2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yanlız doktorum beni endişelendirdi yaştan dolayı 16. haftada amniyosentez yapacaz dedi.kızmda gereksiz yere yapılmıştı ve çok kötüydü.şimdi birdaha duymak beni huzursuz etti kızlar ne yapacam bilmiyorum.

mikshake minik kelebek aynı donemlerdeyız 3umuzde. ins tum arkadaslarla beraber bizimde yzumuz guler rahatlatırız. stress yapmayalım bise arastırmayalım. miniklerimizi veren Allahımıza emanet edelim bize veren o dur koruyacakta o arkadaslarım

kızlar merhaba beraber gidiyoruz ozaman benim bebişte 6+5 oldu hadi inşallah bakalım rabbim kucaklarımıza almayıda nasip eder inşallah size doğumu ne zaman dedi doktor ben sormayı unuttum?

evet arkadaşım çok doğru ben rabbime bıraktım herşeyi en doğrusu en iyisini o biliyor o ne derse o olur biz ne yaparsak yapalım herşey olacağına varıyor...

canım bana söylemek istedın galıba.ama ne demek istedıgımı anlamadın sanırım arkadas bı haylı tedırgın ve bende dedımkı "EGER DOKTORUN İÇAÇICI KONUSMASSA RİSKLİ GEBELIK UZAMANI PROF A GÖRÜN" cünkü azbucuk arastırdım azönce ve elisa testi pozitif cıkan hamılelerde bebege bulasmasın die ası yapılıyormus onu söyledım.enazından telaşını gıdermek için

ayrıca bende sen gıbı düşünüyorum ki bır bebegımı kaybettıgım ıcın hep tedırgınım ilk 3 ay dolmadan ne hayallere kaptırıyorum kendımı nede önüme gelen herkeze hamıle oldugumu söylüyorum. ama ALLAH IM inşallah hepimizn bebklerını korur ve inşallah saglıkla dogurmayı nasip eder
bende ağustos annesi olucam inşallah dün doktorum 2 ağustos doğum tarihi verdi hayırlısı.

hosgeldın canım hayırlı 0olsun

kızlar birbirimize dua edelim. kendimizi tedirgin edip bebeğin de büyümesine engel olmayalım. inş hayırlısıyla annelerini bırakmadan yollarına devam ederler. stres başa bela.

canım dedıgım gıbı bence üzme kendını,doktorun içaçıcı konussmassa bı prof la görürşürsün bakalım o ne diycek.hem hamılelıgın cok basında farkedılmıs olması belkı artı bı olaydır.oyuzden tekrar söylüyorum üzme kendını
bu bebek doğduktan sonra değil ki şimdiki bi durum. belki de bebeğin alınması gerekebilirmiş.

bak gectıgımız sayfada sana bunu demek istedım eger doktorun almak gerek falan derse hemen üzülüp moral bozma mutlaka baska bır yol daha vardır.çünkü bazı doktorlar için cıkıs yolu kolaya kacma olabılıyor ama riskli gebelık uzmanına görürnürsen belkıde durumun okadarda kötü olmadıgını görürüsün.
HEPİMİZ İÇİN HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAHH.......

Ya canım bence doktrunun senı panık yapmıs bıraz benımde bır kaybım oldu ve sımdı tekrar hamileyim doktora gıttım 5+2 olmam lazımdı ama gec döllenme yüzünden 4 küsür dedı ve keseyı göremedık.5.haftada tam net gözükürmüş kese inşallah senınde gec döllenmedır ve yarın keseyı görürüsünüz.bende iple cekıyorum carsamba gununu bakalım kesemız yerındemı.inşallah bebeklerımızı görürüz hiç birsey olmadan saglıkla kucagımıza alamkda nasip olur inşallah hepimzie

bence busefer yüzünde gülücüklerle cıkıcaksın doktorun muayenesınden :1hug:

Son düzenleme:
inşallah minik kelebek.çok heyecanlıyım.ama varsa yaşanması gereken bir şey yaşayacağız çaresiz.hepimiz için güzel hamilelikler olsun.

keops sende ne kadar surdu toplam olarak bu akıntı olayı. miktarı nasıldı anlatabilirmiisn ?[/QUOTE]

salı akşamı 2 kez 4-5 damla,çarşamba öğlen 2-3 damla,perşembe akşama doğru 3-4 damla şeklinde,net bir şekilde kahverengiydi.özellikle salı günü nöbetçi olduğumdan hiç oturmamıştım.bugün kendimi kolladım,şu ana kadar gelen giden yok.ya tesadüftü ya da dinlenmem gerekli,bilmiyorum ama bebişimi riske atmayacağım.önümüzdeki salı ne yaparım bilmiyorum.söylememekte kararlıyım.13. hafta bitimi 10 şubat,şu tatile bir ulaşsaydık...

merhaba kızlar ne kadar dertliyiz ya.hamile kalmadan önce hamilelik belirtileri adına yaşadığımız herşeyi hamile kalmış olmaya yoruyoduk olunce sevinip olmayınca bir daha ki aya umutlaımızı bağlıyoduk.ama bu kadar karamsar değildik hep umutluyduk.şimdiyse en ufak bi tersliği acaba bebeğimi kaybediyormuyuma bağlıyoruz kızlar bu yol yanlış yol gelin güzel şeyler düşünelim ve dua ederek herşeyin en güzelini rabbimden dileyelim o bizim için en doğrusunu bilendir şüphesiz.ben de bebeğimi çok bekledim ama burda çok daha uzun süre bekleyip kavuşanlar var bu mucizelerimizi hemen neden kaybetmeye yoruyosunuz.siteye uzun süre girmedim ve artık girmek de moralimi bozuyo.çünkü herşeyi sıkıntı eder olmuşuz.her olumsuzluğu en kötüye yorar olmuşuz.düşük tehlikesi geçirdim ve 3 haftadır raporlu evde yatıyorum güzel düşünüp dua edip bebeğimi de mutlu etmeye ve bana sımsıkı tutunmasına çaba sarfediyorum.ama yine bir yanım ya kalmaz giderse diyo işte o zaman da veren de Allah alan da yine o diyorum Allahım sana tevekkülüm hakkımda hayırlısını sağlıklısını ver deyip Rabbime sığınıyorum.inancımızla buraya kadar geldik bundan sonra da farklı olmıcak.hepinize sağlıklı umutlu günler arkadaşlar sevgiyle kalın.

çok haklısın.umarım dualarımız kabul olur.

Vallahi arda.. her kelimesine katılıyorum, girsem canım cok sıkılıyor, girmesem dostları merak ediyorum.. ne yapacağımı bilemedim, ister istemez etkileniyorum.. hakkımızda hayırlısı olsun, ama bu korku kötü bir korku imiş.. Allahım hakkımızda hayırlısını versin, evlatlarımızı bize bağışlasın.

sıkıntılarımız tabiki dile getiricez hüznü de mutluluğu da burda paylaşıcaz ama hep umutlu olucaz hep güzel düşünücez ve inşallah güzellikleri de peşimizden getiricez.

bende kesınlıkle katılıyorum yasanacak iyi yada kötü nevarsa yasancak muhakkak... ama bence en önemlısı dua etmek Allah tan hayırlısını dilemek.yasanan kayıplar yada yasanacak mutluluklar hepsi bizim için... inşalah 40.hafta sonunda hepimiz saglıkla bebklerımızı kucagımıza alırız

merhaba kızlar benim dr.gitmeme sayılı saatler kaldı evet görücem bebeğimin kalp atışını göreceğim buna inanıyorum.....dua etin benim için kızlar.....cuma mübarek gün ve rabbim beni bu günün yüzü suyu hörmetini üzmeyecek sevindirecek.....4 de çıkıyorum işten 6 ya doğru randevum var inşallah hayırlı haberler alırım......lekelenmem şuan için yok bazen geliyor bazen gelmiyor allah korusun tehlikeli bir durum olsaydı herhalde şimdiye kadar çoktan olurdu....ağrım sızımda yok.....

inşallah arkadaşım güzel haberlerle dönüceksin buraya.Allahım yardımcın olsun.ağrın sızın da yokmuş umarım bundan sonra da hiç olmaz.

selam arkadaşlar ben istanbuldan zehra yeni tanıdım sizi ve tanımamaın nedenide malümm...:) bende 4 hafta 3 günlük hamileymişim ve ilk çocuğum olacak yeni evliyim heyecanlıyım ve neler yaşayacağım tahmin bile edemiyorumm...

sibelcim bende dr la konusutm . hiç telas yapılcak birsey yok bu haftalarda olabilir 4-5 gun dahada surebilir dedi. gelmeme gerek yokmu dedigimde için rahat etsin istiyorsan yarın gel dedi . tamam ben gelim o zaman dedim :) ama telas edip sorun var dra gittim gibi dusunup gelme dedi:) sagolsun dr um beni çok rahatlttı yinede yarın gideyim bir. supriz olur belki kalp atısı falan gorunur.

ebrar ilginç yani senin dr da dun birsey olmaz dedi bugun seni ozellike t elefonla arayıp gel diye mi cagırdı. dr lar bazen dusunmuyorlar hastayı farkında lolmadan telaslandırdıklarını ozellikle hamile hastalara karsı daha hassas olunması gerek oysa .

yanlız doktorum beni endişelendirdi yaştan dolayı 16. haftada amniyosentez yapacaz dedi.kızmda gereksiz yere yapılmıştı ve çok kötüydü.şimdi birdaha duymak beni huzursuz etti kızlar ne yapacam bilmiyorum.

sakale kac yasındasın ?? çok kotuydu dedigin islem heralde ? ama belli yas ustunde olunca yaptırıp içinin rahat etmesi daha onemli aslında .benim dr um yaptır dese ben yaptırmadan e demezdim heralde ..

bende sizle ç ok yakınım sanırım 5+5 im bugun sizler 6+2 birkaç gun var arada hoş bu sayfadaki olmamızın amacı bu tarihlerimizin çok yakın olması :))

ya aynen bende aslında. girip okumasam bu kadar kotu olmiycaktm su leke yuzunnden. herkes sagolsun fikrini yazıyor benim kahverengi idi sorun yok diger arkadas yazıyor benim kahverngi idi dusuk yaptım. herkes yazmakta çok haklı asla yanlıs anlasılmasın soran benim. ama iste bazende çok eselemek cidden kotu etkiliyor insanı. asıl bilgi dr larımızda onlar ne derse ona inanmalıyız. bunu birkez daha anladım. ama diger paylasımlarımız tabiki olmalı yapmalıyızda bu demek değil bu tarz endiseleride paylasmayacagız. ne kadar neyi paylasmalıyiz nası yapmalıyız vallahi ben içinden çıkamadım:) simdi olsa bu tarz biseyim yine yazar size oldumu diyede sorarım yani :) elde değil :)
ne bilim iste :)))

sibel aksam bak mutlaka dr sonucunu yazz bana çok merak ediyorum igirip ozellikle bakacagım. tamammı plss.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…