 2.5 yıllık evlıyım Allah hepimize saglıklı hayırlı hamilelıkler nasip etsın inşallah

merhaba herkese

hosgelkdın canım senınde cok yenı hamılelıgın hadı hayırlı haberlerle gel inşallah

milkshake guzel haberlerını beklıyoruz canım. arkadaslar hadı bundan sonra endıselenmeyelım hem ii seyler dusunelım bisekilde atlatalım 3 ayı. benimde karamsarlıktan gıresım gelmıo ama gırmekte ıstıyorum bırbırımıze pozıtıf enerjı verelım
evet canım bende kötü seyler okuyunca moralman çöküyorum ama kötü yasadıgım tecrübe aklıma gelıyor ve herkeze cvp yazıp morallerını yüksek tutmalarını istiyorum.çünkü insan panıge kapıldıgında gercekten bırınden iyi bişe duymak istiyo.belkı bız doktor degılız ama bazen doktor bıle ilac olamıyo.sadece iyi birkac cümle duymak moral oluyo ve enazından bı umudunun oldugunu bılıyorsun.oyüzden hepimiz bırbırımıze dua edelım ve varsın hep iyi olanı düşünelım.insan umudu bittiğinde hayattan silinir yoksa hep vardır zaten ve ancak bu şekilde zorluklarla başedebılır

yok yok ben galiba neden bahsettiğinizi anlamamışım. bebeğe 2. ve 4. ayında aşı yapılmasından filan bahsediyordunuz da ben bunun şimdiki bir riskle ilgili olduğunu anlamamıştım. zannettim ki çocuk doğdu da aşılarına geçtik artık... pardon yani

:1hug: evet canım konuya istinaden yazmıstım ufak bı yalnıs anlasılma olmus sanırım. a.s.

merhaba herkese

tebrikler canım, inşallah sağlıkla bebeğini kucağına aldığın günleri de görürsün..

merhaba herkese

petrik hosgeldin.
hayırlı olsun bebegin. saglıkla kucagına alırsın insalah
son adet tarihini soylersen arkadaslar liste yapıyorlar daha dogrusu son adet tarinhini internetteki hesaplayıclaar girersen dogum yapacagın tarih çıkacak onu yazarsan arkadasalr doum yapacgın tarihe gore liste yapıyorlar çunuk

evet canım bende kötü seyler okuyunca moralman çöküyorum ama kötü yasadıgım tecrübe aklıma gelıyor ve herkeze cvp yazıp morallerını yüksek tutmalarını istiyorum.çünkü insan panıge kapıldıgında gercekten bırınden iyi bişe duymak istiyo.belkı bız doktor degılız ama bazen doktor bıle ilac olamıyo.sadece iyi birkac cümle duymak moral oluyo ve enazından bı umudunun oldugunu bılıyorsun.oyüzden hepimiz bırbırımıze dua edelım ve varsın hep iyi olanı düşünelım.insan umudu bittiğinde hayattan silinir yoksa hep vardır zaten ve ancak bu şekilde zorluklarla başedebılır

Ne kadar pozitifsin, ben de genelde öyleyimdir ama, umutlanıp da, tekrar o kötü şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. Enerjine, hayata bakış açına hayran kaldım.

:nazar: GÜZEL ANNE ADAYLARIMIZ VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.Esin123…………………………….....2 ağustos
2.ASLI……………………………..........2 ağustos
3.entelliye…………………………........2 ağustos
4.Caninuss.......................................2 ağustos
5.Arda............................................ ..3 ağustos
6.Kayra........................................... .4ağustos
7.Badibade.......................................4 ağustos
8.defnedamla....................................5 agustos
9.Aftabru......................................... .7 ağustos
10.gamze_hlm....................................7 agustos
11.dlkltn......................................... ..8 agustos
12.minik_kelebek..............................8 agustos
13.baybmon.....................................8 agustos
14.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
15.Evriş.......................................... .11 ağustos
16.Milk shake..................................11 ağustos
17.nazlı_03......................................1 3 agustos
18.gelgit…………………………...……14 ağustos
19.başak35……………………......…..14 ağustos
20.Esrako.......................................16 ağustos
21.keops35.……………......…..........18 ağustos
22.tazefasulye................................18 agustos

23.Dide
24.GÜZEL EDİRNEM
25.Tealigt
26.bayan-66
27.Sabinev
28.bnc

aramıza yenı eklenen arkadaslar esrako arkadasımızın söyledıgı gibi muhtemel dogum tarıhlerınızı yazarsanız sizide eklerız listemıze. a.s.

kalp atışlarını göreyim,o zaman yaparım dediğim takvimimi yapmış bulunuyorum.ne de olsa kalp atışlarını da göreceğiz,sağlıkla kucağımıza da alacağız,değil mi? :dance:
çok pozitif gördüm kendimi,lekelenme yok diye herhalde.
herkese moral ve sağlık diliyorum...

Ne kadar pozitifsin, ben de genelde öyleyimdir ama, umutlanıp da, tekrar o kötü şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. Enerjine, hayata bakış açına hayran kaldım.

a.s. a.s. a.s. tesekkür ederım canım cok incesin :1hug: ya aslında o cümleleri zamanında kendı hıssettiklerıme istinaden yazdım,çünkü lekelenmelerımın oldugu zaman yenı üye olmustum ve baslıklar acıyordum süreklı bırılerınden iyi bişeler duymayı diliyordum.nekadar ümidim az olsada iyi bişe duymak sankı gercek olacakmıs kadar benı tekrar sevındırıyordu.oyüzden arkadasları cok iyi anlıyorum ve ben bu sekılde (ve eşimin sayesınde)cok daha cabuk topladım kendımı.ama inan bende senın kadar belkı senden dahada cok korkuyorum tekrar ya kötü bı tecrübe yasarsam die ama mümkün oldugunca düşünmessem,elimden geldıgı kadar iyi olanı düşünürsem zaman daha cabuk gecıyor inan

kalp atışlarını göreyim,o zaman yaparım dediğim takvimimi yapmış bulunuyorum.ne de olsa kalp atışlarını da göreceğiz,sağlıkla kucağımıza da alacağız,değil mi? :dance:
çok pozitif gördüm kendimi,lekelenme yok diye herhalde.
herkese moral ve sağlık diliyorum...

:dance::dance::dance: ayy süpermiş cok sevındım.bende pozitif gördüm senı hadı bakalım katılın halaya :teytey::teytey::teytey:

inşallah hepimiz için hersey yoluna gircek Allah ın izniyle

merhaba herkese

hoşgeldin,hayırlı,uğurlu olsun.Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin.

arkadaşlar son 3 sayfa da kendinizi aştınız tebrikler o karamsar sayfalar geride kaldı umutlu sözleriniz çok hoşuma gitti.nolur böyle devam edelim.işte anlatmak istediğim buydu.

X